Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość co ja bym dała ...........
żeby choć jeden dzień pochodzić z takimi cycuszkami, większymi niż moje jestem prawie płaska :( tzn nie prawie, a całkiem bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka myśląca
dobrać stanik we właściwym rozm to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Komarnicka
Nie...no...dziewczyny, nie narzekajcie, a cieszcie się, tak jak ja. Mam 14 lat. Jestem już nawet wysoką dziewczyną. No ale mam duże piersi, co mnie akurat bardzo cieszy. Ja mam D88. Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu ani przy doborze codziennej bielizny, ani na plaży. Moja siostra o rok starsza, ma D85. Generalnie wszystkie kobiety z naszej rodziny i to zarówno ze strony mojego taty, jak i mamy mają piersi dosyć duże, podobnie jak my. Moje piersi chyba w dodatku nadal rosną, także i tak myślę, że dojdę do rozmiaru D90, albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim się zmierz ciasno pod biustem na wydechu i luźno w biuście, bo te 85D macie na 100% źle dobrane i niszczycie swoje piękne biusty. Macie 14, 15 lat, więc jeżeli teraz dobrze dobierzecie bieliznę, to bardzo długo będziecie cieszyć się ładnymi piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dawaj ale już
do tej co reklamuje triumfa to są najgorsze modele triumfa nigdy sprzedawcom nie schodzą , tego szajsu za darmo bym nie wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ CHCE ZMNIEJSZYĆ BIUST
taa tylko kogo stac zeby kupować stanik za 100 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padzulietta
Mam dość ogromny problem.. Lat mam 20, wzrost 160 i rozmiar biustu to 75J. Moim największym marzeniem jest pomniejszyc biust, ale nie wiem w jakich kosztach to się odbywa.. I szczerze mówiąc to jestem w szoku po tym co tu widze.. Dla mnie duży biust to jest udręka.. Po pierwsze: mam problemy z kręgosłpem, po drugie: jest mi bardzo ciężko dobrać biustonosz, po trzecie: nie ma mowy o graniu w gry zespołowe, bo jest to udręką, cały czas muszę się poprawiac bo cos mi wypływa.. Poza tym jestem młodą mamą, a po ciąży mój problem dużo bardziej się zwiększył.. Jeżeli macie jakieś trafne wieści na temat jakiś zabiegów mogących mi pomóc, bądz cennych porad, to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam zapytan
a jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaqlaqla
czy te biustonosze zmniejszajace powoduja ze moja koszula na guziki nie bedzie wygladala jabky pekala w okolicy piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiia
Eh, ja już teraz(13 dni temu) skończyłam 14 lat i moje piersi naprawdę są już duże. W dodatku cały czas rosną. Na dzień dzisiejszy jest to jakieś C81. Niby mało, niby dużo, a raczej to drugie, bo mam zaledwie 167 wzrostu, co sprawia, że mój biust naprawdę sprawia wrażenie dużego. Naprawdę fajnie jest mieć takie średnio-duże piersi. Ja akurat nie rozpaczam ani że są małe(no bo i tak chyba największe to one jeszcze nie są), ani że są ogromne(no bo w istocie duże są, ale nie okropnie). Ot, po prostu taka foremna dziewczyna ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaakkkk aha
Klaudio zmień staniki na dobrze dopasowane albo przestań fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny co ja bym dała
za z dwa rozmiary większe, mam tak chujowe cycki że szok mam strasznie małe piersi jakie to jest obleśne, bardziej niż duże cycki, wierzcie mi :( ja chce cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Pokaźne piersi to nie tylko obciążenie zdrowotne, ale również i psychiczne. Duży biust to problem z bólami kręgosłupa. Czasami może dojść do jego deformacji, jak i zniekształcenia barków. Dość często na skórze piersi pojawiają się wysypki. Zdarzają się również owrzodzenia i odparzenia. Jeżeli chcesz pomniejszyć biust to możesz zakupić odpowiedni biustonosz.. Okazuje się, że dobór odpowiedniego stanika może zdziałać cuda. Dobrze sprawdzą się takie biustonosze, które mają fiszbiny i szerokie ramiączka. Pomocne będą też tak zwane „minimizery. Jeżeli to nie pomoże to w ostateczności można zdecydować się na operację. Mammoplastyka, podobnie jak operacja powiększania piersi, wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Podczas zabiegu usuwany jest nadmiar tkanki piersi oraz skóry. Natomiast sutki oraz otoczki ulegają przesunięciu. Pozostałą tkankę formuje się na nowo. Więcej informacji an ten temat znajdziesz na stronie http://powiekszaniepiersi.edu.pl/2010/08/15/gdy-biust-jest-duzo-za-duzy%E2%80%A6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobry stanik
W młodym wieku duże piersi to jeszcze nie jest taki problem,ja też byłam kiedyś dumna z nich.Niestety ,ciąże,żle dobrane staniki oraz starzenie sie zrobilo swoje.Zmniejszyłam pare lat temu i z każdej piersi odjęto mi po ponad kilogram.Teraz wiem,że żyję,śmigam na plaży i nie martwię się,że coś mi wypłynie ze stanika.Wszystko można zrobić ale już ,kiedy nie planujesz więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oana65HH
Ja też się nie martwię, że wypłynie, bo nie ma jak: noszę dobre i dopasowane kostiumy i biustonosze. Proste, tanie i bezbolesne rozwiązanie, polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne piersi tez nie są fajne niestety. Czasem sie wydaje, ze sa az sztuczne tak wielkie. Wiem jako po swojej mamie, ktora nie nalezy do osob super extra starszych, nie ubiera kwiatowych sukienek i sandałkow, iubiera sie na poziomie tzw "normalnosci mlodziezowej :D" Ma problemy z dostaniem na siebie ciucha, fajna kurtka, a co z tego jak sie nie dopnie. Fajny sweterek, ale co z tego jak ja ciagnie na plecach :( kregoslup tez szybciej nawali ( jej juz nawala ) nie jest to za fajne, a fakt. Faceci czasem tylko na to leca, wymacaja i ide dalej - chamstwo. Ja osobiscie mam 70 C ale i czasem 70 C jest za małe :) nie mam ichi duzych ale ładniutkie są jak dobry biustonosz sie kupi, taki ktory jak to mawiaja "zbiera piersi spod pachy hehe " i wtedy podnoszą sie do gory i wygladaja jak akie 2 piekne okraglutkie pileczki :) Male niefajne, a duze jeszcze gorsze. Nie wiem czy da sie duzych pozbyc. Zawsze nadmiar jest trudniejszy niz niedobór :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros22
TAK CZYTAM TE WASZE OPINIE I CZYTAM. OPERACJA TO NIE ROZWIĄZANIE BO RAZ: DUŻO KOSZTUJE A DRUGI: BLIZNY DŁUGO SIĘ GOJĄ I PRZEZ PRZYNAJMNIEJ PÓŁ ROKU TRZEBA SIĘ BARDZO OSZCZĘDZAĆ ŻEBY SZWY NIE POPĘKAŁY.ale jeśli mogę pomóc to powiem że ja od 1,5 roku szukałam sposoby by zmalały mi piersi i ciężko było bo nawet od ćwiczeń one nawet nie drgnęły ale 3 dni temu całkiem przypadkiem natknęłam się na salon modelowania sylwetki i postanowiłam spróbować bo jeśli nic nie pomogło to może jednak to. urządzenie powerslim activ (tylko ten lepszy model niż były jakiś czas temu) naprawde jest świetny. trzeba się troche namęczyć przez 30 min w ciągłym ruchu na tym stojącym rowerku ale jest warto . piersi podniosły się i stały się jędrniejsze ale i widze srtawają się mniejsze i zgrabniejsze a byłam dopiero 2 razy. do tego jest specjalny krem który przyspiesza spalanie tłuszczu z piersi.piszę tutaj bo ja próbowałam wszystkiego i nic a teraz mam nadzieję że wkońcu się uda skoro widać już rezultaty:) polecam..warto spróbować bo karnet za 10 wejść nie jest zbyt drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veratka
A gdzie byłaś na tym nowszym? i co to za magiczny krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxlaluuniaxxx
ja mam 85 e i tragedia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isykja
jak to 85e to dobry rozmiar to nie wiem, gdzie tragedia, to nie jest specjalnie duży biust. a jak jest problem to znaczy, że źle dobrane, idź na forum Lobby Biuściastych, tam ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros22
ahah coś ci nie pasuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros22
naciąganie naiwnych?????? zamiast użalać się nad sobą to zrobiłabyś coś w dobrym kierunku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
co najmniej połowa tego tematu to "robienie czegoś w tym kierunku", i to czegoś najważniejszego, czyli doradzanie w temacie doboru biustonoszy, więc nie wiem o co ci chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 28
O czym wy piszecie 70D to duży biust??????????????? To ja mam dopiero tragedię 160 cm. wzrostu 50 kg. wagi i biust w rozmiarze 75G tak, tak. 75G!!!!!!!!!!!!!! To ja nie mogę nigdzie kupić stanika. Chciałabym mieć 70 D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×