Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
netefilka => Skoro jesteś ładna i wysoka to próbuj! Najważniejszy jest wzrost. Resztę czyli wymiary, włosy itp. da się poprawić ;) Tylko lepiej żebyś miała na głowie swój naturalny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KloA
Ja mam 174 cm i 53 kg wiec ta do 50 dociagne mozejakos;-), A JAK CHODZI O ZAPROSZENIE DO MANGO TO WYSLALAM ZDJECIA I POWIEDZIELI ZE CHCAMNIE ZOBACZYV NA ZYWO WIEC JADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zaprosili do D\'vision !!! Super strasznie sie ciesze bo to zajebista agencja! No ale nie mam kiedy narazie jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
Gratulacje Isabelle :D Mogłabys mi przesłac swoją fotkę? byłabym strasznie wdzięczna!! sunew@op.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no! isabelle! gratulacje! i nie szukaj tu wymowek ze nie masz kiedy jechac tylko marsz do warszawy! ;-) a tan na powanie to mam nadzieje ze znajdziesz termin i oczywiscie ze cie przyjma :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloa
Spoko,jedz,jedz i mi powiesz co i jak od poczatku bo ja nawet nie wiem jak zagadac do nich, ze mnie zaprosili i tyle?? nie wiem jestem nieobyta(otak me slownictwo powala,lol>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz swoje przeżyłam :) tj. castingi i zaproszenia do agencji wiec mam luzackie podejscie :P Dogadałam się z pania z d\'vision ze przyjade do niej dopiero po nowym roku, mam jej prywatny numer i jest spoko, nie bede ukrywac ze strasznie sie ciesze ze tak dobra agencja zainteresowala ie tez mna, chociaz to jescze o niczym nie swiadczy, bo przeciez na zywo moge sie nie spodobac... Trzymajcie sie dziewczyny i pisze jak tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Gratuluje Isabelle87 będzie miła niespodzianka na nowy roku jak Cię przyjmą:) 3miemy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim :) moze sie uda a moze nie, a ja mam dla was ciekawy artykuł o Natalii Halickiej tegorocznej zwyciezczyni Model Face http://ftv.pl/index.html?action=ShowArticleItem&ida=2821 Sliczna i skromna dziewczyna jako kolejna Polka robi światwoą karierę :) achhh... tez bylam w tej agencji (niestety nic nie wyszlo_, wiec czuje sie jakbym to mogal byc ja (moze gdybym bardziej schudla czy byla mniej zestresowana)... hehehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzam kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_ka
Jak to robicie ze macie takie ładne pełne usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ka_ka chyba odwołujesz się do stereotypów modelki (pełne usta, mały nosek itp.) Ja nie mam pełnych ust, są normalne nie wąskie ale nie super pełne :) Żeby je jednak nieco podkreślić stosuję podkład+kryjąca szmina+błyszczyk z drobinkami optycznie powiekszający usta. Jest tez teraz nowy błyszczyk czy szminka w płynie firmy rimmel z kolagenem który wypełnia nieco usta( chyba o 30% ) A tak w ogóle to modelka nie musi mieć pełnych ust, wystarczy zeby byly ładne i kształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
Co myslicie o agencji Vector studio http://vectorstudio.com.pl i merito http://www.agencjamerito.pl/ ? Prosze powiedzcie czy opłaca sie jechac, bo mnie zaprosili... dodam jeszcze ze w tych najlepszych agencjach nie mam szans bo jestem za niska :( pzdr i z góry dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
Och, sorki, własnie zauwazyłam ze juz była mowa o agencji vector studio, no czyli sobie odpuszczam.... za to ciągle mysle nad merito, to jest agencja statystów, fotomodelek, statystowanie w jakims filmie byłoby na pewno ciekawą przygoda.... tylko nie wiem kiedy do nich jechac bo mają biuro otwarte tylko od pon do piątku, no a ja mam szkołe ;-) pzdr dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Jeśli marzą Ci się reklamy czy bycie statystką w filmie to polecam agencję Gudejko, w tej sprawie to trzeba sie do nich zgłosić na rozmowę kwalifikacyjną chyba w piątki (sprawdz u nich na stronie) Napewno są lepsi niż merito, ale sama wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
Wiem dobrze ze Gudejko to o wiele lepsza agencja :-) tylko ze wysłałam do nich zdjęcia ale nic nie odpisali...nadal czekam.....jesliby byli mna zainteresowani to byłabym w siódmym niebie :D No a jak tam u was dziewczyny? :D coś ostatnio nie piszecie... pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska99
Ach mi tez zalezy sie dostac do Agencji Gudejko-ale jako statystka. Wiecie moze czy trzeba placic aby byc u nich w katalogu? Pracowal ktos juz moze jako stytysta z tego Forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniwini
swiateczna promocja na srodki wspomagajace dbanie o figure 3 miesieczna kuracja juz od 57 zl www.calivita.gweb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
ja nie współpracowałam z Gudejko, ale zapewne jak wejdziesz na ich stronę to sie czegoś dowiesz ( a jak za mało to napisz do nich maila). Dziewczyny jak tam u was życie w szalonym świecie modelingu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Agencja
www.individual.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
ta nowa agencja wygląda podobne do agencji E'sensual ! Tzn. mają duże wzięcie co do targów, pracy jako hostessa i do magazynów takich jak Chwila dla Ciebie. Tyle że są nowi i mają narazie mniej klientówm ale także mniej modelek. Wiem, że z E'sensual zawsze sie złapie jakąś prace (sami zobaczcie na ich stronie) esensual.pl Teraz mają nową stronę i prezentują się o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Mi szykuje się sesja w styczniu. Ale niepłatna - w ramach poszerzania portfolio. Muszę też zorganizować sobie jakiś nocleg w Warszawie, bo szykuje mi się też sesja w okolicach W-wy. Szcześciary z Was te, które mieszkają w Wie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curious gratuluje, jak wiem to już nie pierwsza twoja sesja :) Faktycznie Esensual wygląda teraz obiecująco... a ta nowa agencja... no cóż... może kiedyś będzie z niej Coś lepszego :P Ofco życzę powodzenia w podboju nowych agencji (tzn. ze nici z moda forte? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Isabelle87-> Dobrze pamiętasz, to nie pierwsza sesja i nie druga. :) A ja napisałam do tej agencji INDIVIDUAL. A co tam! :) Jak człowiek nie spróbuje, to się nie przekona. A jeśli ma to być luźna współpraca, to tym bardziej warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle nie wiem czy lipa. w kazdym badź razie mam dosc dzwonienia tam ciagle i pytania sie o decyzje... powiedzieli ze zadzwonia... dzwonia juz od 2 miesiecy... mam nadzieje ze przynjamniej w innych agencjach ktos mnie wreszcie doceni :D buehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
i jak tam Ofco byłaś juz w Wawie? JAk wrocisz to opisz nam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×