Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Amelia_17
Jak dobrze ze sa dziewczyny które szczerze przestrzegaja przed tym co zle.Dzieki Dorota,napisalas naprawde przydatne informacje.wlasnie takie mialam obawy,sposób w jaki rozmawialam na gg z panem Z.. byl bardzo malo profesjonalny i to mi juz dalo duzo do myslenia bo co to za wlasciciel agencji modelek który kontaktuje sie z modelkami przez gg??!! Niestety na polskim rynku istnieje bardzo duzo pseudo agencji które tylko wykorzystuja marzenia dziewczyn by zarobic pare groszy.I coraz trudniej znaleźć tę odpowiednią agencje ,bo albo nie ma zagranicznych kontaktów ,albo jest za malo profesjonalna albo ma za duzo modelek itd itp. Nawet te najbardziej znane agencje moga okazac sie klapą,moja kolezanka podpisala pół roku temu kontrakt z jedna z najlepszych agencji i jak narazie nie ma nawet zadnych zdjec-po prostu sie nie oddzywają. Coraz bardziej mam wrarzenie że w zawodzie modelki bardziej niz wzrost ,figora czy wygląd przydaje sie po prostu szczescie. Życze wam dziewczyny zeby wam to szczescie przypisalo bo na moja 'kariere' powoli trace nadzieje,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Isabelle87-> a jak tam po sesji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amelii 17
nie trac nadziei na to,że i Tobie sie poszczęści i zrobisz kariere modelki;)Nigdy wiec nie wiadomo,moze akurat Tobie uda sie zrobic karierę:-)Życzę Ci tego i pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
amelio, wydaje mi sie ze jetses swietna dziewczyna i na pewno bedziesz miala swoje piec minut :) wystarczy uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Czesc sloneczka,wlasnie wrocilam z Wroclawia,zdecydowalam sie na wspolprace z spp models no i robilismy troche zdjatek do ksiazki.Jestem bardzo mile zaskoczona pamujaca tam atmosfera,agencja tworzy jedna wielka rodzine,ludzie szanuja sie nawzajem i klimat jest o tyle zdrowszy,ze nie ma w sobie tej szalenczej warszawskiej pogoni niewiadmo za czym.Studio,wizazystki i fotografowie sa na poziomie a aagencja wysylam swoje dziewczyny glownie zagranice,na ich stronce mozna poczytac o wrazeniach modelek z odbytych podrozy po swiecie.Wiele dziewczyn ucieka tam z takich agencji jak model plus czy mango bo oni naprwde inwestuja w dziewczyny,nawet gdy przez dluzszy okres nie maja pracy probuja im pomoc odswiezajac ich zdjecia.Z reszta na stale wspolpracuja z francuska firma ktore zatrudnia ich dziewczyny.Roman-wlasciciel agencji jest bardzo cieplym czlowiekiem,wazniejsze jest dla niego to co sie soba reprezentuje,traktuje swoje dziewczyny jak dzieci,poniewaz sam ich nie posiada.Az trudno uwierzyc ,ze tak moze wygladac agencja.Przy tym swietnie dzialajaca,konkurent model plus,istnieja na rynku juz 8 lat. Porownujac strony internetowe agencji ta wyroznia sie tym,ze ma w sobie cos wiecej niz zdjecia modelek i kontakt to jest agencja z dusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Odezwala sie do mnie agencja Max 1 z Rumunii, pisza malo konkretnie,dziwna agencja, a ta Rumunia troche mnie przeraza...Jakis pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym się bała pojechać
do Rumunii:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Misia1878787-> A możesz skopiować treść maila z Rumunii? Przeczytamy i przeanalizujemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzieki dziewczyny za pocieche.Mam troche przeszkód,otórz mam trądzik a to jak wiadomo nie jest mile widziane.Czekam aż mi to przejdzie bo kiedys napewno z tego wyrosne ale boje sie że wtedy bede juz za stara:(W końcu mam już 17 lat a to nie jest wcale mlodo na rozpoczecie kariery modelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Hello! We are Max1. Models - Europe and we are a Casting & Model Management Company louched in 2003. We are member of SuperModelScouts, and we found your Comp Card here, as independent model. You can find us at : http://www.impresariat.go.ro From 2004 Max1. Models started to represent models from Eastern & Central Europe. We are interested to represent you in this part of Europe and the rest of the world. If you are interested in our proposal, we are waitnig for your reply. Please attach some of your photos with good photo resolution to post on Max1. Models web-site, your details and a C.V. with past jobs. Pokazalam tego maila w mojej agencji i facet powiedzial,ze nic z tego nie wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Misia1878787-> Może i nic z tego nie wynika, ale nie zaszkodzi umieścić fotki na ich stronie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przegladalam
te wszystkie modelki i jest tam jedna dziewczyna z polski, szkoda, ze nie ma mozliwoscie skontaktowania sie z nia, to moglabys dowiedziec sie jak ta agencja prosperuje itp. Jednak widzac niektore zdjecia z pokazow, to nie sa to raczej duze imprezy, ale raczej mniej oficjalne, mimo wszytsko uwazam, ze mozna zaryzykowac, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Nie bede ryzykowac bo mam juz agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos milo Twoja
odpowiedz nie zabrzmiala, chcialam Ci tylko pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Przepraszam jesli Cie urazilam,chyba zle mnie zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Misia ... a możesz powiefdziec w jaiej jestes agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
spp models

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
misia a moglabys powiedziec ktora z modelek jetses?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie do pytania
ofcy:-)Mogłabyś powiedzieć którą modelka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedoszlaModelka20
Ja mimo tego, ze zostalam przyjeta do agencji modelek - zrezygnowalam...To dziwne, ze kiedys bylo to moje marzenie, a teraz jak juz sie udalo - rezygnuje...Mam 20 lat, studiuje...Boje sie, ze musialabym zmienic kolor wlosow lub ich dlugosc, ze musialabym cos w sobie zmienic na potrzebe pokazu...To chyba nie dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie Cie zobacze
jesli mozna oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczytalamze w ENERGY MODELS
maja aktualnie jakies castingi do wloskich agencji..podobno bardzo fajna agencja..maja duzo reklam i chyba dobry gust do dziewczyn, bo nie widze tam masowki..no i jak wspolpracuja przy organizacji imprez z rmf,mtv czy pilkarzami Wisly to juz cos znaczy...Moze Radka "Elektode" spotkam..hi hi.. zrobie sobie pare fotek i wysle im, zobacze co mi odpisza..PAPA!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie podać linka
sdo Energy Models?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiola-tmmmm
hej na tej stronce ..nie wiem moze juz ktoras byla... sa zdjecia roznych modelek .. zero makijazu ...sto prcent naturalnosci ..min anna nocoa...... dla mnie najwiekszym zaskoczeniem byly polaroidy agaty kaczoruk ...jezeli ktoras z was czytala artykul o nast modelkach pewnie ja pamieta jaka jedna z blizniaczek ..szczerze to wlasnie wtedy na zdjeciach wygladala calkiem inaczej ... nie znaczy ze gorzej ...tylko po prostu jak nie ona :P...pozdrawiam ...http://www.theones2watch.com/polamania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Dopiero od niedawna tam jestem wiec teraz rozpoczal sie okres obrabiania zdjec zeby je umiescic na stronce.Wczoraj rozmawialam z fotografem,powiedzial,ze lada dzien mnie tam zamieszcza wiec dam Wam wtedy znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Droga oFCO jestes moze w jakiejs agencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magttttttttttttttt
Cześć wam, ja już tydzień temu powysyłałam zdjęcia do agencji i nadal żadnych odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!! cÓZ WIDOCZNIE SIĘ NIE NADAJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem załamana. I znów marzenia odeszły daleko, takie niespełnione moje zycie, DZIEWCZYNY ZAZDROSZCZE WAM, SZANUJCIE TO CO MACIE I GARDZCIE TYM CO WAM JEST DANE, BO WAM NAPRAWDĘ SIĘ UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!A MI ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
narazie nie Misiu. ja zaczelam myslec o modelingu jakies pol roku temu. powysylalam zdjecia do konkursow w gazetach. Z New Age zapraszali mnie na platny kurs, na ktorym mozna bylo sie nauczyc chodzic po wybiegu, robic makijaz itp. ale nie pojechalam na to. Z kolei dostalam maila z Mody Forte. Potem telefonicznie umowilam sie na spotkanie w Warszawie. Jednak kazali mi wrocic za pol roku jak urosne troche. Wiec w październiku jade znow do wawy... Zobaczymy co z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×