Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

drzewa szkoda to fakt :( czuje sie jakby na moich oczach zabito żywą istotę - dziś panowie sprzatali gałęzie - zastanawiam sie, czy nie interweniować w tej sprawie i dowiedzieć sie jaki był powód ścięcia drzewa, ktore mialo juz naprawdę duzo lat, ale nikomu nie zagrażało. o zwierzętach przerabianych na pasztety nic na szczeście nie wiem, ale też na szczeście nie kupuję jedzenia w podejrzanych punktach. Kielce nie da sie ukryć są kontrowersyjne - samo miasto pięknieje i nie pod tym wzgledem nie można mówić o brzydzie kielceckiej, ale ludzie ... zupełnie nie moja mentalność. natomiast i tak , niezależnie od swoich nastrojów, zawsze bronię Kielce, kiedy ktoś je atakuje, a przecież to nawet nie moje miasto :) chyba jednak jakies korzonki zapuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
totez ja wlasnie o mentalnosci mówie bo domki wam pobudowali nowe pikne a koscioły jeszcze wieksze i jeszcze piekniejsze, haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam z kosciołami, ale domki budują i Galerię Echo rozbudowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
jak nie chodzisz to i nie wiesz:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do Witkacego, przypuszczam, ze użyl nazwy Kielce jako metafory, wcale tego miasteczka nie znając - a faktem jest , że Kielce wlasnie tak sie kojarzą i w dawniejszych czasach pewnie takie były. Sama dopoki nie mieszkalam w Kielcach, myślalam, ze to miasteczko nie wiadomo gdzie , hen hen głucha prowincja. A tu los spłatał figla i wlasnie do Kielc mnie rzucil, tylko szczesliwie w czasach, kiedy Kielce zaczely sie przeobrażać przynajmniej wizualnie. Natomiast z ludźmi cieżko mi nawiazać bliższy kontakt - ale napisalam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, handlują na pewno. Masz na myśli Rynek? tak tak, borowkami, grzybkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
wy Kielczanie nie lubicie Żydów , spuszczacie im łomot, mieliscie pogrom, mentalnoscia lepiej sie nie chwalcie haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
blizszy kontakt- to tylko przy gorzałce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
piło sie z niejednym kielczaninem to sie wie to i tamto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
po wódce wszelki strach mnie opuszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może nie taki kielczanin straszny jak go malują i miło było przy wódeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja beretów na tym
coz jak na drugi dzien rzucili sie na mnie z widłami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tu tak pusto? zasypalo was? sniezylo ze swiata widac nie bylo i wiosna sobie poszla a jeszcze tak niedawno czuc ja juz bylo szkoda pozdrawiam i czesciej tu wpadajcie taka mam prosbe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kielczanina
Mnie to się Kielce kojarzą tylko z gitarzystą zespołu IRA - Marcinem Bracichowiczem! :D Możecie być z niego dumni mieszkańcy Kielc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kielczanina
Ale Marcin zdolniejszy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milego dnia zycze solenizantkom samych serdecznosci🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielce to miasto calkowicie
zdominowane przez kler, praktycznie cale kielce tkwi w tłustych łapskach grubych purpuratów , kielczanie zaś to w przerazajacej wiekszosci lud prosty, ograniczony, bogobojny, przykruchtowy i mentalnie zacofany. broncie sie kielczanie przed mackami katabasów, bo ani sie nie obejrzycie a juz was pochłoną w całości. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielce to miasto calkowicie
tkwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielce to miasto calkowicie
jeszcze jest dla was ratunek, ale musicie powiedziec zdecydowane - NIE! kraj i swiat musza wiedziec ze kielce to juz nie jest ostoja ciemnogrodu! na barykady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle bardzo gdy jednego szatana
zwalcza sie drugim. nie jest to dobra metoda, dlatego radze wam kielczanie - strzezcie sie przed czarna zaraza, i nie bojcie sie proroctw ze bez okupacji KK w RP znowu wroci komuna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle bardzo gdy jednego szatana
za ewentualne niedociagniecia przepraszam, jest pozno:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle bardzo gdy jednego szatana
broncie sie przed czarna zaraza, oni zabiora wam wasze pieniadze, zabiora wam budynki, wszystkie ustawy kaza podpisywac pod swoje widzimisie, z was jako z lokalnej spolecznosci nic nie zostanie, bedziecie tylko niewolnikami watykanskiego okupanta z wypranymi mozgami:( ratujcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle bardzo gdy jednego szatana
oni juz to robia lecz teraz jest sprzyjajaca aura by powiedziec ich wystepkom stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle bardzo gdy jednego szatana
Debi nie nabija sie lecz wskazuje na wady i przywary Polaków i slusznie krytykuje kler:) jest nowym wieszczem, niczym Mickiewicz, wieszczem naszych czasów , swiatłem na czarnym niebie rozpostartym nad Polska! nie pytajcie kto pomalował niebo na czarno? my wiemy...:( wy musicie dojrzec:( wierze w Was Kielczanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ladna zima dzis za oknem a wiosna tuz tuz czy snieg zdazy splynac do niedzieli? ja juz mam serdecznie dosc tej pogody ja chce ciepelka i slonka pozdrawiam was cieplutko wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tilza, poetko, a reszta wymarła czy co? prosze meldować, co u kogo slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Właśnie zabiegana zasiadam teraz do kompa i już streszczam co u mnie. Ja jestem ciągle w ruchu - 3 roboty. . , biegam jeszcze za kredytem na wymarzone mieszkanko pod lasem i na razie czekam -dadzą bankowcy kaskę, czy nie dadzą? -vis major, a już mój garaż pod domkiem stoi przykryty., mieszkanko na I-szym pietrze już w maju będzie wybudowane, a klucze pod koniec tego roku. Oczywiście traktuje to jako inwestycje na podnajem, może dla studentów, może w razie czego dla siebie na stare lata, lub dla córeczki. . - pożyjemy, zobaczymy. I jeszcze parę spraw muszę dokończyć -w sobotę 20 -tego odbieram dyplom warszawskiej Uczelni. . i do końca marca muszę oddać skrypt. . czy wszystko uda mi się domknąć ?- nie wiem na razie -papatki i do miłego usłyszenia, zobaczenia. -Lorelai :) - a co u Was wszystkich? - meldować się, tak jak prosi Balladynka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×