Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość Mitron

Ja polecam jezeli ktos kupuje rzeczy dla dzieci w Internecie - sklep - SklepMaxi.pl - świetny wybór mają oraz przede wszystkim dobrą jakość produktów. 

Gość Michalina

A ja polecam sklep WoxCollection.pl gdzie zawsze zamawiam odzie,z mają ciekawe wzornictwo, kolekcje oraz bardzo dobrą jakość wykonania odzieży. 

Gość MOoo

Ja ze swojej strony moge gorąco polecić świetny uniwersalny sklep - Toyroom.pl - bardzo przyjemnie się u nich robi zakupy. 

Gość Lucy

Jak szukasz dobrego sklepu rowerowego to polecam wejść na stronę internetową sklepu to polecam odwiedzić sklep rowerowy  Hemat z Łodzi. W sklepie znajdziemy super klasy rowery górskie, miejskie, crrossowe, trekkingowe, szosowe dla dorosłych i dzieci. 

Gość Bogusław

Ten z lampami LED jest ok

<a href="https://www.salonled.pl/pl/" rel="external nofollow noopener" target="_blank">https://www.salonled.pl/pl/</a>

Gość Edytka 39

Warto zwrócić uwagę także na Sklep.Majerczyk.com.pl  mają śwież,e smaczne i swojskie wędliny, do tego zawsze rozsądna cena :)

Gość hania

Jak dla mnie najlepszy sklepem internetowym jest www.cosmosmoda.pl Mają świetne produkty, bardzo miłą obsługę i ekspresowo dostarczają zamówienia.

Gość dzonny

Ja ze swojej strony moge gorąco polecić świetny uniwersalny sklep -  BucikSklep.pl - bardzo przyjemnie się u nich robi zakupy. A nowa oferta i kolekcja wiosenna jest wprost genialna! 

Gość dzonny

Ja ze swojej strony moge gorąco polecić świetny uniwersalny sklep -  BucikSklep.pl - bardzo przyjemnie się u nich robi zakupy. A nowa oferta i kolekcja wiosenna jest wprost genialna! 

Gość Fifek

Ja ze swojej strony moge gorąco polecić świetny uniwersalny sklep -  Testerownia24h.pl  - bardzo przyjemnie się u nich robi zakupy. A nowa oferta i kolekcja wiosenna jest wprost genialna! 

Gość AlkaKalka

Ja z kolei bardzo lubie perfumy, testuje prawie każdy nowy zapach, ostatnio bardzo przypadły mi do gustu perfumy z sklepu - Testerownia24h.pl 

Gość Lerekke

Ja moge polecić świetne aukcje z portalu allegro, szczególnie jak ktoś szuka pieluch czy innych rzeczy związanych z dzieckiem - użytkownik COCCODRILLO1983 ma bardzo dobre oferty. 

Polecam sklep nomnizone.pl - sklep z rękodziełem. Kupowałam tam na święta piękne drewniane anioły, które prześlicznie udekorowały mój dom. Polecam, warto wspierać takie fajne pomysły.

Jeśli chodzi o ciuchy to ja lubię sklep https://www.crossjeans.com/

Czasami też zaglądam na ogólny z odzieżą jeansową https://www.jeans24h.pl

Ostatnio kupiłam sobie takie cudo: https://www.jeans24h.pl/damskie-spodnie-cross-jeans-judy-021-mid-blue-429-021-p-157976.html Modne teraz spodnie Judy podkreślające naszą figurę w kolorze niebieskim. Obecnie rozglądam się za jakaś fajną bluzką lub lekkim swetrem. 

Zdecydowanie wolę sklepy internetowe niż łażenie po galeriach. Nie tylko te z ciuchami. Odwiedzam też aptekę doz.pl mają tam fajną ofertę derokosmetyków Enilome na przykład. Więc bez wychodzenia z domu szusuje sobe po necie

Gość Renata
Dnia 1.03.2005 o 21:56, Gość lidia_płock napisał:

cześc dziewczyny, mam pytanie odnośnie sklepów internetowych, jest to bardzo wygodna forma zakupów ale słyszałam rózne rzeczy na ten temat, że są sklepy oszuści, wpisujcie jakie sklepy możecie z pewnością polecić, mam na myśli sklepy internetowe gdzie osobiście robiłyście zakupy i byłyście w pełni zadowolone z obsługi i towaru dzięki z góry 🙂

Cześć, ja sobie ubrania kupuję w H&M online ( mają rozszerzoną ofertę niż ta co w sklepach stacjonarnych i jak zbierasz punkty to masz rabaty), a buty kupuje w Royal Fashion ( super sklep, nie ma rabatów ale ceny są mega niskie!).

Także polecam. 🙂

Gość Kasia
1 minutę temu, Gość Renata napisał:

Cześć, ja sobie ubrania kupuję w H&M online ( mają rozszerzoną ofertę niż ta co w sklepach stacjonarnych i jak zbierasz punkty to masz rabaty), a buty kupuje w Royal Fashion ( super sklep, nie ma rabatów ale ceny są mega niskie!).

Także polecam. 🙂

Oni mają super buty damskie,  a ceny zabójcze.

Ja u nich kupowałam ostatnio sandały na słupku.

Gość Missi

Lubię kupować online - nie ukrywam że jest to rzecz która jest dla mnie wygodna. A do tego można na prawdę sporo fajnych ubrań znaleźć w dobrych cenach. Moim ulubionym sklepem jest właśnie nico.com.pl. Mają spory wybór, ładnych ubrań!

Natrafiłam na świetny sklep spożywczy. Nigdy nie robiłam zakupów online, ale sytuacja mnie do tego zmusiła. Znalazłam sklep Małe Delikatesy. To był strzał w dziesiątkę. Bogaty asortyment. Można kupić niemal wszystko i to z dostawą do domu. Polecam https://maledelikatesy.pl/

Gość Emilia

Jedyny sklep w jakim kupuję to profitssmpl. Sprzęt NSK mają najtańszy na rynku. 

Gość krejolka

ja z kolei bardzo polecam sklep Loveink.pl. Maja bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Nie mają żadnej chemii czy innych ropopochodnych substancji. 

Gość Rigga

Ostatnio kupuję tylko on line - nie mam siły żeby łazić po sklepach. no i udało mi się fajne zakupy zrobić w nico.com.pl. A można tam zrobić na prawdę porządne i dobre zakupy. I do tego jakiś rabat wleci to już w ogóle szał. Superowo jak dla mnie.

Gość Bramma

To zależy na czym nam konkretnym zależy 😉 Dla mnie takim odkryciem był sklep z kosmetykami do pielęgnacji tatuażu Loveink.pl 😉 Nawet nie wiedziałam, ze istnieją takie kosmetyki i to najlepiej smarowac tatuaż zaraz po zrobieniu, podobno ładnie przyspiesza gojenie 😉 ja go używam do codziennej pielęgnacji 😉

Polecam świetny sklep ze sprzętem medycznym. Szeroka oferta sklepu od wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego do sprzętu ortopedycznego. Produkty wysokiej jakości. Atrakcyjne ceny i kompleksowa, rzetelna obsługa sklepu. Polecam https://medyczny-sklepik.pl/

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować