Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co za prezent

pomysl na niedrogi prezent slubny

Polecane posty

Gość ufu ufuu
dzięki, też taki pomysł przeszedł mi przez głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaT.
a może jakąś ładną lapmke nocną kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufu ufuu
ale prezent zawsze taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel fajna,ale moja znajoma dostala 8 kompletow poscieli co prawda mieszkala przed slubem z narzeczonym,dom maja urzadzony i nie wiadomo bylo co kupic,ale bez przesady przyzjaje sie ze jeden komplet dostala odemnie ooopppssss chcialam kupic cos zAGD moze mikres,toster,c zajnik bezprzwodowy ale oni juz to maja najlepiej rade zapytac sie mlodych co chcieliby dostac powiedziez zeby sie nie krepowali tylko wprost powiedzili co chca to najlepsze moim zdaniem rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak taniej wyjdzie prezent ? pieniedzy mozna dac ile sie chce... przeciez nie ma zadnego minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel sie jeszcze w przyda, ale po co komu np 5 serwisow obiadowych ? naprawde jak chcecie ucieszyc prezentem to najlepiej sie zapytac, albo dac pieniadze... pewnie ze kazdy prezent cieszy, ale po tem jest zal ze sie nie korzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGLEZJA ZGADZAM SIE Z TOBA,MAM TAKIE SAME ZDANIE NA TEN TEMAT LEPIEJ ZAPYTAC NIZ KUPIC COS CO JUZ MLODZI MAJA KTOPYTA NIE BLADZI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce pieniadze. mamy juz wszystkie potrzebne rzeczy typu pralka, czajnik, mikser, zelazko... nie potrzebujemy juz nic... tzn bedziemy chcieli kupic telewizor nowy i lodowke, ale to drogie rzeczy... a z uzbieranych pieniedzy chcemy wyremontowac mieszkanko :D Owszem przydalaby sie jakas posciel, reczniki ale to wszystko co nam sie moze przydac... dlatego mamy nadzieje ze dostaniemy pieniadze... zawsze sie przydadzą:D Bedziemy remontowac lazienke, a przeciez nie poprosze gosci zeby mi kupili 2 m2 płytek lub muszle klozetową, albo terakote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejnydaglezja zgazamsie z toba ja z moim zaczynamy od zera,suropwe sciany , zero mebli, i zero AGD wieclkiczymy na gotowke ale wiadomo ze jaknarazie nie mamy nic do omu to np posciel jak najdbardziej sie przyda, tzreba patrzecz takiego punbktu,czy maja umeblowany dom, czy zaczynaja od zera,wtedy nalezy sie dostosowac do istniejacyh warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak was czytam
i czytam.., i mam pytanie: czy wy nie macie czegos takiego jak WLASNY GUST? a co wtedy jak ciocia basia kupi wam reczniki w kolorze, ktory ni jak nie bedzie pasowal do waszej lazienki? a koleznaka z liceum przytarga ze soba afrykanskie maski zupelnie od czpy w waszym mieszkaniu..moze dla was nie ma to znaczenia, ale dla mnie ma ogromne...moze i posciel i reczniki to rzeczy przydatne, ale ja nie powiesilabym w lazience recznika, ktory by mi sie nie podobal, ani nie zalozylabym takowej poscieli...tak samo jest ze sprzetem - rzeczy typu mikser nie kuuje sie co roku- i ja np mam juz upatrzone sprzety agd i rtv, ktore kupie sobie do domu...z funkcjami ktore ja uwazam za przydatne itd a w ogole ktos zaproponowal np krajalnice- sorry ale ja nie ucieszylabym sie z takiego prezentu bo bylby bezuzyteczny...zdecydowanie lepiej dac pieniadze- nie wazne ile! a tak w ogole w moim regionie 200zl to jest normalna kwota...za wesele w restauracji/hotelu/domu weselnym placi sie ok 70zl... wszystko zalezy od regionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorgendriu
Witam to ja mam inny problem jaki kupić prezent ślubny bardzo bogatej parze tak bogatej że kupili w Londynie apartament za 1.000.000 funtów na ślub jadę 13 lipca (13 w piatek) on jest arabem ( bardzo zamożnym) ona niemkom polskiego pochodzenia ( zamożną ) jaki kupić prezent do 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tira
Wychodzę za mąż za 10 dni i własnie borykam się z wymysleniem listy prezentów, bo niestety- co podkreslam- moi goście zażyczyli sobie listę. Powiem Wam szczerze, że prawie każda młoda para woli dostać pieniądze. Nieważne, czy jest to 100pln czy 1000pln. Liczy się gest. Nie należy wstydzić się, że dajecie Waszym zdaniem mało. Młodzi wiedzą, kogo stać, a kogo nie na wystawne prezenty. Ja osobiście nie chciałabym dostać ani zestawu malowanych filizanek, ani nie daj Boże obrazu, czy satynowej pościeli. Wolę pieniądze, bo za to mogę kupić to, co pasuje do naszego mieszkania, co nam się pdoba. Bez wzgledu na to, jak blisko jesteście z Młodymi, chyba chcecie sprawic im przyjemność, a nie nakupować rzeczy, które Wam się podobają, a Młodym niekoniecznie....... Z pewnościąnie jest dobrym wyjściem kupowanie czegoś na siłę, bo tanie i niby lepiej będzie wyglądać niż 100 w kopercie. Przecież Młodzi też wiedzą, co jest w supermarketach i ile kosztuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelena
my zrobilismy liste i ... porazka. goscie i tak kupili nie to co chcielismy. tylko to co im sie podobamo. nie byly tam jakos horrendalnie drogie rzeczy. pralke i lodowke obiecali kupic rodzice i tesciowie. najdrozszy prezent na naszej liscie to bylo kino domowe za ok. 500 zlotych ale byl tez komplet kieliszkow za 35 zlotych. przedzial na kazda kieszen. a jednak ... ciocia uznala, ze posciel bawelniana jest niepraktyczna, znajomi kupili robota kuchennego zamiast frytkownicy bo akurat byl w promocji i o 50 zlotych tanszy a kuzynka uznala, ze nocna lampka z abazurem za 50 zlotych to za duzy luksus i kupila nam dwie lamki na biurko ... ze niby jak sie narzuci abazur to bedzie ladnie. nie polecam listy. zamiast pasudnej poscieli wolalabym dostac nawet i 50 zlotych w kopercie. albo nawet i 20. kupie sobie za to to co chce miec i co mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nej
sprzedaj na allegro - odzyskasz /chyba nie najlepsze slowo, bo ich przeciez nie wydawalas akurat na wlasne prezenty/ przynajmniej czesc pieniedzy i bedziesz mogla kupic to, co chcialas. a niepotrzebny sprzet nie bedzie ci zagracac szaf przez 20 lat. /moja mam wywalia czesc takich wlasnie sprzetow po 20 latach! wczesiej zmienialo to tylko szafy, ale nigdy nie uzyla - bo nigdy nie miala takiej potrzeby/. aczkolwiek - jej wielka milosc do pieczenia ciast zaczela sie od prezentu slubnego - nie chcianego prodiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabalagabalaga
pomysl ze szlafrokami jest moim zdaniem najciekawszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skhruiegfiaeu
wedlug mnie niezlym pomyslem jest np komplet blach do ciasta, sama bym chciala takie dostac bo urzadzamy sie od zera :) moze byc jeszcze jakas mala sokowirowka albo wyciskarka do cytrusów, kosztuje na pewno ponizej 100 zl a bardzo przydatna jest. moze tez byc komplet ksiazek kucharskich, mozesz tez sama zebrac najlepsze przepisy od rodziny, znajomych itd, ladnie wydrukowac i oprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200zł to nie mało nawet od 2
osób. Jak nie masz pieniędzy, to nie dawaj wiecej. Napewno mądra osoba zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak czytam
