Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Wlasnie czytam o ksiazce, przerazajace ! Widzialam wiele filmow na podobny temat z 'krain usmiech' Doecenia sie to szczescie, ze zyjemy w naszym kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego przeboju nie muszę przecież nikomu reklamować ; http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1588942&start=3390 i jeszcze coś jego wartego posłuchania : http://www.youtube.com/watch?v=5oMwzTCK1iY&feature=fvst ach, ale się miłośnie zrobiło. . Witajcie Kaciaa i Empik, fajnie, że się pojawiacie i witam nowe osoby na tym topiku. -Idę spać -na ra . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) Co u Was kobiety ? :D Czy to prawda, ze nasze KIELCE, ul. Sienkiewicza, po raz trzeci wygrywa ''NAJPIĘKNIEJSZĄ ulica Polski'' jest ..... SIENKIEWICZA w KIELCACH ? Teraz rozumiem, moja kręcąca sie łezkę w oku, jak zobaczyłam Deptak po raz pierwszy w 2007 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba przyznać, że Kielce mają swój specyficzny urok i niczym nie ustępują mniejszym miasteczkom w zachodniej Europie. Serdecznie pozdrawiam - Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze dolaczyly nowe osoby,super rozgoscie sie czujcie sie swobodnie wreszcie wiosna przyszla to i ja z domu wyszlam ludzie porzadkuja swoje ogrodki,szkoda ze tylko ogrodki powinni wyjsc poza ogrodzenie i wygrabic trawniki,na ktorych pelno smieci sie wala przy tatrzanskiej rosnie modrzew,pod nim jeden wielki smietnik po zgloszeniu do strazy miejskiej z grubsza uprzatnieto na reszte smieci polozono galezie i to jest uprzatniete do konca rece opadaja boli,ze w kraju brudasow musze mieszkac ulice jeszcze nie poklejone,dziura goni dziure i dziura pogania dobrze ze ptaszeta sie odezwaly,weselej dla duszy ide lapac energie po 😘😘😘wam zostawie milego cieplego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tilza, Tak, wiosna przyszła całkiem niedawno, słoneczko świeci, raźniej człowiekowi na duszy. Jeszcze nie wszyscy "przebudzili się" do porządkowania otaczającego nas świata. - Mój mąż czeka na przykład na mnie.. a ja na niego, aby np. śmieci z zeszłego roku wyrzucić z podjazdu(gałęzie odcięte z drzew). Jestem przemęczona pracą zawodową i chętnie bym już sobie odpoczęła, albo poszła na emeryturkę(choć wiek nie ten i jakieś 20 latek będę musiała doginać. . ) Trzeba jakoś wypełznąć z chałupy i nacieszyć się słońcem. Właśnie głos kukułki za oknem skłania do tego. Ciepłe pozdrowienia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek na spacer zapraszam slonko pieknie przygrzewa ptaki sie raduja to i ja wychodze z domku zwiedzam okolice milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chwale sie, Dzisiaj w KCK był konkurs gitarowy XI regionalny i II m-ce otrzymała moja uczennica z PSM z Kielc w najstarszej grupie wiekowej, oraz III m-ce w najmłodszej grupie do 10 lat otrzymał mój uczeń ze Szkoły muz. z Pińczowa, tak więc jestem zadowolona. Trzymajcie sie moje foremki. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Franusia i Mika0904, Ja mieszkam koło Kadzielni, ale jak sie nazywa osiedla na,którym mieszkam? hm. . , chyba psiarnia(bo tu ludzie z pieskami spacerują po tej Kadzielni), Empik jest z centrum samego, a Balladyna z KSM. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdthrfx
hej, wiecie moze czy ciezko sie dostac na studia na dzienne na UJK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o dostanie sie na studia dzienne, to nie ciężko.A jaki kierunek Cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
NAJLEPSZE ZYCZENIA WIELKANOCNE DLA WAS I WASZYCH RODZIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych wiosennych swiat wielkiej nocy smacznej swieconki,wielu radosci dla was i waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkiej pomyślności, smacznych szyneczek, jajeczek i mokrego Dyngusa składa wszystkim foremkom Lorelai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pity wysłane? -ja dziś wysyłam i to niestety "lewego' -zaginał mi jeden - chyba moja córcia go podpaliła 2 miesiące wstecz, kiedy zrobiła "fajer" przy moim kompie i obudowa z kompa się opaliła , a płomień gasiliśmy z mężem na pół pokoju(tylko na10min wyszlismy oboje do kuchni, aby zjeść razem śniadanko. . . -Miłego dnia życzę. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnie Wam juz wakacjami, bo mnie tak! -pozdrawiam foremki 🌼 -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empikkkk
Czesc Lorelai 😘 jak sie masz? Pieknie na Deptaku, a Was nie ma. Wojtus juz dorosly, to i wozka zielonego nie szukam:D RYNEK, prawie gotowy. Jak ladnie i fajnie tutaj mieszkac. Mam nadzieje, ze mama juz zdrowa !Loreali? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Empiczka - zielony wózek już sprzedany - ostatnio wypatrzylysmy go na Placu Artystów - para, ktora ode mnie go kupila, akurat wyszla z maluchem na spacer. Wojtus teraz smiga na hulajnodze lub rowerku - czas leci, co? pogoda super - nic tylko na wspolne spacery chodzic :) pozdrawiamy wszystkich kielczan!! 😘 jesli chodzi o Rynek - to dla mnie masakra! ale Wojtus przynajmniej bedzie mial gdzie pojezdzic na rowerku - płaski teren - bardzo mi żal fontanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Empik, Dzięki,że pytasz.Dawno tu nie byłam. Tak, mama już zdrowa,byliśmy u niej, ja pomyłam jej wszystkie okna i firanki, a mój mąż zrobił super oświetlenie w 3 piwnicach. Teraz dopiero widać jaki tam bałagan i ile trzeba włożyć pracy, aby je wysprzątać!. Pozdrowienia moje miłe i mam nadzieje do rychłego zobaczenia, jak ta fala spraw związana z zakończeniem roku szkolnego się przewinie. Buziaki -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybiotyk jak antybiotyk
cześć kochani, mam pytanie dlaczego nie działa fontanna na rybku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielce to zascianek
grajdołek, którym rzadzi paskudny biskup z brzuszyskiem piwnym i nie mniej paskudny prezydent, szwagier biskupa. Miasto jest dziura, ktora nie oferuje mlodym pracy, chyba ze po znajomosciach. Ludzie sa ograniczeni, nieobyci, dzicy, maja bardzo waskie horyzonty myslowe. Nawet w ichnim teatrze ciagle graje te same sztuki: "hamleta" i "makbeta". zero innowacji. mlode kobiety wygladaja jak tanie dziwki ze skora popalona w solarce, a faceci to prymitywne dresy ze scyzorem w kieszeni. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×