Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata zZamojszczyzny

CIEKAWE ZAKĄTKI POLSKI KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ!!!!

Polecane posty

Gość aklema
gizycko i jeszcze raz gizycko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla1232
a ja w dalszym ciągu zapraszam wszystkich na roztocze. Jest takie dzikie i niema tłumów turystów.Ja szczególnie uwielbiam budzić si w Majdanie Sopockim. Tam naprawdę odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krakowie zakrzówek.Okolice konina puszcza białoszańska czy jakos tak.Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla1232
A jak chcecie naprawdę poszaleć to chyba Sopot. Tylko eny już trochę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla1232
Sorry miało być ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZNAŃ - Cytadela, Stary Rynek i in PUSZCZA DRAWSKA = dla amatorów lasów, czystych jezior i czystego powietrza TORUŃ - warto zobaczyć Kopernikusa ;) I zjeść pierogi z Pierogarni, pod którą płynie podziemna rzeka MIĘDZYZDROJE - Park Woliński wraz ze zwierzyńcem w którym trzymane są żubry, orły bieliki, jelenie, sarny i dziki (warto wcześniej spojrzec w jakie dni otwarte, bo chyba w pon zamknięte) A poza tym = morze :) JEZIORO TURKUSOWE = niedaleko Międzyzdroji, ciekawe jezioro powstałe w wyniku zalania kopalni kredy, otoczone zalesionymi wzgórzami = uwaga - park narodowy kuszący jagodami ;) WAWEL JASNA GÓRA - klasztor i Swięty Obraz ROGALIN - wraz z jednymi z nastarszych dębów w Polsce BIESZCZADY GÓRY WSZYSTKIE = odnajwyższych Tatr, poprzez cały Beskid wysoki i niski, Bieszczady, Góry Stołowe i Góry świętokrzyskie... I w iele innych :D Polska jest tak ciekawa i różnorodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooooryyy
uuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Mazury to Niedźwiedzi Róg :) ale całe Mazury kocham, mam działkę koło j.Roś, Bardzo urokliwe miejsce to Góry Sowie oraz Stołowe i okolice Kazimierz Dolny (nie znoszę Krakowa nie ma w nim nic ciekawego poza starówką) Uwielbiam trójmiasto i podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denatka:)
co można zobaczyć w Nysie??:) bo wybieram się na wakacje nad Jeziorko Nyskie do Otmuchowa i chcę pozwiedzać okolice:) prosze o jakieś wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUKASZ WARMIA
TAM GDZIE BYŁEM I BYŁO FAJNIE WARMIŃSKO MAZURSKIE MIKOŁAJKI,GIŻYCKO,EŁK,PIRAMIDA W RAPIE, MOSTY W STAŃCZYKACH,ŚNIARDWY,RUCIANE NIDA,BUNKRY HITLERA W GIERŁOŻY,IŁAWA,OSTRÓDA,GIETRZWAŁD,ŚWIĘTA LIPKA,OLSZTYN,LIDZBARK WARMIŃSKI,NIDZICA,FROMBORK PODLASKIE PUSZCZA BIAŁOWIESKA,AUGUSTÓW,SUWALSZCZYZNA MAŁOPOLSKIE KRAKÓW,WIELICZKA,ZAKOPANE,NOWY TARG,MORSKIE OKO,OŚWIĘCIM,WADOWICE ŚLĄSKIE CZĘSTOCHOWA,OLSZTYN K/CZWY, GOP,PUSTYNIA BŁĘDOWSKA,CIESZYN ZACHODNIO POMORSKIE ŚWINOUJŚCIE,KOŁOBRZEG,MIĘDZYZDROJE, KŁOMINO (OPUSZCZONE MIASTO) POMORSKIE GDAŃSK ( STARE MIASTO,WESTERPLATTE,STOCZNIA) SOPOT(MOLO) GDYNIA (PORT, OCEANOGRAFIUM) HEL JASTRZĘBIA GÓRA SZTUTOWO ( OBÓZ KONCENTRACYJNY NAD MORZEM ) STEGNA KRYNICA MORSKA KASZUBY MALBORK KUJAWSKO POMORSKIE TORUŃ,CIECHOCINEK,SOLEC KUJAWSKI,GOLUB-DOBRZYŃ,BISKUPIN WIELKOPOLSKIE POZNAŃ,KALISZ,LICHEŃ,GNIEZNO MAZOWIECKIE WARSZAWA,PŁOCK,PUSZCZA KEMPINOWSKA,KURPIE ŁÓDZKIE ŁÓDŹ ULICA PIOTROWSKA LUBELSKIE ZAMOŚĆ ŚWIĘTOKRZYSKIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE (MACZUGA HERKULESA) W WAKACJE PIKNIK COUNTRY W MRĄGOWIE KOSTRZYN N.ODRĄ AIR SHOW RADOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronie można sprawdzić co ciekawego dzieje się w interesujących zakątkach Polski http://www.facebook.com/urlopwpolsce?ref=mf Warto czasem zasięgnąć informacji co ma się dziać w rejonie, który chcemy odwiedzić. Najlepiej rozejrzeć się trochę wcześniej, żeby w razie czego wiedzieć, jakich atrakcji nie ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pomorze jest takim zakątkiem Polski, w którym można znaleźć wiele ciekawych miejsc, wartych zobaczenia. Ja jakiś czas temu przy okazji pobyt w hotelu Primavera wybrałam się ze znajomymi do Lisiego Jaru - wiele o nim słyszeliśmy, ale nikt z nas go na oczy nie widział. Przepiękne miejsce, ale trzeba się w wygodne buty uzbroić, bo nogi bolą po takim całodniowym spacerze. Ja miałam to szczęście, że potem mogłam się w hotelowym SPA zrelaksować i powiem wam, ze było super. Dobrze mi takie zabiegi zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsfd
Bydgoszcz, zdecydowasnie jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Polsce Kraków-podonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnoujście-najpiękniejsza plaża, Międzyrzecz-bunkry, Łagów Lubuski jezioro i wiadukt, Szklarska Poręba-Szrenica i liczne muzea, Karpacz -Śnieżka i muzeum zabawek, Zakopane, Kraków,Wrocław-ogród japoński,Sandomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdm anioły
Jak dla mnie to tylko bieszczady. :) "Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły Dużo w was radości i dobrej pogody Bieszczadzkie anioły, anioły bieszczadzkie Gdy skrzydłem cię trącą już jesteś ich bratem" Niezależnie czy obóz, kolonia, np z travel solutions, czy wypad ze znajomymi samodzielnie zorganizowany, to są najpiękniejsze rejony. Dzikie, nieznane, ludzie są tam życzliwi. Kolonie ciekawe - jakieś survivale i inne przygodowe. Po prostu bajka. Tylko z drugiej strony, bieszczady najpiękniejsze są ciche i puste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Moim zdaniem ciekawym i niezwykle pięknym miejscem jest Pojezierze Brodnickie. Jakiś czas temu natrafiłam tutaj http://www.facebook.com/Gleboczek i widziałam barwne zdjęcia z tamtych okolic. Pośród tej bajkowej scenerii można spokojnie odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candii
Witam, czy ktoś był w Sierakowie w Wlkp?? Bardzo bym chciała się dowiedzieć jakie tam są atrakcje typu imprezy, ponieważ wybieram się tam na wakacje proszę o pilną odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pomocą nextur.pl możesz sobie zaplanować wycieczkę od A do Z :) Spróbuj, to nie boli, a strona sama zaproponuje co ciekawsze miejsca, razem z rezerwacją noclegów czy kalkulacją kosztów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandomierz - podziemny szlak, piękny rynek z ratuszem, w ogóle niesamowity klimat tego miasta pomijając kult Ojca Mateusza ;) Rewal - urokliwe miasteczko nadmorskie, na plus jest to, że centrum miasta nie biegnie wzdłuż głównej ulicy jak np. w Dźwirzynie; w pobliżu Trzęsacz z ruinami kościółka; dobre szlaki rowerowe Szlakiem Orlich Gniazd - idealny pomysł na weekend na jurze krakowsko-częstochowskiej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie Briest
Białka Tatrzańska - super miejsce na letnie spacerki, bliziutko w Tatry, a nie ma tłoku jak w Zakopanem. Terma Bania pod nosem (perełka architektury użytkowej, w życiu nie widziałam tak ładnego basenu). O tej porze roku zaczynają wypasać owce, więc serków można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma112
Według mnie warto odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola9045
Polecam -ogólnie Sudety przepiekny rejon , Kudowa Zdrój -ZAMEK W Mosznej 30 km od Opola - zamek w Pławniowicach - Chudów -kopalnia Guido w Zabrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubuskie
A ja polecam Zielona Górę :D tutaj również nie ma nic ciekawego do zwiedzania więc pojęcia nie mam skąd tu tylu turystów się pojawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×