Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ___Kasia____

Jak zlagodzic baaardzo bolesny okres?

Polecane posty

Gość Moniczkaa11
Domowe sposoby - raczej ciężko... Ja po ciąży miałam również strasznie długie i bolesne miesiączki i lekarz zaproponował żałożenie wkładki z hormonami, która miała pomóc w leczeniu moich dolegliwości. Wkładka Levosert przy okazji działanie antykoncpecyjne długoterminowe - na początku po założeniu odczuwałam jeszcze nieco boleści, ale po kilku miesiącach jak ręką odjął! Mam tylko małe niebolesne plamienia! Po prostu odetchnełam. Idz do ginekologa i zapytaj o taka opcje, przebadaj sie i powie czy taka metoda bedzie dla tez dla Ciebie odpowiednia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, W zamieszczonym przez Panią komentarzu na http://f.kafeteria.pl/temat/f9/jak-zlagodzic-baaardzo-bolesny-okres-p_1633357/2 zostało odnotowane niepożądane zdarzenie po zastosowania leku No-Spa ( „bralam nospe - powiedzcie mi czy to mozliwe ze dostalam od tabletek jakiejś wysypki” W przypadku, gdy podczas stosowania leku zaobserwowano niepokojące objawy, należy niezwłocznie poinformować o ich wystąpieniu lekarza prowadzącego. Firma Sanofi-Aventis Sp. z o.o., jako producent leku No-Spa, jest zainteresowana wszelkimi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania swoich produktów. Pragniemy również pozostawać w zgodności z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne. Dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie nam informacji dodatkowych dotyczących stosowania przez Panią leku No-Spa: 1. W jakiej dawce i w jakim okresie stosuje/ stosowała Pani lek No-Spa? 2. Czy opisywane przez Panią objawy ustąpiły – i jeśli tak, to kiedy? 3. Czy choruje Pani na jakiekolwiek choroby – i jeśli tak, jakie? 4. Czy jednocześnie z lekiem No-Spa stosuje/ stosowała Pani inne leki – i jeśli tak, jakie, w jakim wskazaniu, w jakich dawkach i w jakim okresie? Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o medyczne potwierdzenie i ocenę zdarzenia przez lekarza prowadzącego. Uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na kontakt z Pani lekarzem prowadzącym i tym samym podanie jego danych kontaktowych. Będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie ww. informacji drogą e-mailową lub na adres: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. DZIAŁ MONITOROWANIA BEZPIECZEŃSTWA FARMAKOTERAPII ul. Bonifraterska 17 Budynek North Gate 00-203 Warszawa adr.pl@sanofi.pl W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Pani dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, W zamieszczonym przez Panią komentarzu na http://f.kafeteria.pl/temat/f9/jak-zlagodzic-baaardzo-bolesny-okres-p_1633357/2 zostało odnotowane niepożądane zdarzenie po zastosowania leku No-Spa ( „bralam nospe - powiedzcie mi czy to mozliwe ze dostalam od tabletek jakiejś wysypki” W przypadku, gdy podczas stosowania leku zaobserwowano niepokojące objawy, należy niezwłocznie poinformować o ich wystąpieniu lekarza prowadzącego. Firma Sanofi-Aventis Sp. z o.o., jako producent leku No-Spa, jest zainteresowana wszelkimi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania swoich produktów. Pragniemy również pozostawać w zgodności z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne. Dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie nam informacji dodatkowych dotyczących stosowania przez Panią leku No-Spa: 1. W jakiej dawce i w jakim okresie stosuje/ stosowała Pani lek No-Spa? 2. Czy opisywane przez Panią objawy ustąpiły – i jeśli tak, to kiedy? 3. Czy choruje Pani na jakiekolwiek choroby – i jeśli tak, jakie? 4. Czy jednocześnie z lekiem No-Spa stosuje/ stosowała Pani inne leki – i jeśli tak, jakie, w jakim wskazaniu, w jakich dawkach i w jakim okresie? Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o medyczne potwierdzenie i ocenę zdarzenia przez lekarza prowadzącego. Uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na kontakt z Pani lekarzem prowadzącym i tym samym podanie jego danych kontaktowych. Będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie ww. informacji drogą e-mailową lub na adres: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. DZIAŁ MONITOROWANIA BEZPIECZEŃSTWA FARMAKOTERAPII ul. Bonifraterska 17 Budynek North Gate 00-203 Warszawa adr.pl@sanofi.pl W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Pani dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w czasie okresu jedynym ratunkiem przy bólu jest pyralgina sprint. Jest rozpuszczalna, więc nie obciąża żołądka, a naprawdę pomaga nawet na silny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SOLPADEINA ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisia25
Dzisiaj mam bardzo bolesny okres wziełam no-spe nawet 2 tabletki i nic niewiem co robić niemoge wytrzymać z bulu a za 1 godzine mam spotkanie. Prosze pomuszcie nie mam inych leków nisz nospa a apteka daleko mam jeszcze ibum ale nw czy brać. POMUŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jak mam bolesny okres, to biorę pyralginę po prostu i ból szybko odpuszcza. Wolę tę wersję rozpuszczalną sprint, bo nie lubię łykać tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anella36
Ja miałam bardzo bolesny okres, i to kilkakrotnie, lekarz powiedział mi że mam PCOS, i to jest powodem. Przyjmowałam http://ovarin.pl/ który mi zalecił, suplement wyrównujący równowagę hormonów. Do tego dietetyk ułożył mi odpowiednią dietę. I teraz jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszka

moim zdaniem na bolesne miesiączki może pomóć jedynie tabletka, ja jestem ofiarą bolesnych miesiączek co miesiąc to samo ból okropny do tego stopnia, że czasami ciężko podnieść się z łóżka, zdarzało się, że brałam wolne w pracy, teraz zawsze jak zbliża mi się okres to od razu sięgam po tabletkę vemonis bo mi bardzo pomaga, szybko uśmierza ból i poprawia moje sampoczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Podstawa to wizyta u dobrego lekarza ginekologa. Takie bolesne okresy mogą świadczyć o rożnych nieprawidłowościach, chorobach, także warto znaleźć dobrego lekarza i szukać przyczyny bólu a nie połykać kolejne środki przeciwbólowe. W Katowicach świetny lekarz ginekolog to pan Krzysztof Sodowski www.sodowski.pl/ Na pewno wam pomoże, to świetny fachowiec i przemiły człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze lekarz badania.. zbadaj żelazo może masz niski poziom tak było u mnie.. okres nie musi boleć..Jake są zaburzenia hormonalne też są na to leki .. domowe srodki o doope rozbić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowianka

U mnie ginekologicznie jest wszystko w porządku a i tak  mam bardzo bolesny okres. Czasami nie do wytrzymania, wtedy biorę wolne w pracy bo tylko leżę. Niedawno kupiłam tabletki, które jako jedyne do tej pory na prawdę pomagają to tabletki vemonis femi, maja działanie rozkurczowe i przeciw bólowe, także w jednej tabletce mam dwa najwalniejsze składniki i już nie łykam kilku leków na raz a zazwyczaj były to od 4 do 6 tabletek na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga

U mnie to samo, przebadana z góry na dół, podobno taki mój urok. Lekarz mówi, że po ciązy to minie, no ale na razie nie planuję, więc albo się męczę dalej albo po prostu ratuję się lekami. Vemonis femi też mi pomaga, a przede wszystkim działa naprawdę szybko, bo w składzie ma też kofeinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo pomagają tabletki vemonis, kiedyś musiałam łykać kilka na raz a teraz w zasadzie po dwóch czuje ogromna ulgę i tabletki długo działają. Także dla mnie to zbawienie, działają też i rozkurczowo, już nie męczę się co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bolesne miesiączki minęły jak zaczęłam stosować antykoncepcję,biorę belarę i faktycznie ból całkowicie zanikł. Wcześniej to faktycznie był koszmar i musiałam zjadać mnóstwo tabletek przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak sobie przypomnę te bolesne miesiączki to był dramat... Dopiero teraz przy odpowiedniej antykoncepcji vines minął cały problem. Miesiączki nie sa tak obfite, bóle nie sa tak uporczywe no i seks jest inny bo jestem zabezpieczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo bolesne miesiączki, brałam zawsze różne leki  ale niewiele pomagały i po prostu  niemal co miesiąc zwijam się z bólu. Na szczęście od jakiegoś czasu zaczęłam brać tabletki vemonis femi i te jako jedyne są na prawdę skuteczne. Bardzo dobrze działają, nie męczę się już. Są przeciw bólowe i też rozkurczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zauważyłam, że kiedy bardziej jakoś zadbam o siebie przed miesiączką (niestety mam PMS 😞 ), to i sam okres znoszę lepiej - mniej kawy, witamina B, dużo magnezu, wiesiołek, sen, odpoczynek, aktywność fizyczna, ale niewyczynowa. Jednak drugi dzień okresu zawsze jest najgorszy u mnie. Na szczęście takiego bólu jak kiedyś już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomaga w czasie okresu termofor z ciepłą wodą, ale to ma działąnie ad hockowe, czasami stosuje takie rozwiązanie ale głównie wtedy kiedy jestem w domu i mogę sobie pozwolić na taki luksus, kiedy muszę normalnie funkcjonować to ratuję się tabletkami vemonis femi, ostatnio mnie nimi znajoma w pracy poratowała i od tamtego czasu zawsze mam je w domowej apteczce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałam na forach i właśnie kilka osób polecało to vemonis femi, postanowiłam że skoro tylko pare złotych to spróbuję. Warto było, bo jak mnie bardzo bolał brzuch to dosyć szybko mi przeszło. Dobrze że u mnie bolesne są zawyczaj 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Nas, ale ja w czasie okresu zmijam się z bólu, bez tabletek się nie obchodzę, muszę mieć coś przy sobie przeciwbólowego i rozkurczowego, ale na szczescie natrafiłam na tabletki vemonis femi, które szybko uśmierzają ból, bez nich nie jestem w stanie przetrwać w czasie okresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co miesiąc mam okropne bóle menstruacyjne, zwijam się z bólu już na kilka dni przed okresem, mam nawet skurcze brzucha dlatego zawsze pod ręką mam tabletki vemonis femi, które bardzo mi pomagają i sprawiają że bóle menstruacyjne i i przeciwbólowe mijają, bez tabletek nawet nie ruszam się z domu bo niestety nie dałbym rady przetrwać ani jednego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×