Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Witam. jestem zainteresowana kupnem torebki LV najlepiej z kolekcji monogram canvas. Prosze o kontakt na maila kasia_2006mk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE, POSIADAM DO SPRZEDANIA DWIE REPLIKI LOUIS VUITTON, CZARNA REPLIKA EPI ALMA ( CENA 100 ZŁ ) ORAZ LOGOWANĄ LISTONOSZKĘ Z MATERIAŁU ( CENA 50 ZŁ ) JEŻELI KTOŚ ZDECYDUJE SIE NA DWIE TO MOGĘ OPUŚCIĆ CENĘ. ZAINTERESOWANYM OSOBĄ CHĘTNIE PRZEŚLE ZDJĘCIA NA MAILA. ZAPRASZAM DO ZAKUPU donia2902@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżela
Witam przetrzepałam temat i kilka informacji o podróbkach i oryginałach. LV nigdy nie robi wyprzedaży i nie daje rabatów nie ma ostatków kolekcji i wyprzedaży jeśli ktoś tak mówi jest to fama , kłamstwo oszustwo itp. Oryginały nigdy nie są szyte ze skrawków tylko z jednego dużego kawałka materiału,nigdy również nie są pakowane w szare torby które uparcie wałkują oszuści z logo LV nie sa obsrane metkami maja tylko dwie metki nazwa modelu i firmy i gdzie została wykonana i z jakiego materiału.Emblematy są symetrycznie umieszczane do uszów torby i nigdy nie są ze skóry (są szyte ręcznie) jeżeli torba była uszyta w Hiszpanii bez obawy LV szyje w Hiszpanii Włochy,Francja i USA.Torba LV nie będzie kosztować 300zł i napis np na aukcji wyprzedaż końcówka kolekcji jest bujdą. Każdy kupuje to na co go stać ja szczerze mówiąc nie mam nic do os kupujących takie rzeczy bo można się nadziać i wydać 3000tys i będzie to replika idealnie wykonana szczerze gdybym nie wiedziała czym się różnią to powiedziała bym ze na podróbę ze to oryginał .Mam szczerze mówiąc gdzieś to czy ktoś ma podróbę czy oryginał to sie ma podobać konkretnej osobie a nie H****wie komu ktos chce kupuje oryginał za 15tys euro ktoś chce kupuje audi a ktoś inny Hammera jest różnica?wiec po co podważać czyjś gust?ściągacie muzykę filmy z neta ?też kradniecie wiec po co tyle szumu wokół tego?stać cie kup oryginal nie kup podróbę proste ale pisanie jak ktoś się czuł że szedł z oryginałem jest porostu komedia ja mam oryginalne włoskie ciuchy playboya z salonu z Włoch i co ma mieć czerwony dywan do tego? bzdura playboy jest tez fajna i nie droga markom ceny w polskim salonie w kato za torbę to 200zł i to nie dużo.Tyle zachodu o nic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITSIRIKA
TA KTORA MAM 1070 eur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżela
a tobie o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 84
Byłam w Nowym Jorku na Manhattanie w sklepie LV- super są torebki, nie te zwykłe , kuferki. Piękne są skórzane , takie wybijane- 3000$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam do sprzedania replike z serii louis vuitton multicolore zainteresowane pisac na maila ania211mac@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
POSIADAM DO SPRZEDANIA DWIE REPLIKI LOUIS VUITTON. JEDNA 100 ZŁ DRUGA 50 ZŁ. ZAPRASZAM NAPRAWDĘ WARTO. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny mam do sprzedania torebkę styl louis papillon taka podłużna okragła 30cm x 15cm brąz z logo moje gg 7903491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
w Atenach takie torebki mozna kupic po 15-20 euro czarnuchy stoja na ulicach i maja tego od groma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllStar
http://puzz.pl/?p=IVsK12LHIzsY wejdz na link i wygrywaj pieniądze grając w gry i zapraszając swoich znajomych :) link jest w pełni bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecesxed
w poznaniu na bema sa za 15 zl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy wolę kupować różne fajne torebki innych marek. Np. na royalpoint.pl jest bardzo duży wybór właściwie równie ekskluzywnych torebek, produkowanych we Włoszech. No i człowiek ma przynajmniej pewność, że kupuje sobie oryginalną torebkę, a nie jakąś chińską podróbę z logiem LV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rage343wp.pl
zna ktos z was hurtownie czy dostawce ktory zajmuje sie sprzedaza torebek tej firmy , prosze o kontakt rage343@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady26
Witam, jesli ktos potrzebuje pasków, okularów, szali, biżuterii lub torebek prosze napisac. Posiadam ciekawa oferte, najnowsze kolekcje i hity tego roku. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv-lv-lv
Speedy 30, jeśli chcesz to 3000 zł i jest Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki LV zawsze będą mi się kojarzyć z elegancją, dobrym gustem, smakiem klasą. Ale można też, żeby wyglądać elegancko zaopatrzyć się w inne dobre jakościowo rzeczy. Zajrzałam na stronę o której tutaj wyżej była mowa (royalpoint.pl ) torebki, walizki portfele są naprawdę bardzo piękne szykowne i eleganckie, ale też są oryginalne. Bo faktycznie jak ktoś kupi sobie oryginalną torebkę LV ( przynajmniej z założenia) okazuje się ona chińską podróbką;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv-lv-lv
soila zapomniałaś dodać, że nie sprzedajesz orygialnych wyrobów. Pewnie nie są to nawet repliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grendii
kupię oryginalną torebkę lv speedy 30 murakami white , najlepiej używaną nawet mocno ,jestem w stanie zapłacić "ładną" kwotę ale torebka musi być używana (widoczne slady uzytkowania ,ciemne raczki itd..) gg 21003390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadfghjk
wolałabym nosic fajną torebkę niz jakakolwiek podróbe LV:D OBCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulka0909
Witam Mam do sprzedania ORYGINALNĄ torebkę LV Mahina Cognac XL. Zapłaciłam za nią ponad 3 tys. $. Mam do niej RACHUNEK!!. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. edzka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnej mikrofali
orginalną na stronie LV można kupić już za 260funtów,wiec po co kupować pseudo oryginały po 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zajmujes sie sprzedaza torebek marki HERMES posiadam wszystkie kolory i modele:) Torebki sa wykonane z najwyższej jakości skory naturalnej klasy AAA+++ , oryginalne z kompletem dokumentów. Cena torebki waha sie od 1400zł do 1600zł, w zalezności od rozmiaru i modelu. Z kupujacymi zawieram specjalne umowy sprzedaży. Chetnych prosze o kontakt na kornelia18@buziaczek.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAD DOG
Sprzedam dwie torebki LV 1.Pochette Accessories This pouch in Monogram canvas stores beauty products and other daily essentials. It can either be hand-held or linked to the D-ring found in many Louis Vuitton bags. Size (LxHxD): 8.3" x 5.1" x 1.2" - Monogram canvas, textile lining - Golden brass pieces - Zip closure - Removable natural leather strap which links to the D-ring found in many Louis Vuitton bags PRODUCT ID: M51980 oraz 2. ELLIPSE PM The practical smaller-sized Ellipse bag offers an interior patch pocket and a D-ring to attach a pouch or key holder. It offers plenty of room for all daily essentials. Size (LxHxD): 12.2" x 9.8" x 5.5" - Monogram canvas, rounded leather handles, brown canvas lining - Shiny golden brass pieces - Double zip-around closure - Interior patch pocket, interior D-ring (to attach a pouch or key holder) - Hand-held druga torebka jest lekko uzywana...widoczne slady na raczkach...cena do uzgodnienia... kontakt acab@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×