i oczom nie wierze.... Kiedy sama bralam slub pare lat temu, zaprosilam sporo kolezanek ze studiow - osob bardzo mi bliskich, ale OD RAZU, NA WSTEPIE zakazalam im czegokolwiek kupowac.. mogly ewentualnie przygotowac cos z wlasna inwencja i tak zrobily - prezent dostalam odjechany i niepowtarzalny, choc "skladniki" kosztowaly lacznie jakies 50zl.... I tak sie zastanawiam - CZY TO NAPRAWDE DLA WAS TAKIE WAZNE, ile dostanie sie w prezencie??? Czy naprawde tak trudno zrozumiec, ze nie kazda osoba i nie w kazdej sytuacji zyciowej jest w stanie dac nawet te pogardzane przez niektore z Was (moim zdaniem - to nie jest byle jaka kwota!) 200 zl??? CZY TO NAPRAWDE DLA NIEKTORYCH JEST AZ TAK WAZNY SKLADNIK TEGO DNIA??? Autorko, ja odpowiedzialabym Ci jednym zdaniem - jak Cie nie stac, to moze zrob cos z wlasnym pomyslem? Moze jakis naprawde staranny kolage, albo cos z decoupage`u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola fasola
Haha, ja na miejscu autorki ostatniego posta zrobilabym podobnie, gdyby to byl moj slub. Ale nie jest. I teraz sama szukam dobrego pomyslu na prezent, wiec to, ze juz prawie 2 lata temu zamknelas usta tym wypowiadajacym sie tutaj osobom w tej konkretnej sytuacji malo mnie cieszy;) pozdrawiam wszystkich ktory tu jeszcze zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zajrzałam ale
nawet nie zauważyłam, że to taki stary temat. My też idziemy na ślub znajomych, ale oni powiedzieli kiedyś (jak zapytałam, czy będzie lista praezentów), że nie będzie listy, że wolą pieniądze. I pewnie damy pieniądze, chociaż znajomym zawsze wolałam dawać jakiś prezent, np. porządną grilową patelnię, która uważam, że jest praktycznym (ja używam non stop) prezentem, w dodatku "zdrowym", a mało kto ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te noze
podobaja mi sie:) i cena tez w miare oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
gorzej jak ktos mieszka ze soba albo przed slubme kupic posciel czy reczniki i kilka osob wpadnie na pomysł ze tpo zawsze sie przyda. I potem jest problem co zrobic z 5 zestawami do obiadu. Naprawde lepiej dostac 200 zł niz potem myslec jak sie pozbyc filiznaek kupoionych w tesco w rozowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że jeżeli chcemy już kupić jakiś konkretny prezent, to najlepiej wybrać coś do użytku codziennego. Najczęściej kupuje się pościele, obrusy, ręczniki. Takie prezenty są też mile widziane przez Państwa Młodych. Sama niedawno rozglądałam się za prezentem na wesele dla mojej przyjaciółki i tak sobie pomyślałam, że taka pościel, to byłby bardzo dobry pomysł. Rozglądałam się w sieci i trafiłam na beta.myin.pl - bardzo fajne pościele tam widziałam, duży wybór, satynowe, więc jakość dobra, a i cena przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A może kosz piknikowy z wyposażeniem ,albo cieplutki koc,elegancki obrus ,album do zdjęć,ksiązki np.Kamasutrę ,sztućce do ryb (ile z Was ma takie w domu?)shaker do drinkow, otwieracz do butelek na baterię lub zestaw akcesoriów do wina(są w eleganckim etui ),bajerancki wyciskacz do cytrusow-metalowy ,piękny chyba widziałam w Almi Decor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenk- 99% ludzi nie je ryb sztućcami do ryb. Tak samo wyciskacz do cytrusów. Jak już chcemy coś dać to niech ten prezent służy obdarowanym a nie kurzy się w szafce albo wyląduje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze po prostu zasponsorujesz im mila kolacje w ich miejscowosci, koszt ok 150zl bedzie im milo, czasami szkoda kasy na takie przyjemnosci, a w ramach prezentu na pewno sie sprawdzi :) zadzwon do restauracji i zapytaj o koszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarrr
Wiele osób podaje tutaj pomysł kupna pościeli. Ale proponuje dowiedzieć się najpierw w jakim rozmiarze para młoda ma kołdrę. Ostatnio kupiłam z narzeczonym kołdrę w wymiarach 200x220 i teraz sobie myślę, że jeżeli dostaniemy na ślub jakąś pościel to chyba będę musiała oddać mamie (najbardziej typowy rozmiar to 200x160)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×