Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyszła M.

Bielsko-Biała - gdzie rodzić?

Polecane posty

Gość bb 123
do Esia 79 - ja byłam u tej Pani dr M. Holerek -Małeckiej. Oprócz wizyt prywatnych (ja chodzę do niej prywatnie) pracuje też w Wojewódzkim szpitalu. Byłam u niej dopiero 2 razy. Jest miła, jest zwolenniczką naturalnych metod leczenia, tzn. nie lubi przepisywac tabletek -hormonów (jedynie w ostateczności) ja mam podwyższoną prolaktynę , dostałam na razie ziołowy lek!!!! na zbicie jej. Za 4 dni robię badanie kontrolne prolaktyny (zobaczę czy w ogóle spada po tym leku), mówiłą jak nie będzie efektu to przepisze dopiero farmakologiczne tabletki hormonalne. Jak na razie odbieram ją dobrze. A co do ciąży tej dr- to mnie zaskoczyłaś. Byłam u niej ok. 3 m-cy temu i niczego nie zauważyłam - ale jestem spostrzegawcza :) :) :) Pozdrawiam Esia 79- napisz czy się do niej wybierasz i jaką o niej słyszałaś opinię, czy ktoś Ci ją polecił czy tak wpadłaś na nia przypadkiem :)

Gość bb 123
a moze ktoś inny zna Pania dr M. Małecką -Holerek i moze coś o niej powiedzieć :) Prosiłabym również o podanie nazwiska innego gin. którego polecacie!!!! jesli możecie podajcie ile sobie liczy za wizytę i w jakim szpitalu pracuje. dzięki :) Pozdrawiam :)

czesc dziewczyny! zaczelismy starania o dzidzi i mam do was pytanie czy slyszalyscie cos o dr.balisu??on przyjmuje na wyspianskiego i na krasinskiego podobno ma super sprzet usg 4d. czy ktoras z was miala z nim stycznosc??czy jest taki dobry??

Gość BB 123
Dziewczyny !! wpisujcie sie !!!!! :) takie uwagi moga być pomocne dla innych! Nastepnym razem jak będziecie rodziły mozecie wybrać inny szpital wiec nie ma co zostawiać tego tylko "dla siebie" :) pozdrawiam :)

Gość piętnastka
skoro mamy pisać to piszemy:P Dr Małecka-Holerek, wielka propagatorka naturalnych metod planowania rodziny jest po raz 4 w ciąży, właśnie wygrała konkurs na najlepszą metodę antykoncepcyjną :P Osobiście nie znam i nie zamierzam jej poznawać. A zwolenniczką naturalnych metod leczenia jest dlatego bo 'Bóg tak chciał' Ja po wsze czasy (chyba, że mi coś złego zrobi :P) będę polecać dr Kawulok, Eskulap, wizyta 60 zł

Gość BB 123
jeśli dr malecka jest teraz znowu w ciąży -to znaczy że z 5 dzieckiem! Wyczytałam kiedyś artykuł z przed roku że ma 4 córeczki. :)

Gość BB 123
Oczywiście Dr Malecka :) -ach te moje literówki :)

już to gdzieś pisałam ale powtórze: ja polecam dr Oziminę. Pracuje w wojewódzkim. Prywatnie przyjmuje na placu smolki. Bierze 60 zł za wizytę wraz z USG dopochwowym. Dla mnie rewelka babka!!!!!!!!!! Na wizycie poświęca dużo uwagi i czasu - siedziałam u niej 40 min!!!!!! - no właśnie- koszmarne jest siedzenie w tej poczekalni bo Ozimina nie przejmuje się ze czekają inne pacjętki. Z drugiej strony wolę takie podejście niż BYLE SZYBKO BYLE WIĘCEJ!! Bardzo ciepła i miła kobieta

o Małeckiej słyszałam różne opinię z przewagą tych na NIE! Po tabletyki anty nie ma po co do niej iść - bedzie problem z przepisaniem. Tak jak pisały wcześniej dziwczyny Małecka jest zwolenniczką natury.

Gość asiek 23
prosimy o jeszcze kobitki podzielcie sie opiniami o waszych gin

Gość malwina19801
Do esia79 - Ja też jestem z okolic Strumienia i chciałam Cię zapytać do jakiego ginekologa chodzisz w Cieszynie ??? Ja mam termin na 14 listopada i też kombinuję gdzie najlepiej rodzić tzn. w ktorym szpitalu.

Gość esia79
moim lekarzem prowadzącym jest dr.TATAR jest świetnym lekarzem genekologiem i położnikiem :) może bedzie przy moim porodzie,pozdrawiam

Gość zuzinkaaa
Polecam dr. Madajska-Kawulok, ja chodzę do niej do gabienetu "pod orłem". Bierze co prawda 70 zł za wizytę, ale super babka. Dokładna. Fachowiec. Bardzo miła. Dodaje otuchy, jakaś taka cała optymistyczna. Pracuje też w szpitalu wojewódzkim. Polecam z czystym sumieniem, pięknie mam zszyty przez nią brzuch po cesarce ;) :)

Gość BB 123
zuzinkaaa- a czy ta dr Madajska-Kawulok pracuje też w Eskulapie w Wapienicy??? Może to zbieżność nazwisk albo jest to ta sam aosoba :) sama już nie wiem pozdrawiam :)

Gość piętnastka
dr Madajska-Kawulok pracuje w Eskulapie a w wojewódzkim już nie. Zresztą ludzie z wojewódzkiego nie znoszą Eskulapa bo im konkurencję robią :P

Gość BB 123
dziewczyny -jak macie "ostatnie wieści" z porodów to podzielcie się nimi :) takie informacje są cenne a i Wam mogą się znowu przydać :) pozdrawiam

jestem w 37 tyg. ciązy i całą ciąze chodze do doktor Kawulok do Eskupalu jestem berzdo zadowolona z opieki jaką tam otaczają cięzarne mam nadzieje że rónie dobrze bedzie przy porodzie. Ale prwde mówiąc kazdy szpital ma swoje plusy i minusy jednej kobiecie odpowiada Wojewódzki a druga za żadne skarby nie chciałaby tam rodzić dlatego należy samemu podjąć decyzje.Ja w 100% jestem przekonana że za zadne skarby nie rodziłabym na Wyspiańskiego leżałam tam przez 1,5 tyg na patologii ciązy i poprostu tragednia nikomu tego nie życze.

Gość netka 27
witam,czy któraś z dziewczyn rodziła w cieszynie?prosze o wypowiedzi...

Gość netka 27
i który lekarz płożnik ma najlepszą opinie?

Gość alicja21
Hej ja polecam dr Niemcewicza, ma świetną opinię w środowisku lekarskim. Cały czas na bieżąco z wszystkimi nowościami. Pp prostu świetny specjalista. Niektórzy zarzucają mu małomówność i humory. Jeżeli spodziewasz sie wylewnego lekarza rzeczywiście możesz poszukać kogoś innego. Jestem w ciąży i właśnie on jest moim lekarzem prowadzącym. Mi wystarcza jego uznanie we właściwym środowisku, doświadczenie i wiedzę. Polecam.

Gość bielszczanka
wpisujcie- to są cenne rady! :)

Gość Etyda
Witam. Jestem w 37 tyg. ciąży i nadal nie mogę się zdecydować czy rodzić w szpitalu woj. czy na Wyspiańskiego. Słyszałam już tyle różnych opinii, że mam taki zamęt w głowie,że nie wiem już co lepsze. Zdaje sobie sprawę, że nie ma sztywnej reguły i przebieg porodu zależy od tego na jaki personel się trafi i od kobiety, która rodzi, jak sobie ze wszystkim radzi.Innymi słowy ruletka - nieprzyjemności zdażają się wszędzie. Mimo wszystko czekam na rady, bo poród tuż tuż, a ja czuję się bezradna.Pozdrawiam PS. Miałam robione usg u dr Balisia i wizyta przebiegła ok.

Gość bielszczanka
Edyta- możesz podać dr który prowadzi Ci ciąże, czy jest godny polecenia. Wiem -skoro chodzisz do niego to pewnie tak, ale wiesz ze z tym różnie bywa. W trakcie wizyt dopiero wychodzą "niedociągnięcia". Jesli mogłabyś (tak w jednym zdaniu) powiedzięć co to za lekarz i czy go polecasz- byłabym wdzięczna. Jestem na etapie szukania dobrego gina -stad moje pytanie :) Jeśli można to ile sobie liczy za wizytę a ile za USG? Z góry dziekuję za odp. :) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiazania :) :)

Gość bielszczanka
sory za przekręcenie nika- miało być oczywiście Etyda :)

Gość ŻABUSI
Hej dziewczyny!!!!! Ja też chodziłam jakiś czas do Małeckiej razem z moim nażeczonym, bardzo chętnie zapraszała go do gabinetu nawet podczas mojego badania, ale to co piszecie o tabletkach to 2100 procentowa prawda właśnie po nie trafiłam do niej pirwszy raz no od tamtej pory minęło sporo czasu nie biore ich ale stres mam niezły Lekarz to nan może i dobry ale żeczywiście kościelny hehe

Gość ŻABUSI
Mam prośbe jakby którAś z Was znała jakąś fajną lekarke ze szpitala wojewódzkiego w Bielsku to będe wdzięczna

Gość aseik23
widze ze jednak piszecie :) bardzo sie ciesze :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować