Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Codzienność w związku - radości, smutki, samotność...

Polecane posty

emmi - czytałam płeć mózgu, niestety dosyć dawno i niewiele pamiętam... głównie to tyle że jak facet kocha to umyje ci samochód i to oznacza słowa \"kocham cię\" :D a z MN rozmawiałam kilka chwil temu i utwierdził mnie w przekonaniu że nie pamięta bo wymienił mi wszystkie osoby które mają przyjść... szkoda słów :( quentino - czasami przydaje się taki kubeł zimnej wody... tulipan - skoro masz spora szansę na zdobycie tej pracy to uwierz że ją zdobędziesz :) bądź pewna siebie i otwarta - życzę powodzenia :)

Dzień dobry!!! Ja niewyspana...na dodatek ta pogoda mnie dobija bo do swojego żywiołu nie mogę iść i popracować szlak mnie zaraz trafi:O wrrrr..{zły] Oczęta mam podparte zapałkami by wytrwać do wieczora....jutro jak będzie taka sama pogoda jak dziś to się załame, bo muszę wstawić sie do naszego kochanego UP:) Idę na popołudniową kawkę może ona mnie wreszcie dobudzi Na którą również was serdecznie zapraszam;)

Tak jeszcze mam chwilkę, pomimo ślcznej pogody nadal siedzę w domu. dziubas//:) To bardzo przykre co piszesz, w dodatku, że jesteście na etapie narzeczeństwa. Ja jestem bardzo buntowniczo nastawiona do związków, a raczej do relacji między nimi. WIadomo, sa rzeczy ważne i ważniejsze i na wiele z nich przymykamy oczy, ale Ty czy Wy macie jeszcze czas, czy drogę odwrotu, myslę, że powinniście już pracować nad jakimś kompromisem. Zaraz będzie , że Emmi ma zły dzień :P Spłodziła mega post do Qunetina, teraz czas przyszedł na Dziubaska :D , WIęc, od razu piszę, że nie chodzi mi o ,,odwrót,, to tak w kontekście tylko ;) Natomiast wydaje mi się, że warto obgadać na spokojnie ten temat, albo jak właśnie przyjdą znajomi poruszyć, że to Wasza rocznica, czy może nawet kupić jakieś ciasto, winko itd i po prostu z nimi to uczcić :) Tak na spokojnie, ale może reakcja, myślę że pozytywna znajomych da do myślenia TN :D Warto zatroszczyć się w relacjach o takie drobne miłe rzeczy :) Jak właśnie wspólne świętowanie tego czy tamtego, czy nawet wspólnie spędzonego wieczoru, ot tak :D kasia//:D dzień dobry :D Edytkuś//:) i jak po urlopie? Poza bałaganem.. :O Quentino//:) Przyznam się, że pzowoliłam sobie na takie coś, ze względu na to, że ,,topikowo,, znamy się już trochę, a nawet dłużej ;) Najgorsze jest to, że w sumie, to TŻ powinna z kimś sobie tak właśnie ,,w otwarte oczy,, pogadać, bo wydaje mi się, że same Twoje chęci mało wskurają. No bądźmy dobrej myśli, że poradnia pomoże, w końcu, oni są od tego, prawda? W każdym razie życzę Wam wszystkim, aby się udało i żeby wreszcie u Was ,,zaświeciło słoneczko,, :)

emmi - jak najbardziej mam zamiar porozmawiać o tym \"zapomnieniu\" z MN ale to już nie dziś. nie lubię takiego narzucania typu - mam dziś urodziny musisz mi złożyć życzenia. w sumie to chyba w duchu cały czas mam nadzieję że sprawi mi jakąs niespodziankę a teraz tylko się kamufluje... papużko a co ty taka niewyspana? ;)

Jola------->👄A jakie to badanie?Nic mi lekarz nie powiedzial:(A tak apropo to @ Qentino------>Dziekuje:D Emmi🌼❤️Nie bawem juz ja zobacze,choc ta mala Gwiazda ulozyla sie poprzecznie!!!Ona protestuje chyba przed wyjsciem! papuzka------->❤️Kochana,zobaczymy jak to bedzie z ta moja dzidzia.Szkoda,ze wczoraj nie wyszlo:(,ale chyba tak mialo byc.

🌼Emmi jeśli chodzi o allegro to nie tylko na allegro jest ryzyko np.że sadzonki się nie przyjmą itp. ale również i w sklepach w naszych miejscowościach, zawsze możesz złożyć reklamację...;) 🌼 Dziubas jakoś usnąć nie mogłam...nie wiem czemu, czasami tak mam;) 🌼Nimfa moja droga jeśli ma być dobrze to będzie, wczoraj nas rozłączyło miło było cię usłyszeć jeszcze zadzwonię do ciebie;) Uściski i👄-ki dla was bądź dobrej myśli, pamiętaj że jestem przy tobie ❤️-m i myślami;) 🌼Edytkuś;) A gdzie reszta kobietek:Ruminka, Efciak,Bobasekm,Mamba,Tadonia,Jola... i pozostałe Panie i rodzynek Quentino gdzieś się zawieruszył???

nimfo - nawet nie wiedziałam że dzieciątko może leżeć w taki sposób! hehe to pewnie masz bardzo szeroki brzuch :P ślub za rok z kawałkiem -> 15 sierpnia 2009 :) dziś nasza rocznica [jak w suwaczku] a MN o niej zapomniał :(

Cześć dziewczyny :) Jestem,żyję ,czytam Was,ale jestem w takim dołku,ze nie mam sił by pisać :( Pozdrawiam Was serdecznie :) myślę i pamiętam ❤️👄

Gość tulipan1
zajrzałam do was. macham do was i zycze spokojnej nocy.jest mi tak cholernie zle.Chyba sie juz połoze wezme cos na spanieJutro tez jest nowy dzien.pa pa

Gość warbudka
mam męża a zauroczył mnie kolega z nowej pracy nie moge przestać o nim myślec nie wiem co robić

wczoraj net mi nie działał, chłopaki coś robili i nie mogłam z Wami pogadać :( ale dziś jestem :) nie wiem czy dziś nie będzie tak samo, ale póki co- jestem i życzę miłego dnia

Dzień doberek :) U mnie drugi , słoneczny dzień. Zamierzam poopalać buźkę dzisiaj, ale czy się uda? dziubas//:) Żle mnie zrozumiałaś, mnie nie chodzi o takie narzucanie się, jak z tym przykłądem urodzinowym, bo to żadna frajda potem w realizacji planów, bo ciągnie się za tym ,,wymuszenie,, :O Ale takie za wczasu obgadanie z partnerem, w stylu w tym miesiącu nasza rocznica i podzielenie się z nim pomysłem, na spędzenie go jakoś wyjątkowo, bo... ;) Coś takiego :) Na przykład ja z MM robiłam tak, on też ,,nie umiał,, albo nie przywiązywał wagi to tego typu spraw, czy ,,dyrdymał,, :D jak mawiał, a mianowicie, miałam i mam kalendarz zawieszony w kuchni (strategicznym miejscu) i zaznaczone są tam różne sprawy, od wizyt medycznych po urodziny czy imieniny rodzinne. Jak się zbliżała jakaś fajna data, to ja przy okazji wspólnego bycia w kuchni, meldowałam, w stylu ,,ooo! [tego i tego] jest popatrz jak to zleciało!!! No to trzeba to uczcić, gdzieś się wybrać, albo coś? ,, I MM wiedział, że ten dzień nie minie spokojnie :P a raczej jak minie zbyt spokojnie to kolejne dni już nie będą spokojne :D:D:D Nimfa//:) To Twoje ostatnie dni spokoju i tzw ,,egoizmu,, Z narodzeniem się dziecka skończy się pewien etap w Twoim życiu i będziesz nastawiona przede wszystkim na dziecko. Relaksuj się tymi ostatnimi spokojnymi dniami i nie myśl czy dziecko dobrze jest ułożone, czy, kiedy poród... itd. Poświęc ten czas dla siebie ;) Edytkuś//:) Co taka oszczędna w klawiaturze jesteś? :P Papużka//:) Powiem Ci, że ja to roślinki wybieram bardzo starannie w sklepach, do których mam zaufanie. To tak jak ze sklepami zoologicznymi, jak zobaczę w akwarium zdechłą rybkę, wychodzę i klejentką ich nie będę :O. Dla mnie na Allegro to tak trochę ,,po ciemaku,, No ale rozejrzę się. Poza tym, jakoś tak nie bawi mnie zabawa w reklamację. Reklamacja nie obejmuje opłaty pocztowej na przykład, tak jak zresztą zwrotu za benzynę, jak się przyjechało do sklepu... jednak wolę osobiscie i jeśli chodzi o rośliny, to dość dokładnie je obejrzeć. mamba//:) ❤️ wyłaź z dołka!!!! Ja rozumiem, że w dolince teraz wiosna i tam pewnie ślicznie, błogo strumyczek płynie i ptaszki śpiewają, ale czas mija i życie upływa zbyt szybko :) Wyłaż z dołka!!!!!👄 :) ruminka//:) Oooo! widzę, że wrózenia ciąg dalszy :D tulipan//:) Martwi mnie twój nastrój :( warbuda// :O Nie wypowiem się... pozdrawiam jedynie :)

Edytkuś//:) Dla dzisiejszego porannego skowronka :D 🌻 axxk//:) hym... no współczuję takiej pogody :O Jola//:) siemankoooo!!!! :D dziubas//:) I jak? uczciliście waszą rocznicę, czy Ty też dałaś sobie spokój? Brakuje mi duszków... co się dzieje? gdzie jesteście? hop hop!!!!!!

emmi - MN nie pamiętał kompletnie o rocznicy :( więc wychodząc zostawiłam mu prezent i potem napisałam smsa że ma drobny upominek w kuchni i że mam nadzieję że będzie pasował. odpisał że bardzo dziękuje... i nadal sobie nie przypomniał :( więc napisałam mu że mi przykro że nie pamięta o tym dniu bo wydawało mi się że on był dla niego tak samo ważny jak dla mnie. no i po tym zaczęła się litania - że wczoraj jeszcze pamiętał, że miał tyle spraw że zapomniał, że strasznie mnie przeprasza, że mi to wszystko wynagrodzi, że pewnie mu nie wybaczę, że dla niego ten dzień jest bardzo ważny, że tak szybko nam ten czas zleciał, że wogóle super mu jest ze mną, że chce żebyśmy do końca razem byli szczęśliwi, że chce aby nasze małżeństwo było jak najbardziej udane, że mnie kocha najbardziej na świecie itd... miło że tak to wszystko ładnie napisał ale to nie to samo co uczczenie tego wyjatkowego dnia we dwoje... dziś o tym porozmawiamy, powiem mu że bardzo mi było przykro. wiem że teraz będzie mnie przepraszał przez tydzień, będzie miły jak nigdy. szkoda że tak wyszło. ale cóż, każdemu może się zdarzyć. nie jestem na niego zła. co do allegro - rzeczywiście kupowanie czegoś żywego stamtąd może być ryzykowne... ale skoro papużka juz sprawdziła źródło to może warto zaryzykować :D