Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kikker

Torbiel na jajniku

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny nie.martwcie się na zapas torbielami. Ja maialam najpierw 5 cm a po tygodniu urosła mi aż do 10 po czym.gin mnie sierowal na operację która miałam mieć po @ ale gdy pojechałam do szpitala to na izbie przyjęć okazało się ze zniknęła w czasie okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas szczescie :-) Fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja torbiel raczej nie zniknie, bo jest 1,5 roku. No chyba, ze wejde w klimakterium ;-) Tak mowil gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Gorzej jak pęknie to wtedy operacja czeka. Ja tak właśnie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaxDD

Ja mam torbiel na jajniku 4,5 cm bez plynu wiecie co to za torbiel? Bylam w szpitalu ale nie powiedzieli mi dokładnie jaki to torbiel tylko za 3 tygodnie mam iść do ginekologa na kontrolę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podobno zależy od rodzaju torbieli, jedne znikają same, a inne trzeba leczyć. Na blogu u mamaginekolog jest post o torbielach, warto spojrzeć 🙂

Dwa miesiące temu u mnie też wykryto torbiel. Miała 3cm, mieszaną echogeniczność, charakter naczyniowy i nieregularne kształty. Już teraz wiem, że ginekolodzy zlecają wówczas markery nowotworowe z krwi, ale w tamtym czasie byłam przerażona. Szczęśliwie półtorej miesiąca później torbiel zniknęła 🙏😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To świństwo będzie nawracać już zawsze dlatego bez antykoncepcji się nie obejdzie. Z bardziej naturalnych metod ziele krwawnika. Podobno działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaxDD

Mam 20 lat i się tego tak wystraszylam, bylam w szpitalu bo mnie bolało z lewej strony zrobili mi badania ale wszystko wyszło okey. Powiedzieli, że nie wygląda to strasznie, ale i tak się boję, jak bylam w tym szpitalu to nic mi nie było, a jak wyszlam to zaczęło mnie boleć brzuch plecy, dostałam wzdęcia i zaparcia i okres mi się spóźnił 2 tygodnie i nie jest taki obfity jak zawsze do tego plamienia brązowe na koniec tylko, że ja się bardzo stresuje i nwm czy to też nie przez stres mam takie dolegliwości. 3 lata temu też mial torbiela na jajniku ale się wchłoną, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaxDD

Biorę teraz tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 od tygodnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaxDD

Byłam dziś u ginekologa i mi to pękło i jest już okey czyli się za bardzo przejmowałam, a te bóle to stres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×