Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość wybierz SPP
jest to lepsza agencja niż Metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Dziewczyny, na tej stronce https://www.supermodelscouts.com/public/public_signup.cfm każą obowiązkowo wysłać fotkę bez makijażu, jedną z uśmiechem, drugą bez i w kostiumie 2-częściowym. Ale patrzyłam na niektóre portfolia i dziewczyny mają same profrsjonalne fotki w zwykłych ciuchach. Czy myślicie, że jak wyślę tylko fotki z mojej sesji (to nie fotki w kostiumie kąpielowym), to mi je wywalą? Niestety nie mam cyfrówki, żeby zrobić sobie fotki w kostiumie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Slyszalam,ze agencja spp jest najlepsza obok model plus,czy to prawda?Podobno wysyla najwiecej dziewczyn zagranice i dobrze sie nimi zajmuje.Czy ktoras z Was jest w tej agencji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
A co wiecie na temat tej agencji No 1 agency?????A new age models jest lepsze od model plus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Odezwala sie do mnie laska z HOOK,ta agencja jest lepsza od spp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
A gaga???Sorki za tyle pytan,ale musze wiedziec cos o tych agencjach przynajmniej na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam z wakacji.... i do pracy _-> Misiu każda z tych agencji jest napewno bezpieczna i bardzo dobra. Ciezko jest obiektywnie to ocenic, zeby to zrobic to chyba trzeba by bylo byc samemu we wszystkich :P A propos agencji hook to zadziwajacego maila mialam w skrzynce : Witaj Iza, Przeglądaliśmy zdjęcia z castingów do konkursu dla modelek VIVALOOK oraz maile ze zgłoszeniami do naszej agencji. Jesteś jedną z dziewcząt, na które zwróciliśmy uwagę. W związku z tym chciałabym zapytać czy nadal jesteś zainteresowana pracą modelki. Jeśli tak, bardzo proszę o przesłanie do nas mailem lub pocztą kilku informacji. aktualne wymiary (wzrost, biust, talia, biodra (mierzone w najszerszym miejscu pośladków)) dokładną datę urodzenia kolor oczu i włosów rozmiar buta prześlij nam kilka aktualnych zdjęć twarzy i całej sylwetki. Chcielibyśmy jeszcze w trakcie wakacji zaprosić do nas wybrane modelki na krótkie szkolenie i zdjęcia. Daj nam zatem znać czy masz jakieś konkretne plany na wakacje. W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt: 061 853 31 95, 0602 499 553, agnieszka.pilarczyk@hook.pl. Pozdrawiam! I CO WY NA TO????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie moze jakies
agencje fotomodelek??? ja sie kiedys staralam dostac sie do jakiejs agencji, ale wszystko konczylo sie na tym, jechalam do nich i mowili, ze jestem za niska lub cos innego - mam 172cm. Zdecia zawsze sie podobaly, a potem wielkie gowno:( teraz tez troszke przytylam i na modelke to za duzo, ale na foto chetnie bym sie zalapala, czekam na info, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
Isabelle ja mysle ze pod nazwa "Szkolenie" moze kryć sie coś odpłatnego ;) pewnie jakas nauka chodzenia, makijażu itd. tak samo jak zrobili w NEw Age Models..te które im sie najbardziej spodobały,ale nie załapały sie do finału, zapraszają na odpłatny kurs. A bralas moze udział wlasnie w konkursie Model Face 2005?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bralam udziału w Model Face, bo osobiscie bylam zaproszona do agencji new age i jednak nic z tego nie wyniklo wiec nie probowalam juz dostać sie do tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w łodzi
jest jakas lepsza agencja dla fotomodelek?? czy ktoras z Was slyszala cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz
Ja ma 16 lat i 180 cm wzrostu i wszyscy dookoła mówią mi że powinnam zostac modelką. Ale jak tu cały czas czytam treści typu"co brac lepiej amfę czy kokę" to mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
W Łodzi chyba jest Moda Forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny pomóżcie! Mam problem, bardzo poważny. Muszę jakoś powiększyć biust!!! Mówię serio, niestety :( Nie znacie może jakiś ćwiczeń albo diet? Nigdzie nic na ten temat nie znalazłam a jak przytyje to niestety w biodrach i brzuszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
