Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość gość
czy któraś z Was miała kontakt z dr H. Winiarską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Szukam dobrego ginekologa, kobiety, która przyjmowałaby zarówno prywatnie jak i na nfz. Zależy mi na osobie fachowej, nie wypisującej pochopnie sterty leków jak i miłej atmosferze (wcześniej miałam różne doświadczenia z tym związane). Dobrze by było jakby znała się na tarczycy bo jest podejrzenie, że z nią coś nie tak. Polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Szrama. Przyjmuje w kilku miejscach. Bardzo miły człowiek a przede wszystkim profesjonalista w swoim fachu. Dzięki niemu mój synek urodził się zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My natrafiliśmy na fajnych specjalistów dopiero w Salve - http://www.salve.pl/Poradnie-specjalistyczne/ginekologiczna,293,0,10 - trzeba przyznać, że opieka jest tam naprawdę profesjonalna, zero ściemniania i udawania, wszystko w cenie, szybko i bezproblemowo. Jak na tak delikatną dziedzinę medycyny, to akurat tamtych lekarzy bez pudła można polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stokrota
Witam. Czy którąś pani zakładała w Łodzi spiralę i mogłaby polecić konkretnego lekarza? Ostatnia zakładała mi dr Skrzynska. Mam wrażenie że robiła to pierwszy raz, bardzo bolalo i co chwilę zerkala na instrukcje. Krwawilam po tym miesiąc, zresztą całe 5 lat moje miesiączki były długie i obfite. To była moja 3 wkładka. Poprzednią zakładał Baradyn i też bolalo. Lekarz zbyt wyluzowany jak na mój gust i mało delikatny. A tego trzeciego lekarza nie pamiętam ale zrobił to rewelacyjnie. Nawet nie po czulam. Pracował w MSW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam dr Henryka Górskiego (Medyceusz, Bazarowa). Stary dziadek, który nie ma pojęcia o niczym. Kiedy przyszłam z bólem jajnika i ostrą infekcją powiedział, żebym "dała swojej cipuni spokój i nie wymyślała sobie choroby" Na powiększony gruczoł Bartholina powiedział, że "on tu nic nie widzi". A wg niego metronidazol to nie jest antybiotyk. Dziadku na emeryturę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie jestem lekarzem, więc nie odniosę się do całej Twojej wypowiedzi. Poza tym nie znam tego lekarza, więc nie wiem, jakie ma kometencje. Jednak co do metronidazolu, to on ma rację. Mówię Ci to jako farmaceuta. Cytat z bazy leków medycyny praktycznej, jeśli nie wierzysz: "Chemioterapeutyk z grupy pochodnych nitroimidazolu. Wykazuje działanie pierwotniakobójcze oraz bakteriobójcze wobec drobnoustrojów beztlenowych." http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=557 Jeśli dalej nie wierzysz, to idź do najbliższej apteki i zapytaj, jaki jest czas na realizację recepty na metronidazol. Na 100% otrzymasz odpowiedź, że 30 dni. Recepta na antybiotyk jest ważna 7 dni ;) Wiem, że to nie na temat lekarzy, ale zboczenie zawodowe mi się odezwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sama się lepiej znasz na medycynie to czekamy na diagnozę. Jeśli rzeczywiście Ci coś takiego powiedział no to słabo, ale osobiście nigdy nie miałam nieprzyjemności w Medyceuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka12323
Ja polecę All-Med, ginekolog na Retkini. W szczególnośc***an Marek Nowak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie, wizyty kontrolne itp to serdecznie polecam dr Perenc. Przemiła, delikatna, wyrozumiała, dająca poczucie absolutnego komfortu. Idealna na pierwszą wizytę. Dobry specjalista. Oczywiście prowadzenie ciąży też ekstra, jedyny minus to, że pani dr nie pracuje na oddziale. Przynajmniej tak żeby była przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo tak, robiłam pierwsze prenatalne u dr Perenc (dostałam do niej skierowanie od innego ginka) - cudowna babeczka :) I nawet wcale nie tak dużo bierze jak na taką fachurę i tak dobrze wyposażony gabinet. Ja też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Lidia Walczak -wstrętne babasko, nie polecam. A może ktoś zna dobrego ginekologa w Salve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta T
Centrum Medyczne LaVida, przyjmuje tam pani doktor Shiar Agata Kassassir Ćwiklak. Wizyty prywatnie nie są drogie a Pani doktor podchodzi z sercem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioola2
Ja chodze do La Vida na osiedlu Retkinia. Mam po prostu blizej wiec sie przepisalam. Bylam u ginekologa przed swietami i Pani Doktor bardzo dokladnie mnie przebadala, wyjasnila wiele nurtujacych kwestii wiec dobrze, ze sie przepisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka polecała mi panią doktor Baczyńską-Strzechę z tego centrum la vida. mam do retkinii niedaleko i chyba się w końcu zapiszę, bo planuję wybrać ginekologa, który poprowadzi moją ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Centrum Medyczne La Vida. Jeśli nie lubicie kolejek, interesują Was tylko specjaliści na najwyższym poziomie, którzy zaopiekują się Wami tak, jak powinien prawdziwy lekarz. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siotra jest bardzo zadowolona z ginekologa w La Vidzie. Podobno bardzo mila obsluga i swietni specjalisci z certyfikatami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka737
Jeśli chodzi o Retkinie to bezkonkurencyjna jest klinika La Vida, dużo dobrych specjalistów ze świetnym podejściem do pacjentki. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuje numeru telefonu do doktora Andrzeja Pakalskiego z Medeora :) A moze wiecie czy jak zadzwonie do rejestracji to mnie z nim polacza ?? To bardzo pilna sprawa i nie moze czekac a wizyte u doktora mam dopiero 7 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikawe
Ja już drugą ciążę prowadzę u dr Szalczynskiego i jestem zadowolona.Moze jest oschly ale konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkAa_90
Tak jak dziewczyny piszą wyżej - przychodnia la vida ma świetnego ginekologa. nie tylko chodze do niego tak normlanie, ale też prowadzil on moja ciążę i byłam bardzo zadowolona. ostatnio to nawet w la vidzie do ortopedy sie zapisalam po tych dobrych wrazeniach u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie bardzo dobrym ginekologiem jest pan Filip Dąbrowski, byłam u niego i nie było najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dobrze znam dr Szpakowskiego z opowiadań mojego męża, który był z nim na studiach... żenada, gdyby nie tato ...doktorat i specjalizacja podobnie... wiedza... żadna.pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie byłam u dr Michała Ciebiera z http://veritamed.com i nie było aż tak źle jak sie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi w Centrum Medycznym CODE przyjmuje super ginekolog - Monika Tadros-Zins. Adres to Tuwima 15 - wiem, że mają w ten weekend promocję, więc polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o dr. Baś- Budecką. Byłam pacjentką pani dr ok 3 lat - starania o ciążę, później prowadzenie ciąży. Pierwszy rok byłam bardzo zadowolona,później już tylko równia pochyła. Coraz krótsze wizyty, pani doktor coraz bardziej niechętna do odpowiedzi na pytania. W ciąży brak możliwości przyjścia z partnerem na Usg, pani doktor robi usg tak szybko, że i mama nic nie zobaczy. Jak się prosi o usg to pani dr mówi "dziś nie ma potrzeby", może potrzeby nie ma ale mama byłaby spokojniejsza w końcu między innymi dlatego chodzi prywatnie a nie na NFZ aby lekarz był bardziej "zainteresowany". Jak jest jakiś problem zostaje SMS i czekanie na odpowiedź. W sytuacji stresowej czekanie na zwrotnego SMS-a kilka godzin masakra. Generalnie wielu koleżankom polecałam... niestety teraz już nie będę i sama również zmieniłam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o kontakt do dr Perenc i cene wizyty. Czy ona zajmuje się też kobietami które starają sie o dziecko z marnym jak dotąd skutkiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12548
Ja od dłuższego czasu chodzę do lekarza w Szpitalu Bonifratrów a konkretnie do doktora Andrzeja Makuły, naprawdę dobry lekarz, wysłucha pacjentki, jest delikatny, zleca badania. Gabinet ładny, nowoczesny, dobrze wyposażony. Polecam odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×