Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość wombacik
bazarek-rozmaitosci.pl, biżuteria hand made ;) bonprix.pl, ubrania ;) Ile ludzi tyle gustów!

Gość herrrr944
ja polecam od siebie www.splendore.pl :) dużo kosemtyków i naprawde spoko ceny :) Dla mnie najwazniejsze ze jest CatWalk , ktorego w Polsce nie dostalam nigdzie w sklepach ;D

Gość Gwiazdeczka 888
Polecam sklep www.Superrobot.pl maja bardzo szeroki i ciekawy asortyment. Poza tym szybka przesyłka i miła obsługa.

Gość on1980
Ja mogę wam podpowiedzieć sklep na którym sie nigdy nie zawiodłem :) na stronie www.worldtrade24.pl znajdziecie fantastyczne markowe zegarki damskie, męskie i dziecięce, oraz biżuterię! a ponad to wiele innych pomysłów na udany prezent polecam serdecznie wszystkim obawiającym się zbliżających się świąt :)

Huhu, temat rzeka, a że sklepów internetowych raczej przybywa aniżeli ubywa, to fascynat szukania promocji będzie miał, co robić weekendami - będzie przeglądał taki wątek i odnośniki do sklepów ;) W sumie fajnie. No to ja się takiej osobie przysłużę i dodam do listy sklep medialux.pl. Promocje aż 'krzyczą' ze strony głównej :)

Gość moonstone
www.moonstone.com.pl Polub nas na facebooku :) Duży wybór biżuterii ze srebra złota i stali szlachetnej, ciekawe wzory, zegarki i wiele innych. Zapraszam!

Gość www.nfstore.pl
Gość malinka666
Głównie kupuje Biżuterie w www.Brillan.pl mają szyfrowane połączenia ekspresowa wysyłka w ładnym opakowaniu gratis! 14dni na zwrot ostatnio daja bon na 50zł za wpisanie sie do newslettera... ja sie juz nie załapie :( książki w www.helion.pl szybka wysyłka ssl dużo fajnych promocji Bielizna w hotlady.pl narazie jeden zakup... czekam na paczke

Gość to i ja cos napiszeę
jesli chodzi o jedzenie, również zamówienia online to polecam www.nasze-smaki.pl

Gość ewwwwwaaa
Ja uwielbiam ten sklep www.TylkoTorebki.pl polecam z czystym sumieniem, mam od nich kilka torebek są świetne teraz namawiam świętego Mikołaja na taką http://tylkotorebki.pl/p375,jesien-zima-prostota-i-elegancja-torba-w-stylu-zara-skora-licowa.html jest suuuuper

Gość Zmyslowa-bieliznaEU
Bardzo polecam stronę www.zmyslowa-bielizna.eu . Ceny są przystępne i faceci mogą sprezentować fajne prezenty swoim dziewczynom, szczególnie teraz, kiedy zbliżają się święta. Znajdziecie tu wszystko od bielizny, aż po różne kostiumy. Super sprawa, szybka obsługa. Pozdrawiam! :)

Gość agataa231
To ja może powiem o trochę innym sklepie internetowym. Otóż jeżeli któraś z Was szuka fajnego prezentu na Święta i chce dać komuś coś nietypowego, co sprawi mu wiele przyjemności to polecam sklep z kuponami: http://podarkinakartki.pl Znajdziecie tam wiele świetnych prezentów, które zaskoczą obdarowanego.

Gość emiliagres
Witam Wszystkich. I zaczął się okres przedświąteczny. I jak co roku, chcemy być wyjątkowi przy robieniu prezentów dla najbliższych. Mam świetny sposób, aby prezent okazał się jeszcze większą niespodzianką. W sklepie markizasklep.eu można znaleźć dużo pięknych i wyjątkowych bransoletek oraz zegarków. Z pewnością każda kobieta będzie zachwycona takim prezentem. Ja od roku noszę bransoletkę z tego sklepu i nie rozstaje się z nią na krok.

Gość Judyta19
Bardzo lubię korzystać z usług sklepu internetowego www.euforiasklep.pl . Mają tam super asortyment dla kobiet począwszy od bielizny i rajstop po spódnice i ligginsy. Niejednokrotnie korzystałam z ich usług i przyznam szczerze, że obsługa jest świetna i rzetelna. Przesyłka przychodzi zawsze na czas. Poza tym mają przystępne ceny. Polecam! :)

Gość SklepJubilerski.com
Zapraszam do nas www.SKLEPJUBILERSKI.COM szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować