Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyszła M.

Bielsko-Biała - gdzie rodzić?

Polecane posty

Coś tam sie domyśla ale jeszcze nie wien powiem mu chyba po wizycie ale on sie raczej ucieszy z dzidzi gorzej z wydatków hehe Moi rodzice wracają jutro z wczasów wiec bedą w dobrych nastrojach jak sie coś potwierdzi to im powiemy. A ty kiedy wyszłaś czy może wyjdziesz zamąż?

Gość Etyda
Nie wiem kiedy znów pojawię się na forum, cóż mój stan:) ogranicza trochę kontakt z komputerem, Mały nie daje mi już spokoju:) ma dość siedzenia, muszę się położyć, ciasno mu tam w brzuszku:) :) : ) Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego. Powodzenia. Przesyłam pozdrowienia

Gość Etyda
Ja już jestem po ślubie kilka miesięcy, na początku chcieliśmy wziąć ślub po porodzie, ale jest strasznie dużo załatwiania potem z uznaniem ojcostwa i takie tam, więc zdecydowaliśmy się na ślub cywilny. W przyszłym roku bierzemy ślub kościelny. Wydatków jest sporo, my już mamy praktycznie wszystko kupione dla dziecka, ale wcale nie musi być tak źle, trzeba kombinować i nie ulegać modzie, to za rozsądną cenę można kupić wiele fajnych rzeczy. Czekam na wiadomość o wyniku badania. Pozdrawiam :)

Gość Etyda
Witam. Coś nikt nie odwiedza tego topiku? Brak nowych wpisów. Zabusia23 daj znać jaki wynik, trzymam kciuki. Ja odliczam dni:) Buziaki.

Hej Edytko Jak sie czujesz?? Moi wrócili i ojciec zajmuje komp całymi dniami nie mam jak pisać U mnie jako tako jutro sie okarze dam ci znać tobie już pare dni zostało nic narazie nie zwiastuje?? Buziaki trzymam kciuki

Hej Edytko musze zrobic dodatkowe bafdania jeśli się potwierdzą dopiero wtedy bede wiedzieć na 100% okazało sie że to może być ciąż ale bardzo wczesna i lekarka nie była pewna wiec czekają mnie badania krwi. Pozdrawiam

Hej Widze że nikt sie nie odzywa Edytko jak tam samopoczucie, dzidzia daje popalić??A może już sie pospieszył daj znać ja ciągle czekam

Gość Etyda
Etyda urodziła : 3550g, 58 cm , chłopak. Odezwie się wkrótce. Szczęśliwy Tatuś

Gość bielszczanka
Etyda- GRATULACJE!!!!!!! 🌼 🌼 To cudowne że masz już to za sobą, jak tylko dok\jdziesz do siebie napisz jak minął poród i gdzie rodzilaś :) Jeszcze raz wszystkiego naj, naj ...dla Was :)

Hej Edytka gratulacje trzymałam kciuki za Ciebie. Jak już dojdzisz do siebie to sie odezwij może spiszemy sie meilami tak poza forum zabusi22@buziaczek.pl U mnie bez zmian same badania ale to nie ciąża dostałam jakieś leki i witaminki Jeszcze Raz Gratuluje TATUSIOWI

Gość Olesia_bb
Witam! Mam termin na grudzien 2006, juz sie zaczynam orientowac w szpitalach w Bielsku i chyba zdecyduje sie na Wyspianskiego, duzo dobrego slyszalam o tym szpitalu. Aktualnie mam inny problem, jaka wybrac szkole rodzenia?? Moze mi ktos cos podpowie :)? W Bielsku mieszkam dopiero od kilku lat takze nie mam zadnych danych na ten temat. Pozdrawiam

Gość kasia W.
CZesc !! ja bym powiedziala ze najlepiej rodzic w klince Wapienicy tam jest super opieka lekarze tak mi przyjaciele mi doradzali dlatego ze ja sama szukam dobrego szpitala a termin mam dopiero w grudniu.I ja tez tam sie wybieram .Powodzenia przyszłym mamom!!!!

Edytko jakiś czs nie bede zgladać na forum bo jade uz do chybia z moim Rafałkiem no bo juz sie rok akademicki niestety jak wiesz zacznie napisz jak sie czujesz i co u ciebie.Znowu sie zacznie jezdzenie na ta ATH ale jeszcze rok no i może ja tez postaram sie juz o dzidzie. Pozdrawiam gorąco ciebie i Bobaska - Marta

Gość Etyda
Witam Dziękuje za wszystkie gratulacje. W końcu udało mi się na chwilę urwać przed komputer. Ponieważ jako młoda mama mam mało czasu piszę w skrócie: rodziłam na Wyspiańskiego przez cesarskie cięcie.Jestem bardzo zadowolona z tego jak mnie przyjeli i otoczyli opieką. Mój kochany dzidziuś źle ustawił się podczas schodzenia w dół główką. Lekarze nie zwlekali czy Mały zmieni pozycję , męczyłam się ja i dziecko więc wzieli mnie na stół. Ich podejście do mnie było bardzo przyjazne i fachowe. Po operacji też się mną dobrze zajęto.Panie z odziału noworodków były bardzo sympatyczne, udzielały mi pomocy. Tylko dwie panie były troche nie miłe, ale szpital to nie hotel i nie ma co wymagać aby wszyscy byli uprzejmi, ja nie zwracałam na to uwagi. Ja jestem zadowolona i drugi raz też będę chciała rodzić w tym szpitalu.Wapienicę odradzam.Podczas całej mojej ciąży nic nie wróżyło, że mogę mieć cesarskę,a jednak. W takich chwilach ważny jest czas, bo życie dziecka jest zagrożone,po co tracić go na przejazd do szpitala.Ale decyzja należy do Was.Pamiętajcie zawsze i wszędzie są różni ludzie i na różnych można trafić. (Nowy oddział wygląda super). Zabusia- szkoda, że nic nie wyszło, widocznie jeszcze nie czas. Jak dam radę to odezwę się do Ciebie, a teraz pędzę do mojego Skarbu. Pozdrawiam

witaj Etydo!!! jeszcze raz gratuluje. dzieki ze napisalas, ciesze sie ze wszystko dobrze pozdrawiam :) 🌼

Gość bielszczanka
Etyda! Ciesze sie ze się odezwałaś- oczywiście raz jeszcze gratuluje dzidziusia :) :) i życzę Wam duuużo zdrowia i radości :) Ważne ze dobrze się skończyło -chodzi mi o tą cesarkę nieplanowaną. Też słyszłam ze nowy oddział jesst teraz b.fajny. jesli można spytac to czy za cesarkę trzeba tam płacić (chodzi mi czy normalnie jest powiedziane ze cesarka jest płatna?) bo "gratyfikacje" to rzecz jasna sprawa indywidualna ;) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Hej Edytka!!!Serdeczne dzieki za wiadomość jak znajdziesz czas to napisz coś i prześlij jakąśą fotke dzidzi na mój emil może kiedyś sie spotkamy, właściwie zaczełam starania hehe pozdrawiam ucałuj dzidzie

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na stoisko z rewelacyjną odzieżą ciążową marki \\\"9fashion\\\" (Bielsko - Biała, ul. Cyniarska 11, D.H. Klimczok, II piętro, obok stoiska z instrumentami muzycznymi). Nowa kolekcja, extra fasony i świetne systemy dopasowania do rosnącego brzuszka. Teraz Panie w ciąży również mogą być modne i sexy! :)

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na stoisko z rewelacyjną odzieżą ciążową marki \\\"9fashion\\\" (Bielsko - Biała, ul. Cyniarska 11, D.H. Klimczok, II piętro, obok stoiska z instrumentami muzycznymi). Nowa kolekcja, extra fasony i świetne systemy dopasowania do rosnącego brzuszka. Teraz Panie w ciąży również mogą być modne i sexy! :)

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na stoisko z rewelacyjną odzieżą ciążową marki \\\"9fashion\\\" (Bielsko - Biała, ul. Cyniarska 11, D.H. Klimczok, II piętro, obok stoiska z instrumentami muzycznymi). Nowa kolekcja, extra fasony i świetne systemy dopasowania do rosnącego brzuszka. Teraz Panie w ciąży również mogą być modne i sexy! :D

Gość Etyda
Witam Dziewczyny Z tego co wiem cesarka na życzenie jest płatna, ale w prywatnych klinikach.W szpitalu nic się nie płaci, ale oni robią cesarkę wtedy kiedy trzeba, a tak, to normalnie przyjmują porody naturalne. Być może w tej sprawie można się dogadać z ordynatorem, oczywiście za określoną cenę, ale nie mi o tym nie wiadomo.Odradzam jednak cesarkę na życzenie. Jakby nie było to jest operacja, ingerencja w organizm, więc jeśli nie trzeba to lepiej tego nie robić, zwłaszcza że mogą być powikłania po znieczuleniu zewnątrzoponowym, coś może nie wyjść w trakcie operacji, a poza tym powrót do sprawności też boli itd itp Pozdrawiam serdecznie:)

Gość bielszczanka
Etyda Dzięki za informacje. Masz rację nie ma co się samemu pchać na cesarkę. Maleństwo pewnie rośnie :) życze zdrowia dla Was i wiele radości pozdrawiam

hej Edytka jak tam samopoczucie??Maluch dobrze się chowa ??Chwilowo jestem w domu i mam dostep do netu pozrawiam

Czy ktos sie orintuje o mozliwosc rodzienia w wodzie, w ktorejs z placowek w Bielsu? Gdzie? Jak to wyglada w praktyce?

czesc amika moja przyjaciolka rodzila w wodzie jakies 3 tygodnie temu taka mozliwosc jest tylko w wojewodzkim aby rodzic w wodzie nie moze byc zadnych przeszkod zdrowotnych dziecko nie moze byc wieksze niz 3,5kg musisz czuc sie dobrze, z tego co mi mowila to porod w wodzie jest lepszy, wogole jej nie nacinano i bardzo szybko wrocila do siebie do domu wyszla po 2 dniach a caly porod trwal 4 h pozdrawiam

Gość bozia
witam ja polecam dr. adama bargieł rewelacyjny lekarz .2 razy mo pomógł zajsc w ciaze ,super opieka ,najnowsze sprzety usg.Zajmuje sie tez bezpłodnoscia u kobiet.POLECAM!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować