Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Zrobiłam Betę i prawdopodobnie wieczorem będzie wynik, mogłam od razu tak zrobić bo bym sie nie musiała zastanawiać co z lekami. Asiak namówiłam mojego M na to by pożyczył pieniążki od rodziców i podejdziemy do trzeciej IUI :)))))) Idę w sobotę aby porozmawiać o stymulacji, może urośnie więcej niz 1 pęcherzyk. Mia, Honi trzymam mocno kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia jeny ciesze się bardzo że nadal próbujesz :) Może wieczorna beta już będzie pomyślna :) Oby, bo będę miała wyrzuty sumienia że Cię w długi wpędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na tą betę nie liczę za bardzo - to raczej tylko dla potwierdzenia że nie jestem w ciąży :) ale ucieszyłam się jak mój się zgodził... chyba widział moje zaszklone oczy i ten tekst o największej szansie przy trzeciej próbie:) A teściów mam kochanych i wiem że nam pomogą choćby sami nie mieli to nam dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cudna ta Twoja córa, warto było przejść przez to wszystko dla kogoś takiego, prawda? Walcz Kochana o więcej takich ludzików, bo dzięki nim świat jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Twoja córeczka jest śliczniutka :) napewno macie z niej dużo pociechy :) U mnie porażka :( już krwawie i teraz nie wiem czy liczyć już jako pierwszy dzień cyklu i zacząć od jutra clo czy od piątku. Leti jakbyś mi radziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
Asiak33 przykro mi bardzo :( ........ jesli chodzi o dzien cyklu to jak ja zaczynalam krwawic wieczorem to lekarz liczyl nastepny dzien jako pierwszy dzien cyklu , mowie tylko z mojego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Honi :) zaczne liczyć od jutra, ale kurcze miałam krótki ten cykl. Dziś dopiero 26 dc. Znowu wizyta wypadnie mi w 12 dniu i pewnie będzie już po pęcherzyku ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
Asiak33 a nie mozesz sie umowic na wizyte wczesniej ze 2 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dc wypada mi w sobote :( a mój lekarz przyjmuje w poniedziałki i środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, tak warto było to wszystko przejść i tyle czekać. Przy niej nie można sie nudzić, smucić ani denerwować, patrzysz na usmiechnięta buźke albo jak śpi i człowiek jest powalony tym jak to z takiej małej komóreczki i plemnika powstaje taki mały człowiek-po prostu cud :) a potem jest sie dumnym jak paw obserwując jak z każdym dniem potrafi coraz więcej :) Mam nadzieje, ze wkrótce i wy dziewczyny doświadczycie takich emocji :) 1 Hmm a ja zawsze dzień cyklu liczyłam od chwili gdy było krwawienie nawet jak wieczorem sie zaczynało. Asiak a nie mogłabyś do innego lekarza na podgląd podejść jak twój tak rzadko przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin zawsze mówił,że cykl liczy się od momentu czerwonej/ żywej krwi, a nie plamienie i rozkręcania się @. Co tam u naszej starej ekipy, dziewczyny prócz Myszki- zaglądacie tu jeszcze? Słońce, Asiapco i reszta, jak tam Wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co mam o tym myśleć... odebrałam wynik BETA 10,52 ! co to oznacza????? jestem w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TAK TAK!!!! Netia jak się ciesze :D Gratuluje Ci kochana :) Musisz powtórzyć jutro i sprawdzić czy przyrasta. Ale wiadomość z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze..... nie wierze..... czy naprawde mam takie szczęście????? Oby tylko wszystko było ok... boje sie dziewczyny..... jutro zrobię kolejne badanie.. wczoraj wieczorem już nie wzięłam duphastonu i mam nadzieję że nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
O Boże !!!!! Netia !!!!!!!!!!!! Gratulacje !!!!!!!!! Ciary mam odkąd to przeczytałam . Cudna wiadomość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Netia pożyczka nie będzie potrzebna :) Teraz niech teściowie zbierają na wyprawkę :) Nie martw się, nic się nie stało że nie wzięłaś duphastonu. Dziś już weź i umów się na wizytę. Pomyśl że już jesteś w 4 tygodniu :) Ale się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki :* :* :* jeszcze do mnie to nie dotarło.... jestem umówiona na sobotę do kliniki :) Widzisz Asiak wczoraj mi napisałaś żeby się udało bo nie chcesz żebym wpadła w długi hihi:) Mia Ty mi wywróżyłaś że uda mi się w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
U mnie jedna wredna krecha !!!! Ale cieszę się Twoim szczęściem Netia !!!! Twój M wie już o wyniku ???? Co czujesz Kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia teraz musisz nam opisać tą wzruszającą historie jak przekazałaś tą wiadomość mężowi i rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia gratulacje :) widzisz, pisałam że test moze jeszcze nie wykryć że trzeba powtórzyć później. jak tylko odbierzesz wynik nowej bety to tutaj pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia u Ciebie jedna krecha a u mnie @. Brzuch mnie boli i strasznie mnie mdli. W nocy dwa razy wstawałam wsiąść tabletkę i rano też wzięłam. Nie wiem jak usiedzę do końca dnia w pracy. No nic, na nas może też kiedyś przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak, Mia Bardzo mi przykro że wam się nie udało :( Z moim M wyszło trochę głupio, zawsze marzyłam żeby przynieść mu prezencik w postaci maleńkich bucików ale dzisiaj jak odbierałam wynik wręcz pewna że wynik jest negatywny, wyszłam z laboratorium, wsiadłam do auta i mój zaraz się pytał i co? i co? jaki wynik? no i otworzyłam kartkę patrze a tam 10,52 :) no i musiałam powiedzieć że chyba się udało:) Mój wpatrywał się w tą kartkę przez 5 minut i był coraz bardziej podekscytowany ale wiemy oboje że trzeba jeszcze tą wiadomość potwierdzić i że nie możemy sie jeszcze za bardzo cieszyć. Myszka miałaś racje z tym testem płytkowym... widocznie jeszcze za wczesnie żeby wykazało ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pierwszy test o czułości 10 a i tak dopiero po długim czasie pokazał sie cień cienia drugiej kreski a 3 dni później test o czułości 25 pokazał już grube krechy bo beta była 880 :) Dasz M buciki jak odbierzesz kolejny wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
tak jak przeczuwalam, wlasnie dzwonili z kliniki,,nie udalo sie,, ,dziewczyny ja nie daje rady, trzymajcie sie i zycze wszystkim Wam aby w koncu sie udalo tak od poczatku do konca, znikam stad,psychicznie juz mam dosyc,jesli kiedys sie uda, a nie mam juz duzo czasu,, to napisze..... pozdrawiam i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi...... nie poddawaj się! Wierze że jest Ci bardzo ciężko... wiem co przeżywasz i każda z nas tutaj na forum wie... nie opuszczaj nas, mi to forum naprawde pomogło jakos to wszystko przetrwać, byłam na skraju zalamania i na szczęście trafiłam tutaj. Jestem bardzo wdzięczna dziewczynom za wsparcie i uwierz mi będzie Ci łatwiej rozmawiać z kimś kto ma takie same problemy jak Ty niż miałabyś zostać z tym sama. Kochana uwierz że będzie ok i napewno się uda, trzeba mocno wierzyć... :* buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honi co ty opowiadasz że znikasz? Jakie znikasz? Walczysz dalej puki się da!! Rozumie twoją załamkę bo każda z nas tak ma. Ja też po każdym cyklu tak mam, nawet dziś pisałam do siostry że olewam to no ale wiem że jak nie będę stymulowana to już w ogóle nie będę miała pęcherzyków. Nawet inseminacji nie mam na czym zrobić :( Mam nadzieję że dasz się przekonać jak Mia i inne dziewczyny. Kasiula, Ewa, Dorcia co tam u Was? Alutka to się do nas chyba odezwie jak będzie w 32 tygodniu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia Gratulacje. Super :) Ja też w tym cyklu już mam dość i ochotę się poddać, ale nie wiem jak to będzie. Mam wrażenie że żaden z pęcherzyków mi nie pękł pomimo pregnylu. Do tego były takie duże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No następna. Kobietki co z Wami dzisiaj? Chcecie mnie tu samą zostawić? Leti tobie naprawdę rosną wielkie pęcherzyki i dużo ich zawsze masz. Idziesz jeszcze na kontrole czy ci popękały? Ja to marzę o jednym, porządnym, dorodnym pęcherzyku a rosną mi jakieś zgniłki i endometrium też liche. No nic od jutra to dopiero będę naszprycowana 2,5 clo 2 estofemy. Oślepnę przez to, wypadną mi włosy z głowy za to urosną wąsy i nie wiem jak ja to wszystko zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×