Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość merydżejnnnnnn
jesli chodzi o kosmetyki to www.splendore.pl a jesli o butki to stylowebuty.pl nic innego w necie nie kuupuje ;D

Gość Anna_J
Ponieważ mam dom pełen alergików, a w pobliżu sklepu ze sprzętem nie widać. Musiałam poszukać czego w internecie :). I tak trafiłam na www.alergia.med.pl . Szybka wysyłka i naprawdę duży wybór!

Gość muszka oajtpj
Gość Urszula 76555
Polecam www.Koyot.eu bardzo często kupuję tam bieliznę,mają atrakcyjne ceny i szeroki wybór.

Gość Meggi 9033
Moim ostatnim zakupem były krzesła w sklepie www.Impresje24.pl i muszę ich pochwalić za fachowość oraz atrakcyjne ceny. Same krzesła eleganckie i bardzo stylowe.

Gość BAsiA 899
Polecam sklep www.ButyJana.pl szeroki wybór,atrakcyjne ceny i miła obsługa. Nie zawiodłam się na nich.

Gość podpowiadaczka
Coś na prezent i dla domu: www.alekxs.pl www.e-market-handlowy.pl Oba sklepy jednej właścicielki, miła obsługa....wszystko "łopatologicznie" wytłumaczą i załatwią.

Gość Heksaaaa
Sklep schaffashoes był już w wątku poruszany ale jestem tak zadowolona z moich ostatnich zakupów tam, że chce go polecić :) Jeszcze teraz mają aplikacje na FB że mozna 50% zniżki w całkiem łatwy sposób dostać

Gość fantina
Sklep ekologiczny Zielona czapla po raz kolejny zorganizował konkurs. Tym razem do wygrania organiczne kosmetyki dla dzieci firmy Earth Friendly Baby. Więcej szczegółów na www.zielonaczapla.pl

Gość MIłkaaa27
A co sobie Heksaa kupowałaś ostatnio? Polecisz mi jakieś ładne buciki, które tam mają?

Gość zakupohoholiczka
to ja wklejam sklep nife. w temacie ubrań jak znalazł. obecnie mają mnóstwo promocji na ciuchy wszelkiej maści, także warto zaglądnąć na ich stronę, może coś wpadnie w oko :)

Gość Bebito.pl
Zapraszam do naszego sklepu www.Bebito.pl mamy bardzo duży wybór zabawek dla dzieci,każdy znajdzie coś dla siebie,ceny są atrakcyjne a przesyłka ekspresowa.

serca ekstra, ale w sumie decupage nie jest takie trudne i można samemu z serwetki i tablicy korkowej takie zrobic:) ej a jak piszecie o sklepach internetowych to są to sprawdzone przez was?? bo ja kiedyś skorzystałam z oferty jednego, juz nie bede pisałam z którego o że tak powiem nic z tego nie wyszło, a kasa poszła...

serca ekstra, ale w sumie decupage nie jest takie trudne i można samemu z serwetki i tablicy korkowej takie zrobic:) ej a jak piszecie o sklepach internetowych to są to sprawdzone przez was?? bo ja kiedyś skorzystałam z oferty jednego, juz nie bede pisałam z którego o że tak powiem nic z tego nie wyszło, a kasa poszła...

Gość Darianka 9000
Dobrym i godnym zaufania sklepem internetowym jest www.Dzieckolandia.pl kupowałam u nich ubranka dla synka i nie mam żadnych zastrzeżeń,wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Gość Mariusz433
Bardzo dobry sklep z eleganckimi rzeczami to corsocomo.pl Duży wybór ciekawych ubrań, butów i pasków firm takich jak Bugatti

Gość Krysztalowow
Jeżeli szukacie butów nie tylko dla siebie ale też dla dzieci to zobaczcie paradopary.pl

ja się kilka razy przejechałam na sklepach internetowych, a to kasa zaginęła, a to towar niezgodny z opisem. Nic już w internecie nie kupuję, muszę dotknąć, zobaczyć i tyle, tylko sklepy stacjonarne

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować