Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość chocolate.....
dzieki za odpowiedzi.. mam tylko pytanie czy macie jaki link moze do dobrej agnecji fotomodelek.. bo o ile agencji modelek w neci mozna znalezc bez liku to tych typowych dla fotomodelingu i jednoczesnie profesjonalnych znalezc nie tak latwo jak cos znajde to sprobuje,co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No patrzę topik się rozwija :) Troszkę mnie tu nie było, nawet widze ze sie stęskniłyście :P BUŹKA DLA WAS :* Jestem opalona iwypoczęta i zabieram sie do roboty : agencje z fotomodelkami : GAGA, Gudejko hmmm E'sensual... moze cos jescze przyjdzie mi do głowy :) Co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
"...piękno należy wspierać, bo tworzą je nieliczni, a potrzebuje wielu..." Johann Wolfgang Goethe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
ktos tu wspomnial ze zycie modelki nie zawse wyglada rozowo i z tym sie zgdzoe..co z tego ze sa w zawdzoie jak nie maja pracy ..znam taka dziewczyne z gg...zajela 2 mijesce w konkursie model face organizowanym przez new age ...opowiadala jak to sie nia zachwycali ...fotograf...wlasciciel agencji...no i po finale wyjechala do tajwanu ...miala byc 2 miesiace byla 1 ..wrocila do poslki jakies 2 sesje miala i jak narazie nic poza tym ..a wszystko tak rozoo wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Mną też się podobno zachwycali w agencji (to opinia tych, z którymi byłam na spotkaniu - nie moja) a teraz co? Brak pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. ciezko teraz sie przebic, pokazać... to co jest piękne i zachwycające w jednym sezonie może być \" takie sobie\"w innym. I tak jak zdaję sie wspomniała Kate co sezon zmienia sie typ urody który jest poszukiwany np. w tymsezonie króluja dziewczyny o rudych włosach, jasnej karnacji i piegach... zobaczymy co bedzie za rok... moze to bedzie akurat wasz typ urody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
oj nie powiedzialbym ze kroluja dziewczyny rude z piegami...no dobra moze jedna lily cole jest na topie...ale chyba tylko ona jedna z rudych ...wedlug mnie licza sie takie jak gemma ward ..takie deliktane blondynki z jasnymi oczami ...chyba liczy sie naturalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinkaaa
Hej! Nie bede orginalna mówiąc ze tez chce być modelką :) Mam 181 cm wzrostu 16 lat i w miare proporcjonalne wymiary 79-59-83 Co o mnie myślicie? WIem ze trudno bez zdjecia ale pwoeidzcie czy sie nadaje. Prosze takze o informacje o castingach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
masz sznase ... idealne wymiary mlody wiek wiec startuj zrob sobie fotki takie wiesz twarz i sylwetka i wysylaj do agencji ..castinguow narazie zandych nie ma chyba ze mieszkasz w poznaniua to tak jakas agencja organizuje zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos z wymiarami
80-60-87 i wzrostem 173 ma szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak masz szansę
ale lepiej będzie jeśli zgłosisz się do agencji modelek i niech ocenią Cię specjaliści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaa
polecam vive i artykul o polskich modelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaa
nie powiedziaabym ze Tinka ma idealne wymiary... malutki biust i bioderka... malo kobiece a wrecz meskie :P jedynie wzrost ma extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
wlasnie biodra sa super...wiele modelek by wiele dalo za takie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90-60-90
TO JEST IDEAL MODELKI I KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mój ideał
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja marze o takich wymiarach
echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość since my birthday...
KATE---dzieki za te agencje!!! nawet nie wiecie jak to byla radosc gdy na stronie GAGA:)zobaczylam dziewczyny o wzroscie 164,165,hehe:):) teraz mam wieksza motywacje jeszcze zeby popracowac nad wymiarkami:) (92-62-92 to za duzo,ale to przynajmniej w przeciwienstwie do wzrostu mozna zmienic:) ) oczywiscie wiem jaka jest rzeczywistosc,ale czasem mozna pomarzyc:p:pmoze akurat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba każda kobieta marzy aby
mieć takie wymiary....Ja też mieć takie wymiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny nie chcę Was martwić ale 90 w biuście to za dużo jak na modelkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyy
Wcale nie! Spojrz na zagraniczne modelki. One maja 90 w biuscie i sa to te najlepsze swaitowe TOP modelki, w Polsce tez zreszta takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
ktos wspomniał że idealne wymiary na modelke to 90-60-90 .Mnie sie wydaje że to tylko takie steorotypy dotyczące figury. Wybiegowa modelka musi być znacznie chudsza.Ideał to przy wzrost 179cm 86-56-86 .Tak mi sie przynajmniej wydaje bo sporo o tym czytałam albo dobrze jest tez mieć 80-60-88 (wzrost taki sam).Chociaż na wybiegu modelki pojawiaja sie naprawde różne.A co do biustu to 90 to chyba jednak troszke za dużo.Nieliczne miodelki maja tak wydatny biust(chyba że do pokazów bielizny lub sukien ślubnych). Ale dziewczyny nie zalamujcie sie o urodzie modelki świadczy także charakterystyczna twarz i wiadomo im modelka ma bardziej charakterystyczną twarz tym może mieć mniej idealne wymiary-i na odwrót... Zauważyłam także że bardziej od wymiarów liczy sie wzrost(przynajmniej na tych wszystkich castingach w których uczestniczylam).dziewczyna ze 180 cm wzrostu nie musi sie martwić takimi defektami jak brzydkie zeby,krótkie wlosy czy wyskubane brwi.Troche to niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo niesprawiedliwe
:-(Dziewczyna może byćśliczna,zadbana,mieć łądną twarz ale jak nie ma odpowiednio wysokiego wzrostu jak na modelkę to zawsze niestety przegra z wysoka dziewczyną,chocby nawet ta wysoka miał brzydką twarzi paskuden zęby:-oW tym zawodzie liczy sie przede wszystkim WZROST:-(Jest to niesprawiedliwe tym bardziej,że bardzo wyskoe dziewczyny wcale nie sa kobiece.No i faceci wolą raczej małe,niskie kobietki przy których oni czują sie silnymi,prawdziwymi facetami;) No ale trudno taki jest zawód modelki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ale tutaj dyskusja zawzieta :P Zgadzam sie z Amelia ze wzrost jest bardzo istotny, no i niestety ta wychudzona sylwetka. Wg mnie modelki powinny prezentować sobą piekna kobiecą figurę a nie same kości no ale niestety tak nie jest i przez lata zmienia sie to w zasadzie w drugą stronę tj co roku szukają dziewczyn szczuplejszych, wyzszych... kiedys modelki wygladaly troszke inaczej :P Mozna o tym gdzies tam poczytac w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemmm
czy majac wymiary 83-69-92 i wzrost 182 mam jakiesz szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zrzucisz z talii z 5 cm
TO TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania188998988
Czesc slonka,zwracam sie do wszystkich dziewczyn ,ktore poszukuja dla siebie agencji,ostatnio odkrylam fajna agencje Choco models,ul.Flory 1/18,tel.856-76-09, choco@models.com.www,chocomodels.com.Spróbujcie =).!!. A oto lista najlepszych agencji w Warszawie,mam nadzieje,ze ulatwi poszukiwania ktorejs z Was.=) Sa sprawdzone i bezpieczne=): Orange Mango D\'ivision Choco models Model plus Estern models Network Talent Group New Age models Moda Forte Gudejko Jesli Waszym zadniem zabrakło na liscie jakies agnecji to dopiszcie,moze uda nam sie stworzyc taka liste i pomoc wielu dziewczynom uniknac rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misa1878787878
Hej,wiecie moze cos na temat agencji metromodels???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×