Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość Nova79
Witajcie Kielczoki :) Przypadkiem trafiłam na ten topic, sama również jestem z Kielc, chętnie się gdzieś wybiorę z wami, na tą czekolade, czy gdziekolwiek, na cokolwiek, bo coś ostatnio przysiedziałam w domku a i znajomi się porożjeżdżali ... Jest tutaj ktoś w wieku zbliżonym do mojego? Piszecie coś o dzieciaczkach (nie czytałam całego tematu), sama mam 6-cio latka w domu płci męskiej, chętnie poznam mamusie, czy tatusiów dzieciaczków zbliżonych wiekiem do mojego mena, z którymi można gdzieś razem z pociechami wyskoczyć, choćby do bawialni, czy na sanki, jak już śnieżek spadnie na dobre, czy do kina maluchy podrzucić, a my na kawusie w tym czasie (praktykowałam, da rade, no chyba że dzieciaczki są zbyt do rodziców przywiązane i nie dadzą się namówić, mój jest zachwycony za każdym razem, jak go podstawiam pod drzwi sali i czuje się taki dorooosły, bo sam do kina chodzi ;) ) Piszcie, będę zaglądała sukcesywnie. Pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was tez zaczeło tak mocniej sypac? a ja szukam jakiegos klubu gdzie mogła bym sie zapisac na jakies sztuki walki lub nawet samoobrone. Znacie jakies takie miejsca blisko warszawskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o barach a ja nie czaje tego Luwru :) czasem bym chciała dziecko zostawic z dziadkami i gdzies wyjsc poszaleć....ale dziadki jedni i drudzy daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba, kto by nie chcial poszalec - dzis dopadl mnie dołek - rutyna życiowa czy co, ale jakos smętnie mi sie zrobilo. a propos kursów, to kiedys marzyl mi sie kurs fryzjerstwa, moze kiedys sie zdecyduje. biały motylu - ja to mam dopiero daleko do podrzucenia małego babci - ponad 500km, na razie pozostaje podrzucanie do żlobka. chętnie sie gdzies z malym wybierzemy, on to akurat tez z tych samodzielnych, jak zobaczy cos ciekawego, zaraz mnie odpycha i mowi "idź", znaczy sie nie przeszkadzaj stara, bo tu fajnie. dogada sie z kazdym 6-latkiem. Ma juz wielbicielki 8, 9-latki - przytulają go, chadzają za rączkę, a ten wniebowziety :) Czekolade o ile dobrze pamietam prowadzi moja studentka z mężem, co mi kiedys mowila i nawet zapraszała, ale jesli winka nie ma, to szkoda czasu ;) No to juz wyszło, ze mamy tu 4 dzieciakow, spora gromadka, serio warto gdzies sie z nimi razem wybrac. Setek, a Ty widze bywalec jestes :) i dobrze, korzystaj poki czas. tym razem Empiczke gdzies wcielo. a sniegu rzeczywiscie troche jest, ale jeszcze za malo, zeby sanki kupowac. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że topik się trochę rozkręcił. Witam nowe odwiedzające foremki i te znane od pewnego czasu. Święta się zbliżają, a ja dzisiaj dowiedziałam się od dyrektorki, ze za grudzień nie będę miała wypłaty w styczniu, bo księgowa się pomyliła i zapłaciła 2 razy pensje w czerwcu, wiec teraz trzeba oddać :( No cóż, dobrze, ze jeszcze gdzieś indziej troszkę grosza można dociułać , to może nie będzie głodu tej zimy. . . Nova 79- witaj nam! Tak się złożyło, że ja mam córeczkę z rocznika 2004, tak więc troszkę młodsza od Twojego małego facecika, tak więc chyba znajda jakiś wspólny język. Słyszałam o jakimś fajnej restauracji ana Jagiellonskiej, gdzie rodzice robia dzieciakom imprezy urodzinowe, ale nie tylko, gdzie można zjeść i jest świetnie zorganizowany kącik zabawowy, ale wtedy chyba nici z napojów wyskokowych. . Ja mieszkam przy Kadzielni, tak więc jak sypnie troszkę więcej śniegu, to zapraszam na tor saneczkowy na Kadzielnię i na grzańca do mnie, bo mieszkam 100m od tego miejsca. Witaj Tilzo 🌼 ja tez życzę Ci miłego całego tygodnia,Pewnie kartki świąteczne już porozsyłałaś, ja dopiero się szykuję, myślę o takich z opłatkiem dla rodziny, czy przyjaciół. Do Białego motyla i Balladynki, No to pomyślcie, gdzie można by się spotkać przy winku, czekoladzie na gorąco i "mieć oko" na dzieciaczki. Zastanówmy się czy jeszcze przed Świętami, w przerwie pomiędzy a Nowym Rokiem, czy w okresie już karnawałowym. Wszystkie opcje za i przeciw mile widziane. Do Setebosa, Może tym razem uda Ci się dopisać ? Znasz jakiegoś fajnego i niedrogiego masażystę? Ostatnio masował mnie taki, ale zdarł 80 zeta za godzinę. To chyba dużo, nie? Fakt, że niezły był, masował sportowców w Koronie - Kielce. . .ale ceni się również. Słyszałam też, że istnieje forma masażu i do tego korelacja ze światłem, są takie urządzenia.Co o tym sądzisz? Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich serdecznie -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak: Luvr jest na piotrkowskiej - dawny efekt motyla - tutaj jak zrobili ten dal hotel na IX wieków. Lora - masażyste znam dobrego, kumpel w moim wieku, jak Ci faktycznie zależy, moge dać namiary tylko tak bardziej prywatnie, i hmm on nie bierze od godziny tylko od masazu, poza tym masz gwarancje pełnego wywiadu "lekarskiego" Co do kina to teraz dla dzieciaków "Mikołajek" jest, podobno powinienem sie na ksiazce o tym tytule wychowac - nic o tym nie wiem:D Jak chodzi o kawke czy cos innego pysznego to ja sie pisze tylko na litość ogarnijcie sie bo ja was nie znam, a charakterystyczne dl amnie jest ustalenie 100% pewnej daty godziny i miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie Lora - ważna sprawa, ty jestes zorientowana, w róznych takich imprezach muzycznych, koncertach na pewnym poziomie. Powiedz mi czy jest teraz cos w naszym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa, Podaje Ci namiary na imprezy, np w KCK http://www.kck.com.pl/imprezy/imprezy.html Z tego powyższego linku polecam pierwsza, byłam na ich koncertach, i sa fajne(kilka dziewczyn było kiedys moimi studentkami na gitarze, wokalistakami sa świetnymi!! Piękny koncert na 100%, warto wiec iść. http://www.wici.info/Kalendarz,sylwester_w_filharmonii,12955.html Jeśli nie ma się ochoty imprezowac w Sylwestra-to link powyżej. Pozdrawiam Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego masażysty, to czy on ma jakąś praktykę, masował już gdzieś?- czy tylko tak dla "jaj" mi go polecasz? I Ile od masażu bierze?Ile minut trwa ten masaż? Jaki wywiad"lekarski"? Pisz na mój e-meil: oludka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko troche zmrozilo slonko wyjrzalo grzeje sie w domku troche kataru i chrypki dostalam milego dnia zycze wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a h o j , cisza w eterze. wpadlam w wir zakupoholizmu - a jak Wy? w Tesco wyprzedaże ubranek dzieciecych - wiec jakze moglabym to opuscic :/ wydalam 2 stowki, a najgorsze jest to, ze wszystko jest fajne i sie przyda :) czemu pisze "najgorsze" - bo to zacheta do dalszych zakupow - nerwicy mozna dostac :) co u Was? Piszcie dziewczyny i chłopaku :) buziaki przedswiateczne ps. mamy juz choinke, troche juz podskubaną przez synka - ciagle zdejmuje jakis lancuch lub bombke i wieszam od nowa. no ale niech ma dziecina radoche - to jego pierwsza swiadoma (w miare) choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja ubiore choinke sprzatne salonik na stoliku bialy obrus poloze na sianku oplatek pozdrawiam lece do kuchni makowiec piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
Siedze w ''chocoobsession'' i popijam goraca czekolade z zurawina PYCHA a Was nie ma .......... Jest tutaj internet, wiec korzystam z okazji Milych Swiat, samych radosci w gronie rodzinnym. oraz Szczesliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
Dlaczego na czarno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja we wtorek ubrałam choinkę wraz z córeczką, którą udało mi się zdobyć gratis od radia RMF FM - rozdawali na Placu Artystów od g.11.00-13.00. Śliczna, ze 170 cm. plus szpic daje wzrost przystojnego mężczyzny -hehe ;D Pytasz droga Empik, czemu nie pijemy czekoladki z Tobą, to fakt wpadliśmy wszyscy chyba w zakupowe szaleństwo, ja już "wycuckałam" się do ostatniego grosza na różne sprawy i prezenty dla rodziny. Teraz pisze kartki świąteczne i jutro rano wrzucam do skrzynki -priorytety mam nadzieje dojdą w Wigilie? W środę jeszcze pracuje od 8.00-15.00 w Pińczowie.Dyrektorka kazała odrobic mi chorobowe, tam płacone mam za godziny przerobione.Nie pracuje sie, to sie nie ma kaski. . -to wiec odrabiam. W czwartek Wigilie u mnie w domu rozpoczynam wcześniej, bo pociąg do Cz-wy( jade do matuli, która chce u sibie spedzic Święta, nie da się zaprosić do żadnej z 3 córek!!!) mam o 15.40 i u mamy Wigiliuję drugi raz ok.18.00. A jak Wy spędzacie Święta u siebie, czy odwiedzacie rodzinkę? Pogodnych, zdrowych, i wesołych Świąt życzę wszystkim foremkom. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kielczanie, bialy motylu - czy Twoj syneczek to tez łobuziak czy tylko mi sie taki egzemnplarz trafil? Dzis pani w żlobku poskarżyla, ze ugryzl w palec dziewczynkę podczas obiadu - powiedziala to takim tonem, ze mialam wrazenie, ze odgryzl, ale jak wypytalam czy jest slad lub ranka, okazalo sie, ze nie ma, uff. nie ma lekko. jakos ciezko im przychodzi powiedziec rodzicom cos dobrego o dziecku, zawsze walna obuchem po glowie jakas informacja, a to pobil, a to niegrzeczny - kazdemu z rodzicow sie dostaje :) Jedna tylko raz pochwalila, ze maly slicznie spiewa - dobre i to. Lorelai - ładnie z twojej strony, ze mame nie zostawiasz samą - spokojnych i milych Świąt! pisze teraz, bo pewnie jutro nie przeczytasz w wigorze. Empiczka - daj cynk wczesniej to sie stawimy wszyscy - narobilas apetytu na czekolade - chetnie skonsumuję :) Setek - jak tam praktyka? jeździsz? A propos jeżdzenia, kierowcow mamy chamowatych - oblewają przechodniow przy kazdej mozliwej sposobności. Tilza - kuruj gardlo! humor świetny - pozazdroscic. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO RAZ TRZECI .................... PROBA SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2010. SPELNIANIA MARZEN DLA NAS WSZYSTKICH 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego na Nowy 2010 Rok, aby żyło nam się lepiej, łatwiej i przyjemniej. Upojnej Sylwestrowej nocy 2009/2010. -Lorelai🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 K I E L C E WSPANIALEJ ZABAWY DLA NAS WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny dzien na Deptaku i w parku. Nowy Rok a WAS nie ma ? Pozdrawiam serdecznie i nieustajaco Szczesliwego Nowego 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy, jesteśmy już w Nowym 2010 Roku. Może nie na Deptaku, ale każdy w ciepłym pomieszczeniu(mam nadzieję). Wszystko droższe(ponoć o dobrych kilka procent. Sopstra wróciła wczoraj z Londynu i mówi, że przykro jej sie zrobiło, bo widzi, ze w Londynie wszyscy wiele więcej zarabiają, a jedzonko i koszty życia tańsze, niz u nas w Polsce. Nieźle nas tu łupią. . - a jeszcze teraz podwyżki mediów nastapią. . - ech los. . ! Jesli miałabys czas we wtorek droga Empik na kawusie ok. godziny od 15.30- 17.30, to byłoby mi miło sie gdzieś skrzyknąć. -Pozdrowienia dla wszystkich foremek. Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🖐️ pozdrowienia dla wszystkich dobrego roku oby nie byl gorszy niz miniony przysypalo mnie biala kolderka jest mi cieplo i spod niej nie chce wychodzic a ptaszeta jesc dostaly sikorki slonecznik kosy po jablku a golebie pszeniczke do napisania wkrotce lece do cieplych krajow pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tilzy, Tez chciałabym teraz do ciepłych krajów- ech. . bon voyage Do Empik, Dziękuję moja droga serdecznie za gościnę w Twoim pięknym mieszkanku, ale jak zwykle pośród tylu wspólnych tematów zapomniałam dopytać o Twoje przepiękne storczyki. Ja mam u siebie problem z jednym i pytanie - obleciał z kwiatów już ze 2 m-ce temu i z liści, teraz "zimuje" jak go pobudzic do zycia? -i jak długo trwać może wegetacja(odpoczynek od kwitnięcia) tego pięknego kwiatu.Naturalnie przelewam go co 2 tyg- szklanka wody, jakie odżywki stosujesz moja droga? -Pozdrowienia dla wszystkich foremek Uciekam do pracy - ahoj, wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dorwalam sie do internetu, hurrraa Loralai, dziekuje za wizyte. Musisz koniecznie wpadac czesciej, bardzo Cie lubie. O storczykach porozmawiamy u mnie - w takich przypadkach daj znac sms lub telefonicznie [nie zawsze mam dostep do internetu] Dziekuje jeszcze raz, ze wpadlas 😘 Wierze, ze u Was wszystkich jest fajnie w 2010. Przede wszystkim, ze dzieciaczki sa zdrowe, silne i chetne do zabaw. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×