Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palaczka

Dym papierosowy i jego konsekwencje. Smrod w pokoju.

Polecane posty

Gość Pieczenie szaszłyków
Golonko w piwie Gumci zapiekane z kiszoną kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyllllek
Zapachowe świeczki kominkowe eliminują to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety roślinki i częste pranie firanek w tym przypadku nie pomogą, poniewaz dym papierosowy jest bardzo intensywny. Moim zdaniem o wiele lepiej jest co jakiś czas zapalić świeczkę zapachową. Wiem, że takie dostępne są na zapachdomu.pl Ja mam tam kilka swoich ulubionych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawdę to nie ma na to
sposobu. Zatuszujesz - i nie będziesz czuła, ale goście będą zawsze :-) Moja znajoma paliła, a kiedy przestała - za nic nie dało się pozbyć tego zapachu z mieszkania! Musiała odmalować ściany, wyprać WSZYSTKO co się dało (to, co było pochowane w szafie i schowkach też) - dopiero przestało śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawreda
przede wszystkim czesto oprozniaj popileniczki, nie zostawiaj brudnej popielniczni w zamknietym pomieszczeniu. druga rzecza ktora ja robilam bylo pryskanie kanapy, dywanow i zaslon woda wymieszana z cytryna. wlewalam to do butelki po plynie i pryskalam. nie potrafie wytlumaczyc jak to dziala ale dzial:) taka rade dala mi ciotka zyjaca z palaczem w jednym domu od 45 lat:) jesli masz np poduchy na kanapie albo jakies narzuty to zwyczajnie wynos je na balkon w ciagu dnia gdy z tego nie korzystacie. ale najwazniejsze to nie zostawiac petow w domu. po 13 latach palenia w mieszkaniu wiem, ze to robi najwieksza roznice. my oprozniamy popielniczki prawie po kazdym papierosie. ja robie w ten sposob, ze na dnie popielniczki klade kawalek mokrego reczkina papierowego, dzieki temu popielniczki nie trzeba myc, wystarczy wyrzucic papier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawda jest taka, że dym papierosowy ciężko 'zneutralizować'. Jeśli pali się w domu to zapach, a raczej 'smród' roznosi się po całym domu. Najlepszą opcją jest albo rzucenie palenia albo palenie właśnie na balkonie, niestety sąsiedzi musza to też czuć (zależy jak bardzo zabudowany balkon) ale na powietrzu smród szybko się roznosi. W domu zainwestujcie w jakieś świeczki neutralizujące zapach papierosów (wchłaniają je etc.), zobacz sobie na zapachdomu.pl, jest to sklep internetowy z porządnymi świecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×