Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość dorwalam sie do .........
Internetu, a tutaj cisza. Pozdrawiam i zycze udanego weekendu. Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Was nie ma ? Mam nadzieje, ze wszystko OK ! ! Warto bylo wskoczyc do kawiarenki, czekolada z zurawina PYCHA !!! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam droga Empik, A ja mam i nie mam ferii, bo jeszcze sesja zaliczeniowa, wiec dręczę studentów. Tak czekolada na goraco byłaby świetna mysle sobie, ale te kalorie, co je chce zrzucić? Musze iśc do lekarza, bo dokucz mi tzw. "łokiec tenisisty" musze cos z tym zrobic. Generalnie ferie przeznaczyłam na rehabilitacje zdrowotna, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam w ten zimowy nad ranek - hehe -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko za oknem ponuro ja chce slonka nie najlepiej sie czuje przy takiej pogodzie juz dosc mam tej zimy lubie ja ogladac na zdjeciach a nie codziennie w realu ptaszeta sie przescigaja w swojej stolowce kocurkowi spodobalo sie wychodzenie na zewnatrz wraca oknem chrupki dokladnie zjada woda popija i do snu sie uklada narazie odpuscil liczenie sikorek pozdrawiam milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miła Tilzo, Podobnie, jak Ty ja też mam dość tej zimy, ledwo człowiek zipie, taki mróz nieprzyjemnie "grzeje" po twarzy z wiatrem brr, ech szkoda gadać. A ja znalazłam 3 dni temu filmik na Youtubie i wszstkim polecam o zywieniu, zdrowiu(jest tego 8 odcinków) ale warto obejrzeć wszystkie, pomimo, ze trwaja ok. 2 godzin. Polecam wiec stronkę: www.youtube.com/watch?v=qiXXKL1qE0Y&feature=related zycząc wszystkim zdrówka i byle do wiosny . -wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś miałam dzień!. . . Córeczka od rana źle się czuła(zażygała taksówkarzowi całe auto)- musiałam czyścic mu tapicerkę,w przedszkolu też źle się biedne dziecko czuło. W miedzy czasie poszłam do lekarki ze sobą,a z córeczką wieczorkiem. Lekarka zadała mi niezłego ćwieka, nawet nie chce mi się o tym gadać- ale strachu się najadłam. Myślę jednak, że "gdybając' bez wyników morfologicznych posunęła się za daleko. . . Córcia już lepiej się czuje, ale na kaszkach muszę ja trzymać przez 3 dni. Pogoda straszna z tymi mrozami, ledwo żyję. . A co u Was? Pozdrawiam- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - moze to wirusówka? czy biegunka tez jest? gorączka? niech mala szybko wraca do zdrowia i Ty tez. ciekawa jestem, co ta lekarka wam powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak z pól metra sniegu jeszcze i -30 st to dopiero byłbym szczęsliwy> a przy okazji styczeń si ekończy a ja zadnego choróbska nie złapałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe to zoo, do którego mnie zapraszasz, to niby ma m kupować zwierzęta i się zagospodarowywać? Jakoś nie mam czasu na życie w second Landach, wystarczy mi rzeczywistość, tutaj nieźle dostaję po nosie i aby utrzymać się "na powierzchni" niezłe ekwilibrystyczne ruchy muszę przedsięwziąć. Do Balladynki, No cóż moja kochana w skrócie zaspokoję Twoja ciekawość, że jedna z "konowałek" w ośrodku zdrowia na Dalekiej zasugerowała mi, ze mam raka z przerzutami i na zasadzie _spieprzej dziadu" - nie biorąc nawet wyników badań USG i nie patrząc na mnie wypisała mi skierowania do specjalistów, a jeszcze ferowała tego rodzaju wyroki stawiając się w roli Boga bez morfologii. Jednym słowem babę powinnam postraszyć sądem. Co do córeczki, nie miała gorączki, tylko chyba choroba lokomocyjne ja przypiliła. jutro więc daje ja do przedszkola i chyba normalna dietę będzie miała. To na razie tyle. Miłego tygodnia życzę. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piekny, sloneczny z blekitem nieba dzien ...... minus 15 ? Siedze sobie na grzanym winku w Taboo i zycie jest piekne. Loreali, tyle sie dzieje, dobrze ze juz wszystko OK. Mialas stracha z corcia, a teraz z soba. Uwazajcie na siebie. Daj znac, jak bedziesz miala czas na ... cosik :D Balladynko malo Cie tutaj 🖐️ 😘 dla Wojtulka. Setebos, pisz wiecej co u Ciebie Tilza, zimy byly gorsze, minus 30 i 2 metry + zaspy ........ wpadlas i nie moglas wyjsc :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie, trzymajcie sie cieplo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mało, bo widze, ze Wy tylko z Lorelai na cosik sie umawiacie, a o mnie pies z kulawą nogą nie pamięta, wiec pomyslalam, ze moze jestem zbędna. zima zimna brr, a moje małe zamiast trzymac na mrozie gębe na kłódke, spiewa "zima zima zima, pada pada snieg....." do konca i z min. 3 bisami. wczoraj poszlismy na placyk zabaw, zjezdzal na zjezdzalni, wyhuśtal na hustawkach i jeszcze mu mało, a ja o malo nie zamarzlam. w koncu stwierdzilam, ze trzeba ustalic szybko reguly, kto tu rzadzi i skierowalam nas do domu, łatwo nie było, ale moja górą. ostatnio doszlam do wniosku, ze żlobek malego to fabryka dzentelmenow (chyba) "dzien dobry, do widzenia, dziekuje, prosze" - maly ma opanowane, do tego śpiewa i tańczy :) rozczula mnie tym. no a poza tym sesja, wiec czasu niewiele, bo sprawdzam kolokwia, w tym semestrze mam 3 egzaminy, czyli ten tydzien i nastepny uwalony, a potem dolce far niente :) setek obys nie wykrakał, bo zima sie jeszcze nie skonczyla. tilza, pisz, co u Ciebie? calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balladynki, No- nie obrażaj sie, ze o Tobie nie pamiętamy, ale były przecież kilka razy historie, kiedy z Empik spotykałyśmy się, a Tobie nie pasowało spotkanie, np. w Lukrecji, czy 4 Porach Roku. Zazwyczaj z mojej strony jest to impuls i działam w ostatniej chwili( w danym dniu) kiedy mam dużą luke , nie mam co z czasem zrobić a i Empik ma wtedy czas ze mna pobyc. Tak to wygląda. Nie obrażaj się więc na nas. -Pozdrawiam. -Lorelai Do Empik Czy pomożesz mi "reanimiować" storczyka? - kilka instrukcji jak doprowadzić, żeby zaczął żyć i wypuścił zielone listki? Pozdrowionka i uściski -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko, wlasnie to samo chcialam napisac co Lorelai - to bylo spotkanie bez umawiania sie, tylko Ona byla blisko i zapytala czy mam czas. Piekny dzien mamy dzisiaj ? Niebo jak w Australii :D Slonce tez. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak to prawda piekny dzien dzisiaj slonko przygrzalo 0 stop na termometrze tez sie pokazalo z dachu zaczelo kapac kocurek tez na parapecie wyciagnal sie i grzal swoje kosci przyjemnie bylo tak do 12.30 w ciepelku posiedziec teraz slonko idzie na dach do salonu po poludniu jeszcze nie zaglada bo to str pn-zach jeszcze potrzebuje kilkunastu dni by po scianie maszerowac wiec nie dajmy sie zimie gorace serca zwalcza mroz zycze zdrowka LORELAI BALLADYNA trzymam kciuki za pomyslnie zdane egzaminy EMPIK8 ---jedna zime pamietam te z 78/79 roku mrozy krotko trwaly i snieg tez nie dosypywal wiecej a tej z roku 63 to jakos nie pamietam bom gowniara byla sanki na gorkach w pobliskim lesie to tak SETEBOS co u CIEBIE? pozdrawiam cieplutko grzancem WAS rozgrzeje YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY pa i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilza. Ty masz chyba dar poetycki, nie zdziwilabym sie gdybysa pisala wiersze? piszesz moze? pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odeszly mrozy. Tylko - 1 Witam o poranku Kielce 🖐️ Balladynko 🖐️ chyba Tilza wspominala, ze pisze poezje Dziewczyny i chlopcze :D zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko loko moje drogie ja marze o tym zeby sie ta zima nigdy nie skończyła! Hmm co u mnie? Codziennie do roboty 8:20 - 14:50, a potem zajecia albo na wolnym dniu;] Sesja zdana na 90% .... :( Wy uczycie, na uczelni chyba Lora i powiedzcie mi czy któras z was tez jest taka podła zeby oblac studenta, któremu brakuje 1 pkt !!! do zaliczenia egzaminu? Jakis normalny człowiek to by chociaz dopytał a nie pierdolił "o nieprzekraczalnych granicach moralnych" Tak, ze dzieki temu mam jeszcze molekularną na 17.02 jupi poprostu. Widze ze sie teraz do Tabu (taboo??) moje drogie panie przeniosły:D Czasem sobie tam jakiegos browca opije ze znajomymi. Eh a tam jest taka śliczna, malutka, zgrabna kelnerka ... tylko pali jak smok, a to u mnie kobiete przekreśla na wejściu. Pozdrawiam PS: Lora ty to powinnas lekarzom mówic spieprzaj dziadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co u mnie? Codziennie do roboty 8:20 - 14:50, a potem zajecia albo na wolnym dniu;] Sesja zdana na 90% .... :( Wy uczycie, na uczelni chyba Lora i powiedzcie mi czy któras z was tez jest taka podła zeby oblac studenta, któremu brakuje 1 pkt !!! do zaliczenia egzaminu? Jakis normalny człowiek to by chociaz dopytał a nie pierdolił "o nieprzekraczalnych granicach moralnych" Tak, ze dzieki temu mam jeszcze molekularną na 17.02 jupi poprostu. Widze ze sie teraz do Tabu (taboo??) moje drogie panie przeniosły:D Czasem sobie tam jakiegos browca opije ze znajomymi. Eh a tam jest taka śliczna, malutka, zgrabna kelnerka ... tylko pali jak smok, a to u mnie kobiete przekreśla na wejściu. Pozdrawiam PS: Lora ty to powinnas lekarzom mówic spieprzaj dziadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Setebos się w końcu pojawił! Pytasz mnie mój drogi, czy ja jestem ta "zła" i nie daje biednym studentom zaliczeń? Prowadzę zajęcia takie jak ćwiczenia, co oznacza praktykę. . tak więc delikwent musi usiąść i zagrać 3 kawałki(2 na pamięć, jeden z nut) i to 4 razy w ciągu 2 lat(ostatnie zaliczenie jest prawdę mówiąc egzaminem przed dyrektorem i jeszcze jednym nauczycielem. Tak więc trzeba chodzić, jeśli delikwent nie chodzi, to musi się trochę pobujać - hehe, jeszcze mam 4 osoby, co jeszcze nie zdołały zaliczyć. . no cóż, ale jak chodziły na bakier, to cóż począć? Generalnie w mojej 14- letniej karierze jeszcze nikogo nie uglebiłam. Życzę powodzenia w dalszych zmaganiach z uczelnianymi belframi, radzę grzecznie z nimi i nie przeginać, bo to Ty jesteś jednak od wpisu pozytywnego od takiego delikwenta zależny. Co do konowałki, to rzeczywiście, jak będe ja widziała jeszcze, to raczej nie będę sie starała chodzic do niej, bo najmądrzejsza to ona nie jest niestety. . Pozdrawiam i byle do wiosny, bo własnie łykam ostatni antybiotyk, który wyleczył moje biedne gardełko z anginy ropnej. -Jak nie urok, to przemarsz wojska. . - za tydzień rehabilitacja łokcia przez 10 dni. . .\ Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko zima w pelni ptaszeta w karmniku jest ich coraz wiecej---sikorki dzwonce grubodzioby szczygly szpaki kosy golebie jest co ogladac jak ptaki przepychaja sie w karmniku kocurkowi spodobalo sie wychodzenie skoro swit wypusc mnie zmarznie zglodnieje siada na oknie wpusc mnie zjada porcyjke watrobki chrupek mleko spija potem sie myje albo broi albo do snu sie uklada to jest wesoly kotek pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego i czesciej zagladajcie do saloniku moze TEKILA was przyciagnie??? albo zapach swiezej kawusi z cynamonem??? pachnaca czekolada z ajerkoniakiem wszystko dymi i czeka......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Tilzo, Ale pięknie opowiadasz o zimie, zwierzątkach, tak, rzeczywiście Ty masz talent poetycki! A kawka z cynamonem, to świetny pomysł, zaraz chyba zaparzę, bo z ajerkoniakiem przed praca nie wypada. . - hihi Dzisiaj ładne słoneczko, ale mroźno. Sporo zmarzłam, czekając na taksówke dzisiaj spod lecznicy 4 Łapy (na Stoku, taksówkarz nie zrozumiał, że miał nas z córeczka z powrotem odebrać za godzinkę. . nic to idę robić kawke i za 40 min. wsiadam do buda do Pińczowa. . Miłego dnia życzę Tobie droga Tilzo i dzięki za natchnienie. Ściskam i pozdrawiam cieplutko -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ widze ze tylko LORELAI te zapachy aromatyczne do kafejki przyciagnely a reszta gdzie?co dzieje sie? dzis nalecialo mnie na kisiel wiec nagotowalam sporo---zurawinowy brzoskwiniowy malinowy wisniowy/_/ /_/ /_/ prosze czestujcie sie slonko grzeje kocurek swoje kostki tez na parapecie grzeje zmeczyl sie dokazywaniem zrzucaniem z szafek co sie da dzis go nosi bo skoro swit byl na zewnatrz zrobil obchod towarzyszy chyba nie spotkal szybko wrocil moze troche zmarzl? sniadanko wszamal wody popil i broil rozgrzal sie zmeczyl i legl milego dnia sciskam pozdrawiam😘 wszystkich co zajrza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie ma nikogo co sie dzieje? dzis sypie sniegiem ptaki chodza kocurek bawi sie w chowanego oknem wychodzi balkonem wraca stawiam paczki herbatke z cytryna likierek czekoladowy zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ echhh dawno takij dlugiej zimy nie bylo :) ale mi to nawet odpwiada :) szkoda , ze choinke zlozylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie je poczki, ale ja bym zjadla jakies ciasto z polewa toffi i z orzechami :) mniammm alebo snikersa , a herbatke owszem z cytrynka - najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×