Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość miły goscik
internetowa apteka SŁONIK to totalna porażka!!!!!!!!! wysyłka sporo opóżniono i sprzedają towar którego nie mają

Gość moje zakupy
ja jestem uzależniona od allegro biżuteria w fajnej cenie jak w sieciówkach, zegarki a torebki kupuję tu http://tylkotorebki.pl/ jestem zadowolona modny towar, miła obsługa polecam

Gość Jala33
Jeśli chodzi o księgarnie internetowe, to bezkonkurencyjna dla mnie jest www.wysyłkowa.pl , nie miałam z nią żadnych problemów. Zawsze wszystko na czas. :) :) Nic tylko polecić. :) :)

Gość Margolcia_zosia
Ja polecam sklep z ubrankami dla dzieci -http://www.agugu.com.pl Bajecznie kolorowe ubranka, szkoda tylko, że do rozm. 104..., dużo przecen, darmowa wysyłka przy zakupach na kwotę 400 zl,- wtedy wysyłka kurierem- skorzystałam. Szybka wysyłka mnie zaskoczyła, następnego dnia paczka była u mnie:)

Gość SoKinia
Jac polecam Księgarnię Przemiana www.przemiana.otwarte24.pl Księgarnia Przemiana Literatura Uzależnień DDA Współuzależnienie Alkoholizm Hazard Przemoc w rodzinie Wychowanie Zdrowie i rozwój dziecka

Gość new fashion store
Zapraszam na www.newfashionstore.pl codziennie nowe ubrania :) w każdy czwartek promocyjne ceny !!!! zapraszam

Gość Trip
Ja ostatnio kupiłem plecak dla mojej córki wysyłkowo z warszawskiego Kleksa, po rozmowie telefonicznej doradzono mi dokładnie taki plecak jakiego potrzebowałem, wysyłka była w domu po 3 dniach od złożenia zamówienia, do tego ładnie zapakowana. Cenię sobie, że sklep wystawia na sprzedaż przez internet tylko ten towar, który fizycznie jest na miejscu, nie cierpię czekać na przesyłki które najpierw sprzedawca musi ściągnąć do siebie a dopiero potem wysyła do klienta!

Gość mociarella321
Hey! Znalazłem ostatnio całkiem nowy sposób na zarabianie w Internecie. Całość wygląda bardzo interesująco, a zarobki przekraczają nawet 5000zł. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy wejść na stronę http://dobryzarobek.pl/index.php?id=8e3de8a78 26e7a55971b1f340a8e75aa , a tam wszystkiego się dowiesz.

Gość Harik
Duże to nie takie duże, bo już za 199 złotych masz wysyłkę za freeko.:) Mi się zdarzają 2-3 takie zamówienia w miesiącu. :)

Gość matrics.pl
Duży wybór sklepów on-line i stacjonarnych. Sposób na dobre i tańsze zakupy. matrics.pl

W odniesieniu do sklepó internetowych, w których można bezpiecznie kupować i jest w czym wybierać stawiam na tanisport.pl - w zasadzie buty oraz ubrania do większości dyscyplin się tam znajdują a czesto pojawiają się promocje na poszczególne rzeczy.

jeśli chcecie kupić ładne ciuchy dobrej jakości znanych marek i za bardzo nieduże pieniądze polecam sklep online www.simeve.pl sama tak ostatnio kupowałam i jestem w 100% zadowolona więc i wam polecam www.simeve.pl

Gość istuuf
Jeśli lubisz zakupy w sieci w amerykańskich sklepach internetowych, http://istuuf.com/ proponuje grupowe kupowanie, aby obniżyć koszty wysyłki do kraju. Mozna tez zorganizować własną grupę i dokonać zakupów w wybranym sklepie, działając jako Asystent Zakupów.

Gość torebkomaniaczka
A ja polecam sklep torbi.pl. Już ktoś polecał go tu na forum. Sprawdziłam osobiście, fajne torebki, plecaki, torby podróżne. Towar przychodzi bardzo szybko i co również ważne ceny nie zwalają z nóg.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować