Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość łupuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak sie jutro wyśpię ojojojojjjj :) do 14! albo nawet do 14:30 :) bo póxniej do mamusi na obiadek :) mielone będą :) z mloda kapustką Mniam :) ide już chyba spać, normalnie oczy mnie sie kleją jak superglutem posmarowane :) 💤 dobranoc pchły na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - gratulacje!!!! wy macie ogrody, psy, papuzki.. a ja mam... lenia :D Ingus - tak, u nas wszystko zawsze robia bez sensu. jak sobie wyobrazaja dzieci ktore juz zaliczyly zerowke i potrafia czytac i te mlodsze w jednej klasie. jak ich beda oceniac? :O w dodatku pamietam jak poszlam do zerowki to niektore dzieci plakaly (pytalam sie nawet mamy dlaczego one placza). w zerowce przynajmniej byly zabawki i luzniejsza atmosfera. takie przygotowanie do szkolnej lawki. debile bylismy juz na 3 dni w pennsylvani. Sebastian byl grzeczny i cala droge przespal. w czwartek wieczorem albo w piatek rano jedziemy znowu i wracamy we wtorek wieczorem. mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze. co do spania dzieci w nocy... jupi... u mnie sie troche unormowalo. juz zaczal sypiac po 4 godziny w nocy a tej nocy nawet pobil swoj rekord. przespal 6 godzin i 15 min. az rano godzine na 2 zegarkach sprawdzalam :D Madzik - potwierdze razem z dziewczynami ze dziecko zmienia wszysko. Owszem trzeba dostosowac plan dnia do potrzeb dziecka, ale ja nie zaluje. Nawet jak mi po nocach nie spal to jeden jego usmiech wynagradzal mi nieprzespana noc. Tego sie nie da nawet opisac jak bardzo kocha sie swoje dziecko. Zreszta sama sie przekonasz jak nadejdzie czas. i tez wydaje mi sie ze lepiej nie planowac tylko zdac sie na los. wybaczcie ale musze wygonic tego lenia co we mnie wlazl i zaczac sprzatac bo jak nie to mnie maz wygoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, Ty przy kobiecie z malym dzieckiem to nic nawet nie pisz o spaniu do 14 bo moze Cie z zazdrosci ukatrupic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku dziękuję za gratulacje , a sama gratuluję Ci bobaska 😍 Tak gdzieś deczko Ci zazdroszczę, bo dla mnie nie chce coś się udać :( Leki, wizyty, badania i nic...... Mam nadzieję, że jednak moja cierpliwość zostanie wynagrodzona, a moja Lenka jednak pojawi się na świecie ;) Inguś sorry, że dopiero teraz, ale zaraz ci wyślę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot dziękuję za gratulacje :) a sama też Ci gratuluję bobaska 😍 Przyznam się, że nam coś nie wychodzi :( Leki, badania, wizyty i nic..... Mam nadzieję, że nasza cierpliwośc zostanie jednak wynagrodzona, a moja Lenka kiedyś jednak pojawi się na świecie ;) Inguś przepraszam, że dopiero dziś, ale zdjecia właśnie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - uda sie Wam. trzymam za Was kciuki baaaardzo mocno! zycze powodzenia 😘 🌻 Taniuszka - 😘 znowu zastoj na dolkowie :O ale damy rade... dociagnie i do 10 lat :D moze sie nawet z tej okazji wszystkie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie? dołkowe? no ja owszem bardzo chetnie :) jak u was majowa pogoda? u mnie czarno, czasem szroburo, czasem sobie popada, zimno kurna jka nie wiem co :( kaszan generalnie heh:( czerwiec nadchodzi, może troche słońca i ciepełka przywlecze...yh znacie kogos kto mi zrobi prezentacje przecudowną z temtu : syntetyczne miary reprodukcyjności ludności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - u mnie pogoda sie znowu poprawila hura!!! zycze by u Ciebie tez sie zrobilo ladnie i cieplo bys mogla wyrzucic troche cialka na slonce :D ciekawe czy by sie nam udalo to spotkanie zorganizowac. mogloby byc trudno ale mozna sprobowac. co do prezentacji... ja bardzo chetnie zrobie prezentacje z reprodukcyjnosci ludnosci ;) :D ale syntetyczne miary wolalabym pominac :D ok... zartuje. chociaz moze powaznej zonie i matce nie przystoja takie glupie zarty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje internetowe towarzyszki doli i niedoli!! Spotkanie kiedyś, super byłoby!!! Emi cudowne zdjęcia, ślicznie wydlądałaś, przegladałam je już chyba z kilkanaście razy, jak miło się ogląda takie zdjęcia. Wielkie dzięki, dołączę do mojej kolekcji Dołkowych zdjęć. Życzę powodzenia, napewno się uda. Trzymam kciuki. U mnie zimno jak późną jeienią, nawet spokojnie przy grillu nie można posiedzieć. Madzik z takim tematem prezentacji to wiesz.. hm ... kompletnie nic mi nie mówi taki temat. Behemot, teraz Sebastian pewnie będzie spał coraz dłużej, a jak już urósł!!! Leti, a jak Twoje sprawy małżeńskie?? Ja mam ostatnio jakieś bojowe nastawienie, nie wiem czy to zbliżająca się comiesięczna przypadłość nie ma w tym swojego wielkiego udziału. Kurcze przytyłam ostatnio, przechodze na dietę od jutra, trzymajcie mnie za słowo!!! Dietę jak diete, bedę mniej jadła. NO to pa do następnego wpisu, a gdzie się podziewa reszta naszych Dołkowiczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👋 Ma-dzik to ja się zgłaszam na ochotnika do tej prezentacji.. (staramy sie z lubym o dziecko wiec jak znalazł). buźka dziewuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wlasnie wrocilam z zakupow a tu w domu nikogo - ani Miska, ani dziecka ani psa .... w lodowce czeka Redd`s obok jakies orzeszki .... komp tylko moj, nikt nie miauczy, nie wola \"mamo siku, mamo pic, mamo pobaw sie ze mna, mamo a dlaczego ...\" normalnie humor mi sie poprawil o 100% :P :D tylko gg mi siadlo i to mi psuje harmonie :P a ogolnie to nie jest az tak rozowo bo jestesm ostatnio zaganiana - wiecznie cos ... w pracy orka - i tak chyba bedzie do konca czerwca ... wakacje dopiero w sierpniu ... konkretnych planow wakacyjnych brak .. konto robi sie wyzerowane ... ehhh buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwi, ja też mam teraz tzw orkę :D kończe pisac prace mgr, a dokładnie to pisze 3 rozdz. i w międzyczasie poprawiam pierwsze dwa rozdz. :O a jak tylko oddam to z językiem na brodzie trzeba pisać 2 pracę :( żeby oddać do końca lipca ........... o widzę, że tu więcej starających sie 👄 życzę Wam powodzenia 🌻 ja się jeszcze nie staram ;) Inga, ostatnio w miarę, choć nie ukrywam, że czasami chodzę podkurzona .... ale ostatnio robimy dużo rzeczy razem koło domu i planujemy zajęcia nazwijmy ogrodnicze - nawet nam to idzie :) Behemotku :* życzę więcej takich wyjazdów!! a gdzie malutka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nieeee........... co z Wami.............?? 🌻 ja tu stróżuję. pilnuję i sama siedzę :/ 👄 meldować się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję. w piątek napiszę coś więcej, teraz idę spać. dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki, nie mam neta i nie mam jak do Was pisac, wlasnie dorwalam na chwilke. Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie melduje :D powodzenia dla starajacych 🌻 Sebastian ma infekcje ucha, jedzie na antybiotyku Ingus no juz ladnie sypia uffff :) i rosnie. w czwartek wazyl 6635 gr. jak z Twoja dieta? Taniuszka rozbawilas mnie z ta prezentacja :D :D Elffik jej ale mi brakuje zakupow samotnych. zazdroszcze Ci tego powrotu do pustego domu. Leti dziekuje za zyczonka. bylismy drugi raz. wymoczylam nogi w jeziorze. fajnie by bylo mieszkac gdzies nad sama woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie fajnie :) i dlatego tuż po sobotnim egz z ubezpieczeń wybywamy z kluchem i świninką na mazurki :) oczywiscie pogda pewnie się schrzani, będą przymrozki,burze i gradobicie ale cooooooo tam! mam to gdzieś i do srody wołami mnie z lasu nie wyciagną! zamienie sie w nimfe leśną i rusałkę jeziorna...czy jożina z bażin...będe wdychac świeże powietrze, zbierac szyszki i jaszczurki:) i spacerować i może opalać :) jaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeee i prace pisac :( :( :( no cóz co do reprodukcyjności to zycze powodzenia...ale kurna co ja zrobie...normalnie koszmar jakis...:( więc cóz :) na razie lecęęę sięęę pouczyć :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Z tym naszym zachodzeniem w ciążę to jest tak że chyba jednak łatwiej sie wychodzi niż zachodzi, no ale samo staranie jest miłe :P. Tylko że muszę starego (czytaj lubego) przykuć do wyra i odpinać tylko na siku i papu :D bo chłopaczyna ma częste bóle głowy albo jest zmęczony albo jeszcze coś. Zmykam do pracy 👄 buziaki. Leti, dzięki kochana 🌼 dla Ciebie o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tania, :D mojego głowa nie boli, ale często jest zmęczony :P:P hehe tak to jest z naszymi chłopami ;) a olanujecie powrót do kraju, czy na razie jest Wam tam dobrze?? Trufel, wpadaj do nas jak najczęściej, a z tym netem to jak wygląda sytuacja, to chwilowy brak neta czy cos poważniejszego? a z księciem to juz definitywnie zakończone, prawda?? 👄 Behemot - niech Mały zdrowieje 🌻 Elwi, co słychać?? Madzik - powodzonka, czyżbys coś \"ciągnęła\" zaocznie?? Buziaki 🌻 a praca to mgr, lic. czy też inż. ....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - daj znac jak Ci sie to polowanie na jaszczurki udalo :D Moze nie bedzie gradobicia :D Ale optymistka z Ciebie ;) Nie zapomnij wyslac fotek siebie zamienionej w nimfe, rusalke czy po prostu czleka z lasu ;) chcialbym zobaczyc jak taka rusalka Madzik wyglada :D Powodzenia z pisaniem pracy Taniuszka - ech.. ci faceci. Moj tez swego czasu byl albo zmeczony, albo miesnie bolaly, albo spiacy, albo... nie pamietam juz co jeszcze :D potem bylam w ciazy (nie wiem, moze wiatropylna jestem) i wymowek bylo nawet wiecej. A pozniej mielismy "sytuacje" (jezeli chcecie to moge sie Wam na maila wyzalic) i luby byl podpadniety (podpadniety to za malo powiedziane) i sie zaczal starac. Teraz o dziwo nawet zmeczenie juz mu przeszlo :O :D Leti - dziekuje. Maly .... skonczyl antybiotyk, uszko przestalo smierdziec :P ale dalej kaszle :O posiadanie dzieci jest skomplikowane ;) co u Ciebie? :) mam propozycje by utworzyc wspolne konto, wspolnego maila by tam wysylac zdjecia a haslo znalybysmy tylko my co Wy na to? tak zrobilysmy na marcowkach napiszcie co myslicie to moge na ochotnika otworzyc konto i poprzesylac Wam haslo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka - zjem cos i utworze konto. tym ktore mam na nk wysle tam info. kogo @ mam to tez wysle. jak by cos to wpisujcie swoje @ a jak ktos ma kogos maila a dostanie @ ode mnie to niech przekaze dalej co taka pustka ? :) opalacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tania - to już na stałe?? myślicie np o ślubie? czy na razie tylko dzidzi? a tak w ogóle to jak masz mój nr gg, to się odezwij, bo jak kiedyś \"zamilknęłaś\", to po jakimś czasie go skasowałam, bo myślałam, że masz inny nr ;) Behemotku?? hmhm opalanie ... chyba w strugach deszczu.. pogodę mamy paskudną :O zimno i leje!!! :( paaaaskudnieee........ ja na album jestem chętna!! tylko jeszcze nie dostałam żadnego info :/ ja oddałam pracę, jak się \"nada\" i recenzentka mnie nie zje, to bronię się w przyszłym tyg ;) gdzie nasze laski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti nie planujemy ślubu, może za rok? Kto wie... A dzidzi bardzo chętnie, nawet teraz. Letik przecież jest NK, odezwe się tam w weekend bo w tygodniu raczej nie mam czasu. 👄 dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×