Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Dzieki Anka, wlasnie o takim rozmiarze myslalm, 15-36. Ale jeszcze w wersji z pasami. Hania jest wysoka, fakt, ale nie wiem czy juz na tyle, zeby pasy z auta jej nie \"dusily\" i zeby dorze trzymaly. Najwyzej, jak przymierze, pasy od fotelika odepne i bedziemy jezdzic przypiete pasami z auta. Jeszcze wiekszosc z tych fotelikow mozna potem \"przerobic\" na \"poddupnik\" jak dziecko jeszcze wieksze, wiec chyba taki jakis kupimy. Jakbys faktycznie dala znac po wizycie w hurtowni i co powiedzili i w ktorym Zosia czula sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chodzie :) Boje sie ze moge miec cholestaze, wszystko mnie swedzi, jutro dzwonie do swojego lekarza. Benjamin czesto bawi sie na placu zabaw z innymi dziecmi ale glownie one do niego podchodza bo zawsze biore ze soba zabawki do piasku :) Dunia - kiedy lecisz do Polski? Znowu nie bedzie Cie kilka miesiecy? Ale ten czas leci. Zazdroszcze Wam ze sobie jedziecie do Polski. Ja bede miala dziadkow u siebie przez miesiac, potem sama z dwojka bede musiala sobie radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa____ a na kiedy dokladnie masz termin? Czy teraz juz to 9 miesiac ci leci? A z tym swedzeniem to faktycznie lepiej sprawdz 🌼 Tak, lecimy znowu na 3 miesiace, za nieco ponad miesiac. Ciesze sie, a z drugiej strony jak znowu pomysle o tym podrozach w PL, o kwestiach organizacyjnych u jednych dziadkow i drugich to nieco mi entuzjazm opada ;-p A tak nieco z innej beczki. Kolezanka podeslal mi linka do strony z butami \"firmowymi\" z przecenami, takze dla dzieciakow. Moze ci sie przyda, to wrzuce tutaj: http://www.6pm.com/ Pozdrowienia. Chyba powoli wychodzimy z grypy - dopadla Hanie z tydzien temu i moze w koncu odpusci. Bo juz swira dostajemy w chacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie nie mam zadnej cholestazy wiec teraz moge juz bezstresowo czekac na rozwiazanie. Termin juz niedlugo, 18 kwietnia. Dunia - fajna ta strona z butami, juz kilka fajnych sztuk wypatrzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe wlasnie czy jej synekjest juz na swiecie Tlurpa odezwij sie do nas :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip jest juz z nami, urodzil sie w sobote a w niedziele juz puscili nas do domu. Wazyl 3700 i ma 53 cm. Ten porod byl duzo latwiejszy, krotszy i wogole super! Maly ma teraz zoltaczke ale nie musimy chodzic na naswietlania. Ciagle by jadl a w nocy nie chce spac. Benjamin narazie nie jest zbyt zazdrosny ale dziadkowie sa tutaj i go rozpieszczaja wiec pewnie dlatego :) Jak znajde chwilke to wysle zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flooooo
fajny Filip❤️ buziaki gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa sliczny syneki jakie ma ladne imie :) fajnie ze mas zto juz za soba i ze porod byl krotki i latwy- oby i u mnie kiedys tez tak bylo :) pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop jeest tu ktos jeszcze poza mna:( u nas wszystko dobrze ,Fifi rozrabia na calego, juz dawno zapomnielismy o pieluchach w dzien i w nocy, na cale szczescie koniec tego \"dobrego\" mowi tak sobie nie za duzo po \"naszemu\" ale duuuzo po swojemu , naszlo mnie przedtem i przegladalam sobie watek od poczatku fajnie tak powspominac kiedy nas bylo tak duzo , byla Mia , KAsia, Oliwia, soul, i reszt adziewczyn teraz nikt nie pisze, dbrze ze przeszlam na inne forum to mi sie tak w domu nie nudzi, wieczoram bo maz daleko, pozdrawiam magda i fifi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Rzeczywiscie niewiele nas zostalo. ja teraz wogole nie mam na nic czasu. Filip potrafi byc bardzo upierdliwy, wczoraj spal w dzien tylko 3 godz a tak najlepiej to przy piersi. Teraz jestem sama z moimi chlopakami, dziadkowie wyjechali, duzo siedzimy w domu bo sama boje sie gdzies z nimi jechac, chyba ze na spacer ale samochodem to jeszcze nie. Jak dwoch ryczy z tylu to mozna tylko nerwicy sie nabawic :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) O Boże, jak dawno tu nie zaglądałam... dzisiaj mi się przypomniało, postanowiłam zaglądnąć i zobaczyć co słychać. Pustki niestety :( A szkoda, Kiedyś tak dobrze się nam rozmawiało. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, które sobie kiedykolwiek przypomną o tym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×