Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość emiliagres
Witajcie. Zbliża się czas świąt, domyślam się, że chcecie poczuć te święta tak do końcaPo długim poszukiwaniu znalazłam coś co pomogło właśnie to sprawić . Biżuteria podkreśla indywidualny charakter i wyraża temperament. Kupiłam w sklepie internetowym „Niebieski-koralik przepiękną koraliki Biagi wielkanocne. Biżuteria jest tak ładna jak Pandora, ale zdecydowanie tańsza. Dodatkowo do 15 kwietnia za zakupy z linii Biagi Kidz powyżej 100złotych otrzymuje się pięknego pluszowego króliczka. W sam raz dla pociechy

Gość małgosiaaa
www.sprytnezabawki.pl ja tam kupuje zabawki dla swoich dzieci :)

Gość butik glamstyle.pl
Polecam butik glamstyle.pl możecie w nim kupić markową odzież VILA, Stradivarius, b.young w promocyjnych cenach. Organizujemy konkurs dla stylistek modowych. Szczegóły na facebook'u http://www.facebook.com/glamstylepl#!/glamstylepl?sk=app_139229522811253 Zachęcamy do brania udziału w konkursie :)

Gość stylonka
Ja lubię kupować w internecie, często znajdę coś czego w życiu nie dostałabym w w stacjonarnym sklepie. Ponoć w ogóle pod koniec kwietnia rusza ta platforma na facebook'u kupuje.to, gdzie jeśli ma się już konto można swobodnie kupować i sprzedawać rzeczy. Fajnie, że w końcu ruszyły w Polsce zakupy w portalach społecznościowych.

oczywiście.. sklepy internetowe to niesamowita wygoda.. klikasz i ci przywożą.. na przykład w takim osytatnio zamówiłam te dwie rzeczy poniżej i jestem w niebowzięta.. przesyłka na drugi dzień była u mnie.. szybszego sklepu nie widziałam.. :)

www.cudowny-kuferek.pl wielu zadowolonych klientów biżuterie,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki

Dodam tutaj sklep: internetowamama.pl czyli takie w sumie delikatesy inmternetowe, w których można kupić dobre jakościowo kosmetyki, m. in. firmy ziaja oraz bezpieczne zabawki dla dziecka.

A ja zapodam z kolei sklep, który mi szczególnie przypadł do gustu po "rozpowszechnia" towary ludowe (i ogólnie na samej stronie znajduje się wiele przydatnych informacji dotyczących folkloru i tradycji), a mianowicie: wiano.eu, w którym upodobałam sobie głównie kolczyki oraz kubeczki z łowickim wzornictwem :)

Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Gość @kokoszanel
zakupy w internecie jak najbardziej tak :) Ja już się do nich przyzwyczaiłam i kupuję różne rzeczy: ciuchy, sprzęt rtv, czy jakieś drobiazgi. Trzeba poczekać na przesyłkę, ale to czasami i tak wygodniej niż chodzenie po sklepach - nie zawsze jest na to czas, a tak to tylko klik klik :)

Hmm ja o tych akcjach przedmiot za przedmiot nie słyszałam - chyba jestem daleko w tyle z takimi nowinkami ;) No ale za to o int mamie słyszałam - może jednak nie jest ze mną tak źle ;) Jesli jest się matką to na pewno taki sklep się przydaje - albo w razie potrzeby zakupu zabawek dla dzieciaczków ;)

Gość truskawkowapolewa
Ja o kupuje.to dowiedziałam się z facebooka i również nie mogę się doczekać kiedy ruszy. Przede wszystkim uważam, że taka forma zakupów jest nie tylko bardzo przyjemna, ale również bezpieczna, ponieważ każdy użytkownik facebooka, widzi aukcje swoich znajomych oraz ich komentarze.

Gość kosmetyki paese
Mam do zaoferowania Wysokiej jakości kosmetyki Paese (dawniej Euphora), które zachwycają trwałością i pięknymi kolorami. Odpowiednio dobrane potrafią wydobyć naturalne piękno kobiety. Zatem nie zwlekaj i zapoznaj się z bogatą ofertą kosmetyków Paese!!www.kosmetykipaese.com.pl W ofercie mamy między innymi: pudry, podkłady, cienie, błyszczyki, lakiery do paznokci. Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się że znajdziesz tu coś dla siebie:) Nie zwlekaj wystarczy kliknąć i przenieść się do krainy piekna Paese...www.kosmetykipaese.com.pl KONTAKT: karolina@kosmetykipaese.com.pl GG: 34915375 www.kosmetykipaese.com.pl

Gość qwer222
Tanio i z gratisami kupujemy w www.sklep.pollenaewa.com.pl Polecam

ja polecam: www.trendestterka.com z przepięknymi torebkami i bizuterią - swietnej jakosci recznie robione rzeczy www.deezee.pl buty buty buty :-) www.szkla.com - dla noszacych szkla kontaktowe www.domzdrowia.com.pl - kosmetyki, suplementy itd

Gość PamelaRR
Ja bardzo lubię polecany już tu sklep z butami schaffashoes, mogę tylko dodać, że warto na Facebooku patrzeć często co się dzieje bo prawie codziennie są do wygrania buty i vouchery :)

Gość rabatek
zapraszam na www.rabatki.com super promocje i super okazje

Jesli wziąć natomiast pod uwagę sklepy sportowe to zdecydowanie tanisport.pl daje radę :) Ogólnie jest tam ogromny wybór obuwia, odziezy sportowej i przeróżnych akcesoriów (nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów).

Gość rabatek
zobaczcie na www.rabatki.com naprawdę warto!!!!!!!!!!!!

Gość bobohit
NOWE, super ubranka dla maluszków od 0 do 5 lat. Bielizna bezpośrednio od polskich producentów. Niespotykanie niskie ceny - już od 2,49 zł/szt.!! Serdecznie zapraszam do sklepu: ---------------------------- http://bobohit.na.allegro.pl ---------------------------- Znajdziecie tam Państwo: > bieliznę (body z długim i krótkim rękawkiem, półśpioszki, pajace, podkoszulki, kaftaniki, itp.), > wyprawki dla niemowlaczków, > piżamki dla królewny i dla zucha, > bluzeczki, koszulki, naramki na wiosnę i lato, > rajstopki z mikrofibry, żakardowe na komunie, bawełniane, skarpetki, itp., > buciki ze skóry na wiosnę i lato, sandałki bawełniane, itp. Jednym słowem SUPER CIUSZKI NA MALUSZKI w rozm. od 56 do 134. Łącznie ok. 130 pozycji asortymentowych! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! http://bobohit.na.allegro.pl

Gość kisa777
Polecam sklep z zabawkami www.malinowaaleja.pl 3x kupowałam i jestem zadowolona.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować