Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

:-) ❤️🌻 Cieplutkie,a nawet gorace pozdrowionka dla Was Wszystkich.Ostatnio jest tutaj ponad 32 stopnie C.Goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnka🌻❤️:-) Nie widze ostatnio Twoich radosnych serduszek,niezapominajak i lebow. Goraco Cie pozdrawiam. Zapraszam nadal,gdy tylko mozesz,masz czas,sile i ochote na cafe-3 czesc znanego Ci tematu. Zapraszam rowniez Wszystkie Potrzebujace Dziewczyny na cafe-temat:"Czy jestes w zwiazku,w ktorym partner molestuje Cie psychicznie".Podaje link do strony: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4458964 &start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.trampolino.pl do wygrania rewelacyjne nagrody, m. in. ksiązki, muzyka, filmy. sami decydujecie o jaką nagrodę gracie i co chcecie wygrać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam książkę opowiadającą o problemach w związku trzydziestolatków. To "Juliet, naga" Nicka Horby. Na pocieszenie powiem i zachętę, że autor podnosi na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staton
witam szukacie kobiety w poradnikach szczęścia i zgodnie z treściami tam zawartymi, robicie wszystko by bylo takjak napisano. zacznijcie może słuchac, pytać i patrzec na partnera, co chce wam zakomunikowac. a może nie dajecie mu sygnału, że i on, też może coś dla was zrobić. jako instruktaż, jak pozbyc się partnera, lektury są dobre, ale związku nie uratują. przeczytac jednak można, ale o opinie to raczej do psychologa, który sprawdzi u obu stron, gdzie leży problem. po przeczytaniu jednej z lektur, wiem, że moja połowa nic nie zrozumiała, a w konsekwencji jest już daleko poza związkiem, dlatego wiem, że nie wystarczy przeczytac, ale należy zrozumieć, a to niekoniecznie jest zawsze proste. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_abra
Kochani pomóżcie!!! Szukam książeczek To wszystko wina twoich rodziców? - Katz Bernie, Błądzą Wszyscy (Ale Nie Ja) - Aronson Elliot Kochaj Siebie a Nieważne z Kim się Zwiążesz - Zurhorst Eva Tylko Zołzy Robią Karierę - Debra Condren Po Co Mi Ten Facet? - Konarowska Ewa Kochaj Siebie a Przetrwasz Każdy Kryzys Zurhorst Eva Gdy Porządni Mężczyźni Zachowują się Jak Dranie Wexler David Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety Feldhahn Jeff Kobieto pokonaj w sobie jędzę Figas Kate Miej Odwagę Wybaczyć Hallowell Edward Wybaczyć Rodzicom- Paradis Jacques Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie Arden Paul Proszę przesłac na ola.mmm@interia.pl DZIĘKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES WERSJE ELEKTRONICZNE KSIAZEK OPRUCZ dLACZEGO MEŻCZYZNI KOCHAJA ZOŁZY ( BO TA JUZ MAMA) jesli tak to przeslijcie mi na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Norwood
Robin Norwood "Kobiety, ktore kochaja za bardzo i ciagle mysla,z e on sie zmieni" bardzo prosze w wyslanie tej ksiazki na adres martusia-3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Norwood
Robin Norwood "Kobiety, ktore kochaja za bardzo i ciagle mysla,z e on sie zmieni" bardzo prosze o wyslanie tej ksiazki na adres martusia-3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Norwood
Robin Norwood "Kobiety, ktore kochaja za bardzo i ciagle mysla,z e on sie zmieni" bardzo prosze o wyslanie tej ksiazki na adres martusia-3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monimonimoni
"Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy?" - bardzo prosze o przesylke na moj adres: m10w11@op.pl dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaKim
Na stronie tej księgarni można zakupić kilka poradników na temat uzależnień, współuzależnienia, lęków, wychowania dzieci, przemocy w rodzinie. Oferta bardzo fajnie ułożona. www.przemiana.otwarte24.pl Księgarnia Psychologiczna Przemiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może taka obyczajówka jak "Koniec wiosny w Lanckoronie" Błotnickiej się przyda. Książka uświadamia wiele spraw, które my też przezywamy we własnych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agachach
Poszukujemy kobiet z PASJĄ! Takich, które swą radą wesprą inne kobiety, a swą osobowością zainspirują je do działania. Gotujesz? Malujesz? A może wychowujesz dzieci? Chcesz podzielić się problemem, a może masz coś ciekawego do powiedzenia? Potrzebujesz przyjaciółki lub kompanki do dyskusji? U nas na pewno ją spotkasz - Zapraszamy na forum http://glamorous.glt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzi
Hej. Szukam książki "Taniec z gronostajem" Maryli Ścibor- Marchockiej. Będę wdzięczna za przesłanie mi jej na maila dizzi12@o2.pl. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domwtj
rozmowa z partnerem a problemu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMANTA
Witam sama nie wiem od czego zacząć. Jestem w totalnej zasypce...Mam 26 lat mój partner jest o dwa lata starszy. Jesteśmy razem od prawie roku, ale od dwóch miesięcy nie cieszy mnie ten związek, czuje się znowu zawiedziona, nie osiągnęłam tego na czym bardzo mi zależy - kompromisie i spokojnym związku. Wszystko zaczeło się standardowo ja chciałam inaczej on inaczej, często ustępowałam, by się nie kłócić, wtedy było to najważniejsze dla mnie-spokój. Ale teraz nie chce dużej dusić się tak, chce robić rzeczy na które ja mam ochotę i tu jest problem, owszem mogę to robić ale bez niego, bo on tego nie lubi lub nie ma ochoty...Przyzwyczaiłam go do robienia rzeczy tych co on lubi razem, zatracając w tym siebie...Jutro mamy jechać do kina bardzo ja tego chciałam po kilku prośbach zgodził się, ale czy ja mam się prosić o takie rzeczy:(szczerze nawet na to kino już nie mam chęci, czuje się tak jakby on robił to na siłę:(nie chce go do niczego zmuszać ale chciałabym czasami robić z nim rzeczy które mnie cieszą. Myślicie że da się to jeszcze naprawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzeb whistney houston
zobaczcie kto sie pojawil i akcję fanów, musicie wejsc na http://www.flesik.pl/ bo cos link nie dochodzi do celu Ale warto! jest też filmik i jeszcze dokładają zdjęcia, jest wszystko na bieżąco prosto ze Stanów z New Jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×