Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

No nic Dziewczyny, ostatni raz piszę tutaj w "pakiecie" z córcią więc łapcie moje ostatnie ciążowe fluidki:) Ja już ze stresu straciłam apetyt, ledwo wcisnęłam w siebie obiad, M też już nerwowy, tylko córcia dziwnie spokojna, nie licząc ciosów pod prawe żebro które mi serwuje co jakiś czas. już sie zaczęłam nawet stresować że coś jest nie tak ale chyba tylko śpi bo po czekoladzie dostałam troche kuksańców:) mówie Wam im bliżej końca tym więcej sie człowiek denerwuje czy wszystko w porządku. Trzymajcie sie Kochane i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana trzymamy mocno kciuki trzymaj sie i jak wrocisz odrazu odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
MYSZKA TRZYMAJ SIĘ!!!!!!!!!!! ŚCISKAMY KCIUUKIII :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka trzymam kciuki za Ciebie. I czekamy na relacje jak już będziesz w stanie do nas zajrzeć :-) Słońce jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja dolanczam sie do zyczeń dziewczyn i też zaciskam mocno kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem . zazdroszczę ze juz niedlugo bedzisz trzymala Malutką w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggggda
Elka84, nie zalamuj się. Jak pisala Slonce, mam niezly sajgon w brzuchu. Mialam dwie operacje na niedroznosc jelit, wyciete 0,5m jelita, jajnik zrosniety z jelitami, drugi "w kleszczach" zrostow i pewnie jeszcze miliard powiklan o ktorych nie wiem. Mi nikt nie robil juz laparo, bo nie chcieli mnie po raz nty otwierac. Mimo to, po dlugiej walce, ale zaszlam w pierwszym cyklu z clo ( co chyba bylo zbieguem okolicznosci). W ciazy mialam troche problemow jak macica rosla, ale wszystko skonczylo sie dobrze. Jakbys miala jakies pytania to bez wahania sie odzywaj :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magddaa dajesz nadzieje a jak dowiedzialas sie ze masz taki sajgon w brzuchu?tak jak leze sobie w domu teraz mam duzo czasu na myslenie i wiem ze zrosty to skutek uboczny po operacjach na jamie brzusznej ale caly czas mysle dlaczego nikt nie poinformowal mnie ze wycieli mi jajowod i chyba przejade sie jak wyzdrowieje do rzecznika praw pacjenta chociaz aby uslyszec co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka już pewnie tuli Emilkę w ramionach:-) Nawet nie wiecie jak Wam zafasolkowanym zazdroszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo cześć Justynka :) no też jestem ciekawa czy Emilka już jest na świecie. Justynka domyślam się co czujesz :( ale jestem pewna że nadejdzie ta chwila też dla Ciebie. U mnie wszystko dobrze. Aktualnie odpoczywam z brzuchem do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka to dobra myśl żeby iść do rzecznika, choćby po to żeby dowiedzieć się czy po tylu latach można coś z tym zrobić. Jakby nie było jakiś partacz Cię okaleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak leżę i rozmyślam. Kiedyś rozmawiałyśmy o wieku. Że to nas martwi że lata lecą a ciąży nie ma. Też się martwiłam, nawet jak już byłam w ciąży że 34 lata na karku. Że może to przez wiek te poronienia i plamienia. Ale jak lezalam w szpitalu wtedy gdy dostałam krwawienia to rozmawiałam z poloznymi i mówiły że śmiechem że to żaden wiek ;) że na porodówce teraz mają pacjentki 40 letnie które rodzą pierwsze dziecko. Że średnia wieku rodzących teraz to 30- 35 lat. Także Dziewczyny głowa do góry :) chociaż jeden problem z głowy ;) Justyna Steczkowska ma 41 lat i też jest w ciąży. Zresztą ciąża odmładza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja tez slyszlam slonce ze teraz sredni wiek to ok 32 lata i wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elunia na pewno Ci się uda kochana :-) Ciekawe jak tam nasza Myszka :-) :-) ;-) Już się nie mogę doczekać kiedy do nas napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki. Tak jak wcześniej pisałam moja gin poszła na zwolnienie. Byłam dzisiaj u nowego lekarza naprotechnologa i jestem trochę podłamana :( . Podał mi całą litanie moich schorzeń: PCO, endometrioza, polip na endometrium, krwawiąca nadżerka. Z jednej strony jestem załamana że tyle tego wszystkiego, a z drugiej wiemy z czym walczyć. Poprzednia gin albo nie widziała pco albo nie chciała mnie dołować zanim się nie upewni. Obecny lekarz powiedział, że jest u mnie wiele cech świadczących o tym schorzeniu. No i czeka nas trochę badań, pobrał mi wymaz z szyjki na posiew i antybiogram, mam zrobić krzywą cukrową, morfologie, mocz, mąż ma powtórzyć badanie nasienia z posiewem. Masakra kupę kasy to wszystko kosztuje. Dzwoniliśmy do jednego lab i badanie nasienia z posiewem 190zł !!! Mam nadzieję że nie długo zejdą chmury znad mojej głowy i wyjrzy słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dalej w pakiecie. Na polnej taki sajgon przez ten 18marca ze cesarke przesuneli mi na jutro. A w szpitalu mam mniej skurczy niz w domu na tabsach,dwa razy dziennie ktg i duze skurcze sa ale dosc rzadko albo jeden mocniejszy ale trwajacy ok.dwoch minut. A emilka bryka jak szalona i wazy ok. 3.5kg. Odezwe sie po wszystkim. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A to niespodzianke nam sprawilas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Myszka! U mnie bz, 5dc, mąż na nartach, a ja z pieskiem dyżuruje. Po świętach umówimy się do kliniki jednak i na IUI, więc wypadnie na kwiecień. Pozdrawiam Was z mokrego Wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaaa_123
Dziewczyny tak sobie Was podczytuję od czasu do czasu i chciałam się zapytać, czy któraś z Was leczy się w Gamecie w Rzgowie. Mój gin polecił mi udanie się do klinik niepłodności, czytałam o Gamecie opinie i są dobre, ale jeśłi któraś z Was była i moze coś powiedzieć, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzena, ja byłam na jednej wizycie u dr. M Radwana i bardzo go polecam, mam teraz 3 miesięczny monitoring z którego nić nie wychodzi i w kwietniu może w maju wracam tam spowrotem na IUI chyba. POlecam . Myszkam Trzymam mocno za was kciuki :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co to za cisza w eterze? :) rozumiem że śniegi i wichry nad Polską ale żeby aż tak? :) Co tam u Was? Meldowac się każda po kolei. U mnie w porządku. Mąż mi wczoraj okna pomył i teraz powolutku, po pokoju sprzątam mieszkanie. Pozdrawiam i czekam na wieści od Was. A Myszka już pewnie Emilke tuli :) Szczęściara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się:) u mnie bez zmian:) jak tak patrze za szybke to się zastanawiam jakie to święta się zbliżają;) Myszka Emilka wirtualna ciocia przesyła buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się znowu skumulowało- 3 koleżanki w przeciągu kilku dniu urodziły, dwie znowu w ciąży, a u mnie jak zawsze- nic! Smutno mi...Dobrze,że M jutro wraca, to może mi się humor poprawi, bo jak na razie to nie chce mi się nić, jestem zrezygnowana. Ile jeszcze staraczek tu zostało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka psioszka i na Nas przyjdzie czas dzisiaj ogladalam taki dokument ze jak sie w cos wiezy to to sie spelnia sami kreujemy sobie zycie poprzez nasze mysli.Wiec musimy intensywnie myslec ze i my zajdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zajdziecie. Na pewno zajdziecie. A ja Wam będę kibicować w każdej minucie starań. Jestem z Wami myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Od roku czytuję o czym piszecie. Nigdy jednak nic nie napisałam na tym forum aż w koncu się zdecydowałam. Jestem pod wrażeniem jak się wspieracie nawzajem, to bardzo miłe i na pewno potrzebne wielu w Was. Po roku i trzech miesiącach starań o dzidzie, rowniez zlecono mi HSG. Miałam je dokładnie 08 marca. Teraz czekam na efekty i liczę na to, że w końcu doczekamy się upragnionych dwóch kreseczek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×