Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość redaaa
'Pełno tu grzechów mej młodości…' Habakuk 'Każdemu może się nie podobać, co mu się tylko podoba ' 'Wolność, wyzwolenie, świadomość, ze idzie się pod prąd...nie chce być jak cała szara masa' ‘Dopóki oddycham to przetrwam i nadzieje mam ze błąd zauważę zanim się sparzę’ 'pamiętaj o korzeniach, o tym skąd pochodzisz, pamiętaj o tym kim jesteś, o tym co robisz, pamiętaj o tym kim byłeś, myśl kim będziesz, szladami życia kroczysz patrz prawdzie w oczy, pamiętaj by widzieć świata prawdziwe barwy, pamiętaj być wiernym tez lojalnym, pamiętaj jak inni tobie tak ty innym, pamiętaj swoje winy i nigdy nie mów nigdy,, 'ja będę wierzyć, będę grzeszyć, będę cudze dusze leczyć i kaleczyć je...' 'Migocąc na wysokości zlęknionego pocałunku, mijamy opracowania najprawdziwszych miłości.' "uciekamy do siebie przed ogniotrwałymi sercami w łatwopalnych ciałach wynajmujemy pokój z widokami na przyszłość i wypijamy pośpiesznie dwie szklanki nocy pochylasz się nade mną jak nad wodopojem opuszkami palców wysyłam cię w podróż do źródeł deszczu i kocham cię tylko od morza do rzęs" ‘wyjmujesz mi z włosów wstążkę a ja czuję jakbyś mnie rozbierał kocham cię tak głośno już szeleszczą o tym moje sukienki krzyczą ziarenka piasku na parapecie myśli uciekają do twoich ciepłych krajów a ty się dziwisz że wstążka taka czerwona’ -..nie rozbudzaj nadziei, jeśli nie jesteś w stanie sprostać drugiemu uczuciu... Nigdy nie mów "kocham Cię", jeśli naprawdę Ci nie zależy... Nigdy nie mów o uczuciach, jeśli one naprawdę nie istnieją... Nigdy nie dotykaj, jeśli nie jesteś w stanie przygarnąć mnie całą... Nigdy nie bierz mnie za rękę, jeśli masz złamać mi serce... Nigdy nie obiecuj, jeśli nie jesteś w stanie uczynić nic... Nigdy nie mów, że coś będzie, jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... Nigdy nie patrz w moje oczy, jeśli wszystko, co robisz jest kłamstwem... Nigdy nie mów, że jesteś wówczas, gdy rzeczywistość ukazuje, że Cię nie ma... Nigdy nie mów "Witaj", jeśli tak naprawdę myślisz "Żegnaj"... Nigdy nie mów "zawsze", bo "zawsze" sprawia, że płaczę… 'Jest dla niej bardzo dobry mówią Czego ona jeszcze chce A ona nic nie chce Uśmiecha się do niego i płacze....' 'Ważne by w pojęciu życia życie pozostało.' sorki, ze tak pomieszane..ale takie mialam pozapisywane i chciałam sie tylko podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some tthings
I'm the kind of girl, who will dance in the pouring rain. Smile like I'm fine, when I'm not. Make you laugh, when you want to cry Worry more about you than about oneself Fall over laughing at the dumbest things Always forgive but never forget Who loves so many and hates so few wheb she's loved by so few and hated by so many ________________ Just living is not enough- said butterfly. One must have sunshine, freedom and a little flower. wiesz, ze kochasz, kiedy nie mozesz zasnac w nocy, poniewaz wtedy rzeczywistosc jest nareszcie lepsza niz twoje sny zycie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty, ktore zapieraja nam dech w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
" Miłość obudziła w moim ciele zmysły, o których nie miałam pojęcia, że w ogóle istnieją." "W sytuacjach zupełnie z nią niezwiązanych myślałem o niej i sprawiałem, że stawała się częścią scenariusza." "Tak to się kończy, kiedy dzielisz się z kimś swoim sercem - ta osoba zagnieżdża się w twoich myślach i powoli anektuje je wyłącznie dla siebie." "Ostatnio jednak chyba otworzyła się brama jej serca i nie miała kontroli nad wypływającymi zeń emocjami." "Wiedziała, jak to jest, przez kilka minut czuć się bezpiecznie, wiedzieć, że jest ktoś, kto się tobą opiekuje i że nie trzeba radzić sobie samemu w życiu." "... nie pragnęła już wyglądać przez okno, czekać, szukać." "Czuła, że chwile razem są bardzo cenne i chciała przezywać każdą minutę, jakby miała być ostatnia. Ivan wydawał się zbyt cudowny, żeby mógł być prawdziwy. Każda chwila z nim przesycona była magią i Elizabeth założyła, że coś tak dobrego nie może trwać wiecznie.W jej życiu nie przetrwały żadne dobre uczucia. Ludzie, którzy rozjaśniali jej życie nie wytrzymywali z nią zbyt długo. Elizabeth ze strachem oczekiwała w każdej chwili odejścia Ivana. Czuła, że tak właśnie się stanie. Kimkolwiek był Ivan, leczył ją, uczył uśmiechu, radości, śmiechu. Zastanawiała się, co ona może mu dać w zamian. Obawiała się, że ten cudowny mężczyzna o łagodnym spojrzeniu pewnego dnia zrozumie, że Elizabeth nie ma mu nic do zaoferowania." "Nie odrywali od siebie spojrzenia, niezdolni do wykonania żadnego ruchu." "... pozwoliłeś, żeby zalążek związku między wami rozkwitł w pełni, znalazłeś coś niezwykłego i sprawiłeś, że ona również to poczuła." ".. w skomplikowanym życiu usiłuję robić, co mogę, aby je uprościć." "Teraz jednak okrutny magik zwany życiem ujawnił asy trzymane w rękawie i okazało się, że to wcale nie nie magia, tylko figiel spłatany przez mój umysł. Albo kłamstwo." "Mam wystarczająco dużo kłopotów w życiu i nie chcę dokładać do niego kolejnej porcji." "Przyszedł czas, żeby przestać chodzić z głowa w chmurach i zejść na ziemię." " - Wiesz, że im bardziej człowiek usiłuje uprościć różne rzeczy, tym bardziej je komplikuje. Tworzy reguły, buduje mury, odpycha od siebie ludzi, okłamuje samego siebie i ignoruje prawdziwe uczucia. To z pewnością nie jest upraszczanie." "Złamane serce rozpada się na tysiące kawałków w kompletnej ciszy. Zdawałoby się, że skoro jest tak ważne, powinno wydawać najgłośniejszy dźwięk na świecie, coś w rodzaju gongu lub uderzenia dzwonu. Ono jednak milczy i czasem człowiek niemal zaczyna marzyć o tym, żeby wydało jakiś odgłos, który odwróciłby uwagę od bólu. Jeżeli zranione serce wydaje jakikolwiek odgłos, pozostaje zamknięty w jego wnętrzu. Krzyczy i płacze, ale nikt poza tobą go nie słyszy. Wyje tak głośno, że aż dzwoni ci w uszach i pęka ci głowa, ryczy niczym niedźwiedzica, której odebrano małe. Takie właśnie jest zranione serce - niczym oszalała z rozpaczy, przerażona wielka bestia, wyjąca z bólu w więzieniu swoich własnych emocji. Tak to już jest z miłością - nikt nie może się przed nią uchronić. Zranione serce boli niczym świeża rana, którą ktoś polał morską wodą, ale złamane - milknie. To tylko ty krzyczysz w duszy, ale nikt cię nie słyszy." "... pragnął wbrew wszystkiemu, żeby wizja, na którą czekał, zmaterializowała się wreszcie przed jego oczami." "Może i dobrze, że nie pojawiłeś się przez kilka ostatnich dni, ponieważ byłam zajęta porządkowaniem swojego życia." "Nie byłem już częścią tego obrazka." "Byłem niczym turysta w muzeum sztuki, stojący przed malowniczym obrazem, który tak bardzo mu się spodobał, że zapragnął wejść w niego, stać się jego częścią." "Zdmuchując małe roztańczone płomyczki, zgasiła resztkę nadziei, która tliła się w moim sercu." "... sycąc się każda sekundą, w której spoglądały na mnie wielkie brązowe oczy." "... zgarbione ramiona, jakby nagle spoczął na nich cały ciężar świata." "Przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi, którzy absorbują nas dniem i nocą, zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich." "zawarłaby pakt z samym diabłem, gdyby to miało zwrócić jej ukochanego. Dla niego poszłaby do piekł i z powrotem, stawiła czoło wszystkim niebezpieczeństwom. Co byśmy zrobili, gdybyśmy mogli cofnąć czas? Wszystko to, czego nie zrobiliśmy za pierwszym razem." "Życie składa się ze spotkań i zostań. Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie. Niezależnie od tego, kto to jest, spotykacie się, a potem rozstajecie. Cieszę się, ze cię poznałem, Elizabeth Egan. Dziękuję za to mojej szczęśliwej gwieździe. Wydaje mi się, że pragnąłem tego przez całe moje życie - wyszeptał. - Teraz jednak przyszedł czas rozstania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi, z jakiej książki są te cytaty? Piękne.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
Jak zwykle zapomniałam dopisać:):):) Przepraszam:) Cecelia Ahern "Gdybyś mnie teraz zobaczył" Ten post i wcześniejszy:) Pozdrawiam wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaaa
'Uważaj na swoje myśli, staja się słowami... Uważaj na swoje słowa, staja się czynami... Uważaj na swoje czyny, staja się nawykami... Uważaj na swoje nawyki, staja się charakterem... Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem!!!!' '... moje oczy są oczami wariata, kiedy spotykają się z twoimi oczami ....' 'bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem warta, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..' ''para moje, para twoje, onomatopeiczne, paranormalne, paranoje we dwoje… ' 'Tłumię rzeczywistość swą innością, mam gdzieś to wszystko...' 'Dookoła ludzie chcą mnie oceniać, nie widza serca, nie widza duszy, nie widza tego co w mej głowie huczy, co moje usta mówią, a co moje odbierają uszy......' 'Nikogo nie poznasz dobrze po tym, co pisze o sobie, ale po tym jak dobiera słowa.' ' ...dusza nie wychodzi na fotografii...' '...you know it drives us insane' Wiesz, że doprowadza nas to do obłędu 'zawsze biegłam jakby pod prąd.. zanotuj, że biegłam, biegnę i będę biedz' 'Bliska dla bliskich ...z dystansem do wszystkich, inna bo inna od innych!' 'To co daje siłę potrafi nas też zabić tak bardzo' 'kiedy budze sie rano, wszystko jak zawsze wygląda jakos szaro, otwieram szeroko oczy...mam nadzieję, że coś mnie zaskoczy, ale nic!! Nie poddaję się, a każdy kolejny dzień mobilizuje mnie do zachowania indywidualnosci w otaczającym mnie braku normalnosci..' ... moj własny. 'Pozwól sobie nie błagać w przerażeniu o ratunek, lecz żywić nadzieję na cierpliwość...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaaa
Dotarłam, lecz gdzieś pomiędzy dwa światy, za mną zło, a przede mną chyba płytkie dno taka naturalna kolej rzeczy jest...wydostajesz sie z bagna i boisz sie, ze znów lunie deszcz wiemy, czym jest szczerość, czasem leczy, czasem kaleczy...ja sadzę, ze rozbiera niepewność Kolejny nasz tom, a w nim coś...teraz tylko kurz niestarty, wywołuje alergie na kolejne życia karty Wszystkie teksty sa moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoważna
"nie daj mi żyć tak, jak te niebieskie koty. Spraw, bym we wszystkim co robię dochodziła do kresu. I nie mów mi, że jak będę oddychać tylko szczytami płuc, to będę żyła bezpieczniej. Ani szczęśliwiej, ani bezpieczniej. Ja chcę żyć pełniej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaaa
Po co gdybac, myslec, ze wtedy byłoby lżej...że moje mysli i Twoje jak jeden klej. A ja tylko chce tak nierealnie, bez słow,żeby wszystko dalej ciągnęło sie, odnajde odwagę, nie pozwole drugi raz na słabosc sobie, kiedyś Tobie to powiem. Za długi czas prowadził nas, nie wiedzialam jak skrócic go mam. ...może zrouzmiesz i powiesz co siedzialo Ci w głowie, a ja powiem Tobie co siedzi w mojej. w mych oczach brak zapału, patrza w sufit zamiast zamykac sie pomału. Głowa wytwarza iluzje, cięzko pracuje..i dlaczego ciagle mysli o tym co teraz w Twojej sie buduje.? Kiedy to sie w końcu skonczy, Kiedy czas te rany zniszczy, Kiedy znowu nowy swit ucieszy, moze staniesz mi sie blizszy. Cięzka mnie jeszcze czeka droga do szczescia, nawet jesli ono obok to mniejsza...bede dalej sie domyslac co w twej głowie sie buduje, tylko od klamstwa i falszu uwolnij mnie Boże...finiszuję. Moja własnosc :) 'Czy wiesz, ze ja tez moge spasc jak aniol z nieba?' 'Nie musze biec przez zycie, są słowa co daja mi serca bicie' 'Patrz jak czas ten swiat potrafi uczyc' 'Nie musisz nic robic, poprostu badz tu przy mnie, przezyjmy to co inni śnią, bo sen mija' "Wśród gwiazd" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JA MÓGŁBYM TYLE SŁÓW UTOCZYĆ KRĄGŁYCH I BEZTROSKICH ZE SŁONEGO CIASTA ZMIERZCHÓW JEŚLI ZECHCESZ JE ZNAĆ WZROK PRZEKROCZYŁ LINIĘ HORYZONTU ABY ZGINĄĆ A TY PRZY MNIE ŚPISZ I ŻYJESZ NIEODLEGŁA W SNACH "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczusia04
czy wie ktos skad jest dokladnie ten cytat : \"...czy znasz to miejsce między snem a jawą...? ...tą chwilę kiedy jeszcze śnisz a już pamiętasz..? ..tam zawsze będę Cię kochać i tam czekam na Ciebie,aż wrócisz... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
"Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje sie to niemozliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywoluje pulsujacy ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemilosiernie sie dluzy - ale mimo to przemija. Nawet mnie to dotyczy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
"Nie martw sie, juz niedlugo wroce, zebys za bardzo sie nie stesknila. Zaopiekuj sie moim sercem - zostawilem je przy tobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
" Może gdybym był nieprzytomny, gdybym umiał marzyć, mógłbym przeżyć parę godziny w świecie gdzie moglibyśmy być parą. Śniła o mnie. Chciałbym śnić o niej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
„To, że jesteśmy, kim jesteśmy, nie znaczy, że nie wolno nam próbować być lepszymi, że nie wolno nam próbować zmierzyć się z przeznaczeniem, które zostało nam narzucone.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciana
Dorośli nigdy nie potrafią sami zrozumieć. A dzieci bardzo męczy konieczność stałego objaśniania. Dorośli są zakochani w cyfrach. Jeżeli opowiadacie im o nowym przyjacielu, nigdy nie spytają o rzeczy najważniejsze. Nigdy nie usłyszycie:, "Jaki jest dźwięk jego głosu? W co lubi się bawić? Czy zbiera motyle?" Oni spytają was: "Ile ma lat? Ilu ma braci? Ile waży? Ile zarabia jego ojciec?" Wówczas dopiero sądzą, że coś wiedzą o waszym przyjacielu. Jeżeli mówicie dorosłym: "Widziałem piękny dom z czerwonej cegły, z geranium w oknach i gołębiami na dachu" – nie potrafią sobie wyobrazić tego domu. Trzeba im powiedzieć: "Widziałem dom za sto tysięcy złotych". Wtedy krzykną: "Jaki to piękny dom!" Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać. Róże są efemeryczne. Efemeryczne, znaczy zagrożone bliskim unicestwieniem. Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym. wszystkie cytaty pochodzą z ''Małego Księcia''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciana
Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam, dokąd Cię ono wiedzie... i pamiętaj, fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochał... Pocałunek powinien być jak koniec dotychczasowego życia. Wszak otrzymała cudowny dar: życie. Czasami jest ono w okrytny sposób odbierane zbyt szybko, ale liczyło się to, co się z nim uczyniło, a nie jak długo trwało. Czy ludzie naprawdę chcą wiedzieć, jak się czujesz, kiedy mówią: "Jak się masz?" A może tylko próbują być uprzejmi? Zachowaj w pamięci nasze cudowne chwile, ale nie bój się nowych. Slyszałaś kiedyś powiedzenie, że trzeba być naprawdę przerażonym, żeby być odważnym? Nie musisz robić dobrej miny do złej gry, wiesz? te sa z ksiazki ''ps.kocham cię''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"a wszystko co robię ma oblicza dwa tak pragnę być dobra, a staję się zła\\\" \\\"Miłość kobiety zrobi z mężczyzny anioła, miłość zaś mężczyzny - uczyni z niej męczennice\\\" Molier Miłość Ci wszystko wybaczy jesteś - bo skąd tyle jeszcze nadziei j.tuwim ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość jest tą, która trwa najkrócej Molier KOBIETA JEST ARCYDZIEŁEM WSZECHŚWIATA G.LESSING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm.
Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś." "Bo powiedzieli mi kiedyś, że jutro będzie lepiej. Bo okłamali mnie wtedy po raz kolejny." tak mi Cię brakuje twojego czarnego płaszcza chroniącego od wiatru długich włosów powiewających na wietrze i słów tych twoich: no wiesz... a spokój z jakim przechodzisz obok mnie przytłacza bardziej niż zwykle moje ślepe oczy co nie widzą nic prócz melodyjnej przykrości i chwila bez ciebie każda chwila bez ciebie przygnębia blade oblicze pogłebia cienie pod zielonymi oczami tak mi cię brakuje twoich dłoni ciepłych nawet na mrozie twojego uśmiechu na deszczu i myśli które leciały do nieba jak ptaki a obojętność z jaką przechodzisz obok mnie oddala kazdą dobrą myśl że jest możliwość jest szansa że kiedyś wrócisz zanusisz którąś z ballad KATa i znów otulisz mnie ciepłym czarnym płaszczem bo wiatr zabija wiersz pewnej dziewczyny który kiedys znalazlam. A Ja tylko chciałam zbudować Nasz domek z zapałek, bez drzwi i okien, by nie dać wymknąć się szczęściu. Lecz ono znalazło szparę w podłodze, której załatać nie mogłam samą nadzieją, And even though I may return To empty places on my own. and I remember everything you want me to forget. Tyle czasu dane nam było, łez wylałam morze, złamanych serc zostało tylko dwoje. I choć bez ciebie światłość to blef, noc już nie jest taka zła. Wykorzystuj wszystkie możliwości w swoim życiu, bo gdy choć jedną szansę przegapisz, upłynie wiele czasu, zanim się ona powtórzy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna z finezją
"Lepiej żałować,że się zrobiło źle, niż żałować,że się nic nie zrobiło" :) moja Babcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".. i znów upaść, aby aby powstać i znów iść, by dojść do celu\" Gałczyński \"to my mamy w sobie moc to ja i ty tworzymy świata kształt, to w nas dobro i zło, miłość, radość, nienawiść i strach. Naszą walką niech będzie zrozumienie, naszą siłą, nie używanie siły, naszym mieczem przyjazne będzie słowo, naszą tarczą uśmiech na twarzy\" Amanita Muscaria \"W jeden dzień siostry się poczęły. Miłość i śmierć. G.Leopard \"Miłość wszystko zwycięża i my ulegamy miłości\" Wergiliusz \"Uprzejmość męska najwytworniejsza forma fałszu\" J.Tuwim \"Nie ma mężczyzny, który byłby równie uczciwy w każdej sytuacji\" G.B.Shaw \"Mężczyzna, który kłamie - nie kocha\" K.Chyła \"Mężczyzna może być szczęśliwy z każdą kobietą pod warunkiem, że jej nie kocha\" Oscar Wilde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solledat
Julka.a przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłam Twoje pytanie. Te cytaty: " ktoś mi kiedyś powiedział, że każdy facet pragnie mieć grzeczną dziewczynę, która będzie niegrzeczna tylko dla niego, a każda dziewczyna pragnie mieć niegrzecznego chłopaka, który będzie grzeczny tylko dla niej." "Wiesz mamo gdy poszłam na studia to byłam dziewicą. Cieszę się, że zaczekałam. Jest wiele rzeczy, które robi się po raz pierwszy na pierwszym roku studiów: mieszka się ze wspłlokatorami, dostaje kartę kredytową, samemu robi pranie, uprawia seks." są z książki "Faceci, których nie poślubiłam" A teraz z serii Zmierzchu : "Dni nie były wystarczająco długie, abym w pełni mogła uwielbiać moją córkę, a noce nie miały wystarczająco dużo godzin, abym całkowicie zaspokoiła się Edwardem" " Jak to więc możliwe, że teraz wzeszło słońce, w środku bezkresnej ciemności?" "(...) nie padłam na kolana, nie wybuchłam płaczem, nie ugiełam się w pół z bólu. Ból wcale się nie pojawił." "Zakaz pamiętania, przy jednoczesnym lęku przed zapomnieniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaf5
"Chyba jeszcze nie powstał na serio świat, jeszcze trwa Twój uśmiech niedokończony..." /J.Twardowski "Który"/ "Jesteśmy tylko celem w grze zwanej manewrami szczęścia, w której my versus reszta społeczeństwa." /Happysad "Manewry szczęścia"/ "Czasami wystarczy tylko splunąć na szczęście. Spojrzymy sobie w oczy będziemy wiedzeć więcej..." /Grabaż i Strachy na Lachy "Bóg to jeden wie"/ "Miłości się nie szuka - jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem." /J.Kochanowski/ "Najdziwniejsze w miłości od pierwszego wejrzenia: że zdarza się ludziom, którzy widywali się codziennie od lat." "Dziękuję Ci po prostu za to, że Jesteś za to, że nie mieścisz się w naszej głowie, która jest za logiczna za to, że nie sposób Cię ogarnąć sercem, które jest za nerwowe za to, że Jesteś tak bliski i daleki, że we wszystkim inny za to, że jesteś już odnaleziony i nie odnaleziony jeszcze że uciekamy od Ciebie do Ciebie za to, że nie czynimy niczego dla Ciebie, ale wszystko dzięki Tobie..." /J.Twardowski "Dziękuję Ci po prostu..."/ "Dziękuję Ci za miłość prędką bez namysłu za to że nie jest całym człowiek pojedynczy a oczy nagle bliskie i niebezimienne za glos niedawno obcy a teraz znajomy za to że nie ma czasu by pisać list krótki więc dlatego się pisze same tylko długie choć pisanie jest po to by szkodzić piszącym i miłość wciąż niezręcznym mijaniem się ludzi..." /J.Twardowski "Dziękuję Ci za miłość..."/ "Co się spotkało a potem rozeszło co było razem by biec w różne strony szczęście co nagle rozdarło się w środku chociaż żegnając kocha się najdłużej bliscy co potem wydają się obcy i mówią sobie wszystko się skończyło..." /J.Twardowski "Koniec"/ "Czy kochasz? Słyszę jej głos.Czasem jeszcze go słyszę. We śnie. Kochasz? Tak, odpowiadam. Tak. A prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Potem budzę się z krzykiem... Nawet teraz nie umiem tego wyjaśnić. Nie potrafię powiedzieć, dlaczego to zrobiłem. W sądzie też nie potrafiłem. A pytało mnie o to mnóstwo osób. Jest taki jeden psychiatra. Ale ja milczę. Moje usta są zamknięte pieczęcią. Tylko nie tutaj. W celi nie jestem cichy. Budzę się z krzykiem..." /Stephen King - Szkieletowa Załoga (Rozdział 13 "Czy Kochasz?")/ "Wiem, gdzie malować myślą twe oczy i postać..." "Nie wiesz, że trzeba niebo zwalić, i położyć Pod oknami, i nazwać jeziora błękitem..." /J. Słowacki "Rozłączenie"/ "Chcę odurzyć się, upić tym wirem obrazów." /A. Mickiewicz "Bajdary"/ "Próbuję otworzyć oczy huk rozlepianych powiek wiruje mi w głowie powietrze jakieś takie cięższe (...) Już czwarta rano jak ten czas dziwnie leci jeszcze się ziemia trochę przekręci i znowu zaświeci słońce..." /Happysad "Z pamiętnika młodej zielarki"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaaa
'We wszystkim coraz mniej ciebie i mnie Uciekamy ale wciąż nie wiemy gdzie... ' 'Między nami nie ma nic A to czego dotykamy - o tym nie wie nikt Pomiędzy ustami przebiega cienka nić Nie jesteśmy potrzebni sobie, by żyć' 'Pamiętaj, że to życie, a nie żaden poemat Czasem trzeba pokonać, każdy mały swój dylemat Człowiek to nie maszyna...' "Chodź gdzie nikt nas nie zobaczy" 'tak bardzo trudno zauważyć gdzie kończy się zycie, a zaczyna sie sen' 'Nawet, gdy twoje dłonie są dla mnie nieznanym lądem, Wiem, że tu jesteś, to dopiero początek.' Jamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardia
"Miłości się nie szuka - jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem." /J.Kochanowski/ to z ks. Twardowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasik
Bello... jestes pewna, ze dokonalas wlasciwego wyboru? Jeszcze nigdy nie widzialem, zebys tak cierpiala... - Glos mu sie zalamal. Prawda, nie widzial, bo gdy cierpialam duzo bardziej, byl daleko stad. Dotknelam jego warg. - Tak, jestem pewna. Sam nie wiem... - Zmarszczyl czolo. - Jesli to tak bardzo cie boli, to co to za najlepsze rozwiazanie? - Edwardzie, wierz mi, wiem, bez kogo nie moge zyc. -Ale... Pokrecilam glowa. - Nie rozumiesz. Moze ty jestes wystarczajaco dzielny albo wystarczajaco silny, zeby zyc beze mnie, jesli tak byloby dla mnie najlepiej. Ale mnie nigdy nie bedzie stac na takie poswiecenie. Musze byc z toba. To dla mnie jedyne mozliwe rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedonka
solledat masz 4 czesc zmierzchu? Myślałam ze wchodzi w marcu. Ale widze cytaty z 4....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king kong
,,Żyć z życia". Wyjść rano jak co dzień lecz w drugą stronę w inny autobus, pociąg pierwszy lepszy wschód, zachód, północ,południe bez tego co było bez tego co będzie oddychać powietrzem którego nie ma na pocztówkach rozmawiać z ludźmi o których nie piszą brukowce żyć z życia kochać rzeczywistość nie urojenia śnić pod nieswoim niebem każdego dnia cudze gwiazdy mieć nad głową tylko czasem z łzą obrócić się do tyłu i zatęsknić za tymi - którzy zostali Żaneta Paraniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć nas nie rozłączy
imponderabilia — to dzikość serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jims M
nie jestem wszyscy i nie mam na imie kazdy wszyscy jestesmy psychiczni, ale nie wszyscy zdiagnozowani na milosc nigdy nie jest za pozno, ale na starosc jest zawsze zbyt wczesnie nie wszystko w zyciu mozna zdobyc, trzeba raczej wybierac chocbys krowie dal kakao, nie wydoisz czekolady nie lubie, gdy kobiety maja pubkt G na koncu slowa shoppinG Some mistakes are too much fun to only make once. (niektore bledy, pomylki sa zbyt zabawne aby popelniac je tylko raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×