Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość polecam księgarnię nit-ek.pl
http://nit-ek.pl Duży wybór, rozsądne ceny, realizacja jak na księgarnię bardzo szybko, W innej czekałam ponad tydzień na wysyłkę to niecałe dwa dni, a przesyłka doszła po 4 (zamawiałam wieczorem, więc własciwie po 3)

Gość ancur
Nowe odkrycie internetowe, o który warto wspomnieć, to szkla.com. Moja siostra zaczęła z nich regularnie korzystać, bo zmieniała już definitywnie okulary na soczewki. Z racji częstych wymian na nowe, postanowiła znaleźć sprawdzone miejsce sieci, gdzie będzie mogła internetowo zamawiać i dostawa przyjdzie do domu. Sklep jest profesjonalny, soczewki i krople, jakie mają, są bardzo dobrej jakości, a realizacja zamówienia jest szkła:) O to właśnie chodziło;)

Gość ariadne
Ja polecam x-kom.pl. Polecam go głównie ze względu na obsługę, na sprzęcie raczej się nie znam. Jestem laikiem w kwestiach komputerowych i technicznych. Ilekroć potrzebuję czegoś albo dla siebie albo dla rodziców, zwracam się do obsługi z pytaniami i prośbą o poradę. Zawsze otrzymuję ważne wskazówki i pomoc w wyborze. jeszcze nie była rozczarowana;)

Gość najlepiej to wejśc
na stronę jakiejś porównywarki: ceneo nokaut okazje.info. skapiec i znależś poszukiwany produkt, wyświetli się kilka do kilkunastu sklepów, z danym produktem,

Gość exxcom.pl
Zdecydowanie polecam sklep www.exxcom.pl. Miła, szybka obsługa. To mnie ujęło.

www.suplementymbm.pl Bardzo dobry sklep internetowy z wyborem suplementów, które można zastosować na przeróżne schorzenia i problemy zdrowotne. Polecam każdemu mającemu problemy z utrzymaniem właściwych nawyków żywienowych, efekty mogą być naprawde zaskakujące.

Gość ja np
kupuje na www.barwnykuferek.pl świetna i oryginalna biżuteria, dobrze wykonana, szybka przesyłka i miły kontakt. Można też pisać do nich maila ze specjalnymi zamówieniami:)

Ja często robie zakupy w internecie. Dla mnie to przede wszystkim wygoda, wszystkow jednym miejscu, a mimo, że jestem kobietą nie przepadam chodzić po sklepach, bo to bardziej męczące niż przyjemne. Ostatnio w sklepie 1komp.pl zakupiłam sobie torbę na laptopa i jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę ten sklep polecić innym, ponieważ są godni zaufania i mają wysokiej jakości produkty. I to jest jeden ze sklepów gdzie w jednym miejscu można dostać prawie wszystko.

Witam, ja kupuję bardzo często w Internecie. Kosmetyki w sklepie www.anemon.pl mają fajne ekologiczne rzeczy. Używam kosmetyków Lavera-polecam. Miła obsługa, szybka wysyłka, zawsze próbki Jedzenie dla psa i kota- bo kupuję worki po 15 kilo i wolę jak mi to przyniesie kurier- niż gdybym miała sama to nosic ze sklepu www.telekarma.pl Częste promocje, przy większych zakupach wysyłają gratis. Dobre karmy dużo taniej niż w sklepach dla zwierzaków Apteka internetowa Wiadomo-na receptę sie leków nie kupi przez Internet ale wsyztskie inne i troche kosmetyków www.aptekacentrum.pl Polecam

Jak planowałam zakup nowego tv to znajoma poleciła mi sklep ze sprzętem RTV i AGD euromall.pl. Maja naprawdę duży wybór i bardzo atrakcyjne ceny. Kupiłam u nich wtedy telewizor i wszystko było ok. Jeśli będziecie planować zakup jakiegokolwiek sprzętu to spokojnie mogę polecić ten sklep.

Gość polecanka
"wpisujcie jakie sklepy możecie z pewnością polecić, mam na myśli sklepy internetowe gdzie osobiście robiłyście zakupy i byłyście w pełni zadowolone z obsługi i towaru" U mnie takimi sklepami są: - http://www.szatydomu.pl/ - kupiłam tam kilka kompletów pościeli - http://helion.pl/ - kupuję tam czasem książki - http://www.e-bagazniki.pl/- ja akurat nie jeżdżę samochodem, ale znajomi dobrze się wypowiadają o tym sklepie Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

A ja ostatnio rzuciłam się na głęboką wodę i postanowiłam zamówić przez internet laptopa. Wybrałam swiatlaptopow.pl i był to świetny wybór. Obsługa fachowa, świetny kontakt telefoniczny, błyskawiczna przesyłka no i oczywiście taki jak na fotkach ze strony internetowej. Po tym zakupie już niczego nie boję się zamawiać z sieci ;)

Gość mam pytanie odnośnie jednego
trendy look sklep internetowy z odzieżą jakie są opinie o nim? koleżanka mi poradziła i kupuje tam rzeczy;) jak wiadomo jedna opinia to za mało;)

Gość gonka
Polecam, kosmetyki www.biochemiaurody.pl www.mazidla.com www.esentia.pl www.helfy.pl odzież i sprzęt www.e-horyzont.pl

Ja znalazłam nowy i świeży sklep z biżuterią www.eridani.pl . Mają sporo obniżek, już tam kupiłam piękny komplet i super, i przesyłka i opakowanie i kontakt. Polecam

Mnie zachwyciły pościele, kołdry, ręczniki i narzuty na gianniferrara.pl. Ich produkty są takie eleganckie i ekskluzywne. Koleżanka szukała niedawno pościeli antyalergicznej i kupiła tam bardzo dobrą gatunkowo i po promocyjnej cenie. Mnie się marzy satynowa pościel :)

ja może nie polecę żadnego konkretnego sklepu internetowego, ale znalazłam ostatnio ciekawą stronkę gdzie można porównać ceny produktu w różnych sklepach,,,także internetowych,, fajna sprawa bo dziś niestety na cenę bardzo zwracamy uwagę,, a tam można wybrać najtaniej,, http://zatanisci.wrzuta.pl/film/1nvewzCTZAs/lubie_przyjemnosci_i_dlatego_kupuje_na_tanio.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować