Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość bonbon37
Wielkie sklepy też bywają nieciekawe. Oferują najtańsze produkty, jakie na bazarze dostać można taniej i dodają plakietkę firmową. Szybko przekonać się można o kiepskiej jakości.

Gość nowoczesna polka
a ja polecę coś eko - ekokonopie.pl - mają fajne ubrania z konopi i mój ulubiony eko sklep www.zielonaczapla.pl

Gość ja polecam od siebie
www.splendore.pl - fajne maja ceny i duzy wybor produktow profesjonalnych :)

Gość Marionnetka
Kupuję na www.zakupy.linkbaby.pl Kiedyś zdarzyło mi sie kupić komplecik w www.sisi.pl. Oba sklepy polecam.

Hm to ja może napisze o takich raczej niestandardowych zakupach w sieci bo za pomocą klubu zakupowego. Takie strony jak stilago (nie wiem czy juz było wymieniane?) to miejsca w sieci, w których żeby dokonać zakupów trzeba się zarejestrować ale za to ma się pewność, że ubrania które tam zamówimy są oryginalne.

Gość Arturia
Skoro tutaj się pisze o polecanych sklepach internetowych to proszę www.answear.com sklep z ubraniami multibrandowy http://www.ofertypromocje.pl/okazje_wyprzedaz-w-answear_11831.php trwa obecnie wyprzedaż www.nexto.pl dla tych co lubią czytać z monitora i książki w formie elektronicznej są tańsze http://www.ofertypromocje.pl/okazje_ponad-16-000-e-ksiazek-w-nexto-pl_11830.php W nexto klasyka literatury do pobrania za darmo !!!

Ja ze swojej strony mogę polecić sklep www.hihawa.pl. Kupiłam u nich krokomierz i stację pogodową (oba produkty firmy FORECASTER) i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona! W ogóle mają dużo fajnej elektroniki i np. noże kuchenne w cenach niższych niż w jakimkolwiek innym znanym mi sklepie. Raz zamówiłam wysyłkę pocztą, a raz kurierem i za każdym razem otrzymałam paczkę na następny dzień. Plus bardzo uprzejmi i konkretni sprzedawcy :) Także naprawdę miło wspominam zakupy w tym sklepie i polecam wszystkim "gadżeciarzom" z kafeterii!

mnie ostatnio koleżanka poleciła sklep stilago.pl gdzie można upolować całkiem niezłe ciuchy ,działają jak outlet ponieważ maja duże przeceny markowych ciuchów , które w Polsce czasami są ciężko dostępne , po za tym ciuchy zmieniają się praktycznie co tydzień, także jest w czym wybierać

Gość Senpo.pl
Polecam www.senpo.pl profesjonalna obsługa,niskie ceny oraz szeroki asortyment.

Gość Bizuteria-Magia
U mnie na pewno sie nie zawiedziesz. Świetna obsługa, szybka wysyłka. www.bizuteria-magia.pl

Gość mandaryyyynka
hej. dzieki za linki. Kilka naprawde super sklepów! Ja jeśli chodzi o zakupy internetowe to troche nie mogłam sie przełamac i dopiero niedawno zaczelam. Najczęsciej szukam kosmetyków pielęgnacyjnych, przypraw, suplementów i jeśli chodzi o to to polecam sklep www.mak24.pl szybka wysyłka, wszystko super! naprawde polecam szczerze.

Gość Jokamar.pl
Może jeszcze skusicie sie na moje produkty?? Zadowolenie z zakupu gwarantowane!!! www.jokamar.pl

Gość jamogę polecić
sklep cseie.com.pl. mialam okazje zamowic od nich sporo zreczy do domu i biura, szybka przesylka, ceny promocyjne, wszystko ok

Gość aariadnaa
ostatnio miałam przyjemność robić zakupy w sklepie http://hotlady.pl/ mają fajne ceny bielizny erotycznej, także duży wybór takiej bielizny w większych rozmiarach, do tego fajne gadżety, kosmetyki do masażu. do tego przemiła obsługa i bardzo szybka realizacja.

Gość hej, a może wiecie gdzie mozna
kupić odzież dla nastolatek? fajną, niedrogą?

Gość kwiatuszek_ogrodowy
Mogę polecić sklep www.twojedziecko.net mały sklepik ale całkiem fajny i godny polecenia.

Gość gdzie po wózek
Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to teraz kupilam navingtona w pierwszym uśmiechu http://www.pierwszyusmiech.com.pl/ . Fajna obsluga, szybko sprawnie, no i bez ryzyka bo od producenta sprowadzaj. Jezeli chodzi o takie drozsze zakupy to lepiej stawiac na sklepy internetowe wlasnie, bo przynjamniej jest pewnosc i gwarancja ze towar bedzie. Ten sklep polecam ;-)

Gość rabatek
A ja polecam stronę www.rabatki.com znajdziecie tam wiele interesujących promocji :)

Gość grzanka poranna
Czy ktoś poleca sklep internetowy OTTO ? Podobno było wiele wpadek z OTTO, problemy z dostawami i reklamacjami ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować