Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobietkaa.................

Zakupy w Galeraich!

Polecane posty

Gość Kobietkaa.................

Hej :-) Kobietki co myślicie o zakupach w internetowych Galeriach? Takich jak np.: Wylegarnia czy Galeria Filiżanka? W Wylegarni jest raczej drogo, ale w Filiżamce można dostać fajne rzeczy za niewielkie pieniądze... Wolicie kupować oryginalne rzeczy w realu czy przez internet?Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała MI .
W Galerii Wylegarni zdzierają , to fakt..ale jeszcze nie byłam w tej drugiej :-( Możesz podać adres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaa....................
www.filizanka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj sama ze sobą
w Wylegarni maja przynajmniej naprawde fajne rzeczy a i ceny jednak nizesz od filiżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię wylęgarnię, kupiłam juz tam kilka rzeczy, głównie kolczyki a teraz czekam na naszyjnik. Jestem bardzo zadowolona. Co do cen, to może sa wysokie ale i za oryginalny przedmiot moge tyle zapłacić. Nie byłam zadowolona tylko z kolczyków jednej autorki, szybko mi sie zepsuły i jak na to, z czego były zrobione, za duzo kosztowały. Co do filiżanki, to w Krakowie jest kilka sklepów i galerii, gdzie można dostać takie przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny w Wylegarni niższe niż w Filiżance??? No co wy? Porównałam właśnie ceny kolczyków i w Filiżance są tańsze. Fakt, ze maja mniejszy asortyment, no ale nie każdy mieszka w Krakowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie..
a znacie moze stronki galerii w ktorych mozna zaopatrzec sie w orginalne przedmioty do mieszkania..ciekawe lampy, komody szafy stoliki..itp itd..jesli tak to prosze o podanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wylegarni sa
przedmioty z wyższej półki a asortyment Filiżanki wyglada jak prace wykonane przez uczniów podstawówki na pracach ręcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka23i3
W Wylegarni nie wszytko jest górnych lotów np.: kolczyki z filcu..takie to sama potrafiłabym zrobić! Ale są i bardzo wysmakowane prace :-) myślę, że nie ma co generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin ST.
Te z linków sa banalnie proste :-(...Kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała999
w filiżance mają fajne rzeczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś przeoczyłam ale filiżanka to jeszcze nie działa. Gdzie Wy tam macie kolczyki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała999
No chyba faktycznie przeoczyłaś i to wiele! www.filizanka.com I zobacz sama :-) Jeżeli strona nie wchodzi to spróbuj później (przerwa techniczna ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeoczyłam ponieważ wstukałam sobie filizanka.pl a nie filizanka.com. Rozglądnę się i wypowiem, później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kowalska............
Do Próżna: Napisałaś, ze w Krakowie jest kilka sklepów i galerii, gdzie można dostać takie rzeczy jak w Filiżance, a przecież nawet nie znałaś jej prawdziwego adresu! Jak sie okazuje... Nie wypowiadaj więc takich opinii jeśli nie wiesz o czym mówisz To przykre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kowalska............
Do Próżna: Napisałaś, ze w Krakowie jest kilka sklepów i galerii, gdzie można dostać takie rzeczy jak w Filiżance, a przecież nawet nie znałaś jej prawdziwego adresu! Jak sie okazuje... Nie wypowiadaj więc takich opinii jeśli nie wiesz o czym mówisz To przykre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Kowalska: Przykre jest bardziej, to że nie przeczytałaś dokładniej tego, co napisałam wcześniej. Jest strona filizanka.pl i filizanka.com. Widziałam zapowiedź tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha
próżna, przyznaj, że jesteś po prostu ślepa. Na początku wątku jest napisany adres filizanka.com, więc nie chrzań, że widziałaś zapowiedź tej pierwszej czyli filizanka.pl, bo tu nikt do tego adresu linka nie podawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadza się
Prózna nędzne twoje tłumaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 999
Prózna miałaś sie wypowiedzieć? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha
To nie złość. Po prostu źle mówisz. W trzecim poście od początku wątka podany był właściwy adres, a Ty zaraz potem się pierwszy raz wypowiedziałaś, więc po prostu nie wiedziałaś o czym piszesz, zarzucając Filiżance, że są tam rzeczy gdzie w wielu sklepach można dostać, nawet nie wchodząc na stronę tej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to bez znaczenia, ponieważ mowa jest o galeriach internetowych. Filizanka.com, filizanka.pl czy wylegarnie to po prostu miejsca gdzie można kupic rzeczy autorskie. To, ża wam przeszkadza, że przypadkiem natrafiłam na stronę o podobniej nazwie, jest dla mnie niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki
badziewie! ktowogole kupuje takie rzeczy. moze w wylegarni jeszcze mozna cos znalesc ale na filizance. tam dopiero jest ochyda. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem..................
Ludzie Wy po prostu nie wiecie co to znaczy oryginalne! Każdemu podoba się co innego! Po prostu! I po co ta krytyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amonet
oryginalnosc oryginalnoscia ale faktycznie niektore rzeczy, szczegolnie kolczyki sa tandetnym zlepkiem koralikow nie przecze ze mozna znalezc tam na prawde swietne i sliczne rzeczy ale jest tez sporo badziewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×