Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania33

Krople odchudzające b-01, kto stosował?

Polecane posty

Gość agusiaagula01
Witam! wlasnie zaczelam stosowac krople b-01 i mam nadzieje ze beda skuteczne. Zapach maja rzeczywiscie intensywny ale do zniesienia a smak hmm z mineralna do przyzwyczajenia ale ze sokiem bez cukru oczywiscie np. jablkowym sa niezle baaa dla doroslych mozna porownac do żóbrówki z s.jablkowym haha!życzcie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda_poznan
Witam, nie wierzyłam w skuteczność tych cud kropelek i zaczełam je pić bez najmniejszego przekonania. Dostałam je od mamy i stwierdziłam, że popije, żeby nie było jej smutno, że wydała kupe kasy a ja nie chce:). Zaczełam je pić niecałe 2 miesiące temu i naprawde stosowałam wiele różnych diet i spadała waga ale później wracała i to w nadmiarze. Również leczyłam sie u wyżej wspomnianej dr Będzińskiej w łodzi co było niezbyt dobrym pomysłem. Po kroplach obecnie spadło mi ok 10kg w niecałe 2 miesiące. Pije 1 litr wody z 4 kroplami mniej więcej, czyli opakowanie starczyło mi na 2 miesiące. Będe je piła dalej zobaczymy jedyny skutek uboczny u mnie to okropna zgaga czego nigdy nie miała, ale przeszła a teraz sie pojawia jak za dużo wkrople preparatu do wody. Zobaczymy co będzie dalej. Powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupiorek4
Witam! ja zaczęłam pić kropelki herbapolu 5 dni temu i musze przyznać ,że u mnie faktycznie ogranicza mi to mój wilczy apetyt.... zobaczymy tylko czy efekt jakiś z tego będzie czy tylko tyle że się tej wstrętnej wody opije.....i faktycznie smak tego jest do....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska14
Kupilam na alegro miesiac temu ale pije je od jakis trzech tygodni. na razie spadla mi waga o 2,5kg. Chcialabym shudnac do wakacji 12 KG czy komus sie udalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3
a ktoś słyszał, lub stosował syntrax beta3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kąpiemy synka codziennie. Wyjątkami są dni kiedy np, gdzies wyjedziemy i w drodze powrotnej uśnie to przez sen go przebieram w piżamkę, buzię, rączki, paszki i pupkę przecieram wtedy tylko chusteczką. Kąpiele wyglądają u nas tak że główkę myje jak w dzień mu się bardzo spoci, jak nie to lekko wodą opłukuje a resztę ciała delikatnie mydełkiem bambino i nic się ze skórą nie dzieje a Robert o wiele lepiej śpi po kąpieli niż bez niej. U nas kąpiele trwają dość długo bo czasem aż 30 minut ale co poradzę jak ten mój szkrab tak uwielbia się pluskać :) Kupiłam mu dwie zabawki do wanny i zadowolony siedzi w wodzie i chlapie w każdą stronę :) Od dziś zaczynam odchudzanie :) Teraz już mam silną wolę wczesniej mi tego brakowało trzymajcie kciuki 10 kg musze zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia33319
To prawda,że te krople są drogie,ale gwarantuje ,że bardzo skuteczne. Niedobrze mi się robi,jak czytam,że tej czy tamtej one nie pomogły. Musicie zrozumieć,że nie jest to lek odchudzający,ale preparat wspomagający odchudzanie.Nic wam nie pomoże zażywanie tego specyfiku,bez zmiany planu żywienia. Ja dzięki diecie tysiąc kalorii wspomaganej tymi kroplami schudłam dziesięć kiloramów w ciągu miesiąca. Kropelki zmniejszyły moje łaknienie,chęć podjadania między posiłkami.Łatwiej było mi znieść dietę.Minął rok a ja przez swoje zaniedbanie zaś przytyłam,ale nie przejmuje się zbytnio.Kupiłam b-01,mam silną wolę,dużo samozaparcia i co najważniejsze nie czekam na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniek1979GG
A ja się dziwię, że tyle negatywnych opinii. wg mnie krople są okey. oczywiście nic innego nie robiąc a do tego jedząc pizze i słodycze nie schudniecie nawet z kroplami. mi się udało. dieta niskokaloryczna i trochę sportu + B-01 na dodatek zauważyliśmy z mężem pozytywne uboczne skutki kropelek. a mianowicie: pomaga w zahamowaniu zgagi, likwiduje wzdęcia i uczucie sytości - "nadmuchanego, pełnego brzucha" pozdrawiam i życzę wytrwałości G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutina
Hej! Zamówiłam te kropelki przez internet w sklepie zielarskim. Zaczynam wielkie odchudzanie od 15 stycznia. Póki co to sie troszke przygotowuje, np odstawiam powoli słodycze i zmniejszam porcje. Waże 80 kg przy wzroscie 165 cm więc to przynajmniej 15 kg za duzo! Do 1 lipca musze schudnąć te 15 kg bo mam zamiar wcisnąć sie w mój stary strój bikini w rozmiarze 38:) Poza tym kupiłam pilke do ćwiczeń i mam zamiar ostro ćwiczyć:) Zna może ktoś jakieś fajne cwicznia które można na takiej piłce wykonywac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była otyła
Ktoś tu pisał, że mu się robi niedobrze gdy czyta, że komuś te krople nie pomogły. Dołączam się do tej osoby. Ludzie kochani, czy to są krople czy tabletki, czy jakieś pasy wibracyjne czy neoprenowe, efektów nie osiągniecie bez ograniczenia żarcia i bez zwiększenia wysiłku fizycznego. A to, że oczekujecie efektów po wypiciu nawet 10 opakowań kropli ziołowych bez zmiany dotychczasowego stylu życia, świadczy tylko i wyłącznie o Waszej głupocie... A teraz do rzeczy ;) Stosowałam b-01 przez 2 miesiące dopóki nie dowiedziałam się o kropelkach Herbapolu. Gdy zaczynałam pić b-01 ważyłam 112,3kg, dwa miesiące później, gdy kończyłam kurację moja waga wynosiła 98,7kg, a więc straciłam 13,6kg. Do picia kropli dorzuciłam jednak dietę redukcyjną 1200kcal oraz godzinę wysiłku aerobowego codziennie 6 razy w tygodniu. Później krople odstawiłam i w kolejnym miesiącu zrzuciłam kolejne 5,5kg. Kupiłam krople Herbapolu za 11zł, jedna butelka wystarczyła mi na ponad 3 miesiące (poj. 35ml w kroplach Herbapolu, poj. 10ml w kroplach b-01) i w sumie po tych 6 miesiącach takiej kuracji (najpierw z b-01, później bez "wspomagania" i na koniec z Herbapolem) moja waga zeszła do 74,8kg, czyli pozbyłam się łącznie 37,5kg. Moim celem jest uzyskanie wagi 68kg (idealna do mojego wzrostu bo BMI wyniesie ok. 21) więc walczę dalej, ale tylko i wyłącznie z dietą, ćwiczeniami (ostatnio 1h dziennie na orbitreku lub 1,5h dziennie na rowerku stacjonarnym) :) Nie wiem czy jest sens przepłacać jeśli dostajemy to samo... Porównajcie sobie skład ;) Wierzcie w działanie tych kropli lub nie, Wasza strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati38
Skusiłam się na kupienie naszego specyfiku, Herbapol. Zaczynam stosowanie od dziś, waga 87 :((( Do tego w planach codzienny spacer. Za miesiąc napiszę jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia629
Hej ja krople stosuje od pięciu dni ,niewiem jak dalej będzie bo za każdym razem gdy pije to chce wymiotowac ale myśle że nadal będę pić w końcu kosztują kupe kasy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana87
te spinka 81 te krople sa dopiero 1,5 roku na rynku ;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukając zamiennika kropli B-01 przez przypadek trafiłam na to forum. Oczywiście bez ruchu fizycznego trudno jest mówić o genialnych preparatach odchudzających. Nic samo się nie dzieje. Należy jednak pamiętać o dwóch sprawach, po pierwsze nie wszyscy mogą uprawiać aktywny sport - choćby z uwagi na pewne schorzenia, a po drugie przy stosowaniu różnych preparatów dietetycznych, czy drakońskiej diecie dochodzi do zaburzeń min układu trawiennego. W efekcie pada się ofiarą efektu jojo, problemów gastrycznych, lub za przeproszeniem normalnego wykupkania się. Swój sukces ( 113/81 w 1/2roku) zawdzięczam kroplom B-01. Wcześniej próbowałem Herbapolu, jednak to nieudana podróba i inny skład. (efekt jojo i problemy gastryczne) Mimo iż B-01 nie należą do najtańszych to 85zł na 2 miesiące jak za cenę zdrowia to za darmo, tak czy inaczej przyznam że ktoś wyjątkowo dobrze pomieszał te ziułka. No i ich silny zapach w końcu udrożnił mi permanentnie zatkane zatoki. Na koniec powiem tak, kropli nie zmienię mimo iż interesują mnie inne nowinki, a tym co nie odczuli skutków działania - może po prostu więcej konsekwencji i systematyczności w ich stosowaniu. pozdrawiam Iga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rega
witam..ja na przykładzie mojego syna potwierdzam,krople bo1 to rewelacja .chłopak stracił 25 kg w 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W akcie desperacji, po kolejnej nietrafionej diecie zakupiłam w sklepie internetowym biofi krople odchudzające i oczyszczające produkowanie przez herbapol. Ich nazwa: Fiocyna i Meliosa. Podejrzewam, że ich skład jest identyczny jak b-01 a są połowę tańsze no i co najważniejsze w końcu skuteczne. W ciągu miesiąca schudłam 4 kg jedząc normalnie, a gdy dołączyłam ćwiczenia i trochę ruchu waga zaczęła spadać dwa razy szybciej. Są na prawdę skuteczne, a smak rewelacja gdy do wody z kropelkami dodam odrobinę soku jabłkowego. Smakuje jak tymbark jabłko-mięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Zgorzelec
Witam. Czytam te opinie i jestem rozczarowana tymi negatywnymi . Ja stosowalám te krople w czesie kiedy byly dostépne tylko w dwóch Aptekach w Polsce . Jedna z nich z Wroclawia . Tam zamawialam . Kosztowaly ok, 100 zl z przesykla. Moje Panie SCHUDLAM W PIEKNYM WYDANIU 26 KG !!! zajélo mi to niecale pól roku. Zero zmarszczek , cialo pieknie nawodnione wiec skóra jedrna i swierza . Przy okazji pozbylam sie kamieni nerkowych i kilku innych dolegliwoci . Nie kupujcie podróbek za grosze tylko to co jest w APTEKACH nie dzialaja tez probowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×