Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Jasne, jasne. Możemy w przyszłości miło spędzić część wspólnych wakacji. Słyszałam , że na Lazurowym wybrzeżu wynajęcie domku na dwa tygodnie dla 8 osób kosztuje 1500 euro, tak więc 2 tygodnie nad morzem we Francji na osobę wynosi poniżej 1000 zł. warto przemyśleć. Pewnie znajda się tez inne, ciekawe oferty.(z tym, że bez wyżywienia. U koleżanki spotkałam kobietę, która mówi, że 2 tygodnie spędziła w Turcji, ale ofertę wybierała z "last minute" za 1500zł na 2 tygodnie z wyżywieniem i przelotem samolotem. Co do drinków, to jeszcze muszę magazynować specjalne trunki, ale to potrwa. . . -Pozdrowienia i buziaki i do miłego, szybkiego zobaczenia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakankaaaaaaa.
a wiecie cos moze na temat kamieniolomow w kielcach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakankaaaaaaa.
to opowiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
{sorry zapomnialam hasla, komputer fiksuje}:D ale masz ciekawe opowiesci Loreali, Balladynko, a Twoje morskie wspomnienia ? Zdjecia ? Goscie wyjechali, odpoczywam, ALE chyba lapie grypa, tfuuuu ! wskakuje do lozka, zeby temu zapobiec. Dam znac, jutro chyba bede wiedzial, czy dam rade zwalczyc poczatki grypy. Milego dnia dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
Nie dośc że przywlokłam jakaś grypę to jeszcze wdała mi się grzybica powchy. Temat wstydliwy, jednak wart omówienia, z uwagi na jego powszechność. Pewnie każda z Was tu kochane Kobietki miała chociaż raz w życiu tę przypadłość. Nie jest łatwo z tym żyć, sama tego wyleczyć nie mogę, muszę chyba odwiedzić lekarza, ale odwlekam wizytę bo to dosć wstydliwy problem. Balladynko, Lorelai, a może Wy mi coś doradzicie? Jak Wy sobie radziłyscie z Waszymi grzybicami pochwy? No nic spadam, trzeba trochę pożyć w realu ;). pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
grzybica pochwy* (te literówki, hehe he ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprasam na wrozby
wrozka mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchac mi sie chceeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkk
Witam Was po dłuższym czasie. Grypa juz odchodzi, na szczescie. Nawet fajny dzień mamy ? Jak na lato ?:D Co u Was ? Nastepnych kilka dni bede u siebie. Wlasnie rozmrazam lodowke, szykuje II sniadanie. Wakacje juz sie skonczyly u Was ? Na weekend odwiedzi mnie fajna kolezanka z innego forum. Zwiedzimy nasze nowe zabytki - chyba bede w poblizu Ciebie, Loreali. Moze dam znac i dojdziesz do Kadzielni ? Ale najpierw, zobacze jakie Ona bedzie miala plany, oprocz naszych pieczonych pierowgow :D Pozdrawiam Was serdecznie. Milego dnia. (co do czerwonych wpisow: wiem, ze znacie mnie na tyle, zeby wiedziec kto pisze to, czego ja nie znam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie sie spotakam z Toba i koleżanką, jak również Balladynka w ten weekend. W piątek urodzinki mojej córeczki, więc idziemy do cukierni do Sołtyków na Paderewskiego wieczorkiem. O 16.00 mam wykład na konferencji uczelnianej, ale potem zamierzam być wolna, chyba, że przeniesiemy na sobotę spotkanie. Do miłego zobaczenia w ten weekend. Czujcie się zaproszone na torta. -Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - spotkajmy sie w sobotę, w dzień, bo wieczorem to juz dzieciaki nam popadają i moze blizej muzeum zabawek, jak myslisz? najpierw ciacha we wloskiej, a potem do muzeum do kawiarni. w sumie od Was zależy - jaki macie pomysł. Empikkk - wiemy wiem, kto pisze, juz sie oswoiliśmy :D buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej daj cie mi znac
o ktorej, prosze bo na dzisiaj i jutro rano jestem umowiona na grzyby !! Po poludniu byloby najlepiej. Zdzwonimy sie, ok? Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelai.
Ja myślałam o ciastkarni u Sołtyków na Paderewskiego o 18.00 w sobotę.Myślisz, że to za późno? Jesli tak, to proszę powiedzcie -kiedy Wam pasuje. Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, heeejj
Ta ''Lorelai z kropka'' nie podoba mi sie :D:D Czyzby to podpucha ? ALE, z drugiej strony no to co, niech bedzie i podpucha - dobre ciacho zawsze mile widziane. Wiec, ja ide empik .............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emppik
LORELAI 😘 dziekuje za przemily wieczor i pycha ciacha. Mam nadzieje, ze spotkamy sie wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, nam też było miło spotkać się w tak zacnym gronie :) Niestety zachorowaliśmy na grypę, idziemy dzisiaj do lekarza. No cóż sezon sie juz chyba zaczął ;( -pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was prośbę. powiedzcie mi gdzie moge oddać aparat do naprawy lub ewentualnego (tylko)czyszczenia w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc kochanie co myslisz
o spotkaniu sie w kielcach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc kochanie co myslisz
bardzo cie kocham kochanie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc kochanie co myslisz
przesylam buziaki i cieple mysli prosto z mojego stesknionego serduszka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, A kto mnie tak kocha? - hehe :) Dzięki za buziaki, zastanawia mnie tylko, czy to aby do mnie, czy do Białego Motyla, a może do Maxa Zander vel Klauna? - przecież miłość w dzisiejszych czasach nie zna granic!!! Do Balladynki. - Sprawdź e-meila. Wysłałam Ci tekst, ale nie jestem pewna, zwłaszcza tych konkluzji na końcu. Sprawdź moja droga, bo może to ukazać się w wydawnictwie naukowym, naszym pokonferencyjnym, a nie chcę źle wypaść. Za korektę i słowa krytyki z góry dziękuję i masz u mnie plusa dużego - hehe, takiego wiesz- procentowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - wybacz, ale zadne procenty na razie nie skuszą mnie - mam do korekty swoj artykuł konferencyjny plus 4 prace magisterskie do sprawdzenia na przyszly czwartek. po tym terminie moze sie uda zabrac za Twoj artykuł. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem,że jesteś zapracowana. Mój artyk.już jest skorygowany przez zaprzyjaźniona polonistkę. Tak więc sorry za tzw. zawracanie "gitary". Córeczka pyta się kiedy będzie można się z Twoim syniem zobaczyć? -pozdrowionka. -Myślę, jak będzie już po wszystkim? My w czwartek na rezonans magnetyczny głowy kładziemy się do szpitala. -pozdrawiamy. -Loremai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spotkanie jak tylko pogoda pozwoli to w weekend jestesmy chetni - moze bedzie jakis fajny festyn dla dzieci, no i oby sloneczko sprzyjalo, zeby mozna sie bylo jeszcze nacieszyc promieniami. Empiczka - na pewno tez sie przyłączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnow
Kielce rzadaja dostepu do morza! Pozdrawiam i w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w erze mezozoiku było tutaj morze, a teraz góry(górki) z ostrym klimatem. Ja jeszcze w sobotę jadę do Pińczowa, bo odrabiam chorobowe do 15.00, ale wieczorowa porą - spotkanko, czemu nie? -albo w niedzielę. -pozdro 🌼 - Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×