Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

maszyna do pieczenia chleba - widziałam dzisiaj z Biedronce za 145 zeta, czy ktoś to ma i używa? - czy to taki bajer, do tego, aby stał w kuchni? sie -manko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loralai
Jak tam, co słychać? Ja wyjeżdżam z dzieciakami w weekend na wycieczkę do Pszczyny i Tychów - na XIII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy - będziemy delektować się muzyką. Nic nie mam przeciw, aby w przyszłym tyg. spotkać się z Wami i delektować jadłem, czy dobrym trunkiem, zwłaszcza, że 14 mam dzień wolny, ale może być również przyszły weekend. Pozdrawiam cieplutko, Acha -zapomniałam, że ma być już w przyszłym tygodniu przedzimie, więc kozaczki, futerka -włóż! -Lorelai🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo co tam słychać u Was? Hellowing idzie.. . -ale u nas to raczej smutno obchodzi sie te święta. . Pozdrawiam Ps. Balladynko -przez ostatni tydzień nie miałam telefonu -zgubiłam go, ale na szczęście znalazł się - wyleciał mi gdzieś w robocie. . . Pytałaś , czy daję swoja córcie na rytmikę - chyba nie, bo ona nie chce.. . -myślę , że nic na siłę. . .i te niefortunnie ułożone godziny. . ? dziecko nie zjadłoby obiadku w przedszkolu.. . nie, raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a juz myślałam , ze wymarły Kielce. Lorelai, co to jest Hellowing? :D wiem wiem, ze nie dajesz, bo pogadalysmy juz o tym, juz dawno tego sms-a wyslalam. ja swojego tez na razie nie bede zamęczać, cos tam ma w przedszkolu, reszte w domu. Dziś przestawiamy czas, nie zapomnijcie. pozdrawiam balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam, że powinnam napisać jakąś prowokację, no na przykład póki nie ma ciszy przedwyborczej. I tak otwieram sesję -kto na prezydenta miasta Kielc? Mam już dosyć rządów pana Wela , więc jestem za Jasiem Gieradą -w najbliższą niedzielę ogłosił biały dzień i można pójść na bezpłatne leczenie do internisty, kardiologa, neurochirurga i tutaj mozna przypomnieć sobie świetny video -klip ala Yankowica - zapraszam : http://www.youtube.com/watch?v=notKtAgfwDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym z bilbordu, który jest umieszczony przy hali na Żytniej, nawet moja matkę ściagam z Cz-wy, aby skorzystała. Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obskoczyłyśmy dziś u Jasia Gierady, kardiologa, neurologa, mama miała ekg, echo serca, cukier, cholesterol zrobiony, ale ludzi -zatrzęsienie -posiadówka od 9.00-15.00 rzeczywiście, tyle siedziałyśmy! -pozdrawiam Was serdecznie -Lorelai, ps. Na pewno będzie miał mocny elektorat. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Hehe, masz racje, oj,trzeba mieć zdrowie, aby się leczyć, masz rację! Ja sama też sobie zrobiłam cukier, ale byłam po śniadaniu i zeżarłam z 5 cukierków. .(nie nastawiałam się, że będę jakiekolwiek badania robiła dla siebie), ale mama kazała mi zrobić ten cukier. . . a za pół godziny pokazało mi na pasku cukru 96. . - tak więc u mnie trzustka jakoś sobie radzi ! -pozdrowionka -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że jego wypowiedź o gejach była poniżej krytyki, ale przeprosił za to, chciał zdobyć tym chyba moherowy elektorat(lub zdobyć nagłośnienie kontrowersyjne w mediach), ale chyba nie zdobędzie, , bo siostra rodzona biskupa Ryczana jest przecież żoną Lubawskiego, więc mohery i tak na niego będą głosować z racji choćby agitacji w kieleckich kościołach. . . Ja nie mogę Lubawskiemu wybaczyć tego stadionu w centrum Kielc i jak będzie druga tura wyborów i przejdzie Wel i Banaś, to z pewnością zagłosuję na tego drugiego. . . -Pozdrowionka -Lorelai Ps. Mieszkanko na wykończeniu -serce się raduje -hurra!! Jak wprawia drzwi, to zacznę w grudniu remonty. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - gratuluję, teraz czekają Cie chwile nerwowki remontowej, a potem juz 100% radości. nie mogę doczekać sie parapetówki. w koncu już wiesz, za co płacisz. miłej niedzieli , kielczanie :) ma być ciepło i słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikikkk8
Gratuluje nowego mieszkania, znam to uczucie, i, podobnie jak Balladynka, czekam na parapetowke :D Pozdrawiam Was z Germany. Do zobaczenia, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierada to stary chooj
stary jest i tak niedlugo zdechnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Barbarom dzisiaj wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 A w poniedziałek życzę Wam nie rózgi od siwego pana, brodatego -ubranego na czerwono, tylko . . . powiem, jak prawdziwa kobieta - jaguara w garażu , futra z norek w szafie(oj -ekolodzy by mnie wysprejowali) , może mniej ambitnie samych przyjemności -to tak hedonistycznie :) -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze wam kieleckie damy
dlugich knag miedzy nogami, zebyscie byly zaspokojone na wszystkie mozliwe sposoby, wyruchane we wszystkie otwory i aby blogi usmiech zagoscil na waszych zacietych twarzach:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zacięte twarze.... ? Owszem, lubię sex. ale bez perwersji, nie przesadzajmy. . . Nareszcie zima trochę zelżała -uff. Co tam słychać u foremek, jak tam przygotowania do Świąt? -pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z Kielc, ale znajomy ma sąsiada którego babka tam mieszkała będąc na wakacjach u ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i spokojnych Świąt moi drodzy forumowicze. Ja w nawale pracy uległam wypadkowi i mam zszytą lewą rękę ( w łokciu(4 szwy) - ale wypadki zdarzają się, zwłaszcza zimą.... Mniej muszę więc na sobie polegać i więcej na innych... -Do miłego zobaczenia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
Najlepsze zyczenia Swiateczne dla Was i Waszych rodzin. Mam nadzieje, ze dobrze sie bawicie. Nadal jestem w Niemczech. Pogoda nie pozwala mi wracac do domu od tygodnia. Czekam na odwilz :D Tak mi przykro, Lorelai, dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie tu nie bylo to prawda weszlam na str i co widze LORELAI po wypadku jak sie czujesz? czy wszystko ok? u mnie tez ok zdrowko dopisuje zima w pelni ptaszeta w katmniku urzeduja mniej sikorek niz w poprzednim roku nie wiem czemu kosy tez na jablka nie przylatuja jak w minionym roku nie znam odp na te pytania moze ktos z was powie mi co sie stalo z ptaszetami tej zimy? pozdrawiam milego cieplego udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tilzo, Miło, że zajrzałaś do nas. Ręka u mnie już lepiej, ale szwów jeszcze nie ściągnęłam(nie wiem zresztą jak długo powinnam je na łokciu nosić, bo to przecież takie miejsce, gdzie się skóra nie najlepiej goi, czy zrasta. Moi bliscy od tygodnia pokasłują, jakiś wirus krąży, a malutka dzisiaj gorączkę miała i nie poszła do przedszkola. Znajomy lekarz mówił, żeby spróbować zadziałać domowymi sposobami .. . Co do ptaszków, też widzę, ze w tym roku mniej jakby, być może odleciały do cieplejszych krajów, bo w tym roku ma być bardzo mroźna zima. A i mój piesek kaszle w domu -pani weterynarz kazała mu dawać rutinoscorbinę. Trzymajcie się więc wszyscy cieplutko. -I do Siego Roku -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2011 juz z domu w Polsce. Zdrowia, Szczescia oraz radosci z kazdej minuty zycia, zyczy D. Mam nadzieje, ze spotkamy sie na drinka w tym roku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
Cisza w Kielcach ? Mam nadzieje, ze bawicie sie dobrze i zdrowo ? Pozdrawiam, do nastepnego razu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milo i cieplo herbatka kawusia i slodkim was poczestuje dzis kolejny wolny dzien mile to no nie a wy gdzie jestescie?zdrowi? pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięrdzi-Mąka
z jakiego jesteście osiedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z "psich górek", inni z centrum, jeszcze inni z KSM ,a najdalej ludzie mieszkają na Stoku. A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda ze u was biją
murzynów i pedałów :D haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×