Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Alutka, trzymam jutro kciuki za Twoj***adanie! Na prawdę jest do przeżycia. Mi dr kazał się przytulać w ten sam dzień, jak wrócę do domu i poprawić z rana:) Choć jak widać,żadnej z nas tu na forum po hsg się nie udało zajść w ciążę,ale może Tobie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
Natala3 Dr Dworniak przyjmuje w warszawie np. w invimedzie, tu sa o nim opinie: http://www.znanylekarz.pl/tomasz-dworniak/ginekolog/warszawa a ja dzis cały dzień siedze jak na szpilkach i czekam czy @ przyjdzie, no ale nic jakby co to mam plan, że wezme sie za małe odchudzanie przed sylwestrem, swiętami i kolejnym staraniem sie :) jestem swieżo po hsg i daje sobie na naturalne starnie jeszcze 2 mies, a później inseminacja (jak da rade to u Dr Dworniaka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie maz powiedzial,ze wzial urlop na jutro,zebym sama tego nie przechodzila :) Kochane moje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka, nie stresuj się tylko, w każdym szpitalu wygląda to badanie inaczej, ja jak szłam na to badanie to miałam przetarte szlaki bo moja kumpela była kilka dni wcześniej więc wiedziałam co i jak. Mnie bolało tak jak w 1 dniu okresu, może trwało to pół minuty i koniec bólu. A dostałam tylko przed zabiegiem ketonal. Daj jutro znać jak tam po wszystkim :) Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załuje,ze wczesniej sie nie przylaczylam do Was...duzo łatwiej byłoby znosic porazki przez tyle miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana na pewno przeżyjesz :)))) " Co Nas nie zabije to nas wzmocni " :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Prezent kupiony, nawąchałam się, aż mnie mdli, a w końcu kupiliśmy fajną, ciepłą bluzę, ja długo używałam 5TH AVENUE ale ostatnio mąż kupił mi ETERNITY MOMENT CALVINA KLEINA, ma świeży zapach lekki ale trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka kupiona i prezenty dla teściowej, szwagierki i chrześniaka mojego M. Niestety nic nie wybralam dla siebie i mojej mamy. Natala ja też lubie CK one lub summer :) Alutka ty w ten piątek a ja za tydzień. Jutro fryzjer i kolejne dylematy robić grzywkę czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Cześć dziewczyny :) Netia88 tak jak się spodziewałam beta 2.0 , także leki odstawiam , czekam na @ , i stymulacja od początku, ale to dzięki Wam , gdyż juz miałam dac sobie spokój na jakiś czas. Alutka tak jak dziewczyny piszą HSG to nic strasznego a jak bardzo potrzebne. Ale musisz jak wiele z nas sama się przekonać by tak napisać. Powodzonka :) Mnie na całego przeziębienie wzięło , dziś domowa kuracja by nie wyłożyło mnie na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Mamy piąteczek i zaraz weekend :) Ja i tak mam szkołę więc nie poleniuchuje ani nie porobię świątecznych porządków :( ale od przyszłego piątku mam wolne :) Alutka ty dziś zamelduj jak już będziesz po! Mia walcz dalej. Jesteś dobrze stymulowana że Ci tak ładnie rosną pęcherzyki. W końcu załapiesz i się uda :) Mi trochę brakuje clo. Boję się że bez niego nic tam nie urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Mia777 przykro mi :( ale walcz dalej, jesteśmy z Tobą :) Asiak ja mam na szczescie weekendy wolne i to wszystkie:) muszę się nimi nacieszyc bo niewiem jak długo tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dzięki dziewczyny :) Kto mnie zrozumie jak nie Wy :) Kolejny cykl i będę hodować i dbać o następne pęcherzyki albo jeden. Odliczam godziny do weekendu , do wolnego jednego w miesiącu weekendu. U mnie dziś pulpety na obiad bo chodzą za mną od tygodnia. Wiecie co , wczoraj by odgonić myśli od tego negatiw testu zaczęłam szyć zasłonki , i z materiału jaki mi został uszyłam lambrekin , no tak fajnie to wyszło. Teraz myślę do kuchni coś uszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Asiak Ty co bierzesz na stymulację ? tylko clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia to ty uzdolniona jesteś. Powiedz mi tylko co to jest lambrekin? Brałam tylko clo a ten cykl bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Ta falbaneczka na karniszu , może to prowizorka ale efekt końcowy jest super :) I na clo masz co cykl dominujący pęcherzyk ? Ja na samym clo nic nie miałam , i sama podwoiłam dawkę tych mocniejszych na stymulację , by mieć pewność że bedzie pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Od 5 do 9 dc lametta podwójnie , fostimon też dwa zastrzyki a nie jeden jak miałam na poczatku, i na pęknięcie tak jak we wcześniejszych wpisach ovitrele. bez tego nic nie było . Sama sie kłuję , jak mój to widzi to wychodzi bo boi się igły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie zastanawiam dlaczego ja nie biore żadnych leków, kompletnie nic:/ żadnego clo a może mi by akurat to pomogło :/ dzisiaj wogóle tak mnie kusiło na test że masakra.. ale wytrzymałam i nie zrobiłam :) musze jeszcze wytrzymac conajmniej 4 dni do dnia @. :) Napiszcie mi dziewczyny gdzie wy robicie bete? w laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia777 jak ja bym chiała umiec szyć :) moja teściowa szyje właśnie przepiękne firany i wiadomo nie musi tyle płacić za gotowe, sama wymyśla takie jakieś wzory, kształty że za każdym razem mnie zadziwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę się dowiedzieć ile średnio wydajesz na ta stymulację w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mia nie poddajemy się tylko walczymy dalej :) Ja od przyszłego cyklu mam brać CLO ale trochę się tego boje ale lekarz kazał mi brać po pół tabletki. Boję się dlatego bo miałam raz zalecone CLO i wychodowałam aż 6 pęcherzyków i miałam zakaz przytulanek choć i tak zaryzykowałam ale nie wyszło. Wczoraj pobolewało mnie w dole brzucha i kół jajnik, boję się że może zrobiła mi się torbiel bo do nich mam skłonności, ale wszystko okaże się we wtorek :) Ciekawe jak Alutka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też jestem ciekawa jej relacji. Leti ale aż 6 pęcherzyków. Ja ostatnie 3 cykle miałam 1x1 i najwyżej jeden pęcherzyk wyhodowałam a w ostatnim cyklu to jakiegoś takiego marnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam 6 :), wiem że przy CLO maleje endometrium więc jem orzech, migdały ale nie wiem czy to coś daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też w drugim cyklu miałam słabe, tylko 5 mm i piłam winko czerwone wytrawne cierpkie że brrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×