Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Kupowanie w sklepach internetowych ułatwia sprawę zwłaszcza jeżeli kupujemy coś, co ciężko jest znaleźć off-line. Np. jakieś gadżety kolekcjonerskie, niszowe. Albo jakieś prezenty okazyjne, sluby, panieńskie, 18tki. Ostatnio wpadłam na sklep fabrya.com. Można sobie zamówić koszulkę ze śmiesznym rysunkiem, napisem, albo samemu coś wymyślić. Ja sobie mam zamiar zamówić koszulkę "księżniczka szuka księcia" hehe/

Gość emiliagres
Oczywiście biżuteria, która z kobiet jej nie kocha? Moim ulubionym sklepem jest "Niebieski-koralik" mają tam ogromny wybór biżuterii włoskiej marki Biagi, całej ze srebra o próbie 925. W ofercie mają ponad 1100 koralików, w tym największy na rynku wybór koralików z kamieni półszlachetnych tj. agat, jadeit, jaspis. Zgodnie z najgorętszymi trendami biżuterię tworzy się samemu. Wszystko zależy od stylu i nastroju. W sklepie jest bardzo miła obsługa i wszystko bez zastrzeżeń, dlatego jest to mój ulubiony sklep z biżuterią.

Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto :)

Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto

Polecam sklep "Niebieski-koralik". Największy wybór niepowtarzalnej modularnej biżuterii w świetnych cenach. Asortyment stale się powiększa, wiele promocji, rabatów. Ostatnio kupiłam bransoletkę skórkową w cenie 79 złotych, gdzie Pandora taka sama kosztuje 209 złotych. Dodatkowo Twoje dziecko może tworzyć bransoletki z koralikami, dzięki linii Biagi Kidz - doskonale sprawdza się jako prezent dla pociechy.

Gość lena012
ostatnio często robię zakupy w sieci, polecam ostatnie odkrycie sklep www.pizamka.pl ,bezproblemowa transakcja, sprawnie, szybko, MEGA POZYTYW

Markowe perfumy w niskich cenach znajdziecie w mojej sprawdzonej perfumerii www.perfume4you.pl Oprócz niskich cen jakie oferują,strona ciągle zmienia swój wygląd na piękniejszy, aż miło wejść i popatrzeć. A produkty pierwsza klasa!

Gość Karoloa
Ja często robie zakupy w schaffaschoes.pl Mają duży wybór i nowe kolekcje. Znalazłam ostatnio super buty firmy Melissa której praktycznie nie ma w Polsce a w tym sklepie mają całą kolekcje

Polecam sklep internetowy Dilmah. znalazłam go przez nową stronę klubu miłośników dobrej herbaty. Można tam znaleźć wiele ciekawych rodzajów herbat, akcesoria herbaciane i wiele innych rzeczy. Wysyłka jest szybka, towary też można tam zamówić i odebrać w sklepie Specjały w Warszawie.

Gość newfashionstore.pl
zapraszam na zakupy do sklepu www.newfashionstore.pl :) na pewno znajdziecie w nim coś dla siebie :) POLECAM

Uwielbiam zakupy w Internecie , najczęściej kupuję biżuterię. Znalazłam już swój zaufany sklep "Niebieski-koralik" - to on czyni wszystko z miłości do piękna. Tam kupuję wszystkie koraliki marki Biagi, o których marzę, a że wiosna do nas już zawitała warto zwrócić uwagę na koraliki z kwiatkami. Wybór jest bardzo duży i dodatkowo na nie jest 15% rabat

Ja prezenty kupuje zawsze na www.takapaka.pl . Mają dużo fajnych prezentów, gadżetów i śmiesznych rzeczy. Kupie tam coś zarówno dla męża jak i dziecka ;) Szczerze Ci polecam ten sklep :)

Ja kupuję w różnych sklepach, zwykle są to sklepy elektroniczne, trochę sportowych ciuchów, książki i perfumy. Zawsze byłam bardzo zadowolona. W sumie nie trafiła mi się nigdy żadna wpadka. Nie kupuję tylko na allegro - jakoś nie przepadam. ALe ogólnie to polecam, jednak taniej i wygodniej.

Gość GrazynkaRR
Fajny ma Fanklub schaffashoes na Facebooku. Bardzo dużo promocji jest.

Gość Sandrusia33
Świetny ten sklep schaffaschoes! Chyba najlpeszy sklep internetowy z butami jaki widziałam. Wybór jest gigantyczny a ceny i promocje super

Gość katarynaaa
a ja jakos sie nie mogę przekonać. wole wejsć pomacać, przymierzyć, dotknąć. no ale niestety za to musze zapłącić, bo rzeczory w sklepach sa zazwyczaj sporo droższe niż w necie;/

Gość elizabethhha
Najgorszy jest własnie ten pierwszy raz,ale jesli dobrze sprawdzisz rozmiarówke,to nie bedzie problemu.Ja sama wiem po sobie.A bardzo czesto i dla siebie i dla dziecka kupuje w tym sklepie http://eko-bielizna.pl/

Jeżeli o mnie chodzi to mogę polecić sklep http://szybkowary.com . Nie tylko z racji ich istenienia w mojej stopce na forum :P I tutaj mała prośba do wszystkich czytelniczek : jeżeli czegoś Wam w sklepie brakuje (głównie techniczne sprawy), coś jest mało czytelne lub nieintuicyjne to jestem wdzięczny za każdego maila pod piotr(at)studiomatrioszka.pl :)

Gość fantina
polecam ekologiczny sklep internetowy www.zielonaczapla.pl, mają szeroką ofertę produktów ekologicznych, przede wszystkim super naturalne kosmetyki, z certyfikatami. w kwietniu dają rabaty dla nowych klientów.

Gość luka 10
polecam sklep z ubrankami dla małych dzieci i niemowlaczków www.bobakom.pl

Gość katarynaaa
dobra. ładnie reklamujecie te Wasze sklepy ale czy np. jak rozmiar się okaze nie taki to można towar zwrócić/zamienic?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować