Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

miało być 🌻 Horoskop 15 - 21.10.2008 Wodniki będą niespokojne. Wasz nastrój będzie zmienny, a otoczeniu trudno będzie za wami nadążyć. Bądźcie wyrozumiali dla siebie, nie podejmujcie się zbyt wielu nowych obowiązków. Od 17.10 poprawa nastroju, zacznie wam sprzyjać szczęście w miłości. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia 😍 Gofra, to byłoby ogromne lampionisko hehe, bo dynia ma chyba z 10 kg !! I jest zielona, tzn. skórę ma zieloną. A wyrobami pochwalę się, a jakże. Za chwilę będziemy je robić :) Przepisy znalazłam w necie oczywiście. Co do seriali, to ja też oglądam M jak miłość, Barwy szczęścia i teraz albo nigdy. To też taka moja odskocznia od codzienności ;) Co do Mody na sukces, to mam w rodzinie wujostwo, które to obowiązkowo od lat oglądają ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczkaaaa
moj wodnik jest baaaardzo zamkniety w sobie, ciezko mi dotrzec do niego. wkurza mnie czasem ogromnie, milczy a mnie szlag trafia bo wydaje mi sie wtedy ze mysli o najgorszym tzn o innej, ja jako choleryczka lubie ruch, gadac, wyjasniac, on opanowany woli nie komentowac ale powoli traci juz kontrole (chyba przez mnie) nad soba i ... nie chce gadac- wychodzi z domu, ciezkie polaczenie blizniaczki i wodnika :) ale kocham go nad zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdążyłam:) Kigano i wszystkie nauczycielki-satysfakcji i radosci w pracy z okazji Waszego dnia👄 Bliźniaczkooo------->i tak trzymaj!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ;) ja na chwilkę, bo jak zwykle nie mam czasu wpadłam tylko z pozdrowieniami :) i napisać że u mnie w dalszym ciągu wszystko układa się cudnie :):):):) z moim skorpionem... :) przecudnie nawet... i że zapracowana jestem, jak znajdę więcej czasu to do Was dołączę z powrotem i napiszę coś więcej, na razie z czasem wolnym absolutna masakra, do tego jeszcze od tygodnia walcze z przeziębieniem dobranoc więc wodniki kochane :) dopijam syrop, łykam tabletki i wskakuje do lóżka pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też mogę wam pomachać Nietoperz --> ta twoja skrzynka to zapchana czy nieaktualna??? bo wszystko wraca miłej i słonecznej niedzielki życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. pogoda u nas calkiem fajna :) jest dosc cieplo i spacer po parku bardzo wskazany bo jest cudnie kolorowo :) Gosiu-----nieaktualny :( przez czas mojej nie obecności na forum zostałam brutalnie ;) wywalona :p :) jeśli wchodzicie jeszcze na te jakieś szuwary czy coś tam ... to daj jakieś namiary,prosze :) miłej niedzieli życzę wodnej braci. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z równie słonecznej Wielkopolski :) Gofra, coś nie chce to zdjęcie wejść, ale pobawię się po południu ;) Miłego dnia wszystkim życzę :D Nietoperzu, a masz już nowe konto? Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAKI POWIETRZNE (BLIZNIETA - WAGA - WODNIK) Znaki te sa gadatliwe - przedsiebiorcze, lotne, zywe. Duzo w nich jest ruchliwosci - aktywnosci, obrotnosci. Czesto tez sa dostrzegalne - szanse intelektualne. Ruch oraz urozmaicenie - stoja tu wysoko w cenie. Zadnych nie ma sie trudnosci - w zawieraniu znajomosci. Znaki bardzo dynamiczne - zainteresowania liczne. Wielu wiec ogarnia mania - ogólnego doksztalcania. Roztargnienia, brak skupienia - nieraz slusznie sie wymienia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ludkowie Gosiu----opis pasuje jak ulał :) czasami trudno za mną nadążyć i sprawiam wrażenie jakbym miała adhd ;):O natomiast innym razem oddaję sie błogiemu lenistwu i czerpie z tego radość. Np.wczoraj rano bylam u dentysty i nie wiem czym mnie znieczulał ale po powrocie dostałam takiego spida do sprzątania że wylizałam chate i nawet okna umyłam :):P i chociaż miałam dzień wolny w pracy to uczciwie przepracowałam 8 godzin :):D i byłam bardzo zadowolona z efektu swojej pracy. za tydzien znowu ide na wizyte i tylko sie martwie co bede robic po powrocie ;) jak mnie znowu tym czymś znieczuli :) Kigano----mam nowe konto ale potrzebuje pomocy dziecięcia (188cm):) aby je zmienić przy nicku :( w Gdansku słonecznie i ciepło jak na pażdziernik chociaż zapowiadają jakieś deszcze niespokojne ;) ale moze sie mylą :) pozdrawiam wszystkich. pa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperku, nie potrzebujesz pomocy, jeśli tylko pamiętasz hasło. Na górze strony kliknij w preferencje, potem podaj swój nick, hasełko i zmieniasz sobie dane. Jestem pełna podziwu dla Twej energii :D Może spytaj się dentyście, co władował do tego znieczulenia ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano-----to działa !!!!1:) jestem geniuszem komputerowym :P;) a dentysty wole nie pytac co to było....ważne że działalo jak trzeba.Mam jeszcze ogród do sprzatania z liści wiec nastepna wizyta tez sie przyda :P :) miłego wieczoru życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop tygodniowy 22-28.10.2008 Wodniki mogą wyolbrzymiać swoje zawodowe problemy. Być może poczujecie się atakowani czy wykorzystywani, co wcale nie musi okazać się prawdą. Od ludzi, którzy są nieuprzejmi trzymajcie się z daleka. Po 22.10 wpadniecie na pomysł, jak pozbyć się kłopotów. miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No widzisz Nietoperko, koleżanki pomogą, a przed młodym wyjdziesz na komputerowego geniusza :D:D:D ale oczywiście cieszę się, że mogłam pomóc. Gofra, petycję podpisałam .... Gosia, jak narazie na żaden pomysł nie wpadłam, ale dzień się jeszcze nie skończył, prawda?? ;) Sarkano :) U nas się rozpadało, zimno, smutno ..... chociaż staram się jakoś trzymać. Nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkim smutno ..... Kurde jutro w perspektywie szkolenie bhp od 14 do 20-stej 😠 Ten, kto to wymyslił ma nie po kolei w głowie 😡 Mam cichą nadzieję, że będzie trwało krócej, ale to i tak jest chore. Te szkolenia, nudy jak nie wiem co :o Ale i tak na weekend chcemy jechać na grzyby do lasu, muszę się stąd ruszyć, bo oszaleję. A tak poza tym zarejestrowałam się na allegro!! Tak, wiem, że niektórzy szaleją tam na całego, ale ja dopiero teraz, powolutku .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Kiganko uważaj, allegro uzależnia ;) podobno... u mnie pracowicie, marzę żeby się w końcu porządnie wyspać! :) i przeziębiona jestem :( nie mogę się wyleczyć już drugi tydzień a poza tym... jestem zakochana i kochana i szczęśliwa! :):):):):):):) pozdrawiam ciepło znad herbatki z cytrynką i miodkiem :) też uzależnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Co to dzisiaj ,wszyscy tacy zapracowani czy też macie takiego mega dola(u mnie to nic nowego) A z tym Alegro to o co chodzi??? Coś cięzko ostatnio kontaktuje:o No to pozdrawiam i cieplego weekendu życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.... proszę Was! Ja sie z doła jakoś wygramoliłam a tu nadal taka cisza:)? Ja sie tak nie bawie i zapraszam na szuwary. Onetowe oczywiście;) Dawno już przez wszystkich zapmniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ever, no czuję to, że allegro uzależnić może, ale się nie dam !! :D A z przeziębieniem nie ma żartów, może wyleż je wreszcie, zrób sobie okład z męskiego, ciepłego ciałka ;) czy co tam lubisz :D Benia, sama widzisz, że z frekwencją na topiku i na czatach jest tak jak u mnie w szkole - taka sobie. I cóż na to poradzić ?? Nie mam pomysłu. Jak będę to go opatentuję i zbiję na tym majątek hehe, organizując kursy i szkolenia dotyczące tego tematu. Co do allegro, to parę postów wyżej napisałam, że się tam zalogowałam, dokonałam pierwszego zakupu i dostałam pierwszy miły komentarz :) Może się nie uzależnię :P Pojechalismy sobie w piątek do lasu, dziś wróciliśmy. Grzybków trochę nazbieraliśmy, wlasnie się suszą :) Pa, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×