Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość violet77
Ciuchów raczej nie kupuję przez internet. Ciężko jest trafić, żeby naprawdę dobrze leżał, już o butach nie mówiąc. Jeżeli już kupuję przez net, to tylko jakiś sprzęt(który np na swiat-laptopow.pl wychodzi dużo taniej), albo kosmetyki.

Gość sowa707
a ja moge polecic z czystym sumieniem sklep ze sprzetem komputerowym http://www.imperium.net.pl/ kupiłam tam aparat i laptopa a tu http://www.agugu.com.pl/index.php?cPath=122 kupujemy ciuszki dla brzdąca- są rewlacyjne, dobrze sie piorą a do tego sklep ma nsikie ceny i szybko wysyła (mam konto w tym samym banku, więc wysłkę mam w tym samym dniu)

Gość joozwa
A ja kupiłam komputer wraz z monitorem na www.exxcom.pl, ale to tak poza tematem bo chciałabym polecić sklep z niesamowitymi kolczykami na www.larris.pl. Wszystko co tam jest to ręczna robota. Wszystkie zatem wzory są niepowtarzalne.:)

Gość tresure
ja polecam taką stronkę http://domoklik.pl/ na której obejrzycie mieszkania w srodku tak jak byscie w nich byli w srodku. Mozna duzo podpatrzec w czyichs mieszkaniach, obejrzec wiele w jednym miejscu.

Gość bardotka_zen
widze , że wiekszośc z Was opisuje sklepy sprzętowe... ja jestem stałą bywalczynią tego sklepiku : http://www.brili.pl/- tu jest fachowa obsługa i szybka wysyłka, a do tego gratisy:) A że lubie sie obwieszać, to zaglądam tu co jakies 4-6 tygodni i wybierma cos z nowej kolekcji. a Moje maleństwo ubieram w: http://www.agugu.com.pl/index.php?cPath=122 i tu z kolei często sa dostawy, ubranka są wymierzone, co mi ułatwia kupowanie, bo zmierzę sobie śpioszki i juz wiem jak dobrać żeby były akurat. czasami korzystam z kupowania czegos na allegro, ale to sa ksiązeczki, czy jakies drobiazgi.

uzupełniam listę sklepów o electro.pl, najlepszy sklep internetowy w 2008 wg Wprost i Money.pl ===> zamawiałam Asus Eee. Taniej niż w sklepie nie dla idiotów i dostawa błyskawiczna. Oprócz tego nacięłam się na allegro:/ Niestety, czasami sprzedawcy wystawiają aukcje nie mając towaru:(

Gość plotek
Godna zaufania jest księgarnia internetowa www.gobook.pl wiele świetnych pozycji w tym kursy językowe, bajki, klasyka, romanse i kryminały. Co najważniejsze chyba najtańsze książki w Internecie.

Gość www.upominkownia.pl
Szczerze polecam www.gandalf.pl. Kupuję u nich stale książki. Można gromadzić punkty za recenzje książek i oczywiście za zakupy. Dobra obsługa, a przede wszystkim szybka dostawa.

Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Świetny sklep z piżamami i bielizną nocną sama często u nich kupuje www.pizamy24.pl

Ja polecę coś nieco z innej beczki:) Moi znajomi ostatnio zakupili stoły bilardowe (x2) do kanjpy i piłkarzyki (x1). Jak na razie są bardzo zadowoleni. Są bardzo zadowoleni z obsługi jaka panuje w sklepie stolybilardowe.net. Pracownicy znają się na rzeczy, potrafią doradzić stół tak, aby nikt nie ucierpiał. Klient ma być zadowolony i...jest. To najważniejsze.

Płatne e-Maile: 25-75gr Płatne linki: 10-20gr Konkursowe kliki: co 40 klików 1zł Płatne promowanie strony: 10zł / 1000 wejść Płatne zapisy: 20-40zł Za poleconego: 5zł Za zapis: 7,5zł Poziomy poleconych: 1 - 30% 2 - 15% 3 - 5% 4 - 1% http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4160157 &start=0 KLIKAJCIE W TEN LINK ;*

jeśli chodzi o kosmetyki to ja kupuje od dłuższego czasu na kremoteka.pl i przyznam że jestem naprawdę bardzo zadowolona z obsługi i jakości towarów. Przesyłka zawsze na czas. Mają produkty oryginalne, dobrych firm i w dobrych cenach. Poza tym często mają promocje - obecnie głównie na kosmetyki dr Eris, Laverę , Dermike i AA Prestige. Nigdy nie miałam z nimi problemów więc mogę z czystym sumieniem polecić :)

a gdyby ktoś potrzebował jedzenia dla zwierząt i innych artykułów zoologicznych to mój sprawdzony sklep internetowy naprawdę godny polecenia to krakvet.pl. Naprawdę duży wybór karm w tym kart dla chorych zwierząt, miła obsługa, terminowe przesyłki i w sumie najtaniej :) także jak ktoś potrzebuje dla swojego pupila to polecam :)

Gość kasiakaka
ja polecam oui.pl, od roku kupuje tylko tam bielizne, nawet dostałam rabat :D:D:D

Przypomniało mi się- jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci = kosmetyki pielęgnacyjne, zabawki, butelki, smoczki i tym podobne to zaopatrywałam się i nadal zaopatruję dla synka na junior.euromall.pl = super obsługa na najwyższym poziomie, bardzo pomocna i rzeczowa, wysyłka na czas. Taki sklep to prawdziwe bezpieczne zakupy w necie= wiem że dostane to za co zapłacę i na kiedy potrzebuję. Polecam:)

Gość gruszkakula
A ja polecę dla "soczewkowców" www.kontaktowe.pl Tanio, szybko, uprzejma obsługa pod telefonem. Spotkałam się z opiniami, że strasznie długo się czeka na paczkę, ale ja dwa razy zamawiałam i za każdym razem paczka była u mnie dosłownie 2 czy 3 dni po dokonaniu przelewu. Dla robiących biżuterię oczywiście www.qnszt.pl ale nie wiem, czy ktokolwiek z "biżuteryjnych" nie zna tego sklepu. Mąż wiele rzeczy kupuje na allegro, również dla mnie (nie mam konta) i nigdy się nie naciął. Trzeba jedynie dobrze sprawdzić sprzedawcę.

Gość Patataj
Agd kupowalam w sklepie www.electro pl i w agito- bez zarzutu, naprawde super wyszlo taniej i szybko, bez chodzenia po sklepach. Ubranka dla dziecka kupuje zawsze w sklepie SzipSzop.pl http://www.szipszop.pl bo zawsze jest taniej i ubranka sa sliczne Kupuje tez tam ubranka na prezenty dla maluchow w rodzinie i wszyscy zadowoleni- polecam!

Gość mikrofalka
Ostatnio kupowałam mikrofalę w www.tanieje.pl. Znajomi mi polecili (sami kupili tam chyba ekspres do kawy i czajnik elektryczny). Szybka przesyłka (wybrałam kuriera), dobry kontakt, paragon, karta gwarancyjna.

Gość mikrofalka
Zapomniałam dodać, że kiedyś kupowałam też w merlinie - również bez problemów :)

www.1komp.pl- maja komputery, monitory, telewizory, aparaty, telefony, ale również np prostownice czy depilatory i wiele, wiele różnych rzeczy :) Wszystko, co oferują ma bardzo wysoą jakość, więc mogę ją ze szczerym sercem polecić :)

Gość Chochołowa
Polecam electro.pl- mają tam różnorodny sprzęt elektroniczny (i nie tylko, można tam dostać prawie wszystko :D). I zawsze można liczyć na fachową pomoc :)

Gość arabica
Mogę poleci także http://www.mydlarnia.info/. To strona Mydlarni u Franciszka, gdzie można znaleźc kosemtyki naturalne. Ceny są niższe niż innych sklepów, które znam, a oferta jest bardzo bogata. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

Gość ancur
http://www.hihawa.pl/ To link do strony ze sprzętem, który moim zdaniem jest bardzo pomocny przy wybieraniu prezentów:) Można znaleźc tam wiele rzeczy, które przydadzą się niemal każdemu:) Ważne jest też to, że przesyłki są bardzo szybko realizowane - już w 24 godziny można otrzyma zamawiany towar, bo na stronie widzoczne są rzeczy, które fizycznie znajdująię w sklepie:)

Ja polecam sklep-palmtopy.pl dla tych, którzy chcą kupić palmtopa, smartfona czy nawigację. Mają konkurencyjne ceny, ja swojego smartfona brałam na raty. Są wystarczająco niskie, tak, że nie odczuwam zbytnio ich spłaty. Poza tym obsługa jest bardzo pomocna i miła, wszystko mi wyjaśnili, co chciałam wiedzieć. Dodam, że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona, żeby towar nie uległ uszkodzeniu.

Gość Nie polecam kremoteki.pl
Przyczyna jest jedna, a mianowicie zawyżone ceny kosmetyków. Ich "promocyjne" ceny to ceny w normalnych sklepach bez promocji. Poza tym sprzedają pewien produkt za 240 zł, a jego cena to maksymalnie 160 zł.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować