Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość migotka1
Kupuję w zasadzie tylko online, w związku z tym mam swoją opinię i jestem w stanie zweryfikować sklep pod kątem usability. W tym segmencie jednym z ciekawszych platform jest sklep www.lazienkaplus.pl. Nie tylko w branży, także pod kątem funkcjonalności i treści na stronie sklepu.

Odkryłam stronę magicznaplaneta.pl na której jest teraz dużo promocji plus jakiś dodatek, także taka dość ciekawa oferta. A skoro mówi się o sklepach internetowych to przyjdzie nam zamówiona rzeczy i w prezencie jakaś gratisowo. Osobiście nigdy mi się nie zdarzyło przy zakupie internetowym, żeby produkt mi nie przyszedł, czy też przyszedł jakiś uszkodzony. Zawsze wszystko było ok.

Gość Agrodnik Antonio
Wszystko do ogrodu kupuje w sklepie www.sklep.mizar.com.pl Polcem ten sklep, ponieważ mają duży wybór wszystkiego, szybka wysyłka no i sprzęt dobrej jakości!

Gość mamaKini
kupowałam na www.mamitati.pl to dla maluszka a potem przeniosłam się do www.kidlsline.pl odzież polska i masa różnych wyprzedaży i promocji. polecam bo się nigdy nie zawiodłam.

Ja ostatnio kupowałam na stronie crazyshop.pl i baaaardzo pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że paczka na drugi dzień u mnie to jeszcze wysyłka powyżej 80zł gratis. W dodatku te produkty personalizowane (tak je chyba nazywają) są śmieszne i zawsze można je zamówić jak się nie ma pomysłu na prezent dla kogoś... a ja mam z tym często problem :/

Ja ostatnio kupowałam na stronie crazyshop.pl i baaaardzo pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że paczka na drugi dzień u mnie to jeszcze wysyłka powyżej 80zł gratis. W dodatku te produkty personalizowane (tak je chyba nazywają) są śmieszne i zawsze można je zamówić jak się nie ma pomysłu na prezent dla kogoś... a ja mam z tym często problem :/

Gość Ada 5666
W kwestii sklepów internetowych,o ostatnio bardzo polubiłam www.E-salem.pl mają przystępne ceny oraz szeroki wybór dobrych i skutecznych kosmetyków. Mogę polecić.

Gość marzenka292
ja bardzo polecam sklep www.twojafanaberia.pl :) ponieważ od lat kupuję tam oryginalne perfumy Bruna Banani i inne po niskiej cenie ;) Obsługa jest nieziemska, cena za przesyłkę też nie jest wygórowana. Pozdrawiam i polecam! :)

Gość ...::Anula::....
http://sklep.szkolka.radom.pl Posiadamy szeroki asortyment produktów dla przemysłu spożywczego takich gałęzi jak: przemysł owocowo-warzywny, piekarniczy, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu mięsno-wędliniarskiego. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu (działamy od 1991 r.), jak również wymogom dzisiejszego rynku udało nam się zgromadzić w naszej ofercie najwyższej jakości produkty wykorzystywane w przemyśle wędliniarskim. Firma jest także właścicielem nowocześnie prowadzonych sadów jabłoni, grusz i wiśni. Znaczna część produkcji wiśni, a także jabłek trafia na eksport. Od kilku lat świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie projektowania i utrzymania terenów zielonych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i życzymy udanych zakupów.

Gość natarampam98765
jeszcze niedawno bardzo bałam sie zakupów przez internet (dawno dawno temu zostalam oszukana na allegro), jednak bylam zmuszona (noga w gipsie) zrobic zakupy przez internet i... przekonałam sie!! :) polecam www.mak24.pl !! szeroka oferta, ceny niskie, obsluga super! zamawialam juz pare razy- zawsze dostaje profesjonalna porade- Pani Małgorzata przez telefon wytlumaczy wszystko, prponuje super rzeczy; w rozmowie od razu czuć ze profesjonalistka! rozpisalam sie duzo, moze troche za duzo, ale naprawde teraz zamiast chodzic do sklepów/aptek kupuje u nich :) poza tym, jesli czegos nie ma w ofercie to mozna zadzwonic i zamówic, albo dobrac odpowiednik :) pozdrawiam!

Gość natarampam98765
Przepraszam, zapomnialam dodać czym sie sklep zajmuje- leki bez recepty, zdrowa żywność, suplemenciki, herbatki, przyprawy. Szczegolnie polecam bananki suszone, kosmetyki pullana (w zestawach- 1 produkt gratis) i przyprawy bez glutaminianu sodu! extra!

Gość dla_dziecka_oj
Ostatnio nabiegałam się, by kupic pajacyki i rozpinane body dla dziecka, obleciałam H&M, mothercare, i na szczęscie trafiłam w koncu do sieci. Kawka i internet. Body bez problemu w fajnej cenie kupiłam tu: http://www.agugu.com.pl/body-dlugi-rekaw-rozmiar-68-c-11_12_17.html?page=3 zalezalo mi na takich bez nadruków, i BINGO! a że pajacyi juz mialam, to ..tym razem odpuscilam, ale wiem, ze kupie tez z Agugu.com.pl bo są tańsze i porządne. Wiec po co przepłacać w stacjonarnych sklepach...

Gość agataa09
Osobiście bardzo polecam: http://aukcjusz.pl/ Jest tam ogromny wybór rzeczy i to co dla nie ważne bardzo dobre okazje na niektóre ciuchy. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych przedmiotów w innych kategoriach. Polecam sprawdzić, bo ja ostatnio kupuję tylko jeśli są dobre okazje, a w tym serwisie jest ich całkiem sporo.

Gość Madzialen
http://4gift.pl/ Mogę spokojnie polecić:) A jeśli chodzi o uczciwość sprzedawców - loteria. Generalnie: -zawsze czytaj regulamin sklepu, jak ma wpisaną realizację zamówienia np 2 tygodnie to już możesz ich skreślić, -jeśli w ogóle nie mają regulaminu - w ogóle u nich lepiej nie kupuj, -jak masz wątpliwości to dzwoń - po to podają telefon. I pamiętajcie: to wy jesteście dla nich, w końcu zarabiają bo wy kupujecie, więc nie dawajcie się naciągać krętaczom.

Gość regnum-shop
Ja mogę polecić sklep baletowo-taneczny www.regnum-shop.com W ofercie stroje do baletu i do tańca dla dzieci i dla dorosłych, buty do baletu: baletki, pointy, napalcówki, body taneczne i body do fitnessu. Od niedawna także akcesoria i stroje do gimnastyki artystycznej - hula hop, skakanki, napalcówki. POLECAM!

Gość bejbe bejbe
A ja bardzo lubię sklep karnisz.net. Kupiłam u nich właśnie karnisze oraz zasłony. Szybko dostałam, super sprzedawca!

Ja ze swojej strony polecam: E-naturalne.pl. Wielokrotnie robiłam u nich zakupy, bo sama mieszam sobie kosmetyki i muszę przyznać, że to bardzo dobry sklep, półprodukty do mieszania kosmetyków naturalnych mają dość tanio, a przesyłka jest szybka. Do tego często organizują konkursy, w których można wygrać kosmetyki albo promocje, tak jak np. dzisiaj: promocja wiosenna - 10% zniżki na wszystkie zakupy dokonane 21 marca w sklepie: http://www.e-naturalne.pl/pl/n/12. Polecam :)

Gość Dzieckolandia.pl
Zapraszam do mojego sklepu internetowego dzieckolandia.pl Ubranka dla niemowląt, dzieci. Szeroki wybór odzieży począwszy od śpioszków, kończąc na kurteczkach. Teraz 15% taniej na cały asortyment zimowy. Może ktoś się przekona do mojego sklepu i w przyszłości będzie go polecać. Zapraszam do zapoznania się z asortymentem.

Gość coś do domu
Ja uwielbiam kupować dekoracje, rzeczy do domu w internecie. Jak nie na allegro to w sklepach. Ostatnio wypróbowałam www.yourhome24.pl i z kupionej rzeczy jestem bardzo zadowolona. Poza tym mają trochę nowoczesnych rzeczy a trochę klasycznych.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować