Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

17 jesli mozesz to bardzo Cie prosze wypisz stronki tych sprawdzonych i dobrych agencji. Nie dostalam odpowiedzi na pytanie, dlaczego te same dziewczyny maja fotki ( te same nawet ) na stronach kilku roznych agencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
Sorki zapomniałam....wiesz dziewczyny moga nie podpisywac zadnej umowy w agencji wiec moga pracowac w kilku agencjach naraz...jednak uważam ze podpisanie umowy na wyłacznośc opłaca sie bardziej gdyz masz zdecydowanie wiecej pracy i wieksze dochody...zreszta to zależy jeszcze na jakich warunkach sie ugadasz z agencją...musisz już sama wybrać...a z dobrych moim zdaniem agencji to(wyszukaj w google bo nie wiem dokładnie jakie)wiec tak ..D'vision ,Model Plus,Chocomodels,New Age,Metropolitan,Hook ewentualnie Mango jeszcze ale ta wysyła dziewczyny do takich gazet gł. jak Pani Domu, Dziewczyna czy Bravo i z wiarygodnych źródeł wiem że często zalega z płaceniem dziewczynom... powodzenia w takim razie do dostania sie do jak najlepszej agencji PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
A CO DO POPRZEDNIEJ WYPOWIEDZI TO OK-ALE TO JEST TYLKO STEREOTYP MODELKI...JEZELI TAK SIE ZDAŻA TO DZIEWCZYNA MUSI MIEC COS NIE TAK Z PSYCHIKĄ...CÓŻ -ZDARZA SIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:) a gdzie sa Twoje fotki na stronce model plus??? w nowych twarzach podpisane tylko imieniem???? jesli tak to Ty naprawde jestes sliczna, dziewczyno:) moze ja Ci wysle swoje foto i sama ocenisz czy nadawalabym sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
no fotki są podpisane samym imieniem ale nie przesadzaj...naprawde jestem normalną dziewczyna z mnustwem kompleksó...ok wyślij mi zdjęcia-spróbuje Ci pomóc...napisałam Ci maila i wszystko wytłumaczyłam ...oj..dużo czytania:P BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17, bez zbednej skromnosci prosze:) Ty nie jestes ladna, Ty jestes przesliczna- doslownie:) Wyslalam Ci juz meila ( tez sobie troszke poczytasz) :) i swoja fotke, zeby bylo sprawiedliwie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
17 czy mozesz nam zdradzić imię? Także jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz :) Achhh... te kompleksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
mam na imie Natalia...wiec miło mi w takim razie Was wszystkie powitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Natalia:) wyslalam Ci pierwsze z brzegu na kompie, do agencji wysylalam inne:) Nie odpowiedzialas mi tylko co z ta dieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a sorki...jestem ogólnie w takich sprawach strasznie zakręcona(zresztą znajomi mówia na mnie pieszczotliwie mała wariatka)...myśle ze mogłabyś zastąpic mięso tak jak mówiłaś kotletami sojowymi....chociaż lepiej by było rybe..chodzi tu o właczenie do diety białka a poza tym mięso niektóre pomage przyśpieszyć spalanie...mam nadzieje ze ci sie uda...bo mnie własnie rodzinka zaskoczyła i wyskoczyła z tortem-milusio(znaczy ja urodzinki miałam 25st ale im chyba sie teraz przypomniało)-i co myślicie że trzymałam żelazne zasady?absolutnie zjadłam 3 wielkie porcje:)a co tam-od poniedziałku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od srody, wczesniej nie da rady bo mam egzaminy a w stresie pochlaniam ogromne porcje jedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ja dopiero w liceum jestem ale tez stresiory ogromne...to od środy mówisz?ok ja od jutra ale zawsze razem to raźniej :)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Natalio ja także zgadzam się z Milką- jesteś śliczna :) NAPRAWDĘ MASZ WYJATKOWĄ URODĘ!!! Idealna twarz, duże usta, duże oczy ale nie za duży nosek :) A ile masz lat? Nie wiesz może jaka jest górna granica wiekowa w tej agencji? Tak w ogóle to życzę Ci wielu sukcesów i żebyś zawsze była sobą ( żadnej wody sodowej w głowie :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggan nie slodzmy jej tak bo stanie sie jeszcze zbyt dumna zeby tu z nami rozmawiac;):D Natalia, jesli Ty masz kompleksy to co ja mam powiedziec???:D hehe ale na szczescie ja lubie siebie, a to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No a ja nie moge wejsc na strone model plus buuuuu jutro sprobuje najwazniejsze sie nie poddawacLol, a do division jade w srode wielka jak baloooon( efekt ciaglego swietowania 18 stek i pochlaniania ton tortu, ale co tam LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
mam pytanie:) 17 czy jesli mam 179cm wzrostu to myslisz ze w model plus moge miec szanse jak zejde do 91cm? bo oni mi tylko powiedzieli ze mnie chetnie zobacza za rok....bo juz wtedy bede miala 16 lat...i w ogole chca zobaczyc ajk sie zmieniam:)....i jeszcze 2 pytanie:) jakie mialas wymiary gdy zazynalas prace modelki? mialas juz ajkies powazne sesje zdjeciowe i czy bylas juz gdzies w zwiazku z tym za granica?:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisza
Wy wszystie jakieś nie normalne jestescie!!! naczytalyscie sie atrykulow z gazet i innych pierdol i wydaje wam sie ze caly swiat sie na nicj opiera. Pewnie sa takie modelki ktore rzeczywuscie nic nie jedza i az tak sie przejmuja wygladem. Ale przeciez jest takze duzo dziewczyn-nie modelek, ktore sa chore na anoreksje czy bulimie!!! Ja jestem modelka juz ponad 4 lata o nigdy w zyciu sie nie glodzilam, nie palilam nigdy papierosow ani nawet nie sprobowalam zadnego narkotyku! a jestem szczupla! kiedys bylam chudziutka ale to raczej ze wzgledu na wiem bo po 19/20 roku zycia czesto sie troche tuje, taka jest kolej rzeczy. w kazdym razie ja to zawdzieczam dobrej przemianie materii i genom. Wiem ze nie kazdy ma takie szczescie ale jesli nie ma to lepiej zeby sie z tym pogodzil a nie walczyl za wszelka cene!!! dziewczyny blagam nie wierzcie wtakie rzeczy bo na prawde to sa skrajne przypadki maksymalnej desparacji ludzi o slabej psychice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Przecież modelka NIE musi miec zakodowanej w genach chudej figury! Wszystko zalezy wlasnie od naszego stylu zycia i odzywiania. zdecydowana wiekszosc dziewczyn jak i modelek nie ma takich uwarunkowań genetycznych i niestety musi sama zadbać o to żeby "pasować" do wymiarów agencji i wcale nie musi to prowadzic do chorob psychicznych typu anoreksja czy narkotyki! W życiu zawsze trzeba zachować UMIAR i ROZSĄDEK a można osiągnąć wytyczony cel np modeling bez popadania w paranoje (choć to także się zdarza) Pamiętajcie o tym dziewczyny, każdy ma prawo do realizacji marzeń i niech to robi w swój rozsądny dla zdrowia sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
o zgadzam sie zagadzam...ja zaczęłam z wymiarami 82-60-89 ale i tak kazali mi schudnąć...teraz agencja już wie ze zejde najwyżej do 88 i w tym wypadku nie mają wyjścia...nie bede w zyciu sie głodziła jednym listkiem sałaty dziennie bi to jest naprawde idiotyczne... Dziewczyny nie mówcie tak o mnie bo sie zawstydzam...:) no tak..mam 17 lat(hehe za roczek mnie już nawet do dyskoteki wpuszczą bez żadnych dodatkowych pomocy:P) Moja koleżanka ma 27 lat i pracuje w Model Plus(tylko że ona ma dziecięcą urode)więc myśle że nie ma aż takiej określonej granicy wieku... Jeżeli chodzi o prace za granicą to miałam jechać w ferie do Japonii ale nie czułam sie tak jeszcze na siłach żeby jechać na 1.5 miesiąca tak daleko a poza tym lece zaszalec do kuzynki do Londynu więc całe ferie zajęte(ale przy okazji odwiedze pare londyńskich agencji) ...to ja Wam życze miłej nocki bo ide kopsac do łóżeczka...jutro rano do szkólki(ferie mam dopiero od 13lutego)wiec musze sie troszki wyspać...a co do wypowiedzi Kamiszy to ok-zgadzam sie z tym aby sie nie głodzić ale nie każda dziewczyna może mieć sczupłą sylwetke bez wyżeczeń a jeżeli masz Ty takie predyspozycje to sie ciesz-bo tylko pozazdroscić...BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
JESZCZE słowko DO shynshylek... PEWNIE ŻE MAJĄC 179 I 91 W BIODRACH MASZ SZANSE W MODEL PLUS-MYŚLE WRĘCZ ŻE TO SĄ IDEALNE WYMIARY BO JAK DZIEWCZYNA JEST WYSOKA TO NIE PATRZA AZ TAK NA BIODERKA:p A SESJE ZDJĘCIOWE TO MIAŁAM TAKIE DO MAGAZYNÓW KOBIECYCH,PARE KAMPANI ITP.... W POLSCE NIE DA SIE DUŻO ZAROBIĆ -PRAWDZIWA PRACA ZACZYNA SIE ZA GRANICĄ... JESZCZE RAZ BUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka
17 - masz wielkie szczęście że jesteś w model plus! :D Trzymaj się. Mam pytanie, pewnie przesadzam, ale sama dobrze nie wiem i poprostu chcę się dowiedzieć.. Moje wymiary to 83-60-85 Przy wzroście 176, ale w udzie mam 47, to dużo ? :/ jak patrzę na resztę ciała, to uda są chyba za grube.. No nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ufffff udało się :) jestem umówiona z Model Plus i D'vision :D Teraz jescze nauka ale potem to juz tylko praca nad sobą i próba osiagnięcia celu a zarazem ostatnia powazna szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
wiem ze zmieniam troche temat...ale co sadzicie o czerwonej herbacie? czy ktoras z Was ja probowala i czy faktyczniie jest tzw pogromca tluszczu?dzieki 17:) przytnajmniej teraz bardziej uwierze w swoje szanse:)powodzenia dziewczyny:*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa co
sadzicie o czerwonej herbacie PU ERH?Warto ją pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGGAN
tak piłam... jak na mnie nie bardzo działała a piłam ją może z 3 razy dziennie (napewno 2). Nie ma co liczyć na jakieś herbatki- najlepsze są ćwiczenia. A z herbatek polecam zieloną bo naprawdę wspomaga przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej laski uff ja dopiero wr.óciłam do domciu...oczywiscie dietke trzymałam przez cały dzionek-moja klasa przyzwyczaiła sie już do moich sałatek ,mięska i wogóle...z początku patrzyli sie namnie jak na kretyna a teraz jak wyciągam swoj pojemniczek z jedzonkiem to wszystkie laski z mojej kl i częś facetów rzuca sie na ten mój skąpy posiłeczek...ech... dobra zacznę od tego co zapamiętałam...co do czerwonej herbatki to tak:też piłam takie rózne świństwa(ogólnie nienawidze herbat)co do czerwonej to nie jestem szczególnie przekonana(tzn na bank coś daje ale bardziej dla zdrowia a nie wyszczuplenia sylwetki)bardziej polecam zielona lub taką na...sranie-FIGURA1...ale wiadomo ze na każdego wszystko działa inaczej...ja dzisiaj kupiłam sobie jakieś tabletki z octem jabłkowym-zobaczymy-chce mieć pewność ze wypróbowałam wszystkich możliwych sposobó...jak będą efekty to natychmiast Was dziewczęta informuje:) Słuchaj CINKA...po pierwsze na uda Ci nikt nie patrzy a 85w bioderkach przy takim wzroście to tylko pozazrościć...cholercia ja w życiu nie bede miała takich wymiarów choćbym sie katowała:(ale coż-tak mnie natura stworzyła a jak komuś coś nie pasi to niech na drzewo spada-nie?:P Ojj Meggan Meggan...GRATULACJE-no ja barzdo sie ciesze!masz kobito zdać od razu relacje bo inaczej udusze:P mam nadzieje ze bądziesz w mojej agencji:)...oczywiście wiesz-to wcale nie była żadna aluzja co do wyboru;) ALE ZAPOMNIAŁAM...BO JEŻELI JEDZIESZ W TYM TYG. TO DARK-SZEF MODEL PLUS WYJECHAŁ Z AGRANICE I WRACA DOPIERO W PRZYSZŁYM..ale beż obaw...mówisz że jesteś ze mną;)ja jade do swojej agencji 9lut to może sie spotkamy:)? wiesz-szepne na uszko co trzeba-zreszta na pewno nie trzeba będzie ich przekonywać bo od razu widać ze świetna z Ciebie dziewczyna wiec nie martw sie....to papatki dla Was dziewczątka....piszcie piszcie..ja może odwiedze jeszcze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie odnośnie
diety kopenhaskiej?Czy ta dieta naprawdę jest skuteczna?Ile można na niej schudnąć?Czy jest po niej efekt jojo?Stosowała moze któras z Was ta dietę? Z góry dzieki za odp.:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
No model plus zazdroszcze 17 i Megan ale coz jak to sie mowi za wysokie progi na moje nogi:-( nawet moje zdjecia wstyd im wysylac chlip chlip, zobaczymy co z division . Trzymajcie sie dziewczyny, Megan powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 do kloa
kurde-załamałaś mnie tym!NIE WOLNO CI TAK MOWIĆ!!!ja też tak myślałam a jak moja koleżnka spytała mnie czy może mnie umówić w swojej agencji to ja ja tylko postukałam po głowie.........i co ?gdybym zaczęłą pracowac wtedy to może bym miała chociaż pare zagranicznych wyjazdów a ludzie z tej branży by mnie troche poznali....więc masz nie przepuścić szansy!jeżeli w jednej mówią ci NIE to idziesz do drugiej i trzeciej i sie nie poddajesz...Wyszukajcie sobie zdjęć super modelek(polskich) które są ...nastolatkami-Kasia Knioła, Marcelin Sowa, Agnieszka Buzała itp...są to zwyczajne zadbane dziewczyny które lubia wyzwania I SIE NIE PODDAJA ...Więc na co czekasz???aż będziesz stara i pozmarszczała???wtedy to dopiero będziesz sobie w brode pluła i mówiła ze głupia byłaś ż e nie spróbowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×