Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Codzienność w związku - radości, smutki, samotność...

Polecane posty

dzień pracowity, ale udany, przepiękna pogoda! Mamba, starsznie sie cieszę!!!!! Gratulacje dla TM i czekam na realcje z pierwszej wspólnej przejażdżki!!!!!

dżem dobry ;) mamba/ no bardzo się Kochana cieszę, że mężonowi w końcu się udało :) gratulacje najszczersze :D Efciak/ no to jeszcze napiszę, że wczoraj po pracy umyłam jeszcze okna, poodkurzałam, pomyłam podłogi, ugotowałam obiadek, pobawiłam się z Mają, odwiedziłam teściówkę. No i sił jeszcze wystarczyło na przytulanki z MM :)

Emmi/ a może byś jednak wpadła do innego netowego świata? Efciak/ nie myśl, że ja tak mam każdego dnia ;) coś mnie wczoraj tchnęło do pracy. Ale dziś już nie zrobię nic, bo wieczorkiem chyba będziemy mieć gości. ruminka/ super, że taki wspaniały dzień miałaś :D :D :D dziś życzę Ci takiego samego, albo jeszcze wspanialszego

witam dziś z bólem żołądka od rana :( nie wiem od czego tak mnie boli, nie zjadłam ani nic nowego, ani nic nie świeżego, a rano w autobusie jechałam zwinięta w kulkę :O jolu - oj masz siły żeby jeszcze sprzątać :) i to i z rana i wieczorem? oj mi się tak nie chce... ale musze się pochwalić że wczoraj trochę swój pokój ogarnełam :D bo już ze 3 tyg w nim nie sprzątałam :O mamba 🌼 emmi🌼 papużko 🌼 nimfo🌼 - ciekawe czy już zaczęła rodzić cz jeszcze wije swoje gniazdko :) ruminko🌼 efciak🌼 edytkuś🌼 oj rzeczywiście takie tłumy tu u nas... ;) quentino🌼 solitude🌼 tulipan🌼 kiedy rozmowa w sprawie pracy? trzymamy kciuki ❤️ axxk🌼 problemy ze spaniem minęły? ja też się bardzo cieszę że dziś już piątek, chociaż jutro idę do szkoły na cały dzień :( tatar🌼 bobasekm🌼 ankaro🌼 matrona🌼 i całej, całej reszty 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wczoraj z MN wyliczyliśmy że musimy na nasze wesele kupić 200 (!) butelek wódki... do tego jeszcze wina i jakis bimber lub piwo do stołu wiejskiego. ustaliliśmy że większość tego wszystkiego będzie stała u mnie w domu - oj chyba nigdy juz nie zobaczę takiej ilości butelek z alkoholem na raz :P i już oglądaliśmy zawieszki do nich - jak kupimy ich ponad 200 to dostaniemy ratis takie fajniutkie kieliszki specjalnie dla pary młodej - ubrane w obrączki i podwiązki :D a no i umówiliśmy się już z fotografem na wtorek :) mam nadzieję że się z nim dogadamy. chciałabym mieć już te wszystkie najważniejsze podpisane umowy za sobą. miłego dnia dziewczynki, u mnie piekne słoneczko świeci :) te z was które mogą niech się powygrzewają na dworku :) pozdrawiam ❤️

axxk- chciałabym mieć weekend ja spędzam go w szkole :( jak mi się nie chce :( Codziennie cos do załatwienia i zero czasu dla siebie :(

Hejka :) Kolejny dzień piękny, słoneczny... koło godziny 8 dojrzałam tak z 16 stopni na termometrze, ale dodam, że od strony wschodniej go mam, więc słoneczko trochę naciagnęło ;) Wczoraj cały dzien spędziliśmy na dworze i mam nawet buźkę opaloną, misia też słoneczko trochę złapało. Tatar//:) miło Cię widzieć 👄 brakuje mi Twoich sprawozdań z placu boju -budowy :D I w ogóle relacji z codzienności :) Zresztą nie tylko Tatar, ale i innych osób, które się stały bardzo oszczędne w słowa :P mamba//:) Ależ bombowa wiadomość :D:D:D supeeeeer!!!!!!! :D:D:D:D Gratuluję! :) Efciak//:) prawda? Ja lubię nie komplikować sobie życia w sumie drobiazgami ;) axxk//:) I jak? I ja dzisiaj wstałam z myślą, że jest piątek i jak to dobrze :D ruminka//:) No okropnie mało Cię tutaj... szkoda, naprawdę szkoda... Edytkuś//:D 🌻 kwiatek dla porannego słowiczka :) 👄 Jola//:) Jest mi ogromnie przykro, że nie mam tak czasu jak bym chciała, ale naprawdę nawet nie zapuszczam się w tamte strony, bo podejrzewam, że tam mnóstwo ,,naskrobane,, i i tak nie będe wstanie przeczytać :( Bardzo trudno mi znaleść czas na net, dodatkowo jeszcze zaglądam na ogrodnicze, bo tam znawcy tematu pomagają mi obecnie przy ukorzenianiu i utrzymaniu przy życiu winogron :O dziubas//:) Dawno miałaś @? Bo może to jajniki? Czasami potrafią zaboleć :O Ja tak mam, siła bólu jest różna, ale odzywają mi się tak mniejwięcej w połowie cyklu. Jak ślicznie powymieniałaś duszyczki :D Quentino :) Miłego dnia życzę wszystkim :) i 👄

hej! spokojnie, nie wszyscy naraz!!!!!! każdy zdąży coś napisać :P Tłok tu straszny :P Ja rozumiem, że pogoda jest piękna (słonko grzeje mnie w plecy), ale niektórzy MUSZĄ pracować :(

Chyba wszystkiego nie zdążę przeczytać do 15 ak dużo dzisiaj napisałyście :P Ja się żegnam miłego weekendu wszystkim życzę. Ja dopiero w poniedziałek z pracy się odezwę i mam nadzieję że więcej wpisów będzie bi jak nie to po gołej (_i_) będę bić

Cześć!! WIADOMOŚĆ OD NIMFY!!! Nimfa urodziła SYNKA!!! Waży 335kg.i 55cm długi. Bardzo się cieszy, później do niej zadzwonię:D:D:D

Jestem załamana:( nie mogę powstrzymać łez to tak bardzo boli...dlaczego tak się stało dlaczego???:( Jestem na lekach uspakajających nie dałam zabrac się do szpitala co lekarz z pogotowia mi zalecał:( Dlaczego Bóg jest niesprawiedliwy dlaczego on je zabiera do siebie???:( tak bardzo bedzie mi ich brak:( Przecież one były niewinne....We wtorek mam 3pogrzeby dwie najukochańsze kuzynki i koleżanki, czwarta koleżanka jest w stanie bardzo cięzkim nie wiadomo czy przezyje...nie mam siły płakać!!! Trzy trumny w jednym kościele na jednej mszy...:( Brak mi sił i lez...:(:(:( pozdrawiam was.

Gość tulipan1
dzisiaj miałam rozmowe kwalifikacyjna.Nie wyszła dobrze chyba byłam bardzo spieta choc sie starałam.Zadawał mi tyle pytan a co bym zrobiła tak a co bym zrobiła gdybym btła w takiej sytuacji itp.Na poczatku jakos było a potemzamurowało mnie tak ze nie potrafiłam wykrztusic słowa.TA moja nie wiara w siebie wszystko burzy.Facet był miły stara l sie mi pomoc,ale jaki wynik nie wiem.Maja mi dac odpowiedz za 2 tygodnie lae oni zawsze tak mowia.MAm przeciucie ze jednak dałam plame.Zła jestem na siebie bo9 pozniej w domu kiedy stres m minął wiedziałabym jak i co mowic.Nie mam sie zkim tym podzielic dobrze ze chociaz tutaj.pozdrawiam

hej, znów nie popisze, nadal nie mam kiedy... ALe!!!! Nimfa - no to gratuluję!!!🌻 dla mamusi! I prosze bardzo, mój Szpaczek miał być ALicją, a okazał sie Maciusiem, no i Wikusia też \"zrobiła\" niespodziankę :-) Papużko, przytulam mocno, mocn, to jedyne, co moge zrobić, trzymaj sie dzielnie!

gratulacje dla nimfy!!!!!!! ❤️ hehe a miała być wikusia z tego co pamiętam :D:D:D papużko przytulam bardzo bardzo mocno!! i najszczersze wyrazy współczucia :(:(:(

Gość tulipan1
papużko bardzo współczuje.To wielka strata.trzymaj sie. Smutny ten dzien.Do jutra .

Gratulacje dla Nimfy,no i ma niespodziankę :D ❤️ Papużka -to niesprawiedliwe,ale w życiu nic takie nie jest :( Bardzo Ci współczuję,przytulam mocno ❤️Trzymaj się !!

witam z kubkiem zielonej herbatki i czytam zaległosci:) Mamaba gratulacje dla TM, udalo sie iw koncu ma to za soba super:) dziubas zołądek powiadasz... u nas panuje straszna grypa zołądkowa, co 2 ludź chory moze do was sie przenosi a problemy ze spaniem niejsze ostatnio, klade sie śpie co prawda budze sie z 10 razyw nocy ale na krotko to ty pół domu zastawisz tymi flaszkami, czekamy na zdjecia bo tyle flaszek w jednym mioejscu musi fajnie wygladac Gratulacje dla Nimfy!!!! o dobrze jej radziłyscie z tym kupowaniem rzeczy dla dziewczynki, bya taka pewna ze to córcia:) Papużko mocno przytulamy poprostu, bo niema słow które mogą ulżyć człowiekowi w takiej sytuacji... tulipanku moze musisz pocwiczyc? pojdziesz jeszcze na kilka rozmow a potem to juz przywykniesz do tych sytuacji i bedzie idealnie:) ale jeszcze wszystko nie jest stracone moze akurat... co za dzien (wczorajszy), jeszce tak niebylo u nas na kafe jednego dnia, jedni sie rodza inni umieraja...

wczoraj po południu pojeździłam rowerkami z MM oj juz kilka lat nie jexdzilam a tras araczej wyczynowa: p lesie ciagle góry albo z góry przez krzaki, w drodze powrotnej zatrzymalismy sie an piwko dzisiaj plany ogrodowe ale niezbyt intensywne, ściecie trawy zasianie trawy, spryskanie chwastów itp no imusze poprzegladac szafe, i zaczac pakowac sie bo wycieczka coraz blizej:). zaczac pakowac to znaczy wymeslec w koncu co biore i przeprac to :) kurde chce mi sie juz iniemoge sie doczekac:)

🖐️ axxk - z tym zdjęciem to nie tak szybko bo do wesela jeszcze daleko a alkohol będzie kupowany na raty ;) ale jak już uzbieramy wszystko to nie omieszkam wam tego pokazać :) tylko na chwilę bo zaraz do znajomych jedziemy, pa

witam niedzielnie słoneczko swici, dzien pozytywnei zaczety- posprzatalam pomylam gary pranie zrobione, to czas na poranny relaks na kafe: potem musze pogrzebac w letnich rzeczach wyszukac cos an wycieczke ipoprzepierac, w koncu w srode juz wyjazd:) kurde ptaki tak spiewaja ze radio zxagłuszaja:) w bloku tego niemialam powiem wam jeszcze ze wczoraj pierwszy raz w zyciu kosiłąm trawe - fajna zabawa:)

hej :) Nimfa/ super :D gratulacje! mam nadzieję, że synuś jest zdrowy i że TYy czujesz się dobrze :D papużka/ bardzo mi przykro :( trzymaj się mocno, dasz radę A my urlopujemy :) wczoraj byliśmy na zakupach :) kupiliśmy drukarkę, pawilon ogrodowy, a dziś MM z teściem pojechali po hustawkę ogrodową i krzesełka. Będziemy to dzisiaj rozstawiać to i posiedzimy trochę. Ściskam Was mocno i życzę pięknej niedzieli

Bardzo proszę uściskać ode mnie Nimfę :D Ogromniaste buziaki dla mamusi :D:D:D 👄👄 Fajniutkie te parametry dzidziusia :) ech... takie malusie... :D aż się buzia cieszy :D ale dobrze, że teraz pampersy uniwersalne , bez tego podziału na płeć ;) Nie popiszę za dużo, bo ciagle coś... teraz pilnuję zupki, buraczkowej i zaraz będziemy jeść. Wcześniej korzystając, że synuś ma w programie kontynenty a my mamy świetne atlaso-informatory, próbowałam go zachęcić do poznania Afryki, tak trochę głębiej niż podręcznik geografi. Ale czasu to zajęło, bo razem siedzieliśmy, ja czytałam a on słuchał. Ale jak ma to być w formie ciekawostki i takiej nauki innej, to trzeba się zaangażować, a nie dać dziecku knigę i czytaj sobie sam, prawda? :P No i zupka już stygnie :) Tak sobie czytam wasze posty na temat słoneczka i pracy i stron i grzania w plecki... taaak... to jest w sumie jedna z nielicznych zalet siedzenia w domu. Mogę cieszyc się i przede wszytkim korzystać z uroków pór roku :) Przesyłam naszym topikowym pracujących osobą ogromne buziaki i wiele promieni słonecznych 👄 👄👄 :D

Dla reszty topikowych duszków ❤️ :) Szarańcza z dworku wróciła na zupkę, koniec pisania :P Ruminka //:D widzę, że super spędzasz weekend, pozdrów ode mnie ankarę :D