Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Codzienność w związku - radości, smutki, samotność...

Polecane posty

Ruminka balon pękł i przestałem sie unosic:) a dzisiaj spedzilem caly dzien z rodzinka, moglem nacieszyc sie synem i żoną ,pogoda troche do luftu ale jest oki. A jak wy spedzacie wekend majowy zwanym deszczowym :) ?? Pozdrawiam Was Wszystkie

cześć. U mnie wcale nie deszczowo, ale nie wiem skad im sie wzieły te temperatury wysokie...jest raczej chłodno, chyba przez wietrzyk. Moje dziecko chodzi właśnie po domu w kąpielówkach, bo w ciągu niecałej godziny wykończyło 3 pary majtek, nie mam juz wiecej zapasu, wiec zostały kąpielówki ;-) zycze wam, tym którzy maja dziś wolne, dużo radosci z tego nadprogramowego czasu dla siebie :-) Łapa, witaj z powrotem! ciekawie brzmi to, co napisałaś...a jaki to nowy zawód ..? emmi, jak tam, masz chwilę dla siebie, czy goscie mają wymagania? ;-)

hej :) łapa :) no miło Cię widzieć po tak długim czasie,a zmiany spore,ale na lepsze jak widać :D Ruminka:) u mnie też ,nie za ciepło,słonko czasem chowa się za chmurami i deszcz pada :o Ja przez 2 dni walczyłam z migreną w końcu wygrałam ;) Quentino :) - mam nadzieję,że jutro będzie lepsza pogoda,bo planujemy grilla,a w niedzielę,może wypad za miasto ? Gargamelko 🌻 życzę ,aby wszystkie troski poszły precz,wszystko się ułożyło i czekam na nowe wpisy :) Forever:) oj ,ale miałas świetny weekend :D Nimfa :D jeszcze raz GRATULACJE 👄🌻 Tulipan -:) trzymaj się i miłego wypoczynku z córą i Tm :) axxk -mam nadzieję,że świetnie się bawisz i wypoczywasz -dużo słonka życzę :) Edytkuś :) Emmi:) Efciak :)Papużka :)Borutka :)Ankara :) Tatar:) Jola :) Dziubas :) Tadonia :) Kasia :) Jola -nosz kurde,zmartwiło mnie to z tą kierowniczką :o ,już myślałam że Twój awans opijemy na topicu . 1 -wsza przejażdżka była :D:D super ,a skończyła się wielkim płaczem małej ,bo nie chciała wysiąść z bumbum :D:D Pozdrawiam i miłego weekendowania życzę 🌻

Luuuudzie, ależ ja Wam zazdroszcze tego frilla.......u mnie marne sznase choćby na obiad, bo totalnie nie chce mi sie gotować, a jak pomyślę o kielbasce z grilla, karóweczce, albo grzankach, to...ech...! mamba, ja cały czas czuje tę migrenę gdzieś przyczajoną (mam aw pogotowiu tabletki, jakby było bardzo żle), u mnie w nocy była burza i padało, ale nawet sie cieszę, bo może samochód bedzie czystszy...wyobraźcie sobie, ze jakieś bałwany wczoraj wysypały mi gotowany makaron i rozbiły jajko na autku :-( Ludzie sa podli i głupi i tyle. Za makaron szcześliwie wzieły sie wróble i gołebie , ale jajko musiałam zmywać sama, z Mackiem za rączkę, no bo przecież jak inaczej. No, ale dziś jest nowy dzień, oby bez kolejnych szkód... Miłego...!

Witanko! :D U mnie paskudna pogoda, były plany grillowe ale za mokro, zamiast tego mogę sobie fundnąć spływ kajakowy po działce :P Koszmar! Chwila oddechu na poczytanie co u Was, bo prócz MM i misia to wszyscy jeszcze śpią, ale zaraz trzeba brać się za codzienne, poranne sprzątanie, no bo tak głupio, jak łóżka nieposłane a goście w domu :O łapa//:) pewnie że pamiętam :D ruminika 👄 Myślę, że to tylko jakiś farstart był jedynie ;) gargamelka//:) ❤️ dmuchamy w te czarne chmurzyska aby poszły sobie precz :) Mam nadzieję, że to nic poważnego, w stylu, coś między Wami :O Tadonia hop hop!!!! Bobasekm !!! Borutka!!!! hop hop!!!! Efciak !!! Tatar hop hop!!!!! matrona !!! hop hop!!!! ankara hop hop!!! axxk//:) No normalnie przy urlopie to Ci się nudzi :D Bardzo podobne jesteście z Gargamelką, ta też nie usiedzi spokojnie :P :D Edytkuś//:) co tam słychać u Ciebie? tulipan//:) życzę Ci aby ten wypad rodzinny był miły :) kasia//:) 👄 szkoda, że tak rzadko zagladasz... forever blue//:) 👄 staram się, naprawdę staram się, ale ciągle jest coś do zrobienia :( Ta działka to sama łączka i to jeszcze żeby była taką śliczną łączką, to by było super, ale ona jest niewykoszona, nierówna, straszą na niej góry gliny z kopania szamba i ogrodzenia. Jest koszmarnie nierówna i na przykład teraz, jak siadłam zastanawiałam się, czy siąść, czy nie polecieć z taczką i nie porozsypywać gliny z piachem na te doły wody, bo się w ogóle przejść nie da do blaszaka na przykład :( A tam mieszkają moje koty. Znów pierwszą rabatkę mam w formie oczka wodnego 😭 dobrze, że krzewy sadzone później umieściłam na ,,górce,, specjalnie usypanej, na szczycie kopczyków jakby siedzą, aby nóg za bardzo w wodzie nie miały, bo te akurat nie lubią mokradeł :( Z racji koszmarnych mokradeł i ciężkiej gleby, to ściągam rośliny z okolicy, bo ładnie kwitną, a przede wszystkim przyjmą się i lubią tą glebę. O jakiś ładnych roślinach, nawet nie super wyszukanych, to mogę zapomnieć. Posadziłam róże na speclanie podniesionym terenie, ale nie wiem czy się przyjmą. I tak ciągle coś... :( Mnie też brakuję tych naszych zakątków, możliwości pogadania na gg itd. mamba//:) No normalnie oczom nie wierzę, ale się nam szanowna pani zapodziała :O No nieładnie tak, nieładnie ;) Proszę ucałować ode mnie Nimfę :) Czy są jakieś wieści jak sobie radzi? Jak się czuje? Czy wszystko ok? Papużka 🌻 Ciebie też jak na lekarstwo ;) Kto nam się jeszcze zawieruszył i nie wie o tym ? :D:D

ruminka//:) ❤️ Ty to się masz z tą migreną [mocno przytulam] A chołoty współczuję, pewnie jakaś imprezka była , durni ludzie i tym samym durne zabawy :( Co do grilla, to mnie się marzą już ziemniaczki takie pieczone... i jakoś nie ma jak :( W dodatku czas nawozów na polach, to tak z wyjściem na dwór to tak... hym... :P

Cześć! Nimfa i jej maleństwo czyją się dobrze, mały spokojny w dzień śpi jak aniołek, a nockę ma zarwaną:) jest zmęczona, lecz dzielnie daje rade, nie wiem jak dała na imię...myślę, że najlepiej będzie jak sama napisze:) Nimfa i maluszek bardzo serdecznie was ściska i 👄-ki przesyła;) Ja czuje sie troszkę lepiej...dzieciaki ciekają od rana do wieczora jutro idziemy na ognisko, pierwszy dzień w pracy niezbyt udany, ale mam jeszcze kilka rozmów więc jeszcze nie wiem jaką prace przyjmę,również was bardzo pozdrawiam

Gość tulipan1
witam serdecznie.wyjazd był miły.poprostu zapomniałam choc przez chwile o problemach.Rozmawialismy ,zjedlismy razem obiad,było wesoło .Chciałabym czesciej tak wychodzic ,ale wiem ,ze to juz nie mozliwe.Miedzy nami nie ma tej iskry co kiedys .Nie rozmawialismy o nas bo przy corce trudno było zreszta to miał byc wypad rodzinny a coreczka była zadowolona.Moj maz był usmiechniety zauwazał mnie było prawie tak jak kiedys ,ale wiem ze tak naprawde juz nic nie bedzie tak jak kiedys.Własnie siedze teraz sama w domu siostra juz wyjechała,dzieci tez ,a moj maz tez wyjechał bedzie w poniedziałek .Problem tkwi w tym ze ja mu nie ufam niestety on twierdzi,ze nie ma nikogo ,ze ja jestem jedyna kobieta .Mam nadzieje,ze to prawda,ale wiecie co trzeba zyc dalej , zajac sie soba, jesli kocha to wroci a jak nie to nie był mnie wart.pozdrawiam słonecznie,zeby tylko była ta praca.....pa

Upss...ale narobiłam byków??!! za co bardzo przepraszam.

hejka :) miłej niedzieli zyczę :D

pozdrawiam w ostatni dzień majówki, dla mnie szalenie nudnej w tym roku. Emmi, liczę na to, naprawdę, ze mi odpiszesz na gg.

cześć :) dawno mnie nie było i prawde mówiąc nie mam ochoty na pisanie, bo znowu jest do (_!_) daję Wam jednak znak, że żyję ściskam i pozdrawiam Was serdecznie

Jola może tak jak w maju znowu u Was to \"tylko\" burza majowa??Szczerze życzę tego. Emmi ciekawa jestem jak radzą sobie z tą gliniastą ziemia sąsiedzi,którzy podobnie jak Wy dopiero zagospodarowuja swoje włości?Może wyjściem byłoby wykopanie jakiegoś oczka wodnego,ala stawku,żeby woda miała ujście?Przeciez trudno wszystko psadzić na wzniesionej grządce.Trzymam kciuki,żeby wreszcie jakoś to uporządkować. axx mam nadzieję wypocznie za nas wszystkie,którym tego brakuje,i naładuje się pozytywnymi emocjami. ruminka normalne dni samotne są cięzkie,ale tyle wolnego miłego czasu z jednym, przystojnym facetem (Maciejem) to jeszcze trudniejsze...ale każdy dzien przybliża do powrotu M.I to jest pocieszające! tulipan koniecznie ciesz się normalnymi chwilami,każdym drobiazgiem.To tylko pomoże Ci się zmagać z życiem. Papużko pozdrawiam,żałobę trzeba przejść,nie ma na to innej rady...każego dnia będzie lżej,choc smutek i pustka zostaje Czekamy na wieści od Nimfy Forever oby wreszcie ci się miejsce pracy zagrzało,a kolejne wolne dni przed Tob ą,na pewno będzie fajnie. gargamelka no nie powiem żebym była spokojna...jak będziesz mogła daj znać co u Ciebie. Łapa.nowy zawód???Pewnie wymarzony skoro tyle trzeba było starań? mamba no to penie nie wychodzicie już z samochodu,ciesze się z Wami,to wielka ulga być niezależnym \"mobilnie\' A ja wiadomo,jak niektórzy mawiają-praca mnie kocha...mogę zapomnieć o przedłuzonych weekendach.Odpoczywamy jedynie w niedzielę i Święta-całe szczęście że są,bo by Wam się koleżanka \"wykończyła\" I nie piszcie żebym siebie oszczędzała,bo to i tak nic nie da.Moja praca tego wymaga,a że ją sobie wybrałam...Jest w naszym zawodzie coraz trudniej,bo coraz niższa jest opłacalność.Żeby mieć z czego żyć trzeba wiele żeczy samemu robić.I pomyślec że 10 lat temu stać mnie było na zatrudnienie przez cały rok 4 osób...Na szczęście praca nie jest dla mnie karą,ale łapię się na tym że czuję się winna,jak nic nie robię.Tyle pracy jest jeszcze w domu i koło niego.najpier sadzę gdzie mogę kwiaty,a potem kto je wyciągnie z chwastów??Wariatka ze mnie i tyle!

Hej!Synuś ma sie dobrze!Ja juz coraz lepiej.Bylo ciezko,ale dalam rade:) waga 3350 ,55 cm:) Na imię ma Dominik:) Bardzo Go kocham,ech...:D Jest moim najwiekszym Skarbem!Noce nie przespane?Ciezko jest,ale coz,tak musi byc:)Ogolem spi spokojnie,jedna noc mialam z glowy.Ja tak na szybkiego:)Moja waga osiagnela na dzis 49 kg,heh,troche za szybko spucilam.Brzucha juz nie ma prawie.Obkurczajaca sie macica,co za bol,hehe... Szczesliwa mama:D Pozdrawiam WAs i dziekuje kazdej z osobna za gratulacje:)!👄-ki dla Was ogormne!!Ide spac :p

ankara/ hmmm to nie temat na cafe :( Nimfa/ bardzo się cieszę, że już jesteście w domku i że wszystko jakoś się układa. Czekam na fotki Małego. Pogilgaj go od ciotki. Moja mała tancereczka wywija pupą w rytm Jożina z bażin ;) to jej ulubiona piosenka :) i jeszcze \"wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa\" czasem się zapomina i puszcza łapki- postoi chwilę i ląduje na pupsku :) a czasem nawet samodzielnie zrobi krok albo dwa :) Na wsi spisała się dzielnie- spala nawet wtedy, kiedy w przyległych pomieszczeniach trwała impreza. I już wiadomo skąd mój nastrój - z powodu wyjazdu na wieś

Nimfa/ dzięki :D cudeńko!!!!!!! piękne duże oczka i te ciemne włoski, na jednej fotce nawet jest uśmiech (powiedzmy, że to uśmiech, a nie gazy :P ) Naprawdę pięknego masz syna :) ech! zachwyciłam się i przypomniała mi się Maja taka malutka :)

Dzień dobry wieczór ;) Jola :) Majka musi być świetna kiedy tak tańczy :) Nimfa :) dobrze że sobie radzisz,bardzo się cieszę iż zdołałaś napisać kilka słów,ja też poproszę o fotki synka i ucałuj go w stópkę od \"ciotki\" ;) zawsze mnie rozczulały takie maleńkie stópki :) Ankara :) nie ma tak źle,wychodzimy z samochodu,lubimy spacerować i to nasza siła przyzwyczajenia,a też taki spacerek to parę kalorii mniej ;) Dobrze,że uwielbiasz swoją pracę,tym bardziej,że własnie coraz trudniej,ale jak coś robi sie z pasją to chyba pomaga :) Emmi :) no wiesz miałam,nie najlepsze dni,które niestety się przeciągnęły,ale jestem i ta kozetka jest niezastąpiona :) Papużka :) Tulipan :)ciesze się bardzo,że odpoczęłaś i wyjazd się udał :) A my dziś posiedzieliśmy w domku pogoda nie dopisała,tylko na małe zakupy wyskoczylismy :)

Nimfa-ale cudeńko masz:) śliczny Synuś dzięki za fotki,moja mała zachwycona dzidzią :D

Dziekuje :D To moje Serduszko najukochańsze!!!:D Joluś on naprawde sie usmiecha i to czesto!To jest wyjatkowy dzieciak-ja Ci to mowie:D Mambo,a co mowila ?:)hihi! śpijcie dobrze Kobietki!!!

hejka Kobietki :) Powiedzcie mi skąð to się bierze, że po tak długim wolnym weekendzie ja jestem bardziej zmeczona niz wypoczeta ?? ;) dlatego teraz zostawiam wieczorne usciski a jutro z pracy postaram sie wiecej skrobnac :) Jollaaa>> :D nooo tancerka Ci rosnie jak sie patrzy :) Nimfa>> oj cudownego musisz miec Szkraba, skoro dziewczyny sie nad nim tak rozplywaja :D no i grzeczengo skoro pozwala Ci na chwile relaksu na kafe :) buziaki :) Zmykam bo oczka same mi sie zamykaja...

Witam !!! Oj Kochane Moje Kobiety, ja po weekendzie odpoczalem i bylo fajnie, nawet z moja zona mi sie dobrze uklada, wczoraj wieczorem byl sex taki ze dawno nie pamietam. Ogolnie potrzebne mi bylo te 4 dni aby odpoczac. a co u Was?? Pozdrawiam

witam serdecznie:) teskniliscie zamna???

witam :) od godziny w pracy, ale po tygodniu nieobecności trzeba było wysłuchać plotek :) Irenki dziś nie ma :D :D NImfa/ szczęśliwa Mamo Dominiczka :D nie chcę nic mówić, ale dla każdej matki jej dziecko jest wyjątkowe :P a na prawdziwe uśmiechy to jeszcze chwilę poczekasz :) mamba/ oj tak, tak, tancereczka mi rośnie :) Efciak/ no właśnie też się nad tym zastanawiam, bo ja też jestem okropnie zmęczona tym urlopem tygodniowym :( papużka/ Edytkuś Quentino/ jak fajnie z poniedziałku czytać, że się u Was układa :D oby jak najdłużej :)

Axxk a Ty gdzie sie podziewalas, pewnei ze wszyscy teskna za kazdym ....

nowy tydzień przed nami - wiec dużo siły i zapału wszytskim życzę!!!!

a bylam w raju chyba:) juz zasiadam z kawka i opisuje moje wrazenia z krymu :)