czesc! Kate u mnie jest tak ze wlasnie jak przytyje 2 kg to mam od razu ładny pełniejszy biust. Moze jak przytyjesz i bedziesz robic cwiczenia tylko na talie i biodra to biust ci zostanie. Słyszałam że pompki są dobre na biust i takie ćwiczenie, że układa sie ręce jak do modlitwy i sie je przyciska. Sama zobaczysz wykonujac te cwiczenia jaak formują się mięśnie. Acha i podobno jeszze regularny masaż piersi lub prysznic na zmiane ciepla i znimna woda (konczac zawsze zimna) tez ujedrnia biust. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EYE of Models
W zawodzie modelki można bardzo łatwo trafić w "nie powołane ręce" Wydać sporo kasy za marne zdjęcia, lub przezimowaĆ W jakies pseudo agencji. Mozna tez byc wykorzystaną za granicą. Dziewczyny czesto sie załamuja, biora kokę, amfe pija alkohol. Nie wytrzmują szybkiego tempa i stresu. Tu nie ma łatwo. Niesutannie toczy sie rywalizacja. Nie miła atmosfera, krzyk fotografa i stylistów, mnótwo wyrzeczeń. Czesto odrzucenie przyjaciół. Takie jest zycie prawdziwej modelki, która osiagneła sukces. tego sie nie mówi na głos, ale wiele sławnych top modelek jest w centrum tego piekła, albo jego doswiadczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Meggan dzięki za rady ale ja już kiedyś tyłam po to, żeby mi biust urósł i nic z tego nie wyszło :( Tylko tyłek mi urósł i brzuch a reszta... szkoda gadać :( W sumie większość znanych modelek to jednak "deski" i trochę to mnie pociesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1366
cześć dziewczyny, mam pytanko, nie wiecie moze jakkie agencje mają siedziby w katowicach??? i cczy tam też odbywają się jakieś kastingi? proszę o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Niedawno Rores otworzyła swoją siedzibę w Katowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest teraz organizowany casting w Poznaniu przez Hook oto mail jaki do mnie przyszedl: W środę (17.08.2005 r.) w godz. 14.00 - 17.00 w siedzibie naszej agencji organizujemy casting. Będzie na nim obecna Jolanta Bernard, która reprezentuje naszą agencję w Paryżu. Mam nadzieję, że będziesz mogła się u nas pojawić. W trakcie castingu chcielibyśmy zobaczyć Cię w kostiumie kąpielowym. Weź również buty na obcasie. Proszę również o naturalną fryzurę i jak najmniej makijażu. Jeśli masz jakieś zdjęcia - weź je z sobą. To doskonała okazja aby spotkać się z nami i porozmawiać o współpracy. Ja nie pojade o to za daleko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooofka
Misia1878787 chciałabym z Tobą porozmawiać o agencji Metro Models (byłam u nich na rozmowie.....i na razie na tym się skończyło) czy mogłabys podac mi swojego maila? Porozmawiałybyśmy sobie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
http://www.bazamodelek.pl/ Weszłam na tę stronę. Z początku mi się podobała, ale w zakładce "dla dorosłych" czy "bez cenzury" niektóre panienki robią z siebie zwykłe kurwiszony, za przeproszeniem. :/ No bo co to za foto na którym jest tylko wypięty tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Prosze bardzo slonce,smile224@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm co tak wszyscy wychwalalaja spp ........... wysle tam fotki ale jak tam mi nie pojdzie to sobie odpuszczam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Bo jest co wychwalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta strona nie otwiera sie od niepamietnych czasów, niewiem o czym to świAdczy :P nIE CHCA POKAZYWAC SWOICH MODELEK? Ja sama zrezygnowałam z Spp bo pan dzwonił do mnie i chciał zebym do nich przyjechała, ale ja mam daleko do wrocławia a poza tym nigdy tam nie byłam i wole juz jezdzic do Wawy z ktora wiaze swoja przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne bo niby w agencji spp maja swoich ludzi w calej polsce i nie trzeba dojezdzac jak ma sie daleko przynajmiej cos takiego pisza na stronie internetowej...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×