Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Codzienność w związku - radości, smutki, samotność...

Polecane posty

witam i kawkuje:( komu? iv przypominam ze dzisiaj 13

Witam i az sie boje bo chyba miotłą zaraz dostane ja poproszę tej kweczki choć już po jednej jestem tyko że bez efektu niestety

oczywiscie juz serwuje ja dzisaj jestem strasznie spiaca iniechce mi sie pracowac...

Pododa u mnie fajniusia, ja tylko nie mam sił na nic. To jest chyba rok kłopotów. Jedno sie kończy to następne zaczyna. aaaaaaaaaaaa właśnie NIMFA gratulacje synka !!!!!!!!!!!!!! buziole dla mamy i maluszka

Ja tez poprosze kawke :) z mleczkiem :) a do kawusi stawiam ciacho :)

\\/> proszę kawusie z mleczkiem a na ciacho chętnie się skuszę

a ja dziś dziękuję za wszelkie pysznosci :( od rana jest mi tak niedobrze że nie wiem :( już mnie tu koleżanka straszy że \"zaskoczyłam\" :( i chyba zaczynam się stresować...

Witam cieplutko z pięknym słoneczkiem dzisiejszego dnia :) Wyspałam się. Chyba pierwszy raz od początku stanu wyjątkowego ;) I humor mi dopisuje. Poza tym jeśli wszystko dobrze się ułoży być może Boniak od jutra będzie miał pracę. Chyba taką trochę dorywczą, ale lepsze to niż siedzenie w domu. Jak mężczyzna siedzi w domu to bardzo źle to wpływa na jego własne poczucie wartości. Więc radość ogromna - choć nie zapeszam. :p A po wakacjach są szanse na to aby został kierownikiem działu produkcji jakichś tam środków chemicznych w nowej firmie jaką zakładają znajomi. Będą potrzebowali kogoś kto nad wszystkim będzie miał pieczę, kogoś zaufanego i już zagadywali do Boniaka. Oby się udało. Wtedy jakoś nam lżej będzie z remontami i przygotowaniami na godzinę zero ;) A te godziny zero i stany wyjątkowe ;) to dla osób którym się jeszcze nie pochwaliliśmy - ciąża. Teraz już spokojnie o tym mówimy bo i czas bezpieczniejszy i pewniejszy :) No i tyle ;) 🌻 🌻 Mamy maluśką fasolinkę pod moim serduszkiem drugie małe serduszko ❤️ Właśnie zajadam śniadanie i popijam herbatkę, na którą zapraszam \\_/? :D Czekam na Boniaka, który pojechał na spotkanie do spółdzielni. Będą ustalać plan remontów w budynkach na kolejny rok i wysokość opłaty remontowej. A potem jedziemy do przyszłego mieszkanka pracować. Chcemy zrobić dzisiaj jak najwięcej, bo jeśli będzie praca od jutra to trochę będziemy musieli zwolnić z pracami remontowymi. Ale przyznam się szczerze, że mamy ogromny zapał oboje. W krótkim czasie widać naprawdę ogromniaste postępy. I już lada dzień nie będziemy mieli co robić sami, tylko będziemy oszczędzać na speców od elektryki, c.o. i wymiany okien. No to namruczałam o sobie. >>Edytkuś: Nie jesteś sama z sesją. Ja mam tylko jeden egzamin. Muszę napisać jedną pracę zaliczeniową. I zrobić cokolwiek, żeby zacząć pracę magisterską pisać. A lenia mam ogromnego. I na myśł o egzaminie zamieram. Będziemy się wspierać studentko!!! >axxk: Dziękuję za przypomnienie o 13-stym. Zrywałam kartkę z kalendarza i jakoś się nie zorientowałam. Dopiero Ty mi to uświadomiłaś. A ja lubię 13. To dla mnie szczęśliwe dni :) >>matrona: Oj jak Cię dawno nie było. Zamiast klapsa. Buziak na dobry dzień 👄 >>Efciak: Ja też chętnie poczęstuję się ciastkiem :) >>dziubas: Nie stresuj się tak. Nie takie mdłości straszne. I może taki gorszy dzień masz po prostu. Gorzką herbatkę, a najlepiej miętę małymi łyczkami pij - dobrze robi na takie dolegliwości. Buziam 👄

gargamelko - ale to tak juz od wczoraj jest mi niedobrze :( i gratulacje dzidziusia!!!!!!! tak właśnie coś podejrzewałam po twoich ostatnich wpisach, ale nie chciałam ciągnąć za język :P ❤️

Gargamelka jak się cieszę , gratulacje . Miło się czyta o takich radosnych nowinach . Dbaj o siebie.i fasolke.

i znów ucieło gargamelko serduszko dla waszej TRÓJKI!!! :D a jak przyszły tatuś? pewnie przeszczęśliwy :)

Dziewczyny bardzo dziękuję :) >>dziubas: No to współczuję, bo mdłości nie należą do przyjemnych. Ale naprawdę nie stresuj się na zapas ;) A tato przyszły dumny jak paw. Czasem się śmieje, że teraz będzie miał dwójkę dzieci do wychowania (że niby mnie i maleństwo). Ach no i marzy o córeczce. Zapowiedział, że jak będzie chłopak to też dobrze, ale próby będą do skutku :D :D :D Już sobie wyobrażam jak nam trafi jak u ankary - sami chłopcy - to chyba będziemy mieć z tuzin pociech :D

hehe to mi za to gargamelko MN powiedział że marzy mu się chłopiec i że tez będziemy próbować do skutku bo on "z samymi babami" nie wytrzyma ;) tyle że my planujemy zakładanie rodziny za jakieś lata dopiero a nie juz teraz :(

Gość kontra łapa
He Łapa pochwal sie koleżankom jaki to nowy zawód masz i gdzie bylas za granica...a do pracy używasz górnej czy dolnej połowy ciała???????????????

No to co dziewuszki na kolejną kawke chyba pora? zapraszam oooooo proszę jakie pomarańczowe takie złośliew

no niestety trochę mi zjadło jakie pomarańczowe takie złośliwe a jaka\" odwaga \'\'

Hejka :) Witam się i na razie tyle... ruminka//:) cieszę się, że zajrzałaś, wiesz? zawsze jak mi misio w kość daje, to myślę o Tobie, jak Ty sobie dzielna kobieto sama, ciągle sama dajesz radę z Maciusiem 👄 Ja mam MM czy niedźwiadka , a Ty ciągle sama... bardzo mocno Cię przytulam ❤️ Jesteś wielka 👄 buziaki dla wszystkich 👄 ale teraz niesposób pisać...

Gość tulipan1
witam.pozdrawiam wszystkie.

Witam! Pisze pierwszy raz na takim forum bo juz sama nie moge sobie z tym poradzic .Mam 24 lata,3 letnie dziecko i męża który ostatnio wogóle nie ma dla mnie czasu.Ostatnio to sie wogóle nie dogadujemy,zero wspólnych tematów ,dla niego liczy sie tylko praca...... a mnie bardzo zaczyna to przeszkadzac bo wiem jak to oddala ludzi.Ja staram sie każda wolną chwile z nim spędzic ,ale on twierdzi że nie można w zyciu siedzieć bezczynnie.Normalnie jestem załamana czy ktos z was ma podobny problem?????? -((((((((((

Ja sobie tylko na dobranoc machnę i delikatny uśmieszek posyłam:) miłych snów życzę

witam i nastawiam czajnik wody, zbieram zamówienia:) wczoraj nie odezwałam sie wczoraj bo poszlam pogrzebac w ziemi od razu. warzywka wyłaza a chwast jeszcze bardziej... niestety wiecie juz niemoge doczekac sie tego długiego weekendu a to jeszcze tdzien

Witajcie,staram się czytać co u Was,ale na odpowiedzi to już nieraz nie starcza czasu.Łapię się na tym,że mam wyrzuty sumienia jak siądę i nic nie robię.Moja praca ma to do siebie,że do zmroku moglabym nie wychodzić z sadu,z kolei nieraz wracałam później jak trzeba było jeszcze sortować w chłodni.Jeszcze pewnie ze 2-3 tygodnie takiego mojego maratonu i troszkę będzie luźniej.Przemcio biedak ciągle beze mnie,wpadam do domu nakarmić towarzystwo i potem się po cichutku ulatniam.Tak żeby nie widział.I proszę mnie nie podziwiać,tak po prostu jest..