Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lidia_płock

Polecane sklepy internetowe

Polecane posty

Gość modiss
Zapraszamy wszystkie kobiety do sklepu www.modiss.pl Aktualnie dodajemy do każdego zakupionego produktu srebrne kolczyki typu "wkręty" o próbie 925 firmy JEWLERY. www.modiss.pl

Gość modiss
Zapraszamy wszystkie kobiety do sklepu www.modiss.pl Aktualnie dodajemy do każdego zakupionego produktu srebrne kolczyki typu "wkręty" o próbie 925 firmy JEWLERY. www.modiss.pl

Gość motylek47
polecam www.key4u.pl www.e-marilyn.pl ważne że nie ma problemów ze zwrotem, wymianą czy tez zwrotem pieniążków.

Gość Big-Brands.pl
Polecam sklep www.Big-Brands.pl naprawdę bardzo szeroki asortyment,niskie cena i ekspresowa przesyłka. Chyba nie potrzeba niczego więcej.

Gość MIŚ 40
Ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy www.ZdroweNalewki.pl mają szeroki wybór różnych alkoholi,miłą obsługę i co najważniejsze: niskie ceny i szybką dostawę. Polecam.

Gość truskawkowapolewa
Ja lubię zaglądać do sklepu medialux.pl jak tylko poszukuje jakiegoś sprzętu agd lub rtv. Można tam znaleźć sprzęt najlepszej jakości za niską cenę, co jak dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem.

Gość Pierwszy uśmiech
Ja moge polecic Pierwszy uśmiech, jako sklep dla przyszłych i obecnych mama: http://pierwszyusmiech.com/ Kupiłam tam wózek navingtona i łózeczko turystyczne z delti dla naszej małej. Mają duży wybór wózków navingtona i x-landera, dość sporo akcesoriów dla dzieci, łóżeczka itd. fajna obsługa, dobry kontakt, nie trzeba długo trzebać na przesyłke, a przede wszystkim towar zgodny z opisem.

Gość Iris19
www.promesse.pl To wielka perfumeria internetowa. Oferuje szeroki wybór asortymentów, zarówno perfum jak i kosmetyków. Wszystkie produkty są oryginalne, posiadamy najlepsze ceny w sieci. Znajdziesz u nas perfumy i kosmetyki znanych marek jakich jak Dior, Gucci, Boss, Azzaro, Lancome, Lanvin, Clinique, lalique, Versace i wiele wiele innych w super cenie i dostawą do miejsca zamieszkania bez wychodzenia z domu!!

Gość Przewodniki
Jeżeli szykujesz się do wyjazdu w nowe miejsce i szukasz dobrych, sprawdzonych przewodników oraz map - zapraszamy do nowej księgarnia internetowej www.przewodniki.zobacz-swiat.pl. Posiadamy przewodniki praktycznie z każdego zakątka naszej planety, nawet z tych najbardziej egzotycznych. Zapraszamy do zakupów i miłych wakacji :)

Polecam sklep internetowy TagoMago.pl do dobra perfumeria z kosmetykami i perfumami z wyższej półki. W TagoMago.pl jest największy chyba asortyment w zakresie perfumów lepszej jakości. Do tego w TagoMago.pl wszystko kupi się nawet do 70 procent taniej niż w perfumeriach stacjonarnych. http://www.ofertypromocje.pl/okazje_zamow-produkty-marki-delarom-a-przesylke-masz-gratis_11737.php . Warto zoabczyc promocje na kosmetyki Delarom.

Gość zakupocholiczka007
Super jest sklep z bielizna: http://www.ekskluzywna.pl/ atrakcyjne ceny, szeroooki wybór bielizny i nie tylko ;) zero problemów z przesyłką. Widać, że sklep wybiera marki, które dbają o jakość produktów :)

Gość zlotylisc
Z tego co się orientuję to coraz rzadziej zdarzają się akcje ze sklepami internetowymi, które oszukuja, ja zazwyczaj wybieram te duże jak kamai.pl (dom, ogród, sprzęt fitness) i nie mam problemów żadnych z zakupami.

Gość mangodi
Ja polecam sklep internetowy z ciuszkami dla dzieci www.lulibo.pl . Bardzo dobre ceny (teraz trwa wyprzedaż).

Gość Zakupy :)
JA polecam http://gadzeteo.pl . Są tam fajne i bardzo ciekawe Prezenty, rzeczy sportowe i nawet obuwie jest.. mi sie on podoba i jestem z niego zadowolona.. przesyłka błyskawiczna.. świetny kontakt z pracownikiem sklepu. polecam!

Gość mirinda 1981
Ja polecam stronkę www.studio-mona.pl choć nie ma jeszcze ich sklepu to obsługa jest godna polecenia, śliczne sukienki bardzo eleganckie i mniej formalne - mam już kilka:)

Gość bonbon37
Nie tylko duże sklepy internetowe są godne zaufania. Jest wiele sklepów małych, które oferują dobry towar i są uczciwe. Najważniejsze, żeby sprawdzić wiarygodność. Poszukać opinii u znajomych, na forach, przy pierwszym zakupie nie szaleć z dużym wydatkiem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować