Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość D.M.
Sklep internetowy http://www.homus.pl/ naprawde plecam. Kolezanka rok temu kupila tam sobie komplet nozy. Przez rok nic nie stracily na swojej ostrosci. Ja ostatnio szukalam prezentu dla tesciowej i kupilam tam przeciekny wazon jak rowniez tak "przy okazji" kupilam sobie takie same noze jak ma moja kolezanka. Naprawde polecam ten sklep bo maja wyjatkowo dobre rzeczy.

Gość Anka871
Myśle, że takie okazje i udane zakupy możecie wrzucać na serwis www.okazjometr.pl - ostatnio go odkryłam i co ciekawego znajde, to dodaje, wtedy łatwiej innym coś znależć i wyeliminować nieuczciwych sprzedawców...

Gość ABCbielizny.pl
To ja również polecę dobry i godny zaufania sklep internetowy www.abcbielizny.pl Zapraszam Serdecznie:)

Gość passjo2
Od jakiegoś czasu robimy zakupki na www.sklep.pollenaewa.com.pl Warto zajrzeć i zobaczyć samemu co oferują.

Ja dośc często kupuję biżuterię w sklepie "Niebieski-koralik". Obsługa jest bardzo miła i czas realizacji krótki. Biżuteria jest cała ze srebra o próbie 925, do składania samemu. Kupiłam już motylka, serduszko,koniczynkę i kulę z cyrkoniami. Wybór jest naprawdę duży, jest wiele promocji , dziś w pasażu handlowym widziałam reklamę tego sklepu - kupując 3 koraliki bransoletkę o wartości 139 złotych dostajemy gratis. Właśnie zaczęłam zastanawiac się jakie 3 koraliki wybrac:)

Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH - już od 6,99 zł za nowe super ciuszki! Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie blisko 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. W razie pytań proszę pisać na adres: bobohit@poczta.fm

Gość margitta
jesli potrzebujecie kupić cokolwiek do łazienki, sprzęt, mebelki, zlewy to polecam sklep internetowy lazienkaplus.pl chyba nigdzie nie ma taniej, zobaczcie w porównywarkach cen.Duzy wybór i jakościowo dobre produkty. tu urządziłam całą łazienke.

Gość istuuf
Witam. Chcialbym nawiazac wspolprace z osobami zainteresowanym zakupami w amerykanskich sklepach internetowych i ofertami cenowymi nie do pobicia w Europie. Jesli masz mozliwosc dostarczania zamowionych produktow na terenie Polski i potrafisz zorganizowac wspolne zakupy wsrod swoich przyjaciol , znajomych w wybranym przez Ciebie sklepie, to prosze o kontakt. Mile widziana takze pomoc w redagowaniu recenzji produktow i sklepow. Sprawdz juz teraz super okazje cenowe na http://istuuf.com/ , dzieki ktorym zaoszczedzisz jeszcze wiecej dzialajac jako Shopping Assistent . Dominik Charzynski office@istuuf.com tel. 001 224 392 11 75

Ogólnie staram się nie kupować w Internecie , ale mam jeden taki sklep, gdzie zawsze znajdę coś na prezent dla mojej żony. Moja żona, jak każda kobieta kocha biżuterię. Sporo czasu zajęło mi znalezienie takiego sklepu, aby spełniał moje wymagania dotyczące jakości produktu, obsługi, a także kwestii ceny. W sklepie internetowym Niebieski-koralik zakupy zawsze wychodzą , jak to moja żona mówi - Doskonałe. Biżuteria, którą można tam kupić jest włoskiej marki Biagi, cała ze srebra o próbie 925, wykonana ręcznie i tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Aktualnie szykuję jej niespodziankę na Walentynki - chcę kupić bransoletkę Walentynkową różową, specjalnie przygotowaną na tą okazję. Oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki promocjom przygotowanym na Dzień Zakochanych. Ja kupując tą bransoletkę zaoszczędzę 132 złote, ale są też inne promocje. Myślę, że naprawdę warto się przekonać, że to ucieszy także Wasze kobiety i zaoszczędzicie czas i pieniądze w kwestii prezentów. Natomiast Panie - czasami trzeba podpowiedzieć mężczyźnie o tym o czym się marzy...

Gość salsita
jeśli idzie o kosmetyki to mogę polecić superpharm.pl, nawet teraz mają tam bardzo duże promocje na markowe kosmetyki

Gość Koralinka26
Ja mogę polecić dwa sklepy, w których często kupuję: po pierwsze www.leclerc.com.pl - po prostu hipermarket spożywczy - z kilku, które wcześniej wypróbowałam, ten jest chyba najbardziej przyjazny dla klienta. A po drugie mogę polecić sklep Smirna z oryginalnymi słodyczami: www.sklep.smirna.pl - wszystko, co zamówiłam było pyszne.

Gość Baaarbara
Ja chciałabym polecić sklep amazingcandles.pl. Rewelacyjne zapachowe świece z USA

Gość Baaarbara
Ja chciałabym polecić sklep amazingcandles.pl. Rewelacyjne zapachowe świece z USA

ciuchowe : allsaints.com bielizniane: intymna.pl bizuteria i dodatki: iloko.pl ksiazki: szczytnicka.pl (bardzo tanio) inne: www.vivalife.pl/sklep (sklep z woda kokosowa) wszystkie polecam :)

Gość Stecunia
kosmetyki, produkty do aromaterapii i perfumy polecam: www.aromatic.aromagroup.pl

Gość Katrin3783
Ja polecam Wam zakupy w Wasz Sklep Zdrowa Tradycyjna i Ekologiczna Żywność. Mają super arykuły i przystęne ceny. www.waszsklep.com.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować