Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewunia21

Robimy zakupy dla dzidziusia-co, gdzie i tanio w Warszawie

Polecane posty

Witam! Założyłam ten topic bo liczę na waszą pomoc.Co, gdzie i tanio można kupić dla dzidziusia w Warszawie? Chodzi o ubranka,mebelki,zabawki,akcesoria itp.Jeżeli udało wam się znaleźć coś w naprawdę okazyjnej cenie to napiszcie.Będe wdzięczna za wszystkie podpowiedzi a i napewno nie tylko mi taka pomoc sie przyda :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę hop
Najlepiej kupic kochana na allegro lub innego typu aukcjach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że na Allegro jest tanio ale jakoś nie mam przkonania do tego typu zakupów.Chodzi mi raczej o zwykły sklep gdzie można wejść,dotknąć,dokładnie obejrzeć.Kupowanie przez internet to nie to samo a i frajda mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę hop
Kochana frajda jest takze a i oszczedzic mozna.Sproboj obejrzec taki produkt w sklepie a potem zobacz na allegro najczesciej bardzo sie oplaca Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to w takim razie
Smyk w Al. Jerozolimskich - sa i drogie i tanie rzeczy Tesco na KEN - bywaja super ciuszki dla maluszkow w promocji w rewelacyjnych cenach i naprawde dobrej jakosci Geant na Pulawskiej - Ursynow Galerii Mokotow nie polecam bo tam sa tylko sklepy ze strasznie drogimi akcesoriami i ciuszkami. Chociaz tam tez jest Smyk, ale chyba drozszy niz ten w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Smyka w Centrum na Kruczej to się zgadzam-czasami można kupić coś taniego.Np.ostantio pojawiło sie mnóstwo malutkich ciuszków dla noworodków a jeszcze misiąc temu było ich malutko.Polecam ubranka z firmy Sofija ale też raczej te typu pajace bo ostatnio kupiłam u siebie w malutkim sklepiku pajaca za 47 zł a taki sam w Smyku kosztował 59zł! Czekam na dalsze opinie. A co z mebelkami-gdzie można tanio kupic komodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam second handy. Pamiętaj, trzeba potem wszystko wyprać na 60 st. Celsjusza. Maluchowi jest rybka czy ma markowe ciuchy, to tylko rodzice mają hysia na ciszki \"z metką\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina177
No wiesz, oprócz wychodzenia na miasto możesz popatrzec na ubranka dzieciece i inne akcesoria w sklepach internetowych. To naprawde całkiem wygodne i przyjemne, klikasz, a za kilka dni dostajesz towar do domu. Ostatnio kupiłam fajna sukieneczke na http://ubranka.wroclaw.pl no i dosc szybko dostarczono mi do domu. Polecam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiorek
My robiliśmy zakupy w hurtowni Bobas i my na ul. Lubelskiej kolo dworca Wschodniego mają też stronę www. bobasimy.pl Druga taka hurtownia to Tomi na Chojnowskiej Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, że jeżeli chodzi o cenę to naprawdę warto jest zdecydować się na zakupy przez internet. Ceny niektórych produktów są nawet o połowę tańsze. Wszystkie niezbędne produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×