Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZIZITOP

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE

Polecane posty

Gość neta5566
Witam dziewczyny:) Ja mam taki problem , że włosy nie rosną mi mozna powiedzieć wogóle nigdy nie miałam dłuzszych niż do brody. Są cieniutkie wszyscy je nazywaja piurkami a do tego są strasznie rzadkie.Jakby tego było mało końcówki są strasznie zniszczone chyba od suszarki ale chyba ok 2 miesięcy już nie uzywam... Prosze pomóżcie :( Co mam zrobić aby nabrały jakiegoś wyglądu???:((

na to to musisz dawac 2 zoltka, 2lyzki miodu i cytryne, musisz sobie to wtrzec w skore glowy okryc folia a trzymac 30min , 2 razy w tyg na suche wlosy i potem przemyc szamponem zwiekrzajacym objetosc. ja tak robie juz 4 miesiac i mam piekne dlugie i geste wlosy.

polecam olej rycynowy to zakupu w aptece,daje super efekt ,rosną szybciej i sa ślicznie nawilżone i mięciutkie

Gość lilllo
a jak używać tego olejku rycynowego?

Gość AeM
Ja to już tyle rzeczy na włosy stosowałam,że szok! ;O Capivit piękne włosy-odradzam tylko mnie po tym brzuch bolał :/ Revalid-dosc dobry tyle,że efekty widac po około 2 miesiącach stosowania,ale jak same dobrze wiecie na efekty trzeba czekac bo nic nie jest od zaraz... Radical rzeczywiście przyciemnia włosy,sama jestem blondynką...Moje naturalne włosy to blond a farbowane są również na blond tyle,że jasny...Ostatnia moja wizyta u fryzjera była w połowie czerwca wtedy to miałam farbowane włosy i UWAGA zaczęłam stosowac odżywkę WAX (około 19zł) + jedwab do włosów (7zł) i na noc wsmarowywuję w głowę lotion Seboradin z czarną rzodkwią (hmm chyba 14zł)... Efekty są! Tabletki poszły w zapomnienie...

Gość AeM
Co do olejku rycynowego to wbijam dwa żółtka do miseczki do tego dodaję łyżkę oleju rycynowego i parę kropel cytryny wszystko mieszam i nakładam pędzelkiem do farbowania włosów na głowę...Gdy już nałożę to owijam to folią (sreberko jak na kanapki) i na to ręcznik,żeby było ciepło.Mieszankę spłukuję z głowy po około 30min.Tyle,że radzę spłukac na początek zimną wodą bo mogą byc problemy ze zmyciem jak się jajko zetnie pod wpływem ciepłej wody ;p

Gość suzan_17
mam pytaniue waszym zdaniem która prostownica jest lepsza Remingtona czy BaByliss PRO bo własnie sie zastanawiam która kupic byłabym wdzieczna za odpowiedz :)

Gość Wiktoriaaaaa
Aem a podgrzewasz to сzy nie ?

Wiktoriaaaa ja stosuje rownież tą odrzywke, wlasnie spłukiwałam ją z głowy. Trzymalam nawet godzine, a kiedys zdarzylo sie ze pol dnia trzymałam i świetne są po niej wlosy, oczywiscie nie odrazu tylko po jakims czasie stosowania. I ja nakladam ją na cale wlosy i skóre głowy , na to reklamowke czy cos innego czy tam czepek np. i podgrzewam suszarką jakies 5 minut i zakładam na to ręcznik. Zastanawiam się nad tym aby nakladać ją na całą noc bo nie widzi mi sie dwa razy dziennie myć głowę.

Wiktoriaaaa ja stosuje rownież tą odrzywke, wlasnie spłukiwałam ją z głowy. Trzymalam nawet godzine, a kiedys zdarzylo sie ze pol dnia trzymałam i świetne są po niej wlosy, oczywiscie nie odrazu tylko po jakims czasie stosowania. I ja nakladam ją na cale wlosy i skóre głowy , na to reklamowke czy cos innego czy tam czepek np. i podgrzewam suszarką jakies 5 minut i zakładam na to ręcznik. Zastanawiam się nad tym aby nakladać ją na całą noc bo nie widzi mi sie dwa razy dziennie myć głowę.

Gość AeM
Ale,że co podgrzewam? Tę papkę? Nie.Włosów też nie podgrzewam suszarką...Nie używam suszarki od 3 tyg.i nie mam takiego siana na głowie...

Widze, ze juz kilka dziewczyn napisalo o olejku rycynowym, a ja sie tylko moge dolaczyc;) Od kiedy uzywam olejku moje wlosy szybciej rosna! Dodaje kilka kropel do szamponu i masuje skore glowy. Dokladnie splukuje i myje wloski jeszcze raz, bo olejek jest niestety bardzo tlusty. Czasami smaruje suche wlosy cieplym olejkiem(bo taki ma silniejsze dzialanie) i pozostawiam na cala noc a rano myje wlosy. Smaruje przede wszystkim skore glowy zeby wplynac na cebulki, a co za tym idzie zeby wzmocnic wlosy;) Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze zdrowe wlosy rosna szybciej. Olejek rycynowy nie dosc, ze wzmacnia i regeneruje to wcierany w skore glowy i koncowki powduje ich szybki wzrost;) Smaruje nim tez rzesy, ktore urosly do niewiarygodnego rozmiaru! Nigdy nie mialam takich rzes;) Staly sie grubsze i dlugie;) Po pomalowaniu tuszem wygladaja o niebo lepiej niz kiedys. Olejek rycynowy rowniez przyciemnia lekko wlosy. Kiedys uzywalam tez nafty do wlosow... ma podobne dzialanie, ale bardzo trudno sie zmywa.

Bardzo dobre efekty przynosi tez odzywka WAX z henna, ktora pogrubia wlosy i regeneruje je. Polecam tez mgielke do wlosow Radical ze skrzypu polnego( skrzyp polny tez pogrubia i wzmacnia wlosy). Ja od poczatku wakacji zaczelam uzywac odzywki Dave z serii termoochronnej. Splukuje i spryskuje wlosy mgielka Radical, na koniec jedwab Biosilk i wlosy sa piekne, mieciutkie, gladkie i lsniace. Mam tez wrazenie, ze szybciej rosna. Zdrowe wlosy = szybki wzrost.

Gość iwa242424
AniuŚś jak długo stosujesz olejek na rzęsy,że widzisz takie efekty? Ja smaruje je 4dni i coś tam już widać,ale jeszcze nie w oszałamiających rezultatach. A czy trzeba robić jakieś przerwy w kuracji

Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodów .... A juz od dzisiaj 10 % rabatu przy zakupie marokanskich donic ... www.marokostyle.com

Gość MARTHALL
WITAM...ja od kilku m-cy(dokładnie od listopada zapuszczam włosy) początkowo miałam za uszy, teraz już prawie do połowy pleców. używałam odżywki do włosów elseve i jedwab do włosów. ale ostatnio troszkę zaczęły mi wypadać, więc zakupiłam naftę z wit A+E. dziś pierwszy raz zastosowałam, więc za kila dni napiszę czy jestem zadowolona z rezultatów. pozdrawiam

Gość Oluuunia
Polecam łykanie tabletek "HerOkey", są w takim różowym pódełeczku (wyglądają jak jakaś tandeta, ale naprawde działają ) mają witaminy, skrzyp, pokrzywę i jeszcze pare takich bajerów. Nie wiem ile kosztują bo je dostałam od mamy, ale na pewno nie więcej niż 30zł.

Gość Oluuunia
Jakieś 3-6 zł.

Gość zetoja
powiedzcie mi dziewczeta jak prawidlowo robic plukanke? bo ja najpierw sie polewalam np. rumiankiem czy woda z lusek cebuli czy czyms tam , potem trzymalam wlosy przez kilka chwil w garnku z tym czymns... roznicy nie zauwazylam, efektow tez nie ( zeby nie bylo- robilam to systematycznie i przez dluzszy czas)

Gość asiulekPaszczulek
miałam problemy z włosami. pomogły wax do ciemnych włosów, olejek rycynowy i seboradin niger. włosy rosły ajk szalone. w ciagu kilku miesiecy urosło mi kilkanascie cm. eh. znow stoje przed tym problemem czasochłonne( trzeba rbic czesto) i forsochłonne ale warto!

Gość ejnochodz
dlaczego w lecie wlosy tak szybko rosna i ladnie wygladaja mimo ze słonce ma negatywny wplyw na nie, a zima wygladaja jak kopka siana; rozdwajaja sie i niszcza? ;////

Gość ilonka18
ja nie wiem czy ja coś źle robię czy jak... Kilka razy robilam sobie ta maseczke z WAXu i mi jakos po niej włosy strasznie lecą ;/ nie wiem czy tak musi być czy jak? a kupiłam ją właśnie dlatego żeby mi nie wypadały... pamietam ze przy pierwszym uzyciu wypadlo mi ich niewiele az sie ucieszylam :D a teraz zaczelay sie sypac;/ gdzies wyczytalam ze to podobno nowe cebulki wypychaja te stare zniszczone i dlatego lecą... no nie wiem juz sama. Oprócz tego to WAX ma same zalety:) Dziewczyny, może któraś z Was podzielić się przeżyciami w stosowaniu WAxa? ;p

Gość Runia
Gdy chcę mieć krótkie, rosną jak szalone, gdy chcę mieć długie-stoją w miejscu. Oto moje włosy. Alenaprawdę działa skrzyp i odpowiednie szampony. Po shaumie dla włosów tłustych i 1 tabletce dziennie są zdecydowanie mocniejsze.

Gość asiulekPaszczulek
tak kilkanaście! ale te kilka miesięcy to jakieś 8... włosy naprawde szybko urosły normalnie nieceały cm na miesiąc a po wszystkich sepcyfikach typu olejek i wax i seboradin ok 1,5cm na miesiąc.mniej wypadaja po olejku rycynowym. po waxie wlosy deko wypadaja, ale tylko te najslabsze. za to odrastaja silniejsze i gesciejsze po nim. efekty widac po ok 2 mies. nie stosowac za czesto, tzn na poczatku mozna czesciej a potem rzadziej. wax zawsze ratowal sytuacje. pozdr

Gość 123-kitty
siemka :) ja jem od pół roku suplementy herbalife i nie nadążam z obcinaniem paznokci, włosy też zauważyłam zaczęły rosnąć bo ja farbuje i mam odrosty o wiele szybciej i musze czesciej farbować... jak chcesz moge Ci dać namiar na moją konsultantke :) pzdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować