Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Uff. . - mam dyplom ze średnia 4.5, z czego się cieszę i fajnie, ze już za sobą tyle męczarni. . . Byliśmy całą rodzinka na uroczystości, było fajnie , miło i z zahaczeniem w drodze powrotnej o dom towarowy Smyk , oczywiście raj dla dziecka, bo nie obyło się bez zakupów nowych zabawek dla dziecka. Spacer po Starym mieście, u. Chmielna i Nowym Światem, zahaczenie o Sfinksa na posiłek i podróż powrotna kolejami regionalnymi, a wcześniej mazowieckimi. Konduktor chciał nas nabrac i wcisnąć swój bilet, mówiąc, że źle wykupiliśmy w kasach, ale małżonek oblatany w przepisach nie dał się nabrać, latał do kierownika pociągu ze 3 razy z naszymi biletami i w końcu , jak się mu wyłuszczyło, że nie zna przepisów i będzie na niego skarga, to odpuścił. . Mnie takie jaja zdarzyły się z rok temu, kiedy to miałam wykupiony bilet i przesiadłam się w Warszawie Zachodniej na koleje mazowieckie i chciałam dojechać na Powiśle, skąd mam 5 minut na Uczelnie. Konduktor powiedział wtedy, ze nie mam dobrego biletu i wcisnął mi swój. Po interwencji mojego męża u dyrektora PKP w Warszawie pieniądze za bilet zwrócono mi z nawiązką i jeszcze dostałam extra kasę za przesyłkę listowną, i konduktor został upomniany. Okazuje się, że nadal konduktorzy wciskają ludziom kit, ale udaje sie im, jak trafia na kogoś niezaznajomionego z przepisami. -Pozdrawiam Was - Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jednym słowem nie dałas
tak trzymaj, trzeba miec jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - To to masz zawsze przygody :) gratuluję dyplomu! zaparłaś sie i udało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co balladyno i lorelai nie
skomentujecie nawet moich wywodow?:o no tak, wolicie przemilczec w mysl zasady- o kosciele jak o zmarlym mowic tylko dobrze. czyli w tym wypadku nic:o no coz, nawet was rozumiem:o nowa porcja informacji o poczynaniach przestepcow w sukienkach: http://wiadomosci.onet.pl/2700,2144770,bunt_rodzicow__ksiadz_bije_dzieci,wydarzenie_lokalne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co balladyno i lorelai nie
chyba musicie zlikwidowac spacje w lokalne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli kupka dziecieca interesu
je cie bardziej niz globalne zagrozenie, to dziekuje bardzo:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nicka pomarańczowego. Ja już na temat przez Ciebie poruszony wypowiedziałam się powyżej. Widać , że opowiadasz sie za opcja PO i komuszą, czyli za Żydo-komuną. . - tak więc Twoja sprawa, umiem to uszanować. Ponać o poglądach się nie dyskutuje. Zagrożenie od Kościoła Katolickiego? Jesli nie znasz historii, należysz do młodej generacji obszczymurków nie rozumiejących historii, nie wyciagajacych wniosków z wszelkich totalitaryzmów reprezentowanych przez nacjonalizm, - (faszyzm), stalinizm i wolisz te ustroje, to Twoja sprawa. Ponoc jest wolność w Polsce !? -pozdrawiam i życzę spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berninia
przeszyj mnie swoją włócznią ciochu czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balIadyna
witaj ciochu u nas, w końcu pojawił się ktoś z twardą knagą w tym mieście, super chętnie skorzystam!!! podaj jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego masz 30cm, bo myśl jakaś urwana? l od dużego I w podszywie, to juz kazdy kafetryjny bywalec odróżni - bida z nędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eempikk
Czesc Kielce - wlasnie wrocilam z Rzymu po 10 dniach - Hurrraa ! Pooddychalam innym powietrzem, wiele wzruszen i radosci. 10 min. z hotelu do Vatykanu. Lubie wloska kuchnie, wiec cieszylam sie i na restauracje i prawdziwe wloskie gotowanie. Yak ............ pomarzyc tylko. Rozgoryczona jedzeniem ...... dla turystow ? Tfuuuu ! Co za rozczarowanie !! 2 x chorowalam po jedzeniu w restauracji blisko Vatykanu. Drogie, niesmaczne. Kolezanki zamowily kapuczino i tiramisu - 17 Euro .......... :D Polowe malej kromki chleba .... 2 Euro, dodaja go do wszystkiego bez zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik8123
i pol postu wsiaklo, zmeczona jestem, nie mam sily pisac od nowa. Ciesze sie, ze u Was wszystko gra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kochani, znowu te przeklęte święta przed nami. Jak ja tego nie cierpię. Trzeba kupować tyle jedzenia, że wieprz by zwymiotował- za przeproszeniem. No ale cóż, jak tradycja - to tradycja. Ostatnio dostałam bardzo obfitej miesiączki i nie mogłam sobie poradzić z krwawieniem. Zielarka poleciła mi korzeń żeń-szenia i ustało. - najlepszego Wszystkim!:) Wasza Balladynka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też uskarżam się na dotkliwe bóle okolic odbytu. Nie wiem, czym może to być spowodowane. Od dość dawna nie uprawiałam miłości greckiej, więc jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne nie wchodzą w grę. Czy może być to jakaś bakteria? - do miłego zobaczenia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zazdroszczę Ci droga Empik tego pobytu w Rzymie. . ."Wszystkie drogi prowadza do Rzymu" - tak w przysłowiu jest. Tez marzy mi sie taki wyjazd. . . . Balladynko to naprawdę Ty, czy znowu jakaś podpucha? -nieźle dajesz z "grubej rury" -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jeśli przegięłam Lorelai, ale ten ból jest tak nieznośny że gdzieś się muszę wyżalić, a przecież na forum jestem anonimowa. Uczucie bólu podobne jest swierzbieniu, a przecież zawsze dokładnie się podmywam. Te dolegliwości gotowe są zepsuć mi święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Balladyno, radzę iść do ginekologa, proktologa, to zapiszą odpowiednie czopki. Moze jeszcze wizyty u innych specjalistów pomogłyby cóś? zielarze i zielarki chyba nic tu nie pomogą. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginekologa, ale ten obleśny dziad zaczął się do mnie prawie dobierać. Nie polecam ginekologów z Herbów, to istne kanalie. Jeśli zaś chodzi o wspomniany przeze mnie korzeń żeń-szenia, jest to idealny specyfik na dolegliwości miesiączkowe. Ciekło ze mnie, mówiąc kolokwialnie, jak z zarzynanej świni- a teraz proszę - jak ręką odjął! :) Siła ziół zadziwiła już niejednego niedowiarka! Ty też musisz wypróbować Lorelai! - dobranoc Kochani:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się zaś tyczy proktologów, jestem do nich uprzedzona. Czyż już sam fakt wybrania sobie przez człowieka takiej specjalizacji nie świadczy o tym, że coś z nim nie w porządku? Ja bym nie mogła tak grzebać w odbytach całkiem obcych mi osób:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Lorelai :D jak Ty sie zawsze dasz podpuscic jakies podpuszczalskiej :) spojrz na nicka - w podszywie jest małe l i duże I (i) - to stara metoda podszywaczy. lI zamiast ll tylko szkoda, ze takie glupie te podszywy, przeczytalam pierwszy a nastepnych wole nawet nie czytać, jesli nadal bedą sie powtarzać to zmieniam nicka na Marystuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empiczka - tylko pozazdroscic wojaży - wrocilaś do Kielc i słoneczko :) kuchnia dla turysto... wiem coś o tym, tez bylam rozczarowana, jak nam Wlosi zaserwowali makaron z czym to juz sama nie wiem, z kechupem czy co? trageria i juz. pewnie pojechalas tam z desskami? świetnie sie skumplowalyscie :) ja na razie zaliczam od nowa place zabaw, zamowilam wczasy w Sopocie i rozmyslam nad agrowakacjami tylko jeszcze nie wiem, gdize najlepiej. Lorelai, a moze Wy tez ruszylibyscie z małą na takie agrowakacje, co? byloby wesolo. Setek, a co u Ciebie? Tilza, a Ty? W koncu doczekałaś sie sloneczka, mozna sie nasycić. Płomykowka pojawila sie i zniknela - daj znac dziewczyno, moze wybierzemy sie w koncu razem do kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rzeczywiscie , znowu dałam sie podpuscić. Widzę że tej fałszywej baIladynie miło jest robić z kogoś wulcówę, czy chama. . . uważa, że to dowcipne ? i z polotem ? Abstrachując wiosna sie zrobiło, słoneczko mocniej grzeje, Święta już tuż tuż. . a ja jeszcze okien nie mam pomytych, firanek nie założonych, mięs i cist nie popieczonych. . - ech nic, tylko drobne zakupy porobione, a jak u Was z przygotowaniami. Jak chcecie, to dam Wam przepisy na wielkanocne "jajca" według dietetycznej metody Natur Haus, chcecie? Pozdrawiam życząc zdrowych i pogodnych Świąt. -Lorelai Ps. Co tam u naszej miłej Pani Tilzy, Setka i innych słychać? pozdrowionka. A co się Balladynko tyczy agroturystyki, to czemu nie, można o tym pomyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
grrrrrrrrrrrrrrrgrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola mnie jadra macie w kielca
ch jakiegos dobrego masazyste/stke ktory/a wymasowalby mi jadra i ptaka, bo se nie moge z tym poradzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola mnie jadra macie w kielca
ciagle wale pod redtjuby i inny szit i moze to od tego:/ sam juz nie wiem. to dołujace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×